Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

A ja biedny ignorant znowu podaje bajki z kieszeni....
Prowizje :
Każda transakcja przelewana na konto paypal to 15% dla blizzarda i 15% dla paypala.
Każda transakcja na saldo battle net to 1 euro.

Btw :

Dnia 17.09.2013 o 21:18, Mercuror napisał:

dobry żółty przedmiot to w zasadzie niespotykana rzadkość, a jak wyleci legendarny, to ma staty gorsze od
niejednego zółtego.


To zdanie samo sobie przeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 15:27, Pietro87 napisał:

To zdanie samo sobie przeczy.

Niby w jaki sposób? To tylko pokazuje jak tragiczne są legendarne przedmioty, skoro są często gorsze od i tak kiepskich przedmiotów.

@Kryhuu - powiem, że to moje stanowisko i pewnie nawet celowo to mi napisałeś. Blizzard potraktował pecetowców, trzon i korzeń ich fanów jak bandę frajerów, wydając rok przed premierą gry jej wczesną wersję i kazał sobie płacić graczom za możliwość testowania jej. Nie wiem jak to się ma do społeczności, która sama siebie tłamsi. Ja mówię o sytuacji fani-fani, a ty o fani-Blizzard, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2013 o 14:56, Kryhuu napisał:

A co powiesz o tych, którzy każdą próbę naprawienia czegokolwiek przez Blizzarda i tak
negują i odwracają kota ogonem podając argumenty typu, że ''nachapali się już'', albo
''pecetowcy dostali betę''.


Wcale się nie dziwie że ludzie mogą pisać takie komentarze. Gracze mają spore oczekiwania jeżeli chodzi o gry. Dlatego tez twórcy powinni się postarać o wydanie tytułu który będzie gotowy już w dniu premiery, a nie po ponad roku patchowania.
Ja czekam aż zlikwidują AH który najbardziej zaszkodził grze i zmodyfikują loot. Wtedy wrócę do gry przekonać się czy warto dalej w nią grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie tu zahodzę w swoj ulubiony temat i widzę "Nagle" odżyło....
Pauze miałem lekką , no nie w sumie taką lekką bo ze 3 miechy mimo że już dawno dwie setki wbite ciuchy też z lepszej półki.... bo farma to nie problem i kilka kropli oleju = dobytek.

Ale tak czytam i czytam i ostro się porobiło.... hmmmmmm

@Pietro87
Siemasz brachu. Kopę lat..... Ja cały czas Niemcy.. nawet nie mam jak grać. Teraz na znajomku lapku siedzie by looknąc od czasu do czasu co i jak. Taki "Detox od komputera to zajedwabiosta sprawa.
Widzę dalej dzielnie walczysz ..... z niektórymi w tym temacie ;-).... pilnuj wiadra z pomyjami jak coś xD.

Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja praktycznie nie gram ostatnio [nawet nie dobijam PG na szamku a brakuje cale 5 poziomów] - bo się sezon grzybowy zaczął :)
Czekam na dodatek w fazie obecnego zastoju.
Daj znać jak wrócisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2013 o 16:46, Mercuror napisał:

Niby w jaki sposób? To tylko pokazuje jak tragiczne są legendarne przedmioty, skoro są
często gorsze od i tak kiepskich przedmiotów.


To pokazuje, ze gubisz sens logiczny tego co sam piszesz.

Swoja droga klepać wiecznie jedno masło maślane o tym jaki to loot gówniany - nudne się to zrobiło. Zapowiedzieli poprawkę, wprowadzą - fajnie, nie - to wypada olać ich produkt i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 14:01, Rizzan napisał:

> Ale to tak na każdym poziomie? Bo gram na konsoli i żółte padają co chwilę.

Powiedzmy, że na normalu żółte przedmioty dają radę. Potem już jedziesz albo na itemach
z AH albo z craftu.


Ah nie sprawdzę, bo gram na konsoli ;) W moim przypadku na normalu legendy z II aktu zostały zastąpione przez żółte z aktu III. Zobaczę, co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś korzystał z aplikacji Authenticatora na smartfony i zdarzyło mu się np. zgubić telefon? Czy proces usuwania Authenticatora z konta sprawia wiele problemów (podobno trzeba wysłać do Blizzarda skan dowodu osobistego) i czy trwa długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 16:44, Gumisiek2 napisał:

Czy ktoś korzystał z aplikacji Authenticatora na smartfony i zdarzyło mu się np. zgubić
telefon? Czy proces usuwania Authenticatora z konta sprawia wiele problemów (podobno
trzeba wysłać do Blizzarda skan dowodu osobistego) i czy trwa długo?

