Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2013 o 16:13, ZubenPL napisał:

Do dziś myślałem że z bossów w tej grze nie może wypaść legendarny przedmiot, ale jednak
się myliłem :)


Kolec czarownika? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 19:21, Drazok napisał:

Ktoś będzie miał zamiar grać w Diablo 3 na PS4 ?


Pewnie ja, jak tylko kupie sobię PS4. ;)

Pojawiły się pierwsze recenzje wersji na PS3, zacytuję parę fragmentów:

"After spending numerous hours pillaging Sanctuary’s monster-laden realm, I’m ready to wish the PC version a fond farewell; all of the components the developer has added, tweaked, and removed for the console market make me vastly prefer this new-and-improved version for my endless demon-slaying adventures." ( www.gameinformer.com/games/diablo_iii/b/ps3/archive/2013/08/29/diablo-iii-review-console-game-informer.aspx )

"Strange though it may sound, this port is the definitive version of Diablo III. By removing the auction house and adding in offline play, local co-op, and an effective console control scheme, Blizzard has allowed the underlying gameplay experience to shine through like never before. " ( www.egmnow.com/articles/reviews/egm-review-diablo-iii-console-version/ )

Czyli dokładnie to na co liczyłem. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile jeszcze będziemy czekać na ten loot 2.0, bo obecnie gra nie ma zbyt wielkiego sensu. A wersja konsolowa nie wchodzi w grę że względu na sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[...]

Dnia 29.08.2013 o 19:38, Niflheim napisał:

Czyli dokładnie to na co liczyłem. ;D


Dziękuj PC''towcom za rok grania/testowania wersji "beta" i za podpowiedzi od społeczności, żeby ta gra nie umarła.
Blizzard na bank zrobił dobrą konwersję, mimo wszystko to solidne studio. A tak btw na początku D3 na PC był wypasem, problem zaczynał się później z monotonnością + masa zmian od dnia premiery...
0 hejtu, mówię jak jest (i było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 20:22, Kermit napisał:

Dziękuj PC''towcom za rok grania/testowania wersji "beta" i za podpowiedzi od społeczności,
żeby ta gra nie umarła.
Blizzard na bank zrobił dobrą konwersję, mimo wszystko to solidne studio. A tak btw na
początku D3 na PC był wypasem, problem zaczynał się później z monotonnością + masa zmian
od dnia premiery...
0 hejtu, mówię jak jest (i było).

Oprócz części poprawek loot(bo większości zmian nie ma) i offline dzięki któremu można grać spokojnie na HC(czego niestety na PC nie można bo gra wylogowuje się jakieś 2 minuty po utracie połączenia co w praktyce oznacza pewną śmierć) to czym ona się różni od PCtowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 20:22, Kermit napisał:

Dziękuj PC''towcom za rok grania/testowania wersji "beta" i za podpowiedzi od społeczności,
żeby ta gra nie umarła.


Nikomu nie będę dziękował, sam grałem. ;P

Ciekaw jestem tego jak komfortowo gra się w offline co-op. Przydałoby się demko żeby można było wypróbować ten tryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2013 o 20:36, ZubenPL napisał:

Oprócz części poprawek loot(bo większości zmian nie ma) i offline dzięki któremu można
grać spokojnie na HC(czego niestety na PC nie można bo gra wylogowuje się jakieś 2 minuty
po utracie połączenia co w praktyce oznacza pewną śmierć) to czym ona się różni od PCtowej
?


Co- opem przed jednym ekranem do 4 osób na jednej kopii gry :) to dla mnie mega różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 20:36, Niflheim napisał:

Nikomu nie będę dziękował, sam grałem. ;P

No ale coś w tym jest. Ciekawe jak często będą się pojawiały pacze na konsolach.

Dnia 29.08.2013 o 20:36, Niflheim napisał:

Ciekaw jestem tego jak komfortowo gra się w offline co-op. Przydałoby się demko żeby
można było wypróbować ten tryb.

Po filmikach wygląda wszystko spoko, obawiam się tylko, że ktoś z szybszymi butami od reszty nie będzię mógł ich solidnie wykorzystać, bo ekran go ''zablokuje'' przed wyjściem dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEST!

Po prawie tygodniu farmienia (nie wiem, ile godzin nad tym spędziłem, ale nazbierałem ponad 3kk xp na pierwszy Paragon Level - na normalu!), po znalezieniu 25 Legendarek (nawet nie wiem jakich, nic nie identyfikowałem), dziś trafił mi się Sygnet! :D A już byłem gotów sobie odpuścić i po prostu go kupić. Na dodatek całkiem sympatyczny sygnecik, bo 29% xp, czyli prawie doskonały.

Wreszcie mogę zrzucić ciuchy do farmienia i wziąć się za kończenie Hell i Inferno :) A legendarki sobie zostawię, zawsze można je na AH wrzucić po premierze dodatku :)

20130830192341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem stream z wersji konsolowej i nie wiem jak w to można grać, 2 minuty walczyli z 5 białym potworkami na normalu i to chyba z MP0i( jeden z nich zginął przy okazji). Gdyby nie auto celowanie to gra na konsoli była by całkowicie nie grywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 22:35, ZubenPL napisał:

Właśnie oglądałem stream z wersji konsolowej i nie wiem jak w to można grać, 2 minuty
walczyli z 5 białym potworkami na normalu i to chyba z MP0i( jeden z nich zginął przy
okazji). Gdyby nie auto celowanie to gra na konsoli była by całkowicie nie grywalna.

Co ty gadasz - grałem w torchligha i grało się super
Najpierw zagraj a potem wyciągaj wnioski, też byłem sceptyczny ale padem można dobrze pograć w h&s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2013 o 19:21, Drazok napisał:

Ktoś będzie miał zamiar grać w Diablo 3 na PS4 ?


To zalezy czym sie bedzie roznic od wersji PS3:)
Ja narazie z kumplem sie zaopatrzam w wersje PS3, przynajmniej do czasu loot 2.0, pozniej na pewno wrocimy (nie zebysmy rezygnowali calkowicie z grania) do PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 23:21, scott napisał:

Co ty gadasz - grałem w torchligha i grało się super
Najpierw zagraj a potem wyciągaj wnioski, też byłem sceptyczny ale padem można dobrze
pograć w h&s.

Diablo to nie Fate 2(torchlight). Grać w h&s można, ale nie tak komfortowa jak na myszce, chyba że będzie to coś na kształt Dungeon Siege III ale w tedy sterownia na PC to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 23:53, ZubenPL napisał:

Diablo to nie Fate 2(torchlight). Grać w h&s można, ale nie tak komfortowa jak na myszce,
chyba że będzie to coś na kształt Dungeon Siege III ale w tedy sterownia na PC to koszmar.


A to już tylko twoje odczucia (chociaż w grę i tak nie grałeś), o porcie słyszy się praktycznie same dobre rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 00:40, Niflheim napisał:

A to już tylko twoje odczucia (chociaż w grę i tak nie grałeś), o porcie słyszy się praktycznie
same dobre rzeczy.

A jakie miałeś recenzje diablo 3 na PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się