Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2014 o 02:56, Gumisiek2 napisał:

Nie wiem, może zbytnio delektowałem się grą? :P ..

I to samo do ZubenPL

Nie no nie mówię, że źle. Ja pamiętam jak dorwałem się do BETY podstawki to potrafiłem ją przechodzić X razy xD i mi się nie nudziło bo byłem wręcz głodny tej gry. Gdy przechodziłem grę pierwszy raz to również odkrywałem all, praktycznie wchodziłem we wszystkie zakamarki oraz jaskinie. [O czytaniu dialogów nie wspominając] Jednak zajmowało mi to zdecydowanie mniej czasu jak wam =)
Grałem Wizardem i wciąż nim gram. Teraz kończę wbijać drugiego monka na setę. [No może nie tak od razu bo 77 paragon to praktycznie połowa drogi setnego paragonu :)]. Potem znów Wizard albo znów monk. Kocham te klasy!
Gdyby nie dość długa przerwa w D3 już dawno bym miał 10 x 100 nie chwaląc się jednak do premiery RoS wbije minimum 8

A teraz wybaczcie ale pomiot piekielny sam się nie zabije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 12:34, Braveheart napisał:

Widzę, że kesiek [osobo z HMPu] nawet tutaj zawędrowałeś..... Jak mocno podczas tego
zlotu we Wrocławiu żeście weszli co niektórzy Wuluxarowi w cztery litery by dostać klucze
?> hę -.- Tu raczej widzów nie znajdziecie.


Widac zawiśc ludzką którą pokazuje to że ktoś ma a ktoś nie.A tak na marginesie zazdrosny jesteś że zaczyna rozwijać się Polskie community w Diablo III za sprawą paru osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 12:58, kesiekpl napisał:

Widac zawiśc ludzką którą pokazuje to że ktoś ma a ktoś nie.

BETĄ ?. Co mi po niej.. pewnie sporo zmian po drodze i tak wprowadzą. Nie powiem, że chciałbym pograć jednak nie mam zamiaru sobie psuć zabawy. Ja osobiście to nic do ciebie nie mam. Stremuj sobie i rób co chcesz, przecież żyjemy w wolnym kraju. Byłem na twoim streamie może z raz i to mi wystarczyło... Szkoda tylko, że streamujesz pod banderą HPMu. Paragonów trochę byś wbił by przy premierze RoSa mieć jeszcze lepszy start. No chyba, że zależy ci/wam na maksymalnym rozgłosie.

Dnia 02.01.2014 o 12:58, kesiekpl napisał:

A tak na marginesie zazdrosny jesteś że zaczyna rozwijać się Polskie community w Diablo III za sprawą paru
osób.

Community.... w NWNO pokazali na co ich stać. Okazało się, że gildia NVNO pod banderą HPMu to największa trzoda jaka kroczyła po ziemi. Zachowanie poniżej krytyki oraz kradzieże na tradeach. I to nie są bajki wyssane z palca, ale co tam. Przecież nie będą kołysać łodzią na której siedzą.

Powodzenia w przyszłości =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 11:13, kesiekpl napisał:

nie jest to żadna reklama


Tak oczywiście, ta reklama nie jest żadną reklamą. BTW nie wiem czy wiesz, ale na klawiaturze jest taki długi przycisk i nazywa się on spacja. Ten przycisk naciska się wtedy, kiedy napisze się zdanie i postawi jakiś znak taki jak kropka, przecinek, wykrzyknik czy znak zapytania. I dopiero po naciśnięciu tej magicznej spacji pisze się kolejne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem chwilę, aby przejrzeć wszystkiego informacje co do dodatku i ogólnie mam dwie uwagi, co do których zapewne zostanę zjechany przez bardziej doświadczonych graczy. :)
Po pierwsze - levele paragon - jeśli już muszą być to czy nie lepiej odblokować ogólny level postaci do 99 po prostu, albo... zwyczajnie nieograniczony. Levelujesz póki chcesz. A jeśli już paragony muszą być to i tak level "normalny" do 99, a potem paragony.
Druga sprawa to poziom trudności - zawsze mi się podobało, że każdą postacią musiałem przejść przez normal koszmar i tak dalej. A teraz zostało to zmienione.
I lekko się czepiam, ale podział na dodatkowe 5 poziomów trudności, które zostały tak bajecznie opisane i przy ładnym interfacie je wybieram a ostatni jeszcze podzielony na 6. Troszkę chyba mieszają... :)

Dodatek na pewno kupię, co mnie najbardziej ciekawi to to jak wypali pomysł klanów.
Jestem starym Battle netowym graczem w Warcrafta III i tak się zastanawiam czy będzie tu wyglądało to podobnie.

