Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2013 o 11:26, EmperorKaligula napisał:

duele o pietruche ? who cares...


Dodał bym duele bez balansu.. żadnego.
Generalnie tak jak kiedyś napisałem do pierwszego trafienia, jak na dzikim zachodzie :)
I nie ma znaczenia czy masz 100 czy 200 czy 300k dpsu, w każdym wypadku wychodziło to +/- tak samo [mam swój gear na cm pod 115k, mam gear pod archonta na 210k i mam do tego też dwa takie dodatki na najniższe mp czyli 1-2 max 3 pod prawie 300k, nie ma większej różnicy, z kim byś nie szedł na 1vs1 to i tak wygra ten który pierwszy trafi, tonę bugów łaskawie przemilczę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 12:59, Pietro87 napisał:

Dodał bym duele bez balansu.. żadnego.


dlatego mnie nie obchodza :) jesli nie zrobia pvp na rownych szansach (a''la bloodline champions, warhammer 5v5v5) to nie jestem zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2013 o 08:10, EmperorKaligula napisał:

> Na pewnym forum już jest oferta pół miliarda :)

nawet na oficjalnym forum mozna tak handlowac. widzialem za mempo z critem za 1.1 kkk
jak licytowali ;) w przypadku takich kwot podatek robi roznice.


Nie robi, bo to jest stały procentowy podatek. Sprzedając 10 przedmiotów, każdy za 10% ceny tego, zarobi się tyle samo i odprowadzi tyle samo podatku. Tylko przy większych cenach proporcjonalnie większa kwota podatku robi po prostu większe wrażenie - na tym zresztą polega psychologia stojąca za mikrotransakcjami.
Jeśli ktoś chce handlować na RMAH, to opłaca mu się sprzedawać wszystko, czego sam nie ma zamiaru używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 15:54, EmperorKaligula napisał:

> Nie robi, bo to jest stały procentowy podatek.

podatek przy korzystaniu z ''trade'' ? pierwsze slysze...


Jeśli znajdziesz chętnego na kupno i załatwisz to w ten sposób, ok. Ale to nadal jest niezależne od ceny samego przedmiotu bo decyduje wartość całkowita tego co sprzedajesz. Pytanie tylko czy chce ci się tracić czas na szukanie chętnego poza oficjalnymi kanałami i czy kupujący nie zdoła cię oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 16:57, pkapis napisał:

Jeśli znajdziesz chętnego na kupno i załatwisz to w ten sposób, ok. Ale to nadal jest
niezależne od ceny samego przedmiotu bo decyduje wartość całkowita tego co sprzedajesz.
Pytanie tylko czy chce ci się tracić czas na szukanie chętnego poza oficjalnymi kanałami
i czy kupujący nie zdoła cię oszukać.


ludzie licytuja i trade''uja na oficjanym forum... to raczej oficjalny kanal sprzedazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2013 o 18:50, EmperorKaligula napisał:

ludzie licytuja i trade''uja na oficjanym forum... to raczej oficjalny kanal sprzedazy
;)


tylko jak cię ktoś załaduje w wała na trade bezpośrednim w grze po wcześniejszym przyklepaniu licytacji via forum to blizz ma to w głębokim poważaniu a ty jesteś do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 11:21, KrzysztofT napisał:

Jeżeli Blizzard nie poprawi tego co jest obecnie na testowym, czyli niewidzialnych przeciwników
w PVP, to ten patch będzie gwoździem do trumny Diablo.


Aktualizacja 1.0.7 została wprowadzona
przez Blizzard Entertainment 6 godz. temu

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/7287192/aktualizacja-107-zosta%C5%82a-wprowadzona-13-02-2013

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podczas wznawiania gry, gracze zostaną teraz umieszczeni w mieście, zamiast ostatniego znanego punktu kontrolnego (dostępny będzie portal, który przeniesie graczy do ostatniego takiego punktu)."

Ktoś mi wytłumaczy po co to to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 11:33, Evertsen_Dante napisał:

"Podczas wznawiania gry, gracze zostaną teraz umieszczeni w mieście, zamiast ostatniego
znanego punktu kontrolnego (dostępny będzie portal, który przeniesie graczy do ostatniego
takiego punktu)."

Ktoś mi wytłumaczy po co to to? :)


Sporo ludzi ma taki problem, że gra musi im się "rozgrzać" na początek. Używanie skilli przez nich i przeciwników obcina klatki i wiesz grę, więc czasem nie byli w stanie nawet zareagować. Po prostu wchodzisz i umierasz, bo nie jesteś w stanie nic zrobić. Może to jest powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2013 o 12:22, Hummer napisał:

Sporo ludzi ma taki problem, że gra musi im się "rozgrzać" na początek. Używanie skilli
przez nich i przeciwników obcina klatki i wiesz grę, więc czasem nie byli w stanie nawet
zareagować. Po prostu wchodzisz i umierasz, bo nie jesteś w stanie nic zrobić. Może to
jest powód.


Brzmi dobrze. Dzięki za oświecenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 14:41, ZubenPL napisał:

O goldfarmerzy już płacą na forum że usunęli cenę minimalną golda :)

To jest nic AH padło ofiarą krachu...
Wysiadło... doszczętnie... szkoda bo nowe schematy są na ten moment w niezłej cenie... bo potem się rynek ustabilizuje. Głupi chemat na amulet siły chociażby za 1,8kk mi golda mi zszedł a dropią jak szalone. Sam drop rate na sechematy został poprawiony chyba 4krtonie więc jest luz. Schemat na amulet inta tez za 900kk więc jest git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 19:12, Braveheart napisał:

Głupi chemat na amulet siły chociażby za 1,8kk mi golda
mi zszedł a dropią jak szalone. Sam drop rate na sechematy został poprawiony chyba 4krtonie
więc jest luz. Schemat na amulet inta tez za 900kk więc jest git :P


widze ze jesli chce sie sensownie kiedykolwiek ubrac (poki co zakupy za podniesiony gold i sprzedana siarke) powinienem teraz grac jak szalony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 12:22, Hummer napisał:

Sporo ludzi ma taki problem, że gra musi im się "rozgrzać" na początek. Używanie skilli
przez nich i przeciwników obcina klatki i wiesz grę, więc czasem nie byli w stanie nawet
zareagować. Po prostu wchodzisz i umierasz, bo nie jesteś w stanie nic zrobić. Może to
jest powód.

Czyli po tych wszystkich miesiącach nadal nie naprawili problemu ze wstępnym doczytywaniem? O ile dobrze pamiętam to przyczyna leżała w złym inicjowaniu korzystania z fizyki na kartach od Nvidia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam do tej pory, z 5 minut muszę poświęcić na odpalenie wszystkiego i spokojnym podchodzeniu do farmy, bo jak nie to padam od razu z powodu zerowej ilości FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się