Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Hej, widziałem że ludzie rzucający buildami pod lewym i prawym przyciskiem myszki umieszczali skille podstawowe... a ja pod PPM mogę wybrać tylko dodatkowe.
Podobnie z innymi skillami, pod jedynką i dwójką widziałem skille z tej samej kategorii. Jak to możliwe?
Mam 58 lvl, moze potem się coś zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 11:20, Kirabaxior napisał:

Sama gra jest okej, ale raczej nie gram w nią hardkorowo, nie bawię się w AH za bardzo,
zresztą podobno prawdziwa zabawa z handlem na AH zaczyna się na Inferno.

Ogólnie obecnie ekonomia jest martwa i do następnego patcha(całkowicie przebudowany system przedmiotów jak również być może tryb bez handlu i ladder) który będzie dopiero pod koniec jesieni lub w zimę nie opłaca się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 18:33, Andrzej15 napisał:


W listopadzie jest Blizzcon, więc raczej nie będą niczego ważnego "marnować" na Gamescom. Poprzednio też nie prezentowali żadnych konkretów. Prędzej opowiedzą o nowym patchu, niż dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając życie, tą wielką wiadomością będzie podanie daty rozpoczęcia zamkniętej/otwartej bety Heartstone''a. :D Chociaż w sumie by mi to nawet odpowiadało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 18:33, Andrzej15 napisał:

Pytanie, czy to będzie zapowiedź dodatku, systemu "Loot 2.0", PvP czy może czegoś innego?


Na PvP przyjdzie chyba poczekać do trzecich urodzin D3 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się jak szybko odpowiada support battle.net? Zalogowałem się, debil w robocie bo chciałem sprawdzić coś na swojej postaci, i zablokowali mi konto. Próba zresetowania hasła legła w gruzach, bo nie pamiętam jakie imie i nazwisko wpisałem i czy w ogóle wpisałem, więc muszę do nich pisać do supportu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 09:58, Kirabaxior napisał:

Orientujecie się jak szybko odpowiada support battle.net? Zalogowałem się, debil w robocie
bo chciałem sprawdzić coś na swojej postaci, i zablokowali mi konto. Próba zresetowania
hasła legła w gruzach, bo nie pamiętam jakie imie i nazwisko wpisałem i czy w ogóle wpisałem,
więc muszę do nich pisać do supportu :P

U mnie to była kwestia paru godzin, może dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
otworzyliśmy właśnie oficjalną stronę projektu Poszukiwaczy sanktuarium. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.
http://d3adventurers.eu/
Ranking Poszukiwaczy Sanktuarium jest projektem fanowskim zaprojektowanym i wykonanym przez graczy Diablo 3. Zawartość rankingu tworzą osoby związane ze sceną Diablo, poświęcając swój wolny czas i pieniądze, wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności do kreowania platformy interakcji dla fanów serii.
Pomóżcie nam testować projekt zapisując się na betatesty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, pytanko do tych, co zęby zjedli na grze - co robię źle?

Czytam sobie czasem o innych Demon Hunterach, mających po kilkaset tysięcy DPS (300-500), podczas gdy ja, doczłapawszy do końca Inferno, mam raptem 60k, a i to tylko dlatego, że zainwestowałem prawie całą kasę, jaką miałem, w Windforce i Andariel''s Visage. Ok, pewnie mógłbym iść po prostu do AH i wykupić najlepszy sprzęt, tylko jest jeden problem - brak kasy. Widzę tam przedmioty po kilkaset milionów, podczas gdy mnie zebranie miliona zajmuje tyle czasu, że w końcu odechciewa mi się grać i przerzucam się na inny tytuł. Próbowałem grać na wyższych MP, ale już powyżej 1 są problemy, więc dałem sobie spokój i trzymam się MP2, nie wychodząc poza I Akt (głównie łażę po Fields of Misery, bo tam łatwo o Elite''y). Przeglądałem tutoriale i buildy, ale przytłaczająca większość sprowadza się do "wydaj kilka miliardów w AH na następujący sprzęt [tu lista], po czym graj w MP10 i będzie dobrze".

