Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2013 o 16:39, Isildur napisał:

Przeszedł ktoś na Aktualizacja 2.0.1 na PST? Warto?

Jak jesteś ciekawy zmian, a sam changelog ci nie wystarcza to czemu nie? Przecież nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 18:44, meJKu napisał:

Jak jesteś ciekawy zmian, a sam changelog ci nie wystarcza to czemu nie? Przecież nic
nie tracisz.


Właśnie pobieram te 16 GB :D
A jak skopiuje swoje postacie to ich nie tracę z europejskiego serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 19:22, Isildur napisał:

Właśnie pobieram te 16 GB :D
A jak skopiuje swoje postacie to ich nie tracę z europejskiego serwera?

Nie, w końcu "kopiujesz" postać ; ) Jak chcesz zobaczyć zmiany in-game i nie chcesz być zaskoczony po aktualizacji to warto. Twoje oryginalne postacie z "normalnego" serwera nie zostaną tknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o najnowszym dodatku do Diablo?

Czytam sobie od jakiegoś czasu o nim i moim zdaniem zapowiada się nieźle, choć komentarze większości ludzi na stronie o grze są raczej pesymistyczne...
Teraz wszedłem na stronie CD Action i przeczytałem, że gość co grał w betę z redakcji pisma w końcu okrzyknął tytuł godnym jego przodków....
I przeprasza, jeśli nie doczytałem, ale czy wiadomo co będzie z postaciami po premierze dodatku? Usunięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 21:23, Vaksinar napisał:

Czytam sobie od jakiegoś czasu o nim i moim zdaniem zapowiada się nieźle, choć komentarze
większości ludzi na stronie o grze są raczej pesymistyczne...

Nie ważne co Blizzard zrobi, ludzie i tak będą narzekać i pisać, że dodatek nic nie wnosi, jest beznadziejny, nic nie naprawia, itp. Pomijając nawet fakt, że w niego nie grali.

Dnia 13.12.2013 o 21:23, Vaksinar napisał:

I przeprasza, jeśli nie doczytałem, ale czy wiadomo co będzie z postaciami po premierze
dodatku? Usunięcie?

Nic się nie stanie. Jak kupisz dodatek to po prostu będziesz mógł grać tymi postaciami w 5 akcie i levelować do 70 poziomu.
Pozostaje jeszcze kwestia Ladderów, o których na razie nie chcą mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 21:23, Vaksinar napisał:

I przeprasza, jeśli nie doczytałem, ale czy wiadomo co będzie z postaciami po premierze
dodatku? Usunięcie?

Gdyby usunęli to byłby przecież ogromny rage. Raczej mało kto chciałby zaczynać od zera. To już nie czasy Diablo 2. Oprócz tego, że postacie pozostaną, poziomy paragona zostaną połączone z powodu przeniesienia ich na poziom konta (zostaną dodane do siebie, jeżeli ma się więcej niż jedną postać z poziomami paragona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego usuwania obecnych postaci z prostego powodu - tłumaczono ile nowych punktów do rozdania w zmienionym systemie poziomów mistrzowski dostaną gracze posiadający obecnie 1-3-5-10 postaci na setnym poziomie. Gdyby miał zostać wprowadzony wipe - nie było by sensu tłumaczyć systemu konwersji obecnie wbitych poziomów na nowy system.
Obecne postacie trafia na serwer non-lader, serwery laderowe pojawią się pewnie jakiś czas po premierze dodatku jak blizz ustali jakiś harmonogram sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 23:38, Isildur napisał:

Dziwny ten patch nie ma rzeczy do identyfikowania xD

Teraz tylko przedmioty legendarne się identyfikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 00:49, Jeggred napisał:

Teraz tylko przedmioty legendarne się identyfikuje.


A to takie buty, myślałem, że na potrzeby testów to wyłączyli xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 23:32, Pietro87 napisał:

Obecne postacie trafia na serwer non-lader, serwery laderowe pojawią się pewnie jakiś
czas po premierze dodatku jak blizz ustali jakiś harmonogram sezonów.

Czyli te ladderowe będą po czasie usuwane/resetowane? W każdym razie, taki podział jest dobry, gdy nikt nie jest zmuszany do levelowania normalnych postaci od początku. Na razie ze zmian jedynie niezbyt mi pasuje zmiana klasycznych nazw poziomów trudności i możliwość zwiększania prędkości ruchu postaci (w statystykach do rodzielenia), bo trochę to może przeszkadzać w coopie, gdy ktoś będzie za szybko zasuwał, a reszta będzie się wlec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 01:26, Vaksinar napisał:

Nie bardzo rozumiem, że zostaną dodane do poziomu konta...? :(

W dodatku nie będzie już indywidualnych leveli paragona dla każdej postaci. Będą one na całe konto. Jedynie "normalne" poziomy od 1 do 70 trzeba będzie nabijać od nowa przy stworzeniu każdej postaci, a wcześniej wbite paragony będą dostępne dla każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 01:23, Arcling napisał:

Czyli te ladderowe będą po czasie usuwane/resetowane?

Będzie jak w Diablo 2. Postacie ladderowe będą przechodzić do non-ladder. Łącznie z całym sprzętem, goldem, poziomami paragon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 01:33, Akallabeth napisał:

Zainstalował ktoś już nowego patcha z PTR? Jak wygląda sprawa lootu i tworzenia klanów,
jest ktoś w stanie już coś powiedzieć?

Klany tworzy się banalnie. Naciskasz "N", potem "Create", podajesz nazwę oraz TAG klanu i jeszcze raz "Create". Tyle.

Jeżeli chodzi o loot. Stworzyłem nową postać i gram na poziomie Expert. Na 17 levelu ze wszystkich itemów jakie mam 3 przedmioty są niebieskie, reszta rzadkie. Dwie kusze, naramienniki i hełm zrobiłem, reszta to dropy. Ogólnie przedmiotów leci znacznie mniej, ale jak już coś wyleci to zazwyczaj jest to upgrade. Brat na 14 poziomie znalazł pierwszy przedmiot legendarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 01:33, Akallabeth napisał:

Zainstalował ktoś już nowego patcha z PTR? Jak wygląda sprawa lootu i tworzenia klanów,
jest ktoś w stanie już coś powiedzieć?

Wypada znacznie mniej przedmiotów, a niebieskich i białych wypada mniej niż żółtych. Co do jakości to są znacznie lepsze ale jeśli masz obecnie dobrze wyekwipowaną posta, prędko nie trafisz na znacznie lepsze przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się