Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2013 o 01:04, Essau napisał:

Czy zmiana siły potworów wpływa na tempo przyrostu doświadczenia, czy tylko na szansę
znalezienia przedmiotów i ilość pieniędzy?

W tym momencie ?.
Jest to bardzo mało odczuwalne.. Po nowym patchu ma to zostać zmienione. [Chodzi mi tu o exp oczywiście]
Różnica na mp0 czy mp1 jest mała. Np jakbyś chciał iść na mp5 to też nic nie odczujesz gdyż moby musisz tłuc po prostu dłużej. No chyba, że masz w łapie 300k + w co wątpię.
W skrócie. Mp0-1 do farmy na exp gdyż częstotliwość zabijania mobów masz zdecydowanie szybszą co za tym idzie szybciej wbijasz lvl/paragon. Godzinna farma na mp0 będzie bardziej efektywna niż 2h na mp5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 01:04, Essau napisał:

Czy zmiana siły potworów wpływa na tempo przyrostu doświadczenia, czy tylko na szansę
znalezienia przedmiotów i ilość pieniędzy?


jest tak: http://eu.battle.net/d3/pl/blog/6187857/Si%C5%82a_potwor%C3%B3w_wi%C4%99ksza_rze%C5%BA_wi%C4%99ksza_chwa%C5%82a_-11_10_2012 z czego obrazenia potworow albo ich hp bylo poprawione i jest inne niz na tych tabelkach - nie pamietam dokladnie. ale exp jest tak jak tam pokazane.

ma byc tak: https://eu.battle.net/d3/pl/blog/7029168/#mp

szykuja sie zmiana na plus i bardzo szybkie bicie paragonow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 04:23, EmperorKaligula napisał:

szykuja sie zmiana na plus i bardzo szybkie bicie paragonow :)

]:->.. teraz tzw "Lenie" ;-) co to nie mają na ten moment parcia na paragon będą mieli chcąc nie chcąc go zdecydowanie szybciej. [Ja osobiście i tak wciąż farmie więc mi to tito]
Jednak dziwi mnie to, że Blizzard wcześniej wieścił jedno a teraz jest drugie. Wbicie 100 paragonów miało być adekwatne do wbijania 99 lvl w Diablo II. Te pierwsze 60 lvl to teraz tak na dobrą sprawę jest mocną kpiną gdyż Hellfire ring nie wymaga lvla.. Więc mamy z miejsca 35%. Jak ktoś ma w znajomych osobę co ma w miarę wykoksaną postać to taki tylko z nim idzie i patrzy jak mu exp wpada. Na odpowiednim lvlu później zakłada set Caina.. czyli kolejne 30% do expa. W hełm Caina wsadza of kors rubin - kolejny procentowy bonus. No i na koniec byle jaki pierścień Leoryka np 20%. i pasek levla skacze jak żaba z liścia na liść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 12:42, Braveheart napisał:

bonus. No i na koniec byle jaki pierścień Leoryka np 20%. i pasek levla skacze jak żaba
z liścia na liść.

No i dodatkowy exp za mp10, bo jesli ktos zrobi taxi to mozna bez problemu na tym poziomie zagrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z doświadczenia wbicie tego 60 na alcie [wbijałem ziomkowi WD a on w ramach rewanżu dobijał mi monka aczkolwiek mój monk miał 40sty już wkręcony] poprzez power leveling to jakieś 3 godziny roboty w porywach.
Pod warunkiem, że wszystko jest naszykowane i newb nie będzie za często padał.
Walimy na 3ci akt i od normala po hell wbijamy wszystko na stereotypowych runach [takich lekko zmodyfikowanych alkaizerach]
Wizard się do tego wybitnie nadaje bo odpalasz "arczibalda" i jedziesz.
Lvlowany gracz jedyne o co musi dbać tak na dobrą sprawę to o odpowiedni dystans względem ciebie i mobow [tak aby dostawał exp ale nie agrowal]
MP10 + hellfire + set caina i rubin na 25% exp [większy w sumie jest zbędny, tzn jest zbędnym wydatkiem, chyba, ze ktoś ma na mainie i przerzuci]. Leoryk tez opcjonalny [imho szkoda kasy, niby potaniały, ale jak się nie ma własnego z dropu to można sobie podarować]


