Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Ogarnia ktoś działanie salda battle.net? Chciałem je doładować za pomocą paypala ale pluło się już na stronie paypal żebym dodał kartę kredytową lub debetową. Gdzieś wyczytałem, że muszę mieć powyżej 100 zł na paypalu żeby przestało się pluć a więc wczoraj tak doładowałem. Problem jest taki, że dalej wymusza na nie dodanie danych karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 10:37, Nightdew napisał:

Ogarnia ktoś działanie salda battle.net? Chciałem je doładować za pomocą paypala ale
pluło się już na stronie paypal żebym dodał kartę kredytową lub debetową. Gdzieś wyczytałem,
że muszę mieć powyżej 100 zł na paypalu żeby przestało się pluć a więc wczoraj tak doładowałem.
Problem jest taki, że dalej wymusza na nie dodanie danych karty.

tego co samemu próbowałem przy d3, jedyną opcją jest dodanie karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że jakoś wróciłem do D3 trochę.. i ogólnie na razie większej liczby pytań brak poza jedną. Myślałem że poziom paragon jest jeden wspólny dla wszystkich postaci 60lvl.. a tak to tylko barb ma poziom 5 a inne postacie nie. Czy to ma dopiero być czy coś mi się pomerdało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2013 o 17:20, Kafar napisał:

Jako że jakoś wróciłem do D3 trochę.. i ogólnie na razie większej liczby pytań brak poza
jedną. Myślałem że poziom paragon jest jeden wspólny dla wszystkich postaci 60lvl.. a
tak to tylko barb ma poziom 5 a inne postacie nie. Czy to ma dopiero być czy coś mi się
pomerdało.

Wspólny paragon dopiero będzie.

Nightdew - z tego co pamiętam, to ja miałem ponad 100zł na paypalu i mi bez problemu przeszło bez dodawania karty. Spróbuj przelać trochę więcej pieniążków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2013 o 17:57, gitarka napisał:

Nightdew - z tego co pamiętam, to ja miałem ponad 100zł na paypalu i mi bez problemu
przeszło bez dodawania karty. Spróbuj przelać trochę więcej pieniążków.



Mam dużo więcej, coś ponad 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2013 o 17:57, gitarka napisał:

Wspólny paragon dopiero będzie.


Ok dzięki ziom czyli najlepiej łoić poziomy jedną postacią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2013 o 12:56, Kawosz-ski napisał:

@Braveheart
A ciebie co, zbanowali?

Nie...

Życie mnie dopadło i trochę, więc nie mogłem nic farmić ale teraz jest gitara basowa.
Sporo nie grałem ale na to co teraz mam to i tak pikuś te moby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 04:19, hammerfall87 napisał:

hej widze na streamach,że ludzie grają w reaper of the souls to jest jakis patch czy
ja przegapilem dodatek ?

I tak i nie :D
Przegapiłeś pan info o dodatku, Który [ja obstawiam] wyjdzie w maju 2014. [2 lata po premierze akurat by pasowało]
A to co oglądasz to streamy z rozpoczętej już bety ;]
tu masz trailer http://www.youtube.com/watch?v=Cb7QJwQ58T0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wąska zamknięta beta ale bez embargo na rozpowszechnianie o niej informacji.
Blizz zrobił ruch zupełnie inny niż zwykle, przeważnie trzymał zasadę embarga na informacje o becie, testerzy nie mogli nic udostępniać ani streamowac przez pewien czas - tu od początku bety zrobili inaczej, wolno wrzucać wszystko w sieć jawnie [nie wiem czy to im z jednej strony np do stycznia-lutego nie przygasi mocno hupeu, ludzie się wynudza streamami, naoglądają tego co ma wejśc i opadnie ten marketingowy element "niewiadomej", albo wręcz przeciwnie, hype nakręci się po dwakroć - pożyjemy zobaczymy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Embarga jako takiego nie ma, ale Blizz podobno pisał do ludzi którzy dostali betę aby Ci nie pokazywali zbyt wiele gameplayu z fabuły. Tak przynajmniej mówił Rock na swoim streamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 12:07, Pietro87 napisał:

No to by było logiczne, bo spoilery zniszczyły bu ludziom zabawę :)

Tej.... żyjesz coś ludziku.... bo ja już OnLine! Ja wrócił z Niemiec, ja odzyskać komp. Pofarmiłbym
Ty obczaj

Spoiler

Wpadłem tylko do gry po 5 sekundach napisałem Daredowi "Obyś zdechł" bo grał na HC. Chłop nie uwierzył, że to ja i zaraz dawał mi pasy i loginy. Zaraz tez laziuk napisał nawet Baran dał mi zapro by znów był jego frendem bo słyszałem nuda tam u Was pod paroma względami ;-) Strzeliłbym jakieś ubery mp10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 12:04, QST07 napisał:

Embarga jako takiego nie ma, ale Blizz podobno pisał do ludzi którzy dostali betę aby
Ci nie pokazywali zbyt wiele gameplayu z fabuły. Tak przynajmniej mówił Rock na swoim
streamie.


Rock mówił jedno a zrobił drugie na live z tego co widziałem pokazał cały V akt jedynie bez zabicia bossa, chyba że się mylę to mnie popraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale to embargo chyba bylo na ostatniego bossa. Ale to nie embargo a prośba. Slyszalem dwie wersje, ze albo ten Boss jest niedostępny, albo jest embargo na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nie mam czasu grywać prawie w nic, ostatnio pościnam sobie w State of Decay, ale mam za dużo roboty w realu na dłuższe posiedzenia przy kompie.
Nie mam tez specjalnie weny, postać dobiłem pod calkiem solidny end-game [a w zasadzie late game bo Diablo nie ma i nie miało takiego typowego end-gameu] z resztą masz mój profil w liście znajomych to sobie możesz zerknąć co tam się na szamana uzbierało.
Wpadnę może w weekend pogadać o dupie maryni i dobijać pargony które wypaliły mnie gdzieś w okolicy 90 =P [dojechałem chyba do 93 czy 94, i zostałem zawalony sprawami w realu, ale przed dodatkiem pewnie setke dobije, tak dla formalności]

Z tego co wiem

Spoiler

Baranek nie jest w klanie, tak samo chyba Yaki i kilku innych, chłopaki się o coś wewnętrznie skonfliktowali - nie wiem o co, nie było mnie, nikogo nie oceniam jak i nie mam pojęcia po czyjej stronie była racja [aczkolwiek pewnie jak w życiu, była gdzieś w pól drogi, pośrodku]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2013 o 14:19, Runners_High napisał:

Beta zawiera cały akt poza ostatnią walką z bossem


A to czyli cały akt został pokazany poza walką z bossem... Dobrze, że zbytnio sobie nie spoilerowałem oglądaniem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się