Jeśli to w czymś pomoże, moja Hunterzyca -> http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ring-2841/hero/1989127

PS. Dodam, że nie spędzam nad Diablo długich godzin, od czasu do czasu, raz na miesiąc-dwa zaglądam do gry, pogram z tydzień, może dwa i rezygnuję, bo za bardzo zalatuje to masochizmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dmg u DH to patrz czy owa postać ma passive skill sharpshooter (strzelec wyborowy) który zwielokrotnia wyświetlane obrażenia. W rzeczywistości nie zadają tyle, to tylko taka informacja ile miałbyś dmg gdybyś miał 100% critical hit chance.
Żeby grać na wyższym MP imo trzeba zainwestować w sprzęt który zwieksza crit hit dmg i crti hit chance , bo to znacznie zwiększa obrażenia. Rzeczy które dodaja all resty i vitality, bo to znacznie czyni ciebie wytrzymalszym itp takie pierdoły. Z reszta widziałeś te tutoriale nie tutoriale wiec nie będę ci mówił co i jak. :) Niestety, cały sprzęcior to wydatek rzędu kilkudziesięciu milionów golda, i to lekko. Po za tym, DH raczej słabo daje sobie rade w pojedynkę.

Jeżeli grasz tylko od czasu do czasu i nie farmisz całymi dniami, to serio, nie ciśnij na wyższy MP żeby wpieniać się niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 20:44, Last_Aid napisał:

DH raczej słabo daje sobie rade w pojedynkę.


Ok, to która klasa jest najlepsza do solowania? Bo miło by było trochę pofarmić, znaleźć trochę przedmiotów, ale raz, że lubię grać sam, a dwa - nie interesuje mnie za bardzo farmienie celem sprzedaży w AH, chodzi mi raczej o satysfakcję ze znajdowania przedmiotów.

Dnia 07.08.2013 o 20:44, Last_Aid napisał:

Jeżeli grasz tylko od czasu do czasu i nie farmisz całymi dniami, to serio, nie ciśnij
na wyższy MP żeby wpieniać się niepotrzebnie.


Ok, ale na niższym szanse na znalezienie czegokolwiek setowego są praktycznie równe zeru, a - jak napisałem wyżej - dla mnie Diablo zawsze sprowadzało się do szukania lootu, jeśli nie mogę tego robić (a wygląda na to, że DH z tak mizernym portfelem nie mogę), to cała zabawa nie ma sensu :(

Przy okazji, dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2013 o 22:28, Ring5 napisał:

Ok, to która klasa jest najlepsza do solowania?

IMO barbarzyńca jest do tego najlepszy, bo jest najwytrzymalszy (30% mniej obrażeń na siebie przyjmuje z racji owej klasy i STR dodaje barbie dmg i [przede wszystkim] armora)

Dnia 07.08.2013 o 22:28, Ring5 napisał:

Ok, ale na niższym szanse na znalezienie czegokolwiek setowego są praktycznie równe zeru,
a - jak napisałem wyżej - dla mnie Diablo zawsze sprowadzało się do szukania lootu, jeśli
nie mogę tego robić (a wygląda na to, że DH z tak mizernym portfelem nie mogę), to cała
zabawa nie ma sensu :(

Myślisz że MF czy większy MP pomogą ci w znalezieniu lepszego lootu? Nic bardziej mylnego! Ja gram od czasu do czasu moim wypakowanym barbą na MP7. Od czasu do czasu wypadnie unikat czy setoweic, ale to jest często taki crap że idzie to od razu do przemiału na siarkę, bo więcej będę miał z tego pożytku.

BTW: Rzecz jasna, jest tez opcja wymiany 10€ na około 330M golda jeżeli nie żałujesz kasy. Wtedy będzie Cie stać na sprzęt z prawdziwego zdarzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 23:10, Last_Aid napisał:

IMO barbarzyńca jest do tego najlepszy


Oki, no to gramy Barbem :)

Dnia 07.08.2013 o 23:10, Last_Aid napisał:

Myślisz że MF czy większy MP pomogą ci w znalezieniu lepszego lootu? Nic bardziej mylnego!


Eee... Huh? A to nie jest tak, że właśnie od tego te rzeczy były? O_o (wybacz laikowi naiwność)

Dnia 07.08.2013 o 23:10, Last_Aid napisał:

BTW: Rzecz jasna, jest tez opcja wymiany 10€ na około 330M golda


Zdecydowanie nie wchodzi to w rachubę. Dla mnie ideą tego typu gier jest ZNAJDOWANIE coraz lepszego sprzętu, jeśli po prostu mam go kupić, to nie ma to żadnego sensu (co zresztą mocno mnie do D3 zraziło, bo w innych h''n''s nie mam problemu ze znajdowaniem przedmiotów, które warto założyć na postać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 08:12, Ring5 napisał:

Eee... Huh? A to nie jest tak, że właśnie od tego te rzeczy były? O_o (wybacz laikowi
naiwność)

Chyba dopiero czekamy na zmiany w dropie legendarnych przedmiotów, w zapowiedzi patcha 1.07 była bodaj wzmianka, że przy 5 poziomie Męstwa Nefalemów, przy pełnej ekipie 4 osób i na MP10 szansa na drop magicznych itemów osiągnie 100%, ale te zmiany ostatecznie w paczu się nie znalazły...