P.S.
A ta zmiana w expie za pargony - hmm dwojako to można odbierać.
Dla mnie np na plus bo mnie to zwyczajnie.. znudziło [gorzej niż bicie 99 w d2].
Znudził mnie brak contentu, znudził mnie brak perspektyw [na kij mam bić kolejne pargony jak dobrnąłem do punktu, gdzie moglem cisnąć mp10 z efektywnym 450-600k dpsu ? pi razy drzwi mój setup był taki jak swego czasu setup Archona, tylko nie poleciałem w chan a w mniejszy as i większy krytyk + wyższe ehp] i znudziła mnie wszechobecna powtarzalność [ten sam schemat do usranej śmierci.. 500h się wypaliło =P]
Może po tym patchu dobiję do 80-100 i wrócę do bardziej aktywnej gry, kto wie...
Bawiłem się swego czasu w naprawdę hardcore grind [jeden z 3 ghostring cardów na eu serwie ragnaroka] w grach mmo, ale d3 miałem dosyć w pewnym momencie do porzygania [i nawet zarobek z rmah mnie już nie ciągnął]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, w D3 nie gram, ale mam pewne pytanie, otóż czy często dostajecie maile z gold trade? Takie na real friend, ponieważ od około miesiąca ja ciągle dostaje i dziwi mnie skąd mają mojego maila, najlepsze jest to, że na koncie nie posiadam D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 12:49, Mange napisał:

No i dodatkowy exp za mp10, bo jesli ktos zrobi taxi to mozna bez problemu na tym poziomie
zagrac.

"Egzakli" dobrze, że o tym wspomniałeś bo to również potężny boost do expa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 14:45, B1SH0P napisał:

Witam, w D3 nie gram, ale mam pewne pytanie, otóż czy często dostajecie maile z gold
trade? Takie na real friend, ponieważ od około miesiąca ja ciągle dostaje i dziwi mnie
skąd mają mojego maila, najlepsze jest to, że na koncie nie posiadam D3.


w życiu żadnego nie dostałem, chyba, że gmail od razu je ładuje do spamu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 07:00, gemGreg napisał:

w życiu żadnego nie dostałem, chyba, że gmail od razu je ładuje do spamu ;)


to samo. tak, gmail wszystko od razu do spamu wrzuca, czasem przegladam spam i troche tego jest... i to z wowa z d3 wczesniej z beta hotsa beta pand...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 07:00, gemGreg napisał:

w życiu żadnego nie dostałem, chyba, że gmail od razu je ładuje do spamu ;)


Nie chodzi mi o to, że to przychodzi na maila, chodzi mi o to, że to jest real friend request.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 09:45, B1SH0P napisał:

Nie chodzi mi o to, że to przychodzi na maila, chodzi mi o to, że to jest real friend
request.


hmmm... pare lat temu jak odstawilem na dluzszy czas wowa (konto bez suby) mialem wlama na konto i zlodziej jakims wlasnie friend requestem dodal mojemu kontu miesiac darmowego grania. i na nim handlowal goldem (botowanie matsow, masa tego w invie i na ah). jakos sam nie wiedzac czemu sie zalogowalem do gry w tym czasie (szukalem co sie dzieje z kontami frozen po dluzszym czasie), patrze a tu wlam na konto i damowa suba. przywrocili mi wszystko, zostawili to co wyfarmil i sube od botera tez zostawili. moze w ten sposob (rozsylanie takich zaproszen) jakos sprawdzaja czy grasz ? potem przejmuja konto bo widza ze nie i za Ciebie akceptuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 12:59, Pietro87 napisał:

Wizard się do tego wybitnie nadaje bo odpalasz "arczibalda" i jedziesz.

Raczej.

Dnia 27.01.2013 o 12:59, Pietro87 napisał:

Lvlowany gracz jedyne o co musi dbać tak na dobrą sprawę to o odpowiedni dystans względem
ciebie i mobow [tak aby dostawał exp ale nie agrowal]
MP10 + hellfire + set caina i rubin na 25% exp [większy w sumie jest zbędny, tzn jest
zbędnym wydatkiem, chyba, ze ktoś ma na mainie i przerzuci]. Leoryk tez opcjonalny [imho
szkoda kasy, niby potaniały, ale jak się nie ma własnego z dropu to można sobie podarować]

Albo pożyczyć. A jak ktoś gra intensywnie i mocno to raczej go stać na Leoryka.

Dnia 27.01.2013 o 12:59, Pietro87 napisał:


P.S.
A ta zmiana w expie za pargony - hmm dwojako to można odbierać.
Dla mnie np na plus bo mnie to zwyczajnie.. znudziło [gorzej niż bicie 99 w d2].