A tak na koniec to patrzę na zegarek a tu już pół trzeciej. Powinno stworzyć w świecie D3 w nowym dodatku jakiegoś władce piekieł w przydomku Lord of Time, bo to właśnie czas póki co jest moim największym wrogiem w tej grze. Wciąż go brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 02:29, Vaksinar napisał:

Po pierwsze - levele paragon - jeśli już muszą być to czy nie lepiej odblokować ogólny
level postaci do 99 po prostu, albo... zwyczajnie nieograniczony. Levelujesz póki chcesz.
A jeśli już paragony muszą być to i tak level "normalny" do 99, a potem paragony.

Paragony mają być nieograniczone i na poziom konta, więc w przypadku nowej postaci trzeba wbić tylko 70 zwykłych leveli. A dlaczego nie dali ich do 99 lub 100 - być może będzie jeszcze jakiś dodatek po RoS.

Dnia 03.01.2014 o 02:29, Vaksinar napisał:

I lekko się czepiam, ale podział na dodatkowe 5 poziomów trudności, które zostały tak bajecznie opisane i przy
ładnym interfacie je wybieram a ostatni jeszcze podzielony na 6. Troszkę chyba mieszają... :)

Jakieś zastępstwo dla obecnego systemu monster power, gdzie teraz regulacja będzie tylko na ostatnim poziomie. Plusem na pewno jest fakt, że nie trzeba będzie teraz kończyć kolejno poziomów trudności żeby odblokować następne. Tu się zgodzę, że trochę mieszają, bo i też rezygnują z klasycznych nazw. Jedynie mogliby zmienić nazwę Infero, bo Hell i Inferno znaczą to samo (np. na Torment, jak nowy 5 poziom ma się nazywać), zamiast wyrzucać wszystkie klasyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 02:50, Arcling napisał:

Paragony mają być nieograniczone i na poziom konta, więc w przypadku nowej postaci trzeba
wbić tylko 70 zwykłych leveli. A dlaczego nie dali ich do 99 lub 100 - być może będzie
jeszcze jakiś dodatek po RoS.

Tak wiem że będzie tak z paragonami. Ale czy te bonusy, które one dają będę zawarte także w nowych postaciach już na pierwszym levelu - to znaczy czy taka postać będzie od razu silniejsza?

Dnia 03.01.2014 o 02:50, Arcling napisał:

Plusem na pewno jest fakt, że nie trzeba będzie teraz kończyć kolejno poziomów trudności żeby odblokować > następne.

No właśnie nie jestem taki pewny czy to plus.

Swoją drogą tak mi sięę przypomniało, że kiedy założyłem ładnych parę latek temu ten wątek, w czasach kiedy Diablo III było marzeniem, co do którego 99% fanów dałoby sobie obciąć głowę że nigdy nie powstanie spekulowaliśmy kto mógłby być głównym bossem III jeśli nie już ponoć na wieku pokonany Diablo. Wtedy przyszedł mi pomysł zbuntowanego anioła - no i proszę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 01:49, Vaksinar napisał:

Tak wiem że będzie tak z paragonami. Ale czy te bonusy, które one dają będę zawarte także
w nowych postaciach już na pierwszym levelu - to znaczy czy taka postać będzie od razu
silniejsza?

Co się przejmujesz :D


http://www.diablofans.com/news/47858-paragon-exp-chart-levels-1-2000-diablofans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90 Paragon wbity. Jeszcze 10 i trzecia postać [drugi mnich] zostanie wyexpiony. Cel osiągnięty i można iść się przytulić do podusi. Najgorsze jest to, że po monku trzeba będzie robić kolejnego.... monka XD
Tyle mobów do ubicia jeszcze pozostało.

