Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2012 o 22:20, BoloMaster napisał:

w MM po 99zł


Niestety nie, cena wynosi 179 złotych. W 3kropkach bodaj najtaniej "tylko" 149, ale doliczyć wysyłkę i zaraz zrobi się blisko 170. To sobie pograłem. Wygląda na to, że muszę czekać, aż ceny osiągną jakiś normalny, nie absurdalny, jak obecnie poziom, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 23:04, eustachy80 napisał:

Niestety nie, cena wynosi 179 złotych. W 3kropkach bodaj najtaniej "tylko" 149, ale doliczyć
wysyłkę i zaraz zrobi się blisko 170. To sobie pograłem. Wygląda na to, że muszę czekać,
aż ceny osiągną jakiś normalny, nie absurdalny, jak obecnie poziom, ech...


Twoja cena: 119.90 PLN

na keye.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

all res+300ice res=600 ice res = 600 na wszystkich resach an jedności...

Dnia 18.12.2012 o 22:03, Pietro87 napisał:


Żebym ja ci takie podstawowe rzeczy musiał rozpisywać jak uczniakowi =P
No nie załamuj mnie panie kolego.


No cóż pomylić się człowiek może - zresztą zedytowałem swój post nim się napociłeś - tak więc Twój trud daremny.
Źle zinterpretowałem tamto zdanie - bywa

Edit - nie musisz ze mnie robić idioty - no chyba że sprawia Ci to przyjemność to inna prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2012 o 19:34, scott napisał:

No cóż pomylić się człowiek może - zresztą zedytowałem swój post nim się napociłeś -
tak więc Twój trud daremny.
Źle zinterpretowałem tamto zdanie - bywa

>

No pewnie, że może.
Tylko nikt nie jest wróżka, żeby wiedział jak coś rozpisać tak, aby druga osoba załapała o co chodziło - toteż rozpisałem to najprościej jak umiałem, bo uznałem, że nie zaskoczyłeś.

Dnia 19.12.2012 o 19:34, scott napisał:

Edit - nie musisz ze mnie robić idioty - no chyba że sprawia Ci to przyjemność to inna
prawa


Poluzuj gumę w spodniach bo nie odróżniasz zwykłego żartu od obelgi [protip - po to na końcu zdania znajduje się "emotikona"], nie zauważyłem, że edytowałeś posta [co chyba widać po wklejonym cytacie] bo bym się zbędnie nie rozpisywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z D3. Po 4-5 minutach gry, następuje jej wyjście do pulpitu, a następnie freez komputera i konieczny jest reset. W żadnej innej grze, ani programie taka sytuacja nie występuje. Co dziwne sprawa wygląda identycznie jak w StarCrafcie II. Tylko gry od Blizza robią mi takie numery. Czy ktoś miał podobny problem ? Proszę o pomoc. Mój sprzęt w podpisie, a obecnie korzystam z Windows 8 RTM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 14:37, Undertaker napisał:

Wiadomo coś o PvP? Czy kolejna, przedsprzedażowa, pusta obietnica?


Wiadomo, że pracują nad tym. Ponoć jeszcze przed końcem roku am ruszyć blog pvp, ale tego nawet sam Blizzard nie może potwierdzić oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam że wszystkie inne tryby są w dopiero "projektowane" więc może do 2014 skończą to i otrzymamy pełne PvP na razie musi zadowolić się ochłapami w postaci nędznych pojedynków które można było dodać już w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna wielka parodia, coś, co powinno być w grze od początku, nie jest wprowadzone jeszcze wiele miesięcy po jej premierze. Kogo oni tam zatrudniają, studentów z podrzędnych uczelni w w krajach trzeciego świata, czy doświadczonych twórców gier z wieloletnim stażem i ogromną motywacją do pracy?

Może coś jak z tymi kardynałami podczas jednego z konklawe w dawnych, średniowiecznych czasach, gdy tak im tyłki do krzeseł przyrosły, że trzeba było dach zdejmować, żeby wreszcie łaskawie wybrali nowego papieża. Od dobrobytu widać się w głowach przewraca, ale kubeł zimnej wody przy premierze następej Wielkiej Gry Blizzarda może ich obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby takie PvP miało wyglądać? Jeśli takie PvP byłoby bez żadnego skalowania statystyk, to byłoby ono trochę bez sensu i sądzę, że po tak długim czasie od premiery niewielu by w to dłużej pograło. Brak skalowania oznaczał by, że ci farmiący od dawna rozwalaliby innych w momencie, bez żadnej strategii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie pokazać mi profile absolutnej topki DH/Wizzardów jeśli chodzi o itemy, staty, dps ? Trochę dziwna prośba, ale chce sobie popatrzeć na ich bohaterów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 22:11, Arcling napisał:

Jakby takie PvP miało wyglądać? Jeśli takie PvP byłoby bez żadnego skalowania statystyk,
to byłoby ono trochę bez sensu i sądzę, że po tak długim czasie od premiery niewielu
by w to dłużej pograło. Brak skalowania oznaczał by, że ci farmiący od dawna rozwalaliby
innych w momencie, bez żadnej strategii.



