Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2014 o 17:44, Heartbreaker napisał:

>/.../> To element potrzebny do stworzenia laski, która da Ci dostęp do kucykowego poziomu. /.../

Wielkie dzięki! Pierwsze trzy już mam, ale... ale nie za każdym razem występują w grze, czasem za drugim lub nawet trzecim przejściem. Teoretycznie powinienem mieć wszystki te klejnoty, bo półtora roku temu na poziomie normalnym grę skończyłem i doszedłem bodaj do aktu drugiego na koszmarze. Teraz zacząłem od nowa (znowu na normalnym przeszedłem od początku do końca i jestem na koszmarze na początku drugiego aktu

Spoiler

(mam dwa grzyby, jeden piszczel i jeden dzwonek)


To wypadanie przemiotów z bossów różnie wygląda, za pierwszym razem z Mahdy wypadły mi dwa rzadkie, złote przedmioty, ale ledwo je założyłem zerwało mi połaczenie i jak wróciłem do gry, śladu po nich nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2014 o 19:40, KrzysztofMarek napisał:

Wielkie dzięki! Pierwsze trzy już mam, ale... ale nie za każdym razem występują w grze,
czasem za drugim lub nawet trzecim przejściem.


Na tym polega cały "pic", że nie zawsze się je da znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2014 o 20:38, Pietro87 napisał:

/.../ > Na tym polega cały "pic", że nie zawsze się je da znaleźć.

Niestety, zwiedziłem całą oazę i nic takiego nie znalazłem. Będę musiał zwiedzić ją jeszcze raz...
Dobrze, że chociaż wiem (Heartbreaker - dzięki!) czego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam takie pytanie odnośnie RoS, więc może ktoś się orientuje.

Obecnie, żeby odblokować inferno i wbić max lvl postaci teoretycznie trzeba przejść wszystkie trzy, a nawet cztery poziomy trudności.

Czy w RoS''ie będzie podobnie? Trzeba będzie przejść wszystkie akty po 3-4 razy żeby wbić nową postać na maxa?

Wie ktoś jak wygląda sprawa z tym?

Z góry dziękuję za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2014 o 06:52, 4ny4 napisał:

Hej,

Mam takie pytanie odnośnie RoS, więc może ktoś się orientuje.

Obecnie, żeby odblokować inferno i wbić max lvl postaci teoretycznie trzeba przejść wszystkie
trzy, a nawet cztery poziomy trudności.

Czy w RoS''ie będzie podobnie? Trzeba będzie przejść wszystkie akty po 3-4 razy żeby
wbić nową postać na maxa?

Wie ktoś jak wygląda sprawa z tym?

Z góry dziękuję za informacje.

Nie, masz teraz 10 poziomów trudności pierwsze trzy są odblokowane od razu, mistrzowski oblokowujesz po jednorazowym ukończeniu fabuły a ostatni poziom Udręka I-IV odblokowujesz po osiągnięciu 60 poziomu. Maksymalny poziom możesz wbić nawet na normalu doświadczenie i statystyki potworów skalują się w razem że zdobytym przez ciebie poziomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Skończyłem grę i pomimo że starałem się zaglądać w każdy kąt, to według achievementów nie odwiedziłem sporej liczby lochów. Jakieś hinty, co mogłem przegapić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2014 o 13:17, Kadaj napisał:

Hm... Skończyłem grę i pomimo że starałem się zaglądać w każdy kąt, to według achievementów
nie odwiedziłem sporej liczby lochów. Jakieś hinty, co mogłem przegapić?


Musisz zagrać wielokrotnie.
Lochy pojawiają się losowo, więc nie wszystko jest od razu.
=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba skasuję swoje postaci i zacznę grę od nowa jak wyjdzie dodatek a przede wszystkim jak będzie Loot 2.0. Bo rozumiem jeszcze nie ma tych zmian w dropie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem sensu kasowania postaci skoro w momencie wejścia ROSa stary gear w zasadzie zostanie zresetowany [bo zmieni się skalowanie sprzętu czyniąc stary bezużytecznym i bez farmy nowego gearu i tak nic nie zdziałasz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, może to i lekka przesada. Zapomniałem, że jest sporo tych slotów na postaci. Po prostu zacznę sobię grę od nowa z nowymi przedmiotami, systemem lootu itd. Może tym razem mnie nie znudzi tak szybko. Co jak co, ale miałem nadzieję na dłuższą grę niż 100 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 06:37, HumanGhost napisał:

Fakt, może to i lekka przesada. Zapomniałem, że jest sporo tych slotów na postaci. Po
prostu zacznę sobię grę od nowa z nowymi przedmiotami, systemem lootu itd. Może tym razem
mnie nie znudzi tak szybko. Co jak co, ale miałem nadzieję na dłuższą grę niż 100 godzin.


Przerzuć się na hardcore self found, tak jak ja :) Wrażenia z gry o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 20:09, HumanGhost napisał:

A tak konkretnie to kiedy ten Loot 2.0 ma wejść w życie?


2 tygodnie przed wejściem dodatku [przynajmniej takie były pierwotne plany]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie głupot, bo nikt z Blizzarda nie powiedział, że patch ma wyjść dopiero 18 marca. Może tak będzie, a może nie, na tą chwilę jeszcze tego nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2014 o 17:44, Heartbreaker napisał:

> /.../> Ze wszystkim biegniesz do kowala w IV akcie (jak dobrze pamiętam), a potem w pierwszym
akcie szukasz martwej krowy i dalej sobie poradzisz


Już trzy razy przeszedłem akt drugi na poziomie normalnym i cztery razy na poziomie koszmarnym. I ni cholery,

Spoiler

Tajemniczej Jaskini

nie znalazłem ani razu (Starożytną owszem, kilka nowych grobowców też, ale tej
Spoiler

Tajemniczej

nie moge trafić. Dzisiaj spróbuję ostatni raz, jak się nie uda to trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 17:40, erwins napisał:

> >/.../> Jeśli chcesz to mogę pomóc Ci to znaleźć.
W razie jak się namyślisz - dodaj mnie w grze i daj tu znać.
BattleTag: erwins#2320


Dziękuję za szczerą chęć pomocy, ale jestem "Samotnym Bohaterem Zbawiającym Świat" i z tego względu nie gram zespołowo. Do wszystkiego muszę dojść sam - w Oazie odkryłem mnóstwo lokacji, których nie odkryłem za pierwszym przejściem - bo ich po prostu nie było. Te lokacje (jaskinie, grobowce) pojawiają się losowo i tylko dlatego nie znalazłem

Spoiler

Tajemniczej Jaskini

, bo jej nie było.
Spoiler

Piszczel Leorica

znalazłem za bodaj trzecim przejściem, za to przechodząc w sumie bodaj 5 razy pierwszy akt znalazłem
Spoiler

dwa grzyby

dla Adrii. Zmieniłem swoje postanowienie i będę zwiedzał Oazę do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem chyba ze 20 podejść, zanim udało mi się znaleźć Zawilgoconą Piwnicę, w której skrywa się

Spoiler

Mięsny Jeż

. Było to tym bardziej wkurzające, że w demku trafiałem na nią raz za razem. Po wielu restartach gry w końcu się udało, ale losowość gry dała mi się we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś tu jeszcze nie robił acziwa "Koło bez fortuny" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować