Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

BT mój i Bravehearta wisi w liście z przyklejonego postu [nasze BT są też na naszych GSach] tak jak tagi masy innych ludzi z gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 23:54, Eternal101 napisał:

Mam pytanie może mi ktoś napisać co dodaje najnowszy patch do D3


http://eu.battle.net/d3/pl/blog/7287192/aktualizacja-107-zosta%C5%82a-wprowadzona-13-02-2013 nie uwierzysz gdzie znalazlem linka! battlenet -> diablo 3 O.o

Dnia 07.03.2013 o 23:54, Eternal101 napisał:

i czy warto dla niego
wracać do tej gry?


nie. zadowolony ? co my wrozki ze wiemy czego Ty od gry oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 15:33, Nightdew napisał:

Istnieje jakaś gramow grupa osób farmiących itp?;) Nie grałem za często w d3 więc żadnej
ekipy nie mam, a samemu nudno. Ostatnio mam trochę większą chęć na grę, na monku 18 paragon
lev zarąbiste resy i pancerz, ale obrażenia 10x za małe i tak powolutku tylko 2x i 3x
sobie farmię.

Ja jestem farmerem.. Mało tego... ostatnio udało mi się pewien konkurs tam u nas w grupie wygrać :D Ranga SuperFarmera ;] [Traktor] od biedy bo 760k traszmobów i 25k elit, w samym lutym.
Chcesz mogę Ci pomóc w farmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2013 o 18:24, Braveheart napisał:

Chcesz mogę Ci pomóc w farmieniu.


W normalnej farmie muszę się pomęczyć sam, szkoda zawracać głowę;) Najwyżej jak uzbieram trochę machin to się zgloszę. Ewentualnie prosiłbym o poradę co mogę szybko i tanio zmienić, a da największego boosta http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Nightdew-2739/hero/3627670

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak coś to się zgłoś i tyle. Ja na Ubery to chętny na jakimkolwiek mp. Najlepiej ofkors 10 bo ma sie 100% na drop :). Ale do dychy to i imho też ogarnieci ludzie muszą być. Ale te minimum to Mp8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karwasze i amulet chyba w 1 kolejności, użyj schematów bo można wycraftować niezły sprzęt z cc ,i to nie powinno cię dużo kosztować. Generalnie cały gear do wymiany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 19:15, Nightdew napisał:

W normalnej farmie muszę się pomęczyć sam, szkoda zawracać głowę;) Najwyżej jak uzbieram
trochę machin to się zgloszę. Ewentualnie prosiłbym o poradę co mogę szybko i tanio zmienić,
a da największego boosta http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Nightdew-2739/hero/3627670


jak dla mnie na szybko:

craft w kolejnsci: klata (z resami i gniazdami)->rekawice (cc, cd, as)->amu(cc,cd,as)->karwasze (cc)->naramy. buty ujda, szczegolnie ze kulki zdrowia zwiekszaja.

spodnie: kup sobie blackthorny (leczenie) albo nawet glebinowce (resy na wszytko), chodza za grosze na samych gold runach zmienisz.

helm -> kamyk na expa. te 20% robi roznice, a kazdy paragon to 3% MF

pierscien - zlodziejska korzysc, do wywalenia. ale na jego miejsce zalozysz piekelnego ognia (dla expa i glownej statstyki) wiec nie ma co sie spinac z szukaniem lepszego na AH

bron - nareczna zmien na CD+socket nawet z mniejszym leczeniem. bulawe zmienisz pozniej.

MFa mozesz olac na sprzecie. jak podbijesz obrazenia paragony beda lecialy raz-dwa.

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Fjuczers-2901/hero/579654

zobacz co nosi moja zaklinaczka. za grosze podniesiesz sobie o tyle MF'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 00:53, Nightdew napisał:

K dzięki, co do broni to akurat mam identyczną tylko w ekwipunku:P


to co w mam lapie nosze na niskich mp gdzie zabijam packa w 3-4 sekundy, moja normalna bron jest niewiele lepsza, ale o te 20-30k lepsza. osobiscie wole gold wydac na craft niz wpakowac ciezkie miliony w wykrawacz ktory da mi tylko obrazenia, szczegolnie ze nosze srednio-niskie jakosciowo legendy, ktore wypada ulepszyc w pierwszej kolejnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem trochę zmian, przez moją długą nieobecność w d3 dopiero jak napisałeś o craftach ogarnąłem na czym to polega. Rzeczywiście fajna sprawa, jedynie z klatą muszę poczekać aż wydropi recepta, na ah drogawa.

Edit: Jedyny - tych zmian to obawa o hp. Zdecydowanie spadło, ale obrażenie przynajmniej zdecydowanie większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 10:11, Nightdew napisał:

Edit: Jedyny - tych zmian to obawa o hp. Zdecydowanie spadło, ale obrażenie przynajmniej
zdecydowanie większe.


zrob tymczasowo jedna czesc z craftu do witalnosci. 200-300 punktow wpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 10:20, BoloMaster napisał:

Schematu na klatę nie wydropisz, trzeba go kupić.1,5kk u handlarza lub wizyta na ah:)


Właśnie, sprzedałem jeden itemek za 51 mln więc będzie na zakup :) Nie ma to jak skok kasy z 5 mln do 55 :D

Edit: Który handlarz sprzedaje schemat klaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz farmić tempest rushem to 4 kawałki iny zakup z tych 55 baniek.
Klata, pas, spodnie, hełm.
Patrz na nich kolejno :
Hełm cc 6%, wysoki wit+dex i wybrany resist [taki jaki sobie wybierasz do pasywu jedność]
Klata dex + wit, all resy + wybrany res
Pas dex+wit+all resy i wybrany res
Spodnie dex+all res+wybrany res

Na nogi mozna sie pokusić o jakieś budżetowe raki bez move speeda, na rece zółtki [kłania sie tez zabawa w craft]
Naramienniki - plugawa osłona z dex 170+, wit, wybrany res [all resy sa zawsze]

W tych 50 melonach ubierzesz się spokojnie na mp1-2 pod farmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 20:37, vegost napisał:

Jakiś mieczyk z tej góry Areath czy coś. Jednoręczny ;p
Wygląda jak włócznia i fajny wygląd ma :) Dobre to ? :D

Moze dlatego ze to nie miecz tylko włócznia? Masz jak wół napisane "legendarna włócznia"


A jak ci za latwo to zwieksz sobie sile potworow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się