Tak, trzeba wysłać skan dowodu, a sama procedura nie trwała zbyt długo z tego co pamiętam (może godzinę maksymalnie włączając w to wcześniejszą rozmowę z pracownikiem bo oprócz zresetowania tokena nie pamiętałem hasła). Wszystko jest dostępne z poziomu konta (pod "Odłącz token"), wypełniasz tylko formularz dlaczego chcesz odłączyć, podajesz mail, załączasz plik i czekasz. Następnie po usunięciu przez nich tokena będziesz musiał dodać go raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy zastanawia się nad kupnem D3 ale ma pewien problem, gra widzi mu tylko serwer azjatycki, probował przeinstalować grę, próbował kilka fixów o których ludzie na forum diablo pisali i nic. Mieliście może taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kupił klucz z Azji? Gra niestety ma blokadę regionalną.
Edit. Dopiero zauważyłem, zastanawia się nad kupnem. W takim razie gdzie widzi wyłącznie wybór serweru azjatyckiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 15:39, Kirabaxior napisał:

Może kupił klucz z Azji? Gra niestety ma blokadę regionalną.
Edit. Dopiero zauważyłem, zastanawia się nad kupnem. W takim razie gdzie widzi wyłącznie
wybór serweru azjatyckiego?


Dałem mu swoje passy, u mnie na kompie i w domu i w akademiku nie miałem żadnych problemów, więc to nie problem z wersją. Albo coś ma z kompem albo z dostawcą internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranking Poszukiwaczy Sanktuarium jest projektem fanowskim zaprojektowanym i wykonanym przez graczy Diablo 3. Zawartość rankingu tworzą osoby związane ze sceną Diablo, poświęcając swój wolny czas i pieniądze, wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności do kreowania platformy interakcji i integracji dla fanów serii.

Wiele osób zada sobie pytanie: dlaczego robimy to głównie w ramach samorealizacji i inwestujemy w to czas oraz fundusze? Ponieważ możemy i chcemy to robić, widzimy w tym sens bo kochamy Diablo.

Ranking w założeniu ma integrować polską, a w przyszłości również ogólnoeuropejską scenę Diablo 3. Konsolidować grupę graczy kochających tryb PvE w rankingu, gdzie na równych zasadach i w dobrej atmosferze można ze sobą rywalizować. Ponad wszystko chcemy uniknąć hejtowania się nawzajem, a walka z brakiem szacunku jest dla nas najwyższym nakazem.

Ranking Poszukiwaczy Sanktuarium planujemy rozwijać długoterminowo, z uwzględnieniem opinii graczy.

http://d3adventurers.eu/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli kupię używaną wersje Diablo na PS3 to będą jakieś problemy z graniem on-line ?
Jest key-pass czy akurat jest to tu pominięte i mogę spokojnie kupować używke ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 20:06, Sareth napisał:

Czy jeśli kupię używaną wersje Diablo na PS3 to będą jakieś problemy z graniem on-line
?
Jest key-pass czy akurat jest to tu pominięte i mogę spokojnie kupować używke ?? ;)



Nie powinno być problemów - gra nie ma żadnego key-passa do gry online, były tylko kody na przedmioty.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się grać w języku innym niż polski czy nie? Bo miałem opcję zmiany języka, ale cos sie stało że już nie mam ( kiedy gra nie była jeszcze w całości ściągnięta). Launcher jest po angielsku, ale już gra po polsku. Pewnie jakbym ściągnął od zera w instalatorze angielskim to by działało, ale chce byc pewien że nie jest to zablokowane (tj. że można mieć tylko grę w swoim języku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 22:23, tomoliop napisał:

Czy da się grać w języku innym niż polski czy nie? Bo miałem opcję zmiany języka, ale
cos sie stało że już nie mam ( kiedy gra nie była jeszcze w całości ściągnięta). Launcher
jest po angielsku, ale już gra po polsku. Pewnie jakbym ściągnął od zera w instalatorze
angielskim to by działało, ale chce byc pewien że nie jest to zablokowane (tj. że można
mieć tylko grę w swoim języku).

Da się grać w dowolnym języku na jaki gra została zlokalizowana, chyba że jest to licencja rosyjska która zmianę języka ma zablokowaną. Usuń folder battle.net z programdata i diablo3 z moje dokumenty a zmiana języków powinna działać prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 22:30, ZubenPL napisał:

Da się grać w dowolnym języku na jaki gra została zlokalizowana, chyba że jest to licencja
rosyjska która zmianę języka ma zablokowaną. Usuń folder battle.net z programdata i
diablo3 z moje dokumenty a zmiana języków powinna działać prawidłowo.


No właśnie to nie pomaga... ale ściągnę przez noc po prostu od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się