Dobranoc i dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 05:55, Braveheart napisał:

Dobranoc i dzień dobry


Dobry wieczór,
takie pytanko bym miał. :)
Powoli dobijam do 60 lvl magiem. Przeszukiwałem fora na stronie Blizza w celu jakiś porad co do tego jak już wejde na inferno.
Jakiś facet nawet całe kompendium napisał. Czy jest tak, że mogę w miarę eksperymentować, czy podobnie jak to było w D2 jest raczej parę sprawdzonych sposobów na postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 21:55, Vaksinar napisał:

Dobry wieczór,

Nie wiem czy dobry wieczór czy już powoli mam mówić dzień dobry bo zaraz 5 rano ;]

Dnia 05.01.2014 o 21:55, Vaksinar napisał:

Jakiś facet nawet całe kompendium napisał. Czy jest tak, że mogę w miarę eksperymentować,
czy podobnie jak to było w D2 jest raczej parę sprawdzonych sposobów na postać?

Pewnie że możesz eksperymentować ze skilami. Nikt ci tego nie zabroni. Jednak czy na dłuższą metę podołasz ?
Niektóre skille są naprawdę nędzne i prędzej będziesz się irytował niż cieszył z gry. Jednak próbować zawsze możesz

Dobra trzecią setkę Monkiem dobiłem. gosh. Ostatnie 3 bary musiałem się męczyć w Public Gamesach..... wciąż tam nieogary i debile grają [bo inaczej tego nazwać nie można]. Biegają po lokacjach zupełnie nienadających się na farmę. Wchodzą na mp10 postaciami z papieru ze tylko się śmiać chce, ale jakoś dałem radę i wutrzymałem to co się tam dzieje. No cóż mam nadzieje, że ostatni raz.
A od rana znów kolejny monk o 0 do 60 i potem 100 kolejnych paragonów.
Syzyfowa praca jak nic.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey.

Dziś to niby trzech króli czyli wolne ? ;-) Może [o ile ci się uda] znalazł byś "kawałek czasu" i of kors chęć na małe taxo ? =)
Bo nowego monka czas expić. [do niczego nie namawiam. Tak tylko pytam profilaktycznie :P] Poza tym wpadł byś na TS i poznał kilka pikantnych świeżych newsów odnośnie CB a uwierz działo się.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz wolne tak czy siak [postój noworoczny w firmie], ale pochorowałem się jak jasna cholera. Zaraziła mnie znajoma, kaszlę jak gruźlik więc na TSie to co najwyżej mogę wam "poszczekać". Wziąłem wczoraj prochy, jak mi się poprawi to wpadnę na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby które usilnie wyczekują na klucz do bety powinny uważać, dzisiaj dostałem wiadomość, że dostałem kluczyk, a po spojrzeniu na linka - biablonet entertein?ment i wysłane z gmaila kitty coś tam. Także z maili oskarżających o sprzedawanie konta scamerzy przerzucili się teraz na beta klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 12:07, darkwind21 napisał:

Osoby które usilnie wyczekują na klucz do bety powinny uważać, dzisiaj dostałem wiadomość,
że dostałem kluczyk, a po spojrzeniu na linka - biablonet entertein?ment i wysłane z
gmaila kitty coś tam. Także z maili oskarżających o sprzedawanie konta scamerzy przerzucili
się teraz na beta klucze.

To jest phishing i próba wyłudzenia danych, ponadto zachęcam do zapoznania się z tym wątkiem na oficjalnym forum BN Diablo 3:
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/9052167992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy gra będzie uaktualniona do wersji 2.0.1 przed premierą dodatku? Ostatnio wyłączyłem sie na kilka tygodni i nie śledziłem najnowszych newsów, a z chęcia pograłbym trochę znowu, po implementacji łatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2014 o 12:09, Dark_elves napisał:

Wiadomo czy gra będzie uaktualniona do wersji 2.0.1 przed premierą dodatku? Ostatnio
wyłączyłem sie na kilka tygodni i nie śledziłem najnowszych newsów, a z chęcia pograłbym
trochę znowu, po implementacji łatki:)


Będzie, ale niedługo przed premierą.
Osobiście myslę, ze będzie to jakis tydzień przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy w kolekcjonerce dodatku będzie ścieżka dźwiękowa na CD? Niby na stronie blizza jest takie info, jednak w naszych sklepach na liście zawartości soundtracku już nie podają. Błąd, czy nasze wydanie ma być płytki pozbawione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się