I chyba o to chodzi, że ci co farmili mają z tego profity....
Masz pojęcie jaki będzie flame na forach jak tyle godzin farmy poleci psu w dupę ?
Ludzie nie popuszczą jak blizzard uśredni wszystkich na równe szanse [a czy to dobra metoda czy zła to juz inna bajka.. dla mnie pvp zawsze powinno być uśrednione i mówię to jako osoba z dosyć dobrym gearem, bo to powinien być skill contest a nie gear check]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na temat pvp skopiuję swoją wypowiedź z innego forum:

Ludzie, którzy sądzą, że nieudolni ludzie pracują w blizzardzie są w dużym błędzie. Pracują tam ludzie, którzy wiedzą doskonale co robią. Naprawdę myślicie, ze to wszystko tyle trwa, bo oni nad tym ślęczą? Please...
To celowe zdawkowe karmienie nas informacjami i nowościami, aby powoli nakręcać hype i tworzyć wizerunek, że Blizzard coś robi i nie olał graczy. Oczywiście, po częsci tak jest, ale takie rzeczy jak pvp i wiele innych powinny być w podstawowej wersji, a nie w nastym patchu. Osobiście mnie tryb pvp nie interesuje wcale, ale to co Blizzard wyprawia powoli staje się śmieszne.
Zawsze byłem wielkim fanem Blizzarda i ich gier (Starcraft forever!), ale nawet mnie już trochę krew od tego wszystkiego zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh tyle bredni, że głowa mała niektórzy zapomnieli, że to gra a ich durne pomysły i konspiracje jak i mega szukanie na siłę, jaki to Blizzard zły przyprawia mnie o mdłości.

PvP zapewne, z BlizzCona miało być jak areny z WoW''a dobre, ale nie na długo i jeśli ktoś w Blizzardzie wpadł na lepszy pomysł aren i całego systemu pvp to ja jestem za tym by go zrobić, choć by od 0 niż dawać coś, co i tak jest dobre na góra 1 miesiąc.

Tak samo było z systemem run, który został przebudowany prawie od 0 przed wydaniem gry. Kto ma EK D3 to można zobaczyć co nieco o starym systemie run.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 22:22, Pietro87 napisał:

I chyba o to chodzi, że ci co farmili mają z tego profity....
Masz pojęcie jaki będzie flame na forach jak tyle godzin farmy poleci psu w dupę ?

Równie wielki może być, jeśli nie wprowadzą żadnych regulacji. Inaczej większość ludzi zrazi się na starcie i w pvp będą jedynie grali najwięksi farmerzy, bo większość nie będzie tam miała czego szukać. No bo kogo na dłuższą metę będzie bawić gra, w której przeciwnicy bez wysiłku zdejmują go w momencie a sam nic nie może im zrobić? W końcu robią to po to żeby ktoś tego trybu używał, a nie jakiś stosunkowo niewielki procent graczy.

Dnia 27.12.2012 o 22:22, Pietro87 napisał:

Ludzie nie popuszczą jak blizzard uśredni wszystkich na równe szanse [a czy to dobra
metoda czy zła to juz inna bajka.. dla mnie pvp zawsze powinno być uśrednione i mówię
to jako osoba z dosyć dobrym gearem, bo to powinien być skill contest a nie gear check]

Zgadzam się. Przykładem inna gra Blizza - wielu olewa areny w WoWie i nie stały się one nigdy mocno popularną konkurencją e-sportową (Blizzard przez jakiś czas usilnie próbował je wypromować na coś takiego, ale na próżno), bo liczy się głównie wygrywanie dzięki aktualnie niezbalansowanym kombinacjom klas i wyfarmionym sprzętem. Cóż, tutaj bym widział albo wspomniane uśrednianie albo jakąś hybrydę - czysty start i zbieranie sprzętu pvp za wygrane, pewna losowość, ale z jakimiś ograniczeniami. Trudno powiedzieć czy by to się sprawdziło, ale zawsze to jakieś usprawnienie. Ewentualnie zamiast tamtego wyszukiwarka sprawdzająca poziom sprzętu graczy i dobierająca mniej więcej według tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbij sobie na polskie forum Blizzarda - tam forumowicze robią sobie topki wszystkich klas :)

Co do PvP(a dokładniej do nadchodzącego 1v1) - poczekajmy te parę dni na dodatkowe informacje. Może nie będzie tak źle.

Ja bym tam wolał by w tym 1.0.7 wprowadzili siłę potworów do gier publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się