Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Odpaliłem właśnie D3 i na razie jestem zadowolony, silnik trochę poprawili dzięki czemu gra nie tnie mi się co kilka minut, levele też ciut szybciej wchodzą(Skeleton King zazwyczaj koło 10lvl teraz 13lvl), drop dość mocno zwiększony chociaż zastanawiam się czy nie za bardzo, na chwilę obecną wypadły mi już 3 pomarańczowe przedmioty.
Na poziomie normal jest niestety chyba nawet łatwiej niż przed patchem, okno czatu ma dziwną tendencję do pojawiania się samo z siebie i przydałby się jakiś skrót klawiszowy do niszczenia przedmiotów u kowala, w tej chwili każdy trzeba odzielnie przenosić. Ale ogólnie, nie jest źle.

I od razu pytanko, jakie znaczenie ma podświetlenie klejnocików przy cechach broni (screen)?

20140228120132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz przenosić każdego przedmiotu z osobna by go przerobić u kowala, kliknij znaczek kowadła i teraz normalnie w ekwipunku klikaj na przedmioty, które chcesz przerobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2014 o 12:02, darkwind21 napisał:

I od razu pytanko, jakie znaczenie ma podświetlenie klejnocików przy cechach broni (screen)?

Wydaje mi się że są to cechy specjalne zarezerwowane tylko dla danej legendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś doświadczony mag udzieli porady? Wbiłem właśnie 60 lev drogą postacią ale nie mam pojęcia jaki na początek dobry build i jakie itemki z jakimi statami szukać itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../> > A handel będzie nadal, tak jak to było w Diablo II jedyną różnica będzie to, że nie będzie

Dnia 27.02.2014 o 13:12, Isildur napisał:

można handlować legendarnymi przedmiotami, bo z tego co zauważyłem są one przypisane
do konta.

Tak, ale kuipcowi w Tristram nadal bedzie mozna legendarne przedmioty sprzedawać. Dizisiaj sprzedałem Hełm Leoryka, przemiot bez wątpienia legendarny. Na szczęściem mam lepszy. Sprzedałem, bo miałem cichą nadzieję, że znajdę go znowu, tylko lepszy, jak wiele innych przedmiotów. I mimo tego, że dzisiaj akt pierwszy przeszedłem dwa razy, ani Grzyba Adrii, ani Piszczeli Leoryka nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupiłem dla maga: head - mempo, buty - Fire Walkers. Waist rozumiem, że najlepiej The Witching Hour? Triumvirate w off hand już mam. Jeszcze jakąś broń polećcie. Echoing Fury? Jakie staty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja biegam dzisiaj z takimi legendarkami, raz na godzinę dropi mi przedmiot legendarny, jak dojdę czarownicą do 60 lvl coś czuję, że cała będzie w przedmiotach legendarnych xD

20140301114949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozśmieszyły te spodnie, bo spełnieniu warunków odpala się umiejętność Skunk.

A co do samych przedmiotów, to przy takim dropie Blizzard będzie musiał wprowadzić jeszcze jeden kolor. Praktycznie z ze wszystkich skrzynek i potworów dropią niebieskie przedmioty, żółte dropią jak kiedyś niebieskie, a i pomarańczowych jest sporo. Będzie potrzebny nowy kolor opisujący przedmioty wypadające max raz na akt:)
A za to białym niedługo będą musieli podnieść cenę sprzedaży bo w tej chwili zaczynają być rzadsze niż niebieskie czy żółte:)

20140301135552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem legend leci ciut za dużo. Wczoraj grałem trochę ponad 2h i wyleciało mi 5... Zółtych też leci od groma, a przecież to ma być przedmiot rzadki. Moim zdaniem drop powinien byc trochę zmniejszony. Albo dodać np fioletowe itemy, lepsze od legendarnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się właśnie wydaje że wyszedł jakiś live patch razem z fixem skrzynki który nieco zmniejszył dropienie legend bo ja grałem od momentu "premiery" patcha i wypadły mi póki co 2 legendy a gram baaardzo dużo. Dzisiaj na tormencie III zaliczyłem akt 2 i 3 i ani jednej legendy. Co więcej nie wypadło nic co mógłbym wsadzić do EQ a wcale mocnego nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauważyłem, że można zmieniać wygląd zakładek w skrzynce, klikając na nie prawym przyciskiem myszy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na jakim poziomie grasz? Na normalnym tak nie dropią, więc Ci którzy zaczynają grę nie korzystają z dobrodziejstw tego systemu tak samo, którzy Ci co grają już xx czasu. Ja grając na Mistrzu i na Udręka I nie wyobrażam sobie, by nie leciał mi co chwilę dobry drop, po to w końcu spędziłem przy grze tyle czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drop rate bankowo obniżyli w hotfixie skrzynki.
Pierwszego dnia w jeden run po A1 wyjąłem 4 legendy [run obejmował 5 lokacji wyczyszczonych do golca], w akcie 3 potem [podobnie 5-6 lokacji oczyszczonych] kolejne 3 [pierwszego dnia wyłapałem w sumie 12-13 sztuk]
Wczoraj 4 legendy wpadły mi na takich runów 6 a suwaka nie ruszałem [gram na tr3-4].
Dziś nie miałem jeszcze okazji nawet gry odpalić, ale zakładam, że nic się od wczoraj nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 2 dniowytm ograniu patcha 2.0.1 dochodze jednak do wniosku, ze poczekam na ROS. Po co łudzic sie na złozenie nowego dobrego gearu, jak zaraz 70ty level czycha i na prawde dobre itemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś zdobyć brakujące osiągnięcia z podstawki? Chodzi o te typu "ukończ akt IV na piekielnym poziomie trudności", itp. Nie udało mi się zrobić 100% i widzę, że wszystkie tego typu osiągnięcia powędrowały do działu "wspaniałych osiągnięć", a w ich miejsce weszły nowe, z nowymi poziomami trudności. Jeżeli nie da rady wbijać aczików z podstawki, to lipa straszna jak dla mnie. Po ciorta oni w ogóle zmieniali te poziomy? Dla picu chyba, żeby wizualnie człowiek miał świadomość, że jakieś zmiany są. Wystarczyło tylko dołożyć dodatkowy poziom "udręka" i koniec, pozostałe poziomy powinny zostać bez zmian (pod względem nazewnictwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dołożą kolejne poziomy i będzie ich znowu 10. Bo obecnie Torment IV wcale nie jest jakimś dużym wyzwaniem, gdybym nie sprzedął swojego gearu za hajs, to na pewno bym latał na szóstce, a tak tylko Torment III. Ale to tylko kwestia kilku dni/tygodni i end game zaliczony, nawet nie potrzeba mi 70lvl do tego.

Mam pytanie, czy portrety postaci są swego rodzaju spuścizną po diablo 1.x ? Ten kto nie wbił paragon lvl 100 przed wyjściem 2.0.1, już nigdy nie będzie miał wieńca diablo wokół portretu? Czy jednak sie zaktualizuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nowe poziomy mają jakiś swój odpowiednik dla starych? W sensie np na jakimś jest podobnie trudno jak było na inferno czy piekle?

I w nawet w trybie kampani da się latać od zadania do zadania, bez możliwości przechodzenia "po staremu", troszkę szkoda. Rozumiem, że niektórym się już znudziło i dla nich nowy tryb, ale po co zmieniać pierwszy stary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się