Dlatego mówię. Niektórzy będą mieli o wiele lepiej i będą bardziej zadowoleni. Jednak pamiętam jak jeszcze nie było Paragonów. Miało się ten zaledwie o zgrozo 60 lvl. I tłukło się masę potworów na potęgę rzadko kiedy mając z tego pożyteczny item nie wspominając już o braku chociaż expa. [Dla niektórych zawsze to coś]

Dnia 27.01.2013 o 12:59, Pietro87 napisał:

Znudził mnie brak contentu,

Wiesz. D3 to nie jakieś wielkie MMO czy coś. Blizzard gdyby chciał mógłby na potęgę wymyślać nowe contenty czy eventy. Np kolejnym mógłby by chociażby "World Event" podobny jak w Diablo II który polegał na zabiciu "Uber Diablo" [Klona Diablo] gdzie po jego ubiciu mielibyśmy jakiś tam gadżet: Talizman, może kolejny ring czy też amulet. Coś czuję, że jak kiedyś wyjdzie dodatek [a takowy na 100% będzie... Sooooooooon] to wtedy tak Zamieć dowali do pieca z nowościami, że głowa mała. To samo było w przypadku D2 i LoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach (na oko tak po 4) odpalilem Diablo i mi zaczelo mocno scinac w grze. Miał ktos tez taki problem. Wczesniej gra dzialała bez zarzutow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2013 o 12:44, Braveheart napisał:

Wiesz. D3 to nie jakieś wielkie MMO czy coś. Blizzard gdyby chciał mógłby na potęgę wymyślać
nowe contenty czy eventy. Np kolejnym mógłby by chociażby "World Event" podobny jak w
Diablo II który polegał na zabiciu "Uber Diablo" [Klona Diablo] gdzie po jego ubiciu
mielibyśmy jakiś tam gadżet: Talizman, może kolejny ring czy też amulet. Coś czuję, że
jak kiedyś wyjdzie dodatek [a takowy na 100% będzie... Sooooooooon] to wtedy tak Zamieć
dowali do pieca z nowościami, że głowa mała. To samo było w przypadku D2 i LoD


Wystarczyło dodać coś na zwór losowego infinity dungeona z torchlighta i już by tak nudą nie wiało.
A tak to co masz - 2-3 schematy runów [po jednym oklepanym schemacie na akt] z czego najwięcej klepie się a3 na zasadzie alkaizer runów [modyfikowanych wedle własnych upodobań] i wsio...
O ile lubię h&s''y za to czym są i przegrane w takim d2 czy sacredzie [jedynce, dwójka to jakieś nieporozumienie było] miałem dobrze ponad 1k godzin tak w d3 odpadłem przy 500...
Za małe i za mało lokacji, za mala różnorodność, nawet najbardziej zagorzali fani h&s wymiękają w pewnym punkcie.

Mam nadzieje, ze mózgi z blizza w dodatku jednak coś z tym fantem zrobią i dostaniemy po 1sze jakiś infinity dungeon, dużo większe lokacje lub więcej średnich [takich jak teraz] lokacji.

Mocą Titan Questa, Sacred czy nawet takiego głupiutkiego 1szego Torchlighta była ilość + różnorodność i rozmiar lokacji.
Torchlight 2 pod tym względem pokazał 100% lepsza formę niż D3 [tylko problem T2 to wszechobecne cheaty w multi, gdyby T2 miało takie zaplecze techniczne od rozgrywki sieciowej pozbawione kompletnie opcji używania modów czy hacków to było by gra idealną, bo system rozwoju postaci jest tam imho dużo ciekawszy, podobnie różnorodność lootu, brakuje tylko dokręcenia poziomów trudności i takiego zaplecza sieciowego jak ma d3]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 18:52, Kirabaxior napisał:

Diablo III serio tak długo się instaluje? :P Mam dość szybki dysk, podobnie napęd, a
idzie dość wolno.


A po co instalować z płyty jak instalator można pobrać ze strony battle.net. Instalując z płytki masz tę niedogodność, że po pierwsze to może potrwać, a po drugie i tak będziesz musiał pobrać patche. Ściągając instalator z battle.net gra Ci się od razu instaluje, nie musi nawet do końca po prostu w pewnym momecnie można już grać, bo w pierwszej kolejności pobierane są niezbędne pliki do gry. A tak to niestety będziesz musiał sobie jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 13:04, Ziggy napisał:

Po kilku miesiącach (na oko tak po 4) odpalilem Diablo i mi zaczelo mocno scinac w grze.
Miał ktos tez taki problem. Wczesniej gra dzialała bez zarzutow.

też tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 18:52, Kirabaxior napisał:

Diablo III serio tak długo się instaluje? :P Mam dość szybki dysk, podobnie napęd, a
idzie dość wolno.


instaluje sie mniej wiecej tyle co sc2 czy wow. czyli duzo dluzej niz gry konkurencji. zawsze tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się