Ofc tak tylko drapię się w głowę i staram się przypomnieć, teraz nie sprawdzę bo w pracy jestem i nie chce mi się szukać, więc jak coś to mnie nie jedźcie tylko po prostu poprawcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 08:12, Ring5 napisał:

> IMO barbarzyńca jest do tego najlepszy

Oki, no to gramy Barbem :)


Barb do solo - owszem dobry, do bicia trashu i omijania elit.
WW barb - nikłe szanse, ze ludzie wezmą takiego do party, zwłaszcza jak ma furie i wali grzmotnięciem. HOTA barb z młotkiem tez kiepsko w teamie wypada jak ma furię. Wszystko co straszy moby to wróg grania w pt [bo tam cm wiz potrzebuje je blizko, monk je ściągnie, szaman tez potrzebuje mobów kolo siebie.

Dodatkowo - barb bez berka = martwy barb.

Barb do solowania MP10 też nie jest tani, wcale nie tańszy niż dobry DH czy WD.

Jak dla mnie - graj czym lubisz a nie tym co ma być rzekomo najbardziej "wydajne". Każda klasa jest w stanie skutecznie farmic przy wysokim nakładzie gotówki.

A zarabianie golda w D3 niestety nie polega na sprzedawaniu dropu [tzn w głównej mierze nie polega na sprzedaży, bo zawsze komuś może furia, mempho czy buława wylecieć warta kilka miliardów] tylko na kupowaniu po ah rzeczy które można potem sprzedać 2-3x drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 10:49, Pietro87 napisał:

Barb do solo - owszem dobry, do bicia trashu i omijania elit.
WW barb - nikłe szanse, ze ludzie wezmą takiego do party, zwłaszcza jak ma furie i wali
grzmotnięciem. HOTA barb z młotkiem tez kiepsko w teamie wypada jak ma furię. Wszystko
co straszy moby to wróg grania w pt [bo tam cm wiz potrzebuje je blizko, monk je ściągnie,
szaman tez potrzebuje mobów kolo siebie.


[drapie sie po glowie] Rozumiem wiekszosc slow w tej wypowiedzi, lecz sens mi umyka... ;) (tylko zart)

Dnia 08.08.2013 o 10:49, Pietro87 napisał:

Barb do solowania MP10 też nie jest tani, wcale nie tańszy niż dobry DH czy WD.


Ale ja sie wcale nie upieram przy MP10, natomiast milo by bylo wyjsc poza MP1-2, a w obecnej sytuacji i przy moim sposobie grania (oraz "przekonaniach" dotyczacych tego, ze w takich grach loot powinno sie znajdowac, a nie kupowac) DHem nie mam na to szans.

Dnia 08.08.2013 o 10:49, Pietro87 napisał:

Jak dla mnie - graj czym lubisz a nie tym co ma być rzekomo najbardziej "wydajne".


No i tu wlasnie jest problem, bo po zabiciu Diablo na Inferno jedyna rzecz, jaka pozostaje, to farmienie, a to DHem solo wydaje sie byc malo wydajne, gdy zadaje sie 10% tego, co wiekszosc DHow, ktorych widzialem :(

Dnia 08.08.2013 o 10:49, Pietro87 napisał:

Każda klasa jest w stanie skutecznie farmic przy wysokim nakładzie gotówki.


Jak dla mnie, to najwieksza wada Diablo i przeklenstwo mozliwosci handlu przedmiotami (nie tylko AH, ale handlu w ogole). Zapewne jestem w tym osamotniony, ale dla mnie loot powinien byc przypisany do konta i tyle, drop rate ustawiony tak, by jednak czasem cos dobrego wypadlo (przeszedlem cala gre i nie mam ani jednego przedmiotu setowego - dla porownania w D2 mialbym ich juz kilkanascie a w Sacred 1 - kilkadziesiat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się