Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Trochę zamieszania jest dla mnie po wprowadzeniu buffów w itemach dla pojedynczych skilli. Wczoraj kupiłem pierwszy pasek, a dzisiaj wydropiłem drugi. Niby tracę 12 % dmg ale buff jest dla skilla którego używam. Jak myślicie, który lepszy?

20140302143953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 23:00, Isildur napisał:

Nie ma jeszcze dodatku a ja już znalazłem tarczę dla krzyżowca xD


Tarcze, broń oraz księgi już dropią. A gra nawet wyświetla logo Reaper of Souls przy starcie, nie ma to jak subtelna reklama.

Pokonałem właśnie Azmodana i stwierdzam, że poziom trudności jest po prostu śmieszny. Normal porzuciłem po pierwszym akcie, od połowy 3 gram już na ekspercie, a nie przerzuciłem się na mastera tylko dlatego, że mam ciut za słabą broń i za długo by trwało ubijanie. I może zrozumiałbym taką sytuację gdybym miał sprzęt kupiony na AH albo jakieś odjazdowe przedmioty z poprzednich gier ale zacząłem w zasadzie gołą postacią, dopiero w 3 akcie skrafciłem sobie zielony secik.

A przy okazji, czy komuś na nowym patchu wydropił jakiś zielony przedmiot, bo legend miałem ponad 10, a zielonego żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2014 o 23:28, darkwind21 napisał:

A przy okazji, czy komuś na nowym patchu wydropił jakiś zielony przedmiot, bo legend
miałem ponad 10, a zielonego żadnego.


Mam pół setu blackthorna i ćwierć setu zunimasy. Kolegom z klanu zielone graty też dropią dosyć gęsto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz RoS''a ?
Jeśli tak zatrzymaj ten nowy kołczan to sobie u wieszczki przerobisz tak, ze będzie cud malina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 23:28, darkwind21 napisał:

Tarcze, broń oraz księgi już dropią. A gra nawet wyświetla logo Reaper of Souls przy
starcie, nie ma to jak subtelna reklama.


To samo przerabialiśmy rok temu przy okazji Heart of the Swarm, nikt Blizzowi tego nie zabroni. W "nowe" Diablo gra się świetnie, ale jak patrzę na PoE i nowy mini dodatek to mi trochę żal wydać 100 zł na RoS. Mimo wszystko i tak to zrobię dynamiczniejsza walka i świat Blizzarda obi swoje. No cóż wychowali sobie klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od samego początku jadę na ekspercie, znalazłem lepszą broń teraz spróbuję przenieść się na Mistrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 18:50, Essau napisał:

Chyba nikomu na świecie, kto stał w kolejce premierowej po D3, nie przyszło do głowy,
jak wiele ta gra będzie potrzebowała modyfikacji i jak diametralnie zmieni się w te 1-1,5
roku. Ciekawe, kto by to kupił, znając przyszłość.

Ja... zdziwiony ? :> Ja jestem farmerem i żadnej farmy się nie boję jak i grindu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 22:25, leartist napisał:

Pewnie dołożą kolejne poziomy i będzie ich znowu 10. Bo obecnie Torment IV wcale nie
jest jakimś dużym wyzwaniem, gdybym nie sprzedął swojego gearu za hajs, to na pewno bym
latał na szóstce


I jeszcze frytki do tego może co ?
Idź sobie na T6 i podejdź do pierwszej lepszej elity.... zostaniesz w trymiga wyjaśniony i sprowadzony do parteru. Na ten moment cały poziom Torment nie równa się temu Tromentowi jaki będzie w dodatku. teraz sobie śmigam po 5-6 na pełnej farmie... a wiem, że jak wyjdzie Ros to się to skocznczy :P
No i też na ten moment na T6 moby potrafią zdjąc na 2 hity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 02:42, Braveheart napisał:

Ja... zdziwiony ? :> Ja jestem farmerem i żadnej farmy się nie boję jak i grindu


Okej, ale Ty jesteś wyznawcą i fanatykiem tego tytułu, kupisz wszystko opatrzone nazwą "Diablo", choćby za przeproszeniem kupę w pazłotku. Idę jednak o zakład, że gdyby ludzie zdawali sobie sprawę z upośledzenia sprzedawanej gry i mieli świadomość, że gra będzie dobra dopiero po milionie modyfikacji, duża część by zatrzymała w portfelu te 200 zł. Ba, byliby to nawet wielcy fani serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 03:03, Essau napisał:

Okej, ale Ty jesteś wyznawcą i fanatykiem tego tytułu, kupisz wszystko opatrzone nazwą
"Diablo", choćby za przeproszeniem kupę w pazłotku

No wiesz co..... ołtarza w domu jeszcze nie wybudowałem........ =.=

Myślisz, że ja też nie byłem w****y na tą grę ? na jej system naliczania dpsa... na niezliczone nerfy.... na nędzny drop rate, ? na brak balansu ?. Byłem. Jednak grałem bo wiedziałem już dawniej co się święci. Spędzałem te godziny i nie chodziłem na fora by płakać lecz jak to mówią: zacisnąłem pięści i walczyłem dalej. Te gry muszą ulec ewolucji. To samo było w przypadku D2 tylko że to były zupełnie inne czasy jak i zupełnie inna gra. Mniejszy dostęp do neta bo nie każdy miał.... co za tym idzie mniejsza ilość graczy.

Dnia 03.03.2014 o 03:03, Essau napisał:

Idę jednak o zakład, że gdyby ludzie zdawali sobie sprawę z upośledzenia sprzedawanej gry i mieli świadomość, że gra będzie dobra dopiero po milionie modyfikacji, duża część by zatrzymała w portfelu te 200 zł.

Ohh ta mentalność polaków wręcz się pokuszę o stwierdzenie polaków biedaków [nie mówię tu o wszystkich i nie mam zamiaru tu nikogo obrażać] nie mniej jednak jesteśmy biednym narodem i potrafimy zdusić ostatni grosz ale gdy przychodzi weekend to połowa polski leci jak ćma do światła na balety wydając w klubach i pubach nie jedną stówę czy dwie na coś co potrwa tylko parę godzin więc bez jaj nie gadaj mi takich pierdoł bo więdną oczy.

Wiem też, że jak ktoś zarabia śmieszne 1200-1300 bo innej pracy akurat nie ma to wydanie 200 pln z miejsca po kieszeni może zaboleć. What else...info o premierze zawsze jest na kilka miechów przed... wystarczyłoby odłożyć pare grosza by tego tak nie odczuć. Mało tego.... zacząć myśleć w czterech wymiarach bo od tego głowa nie boli. AH i RMAH... przecież w dniu otwarcia tego "ZUA" [mówię tu o RMAHu] schodziły tak śmieszne itemy za eurasy że głowa mała. Sam Pietro87 może to potwierdzić bo z tego co pamiętam to sellał blue kusze 1k dpsu czy nawet mniej [900] ? za ile 250E :D [Jak to było weź przypomnij] więc gra oddawała wydane pieniądze a nawet można było sporo zyskać, ale przecież po co. Najlepiej narzekać i płakać, że nic nie leci, że gra zła, że do bani, co ja kupił.. bla bla., Przecież my jako naród jesteśmy w tym najlepsi. Mnie osobiście ta gra wyniosła 0 pln + zysk ze sprzedanych itemów. RoS też by mnie wyniósł 0 pln bo mam E na saldzie i mógłbym zwyczajnie sobie zamówić u nich ale wole mieć pudełeczko na półce obok podstawki, tyle ode mnie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no niebieskiej nie pogoniłem na eu AH xD
Ale onegdaj sprzedałem kusze 2h 1.2k DPSu z dexem i socketem, w zasadzie w dniu otwarcia AH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 10:55, Pietro87 napisał:

Nie no niebieskiej nie pogoniłem na eu AH xD
Ale onegdaj sprzedałem kusze 2h 1.2k DPSu z dexem i socketem, w zasadzie w dniu otwarcia
AH.

Ale to rare kusza była co nie ? :>... no wiesz stary lekko pamięć mi szwankuje nie mniej jednak pamiętałem, że to była jakaś tam Kusza :P [nie wiem dlaczego mi się wkręciła niebieska]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak klasy rare [żółta].
Jeden socket, bonus do dexa [nie pamiętam już ile tam było coś chyba ponad 120], dps 1.2k, jak bym poszperał to może bym screena znalazł bo chyba go kiedyś Yakiemu wklejałem [w okresie kiedy graliśmy razem z ekipą z HPMu].
Dało si zarobić całkiem solidny grosz przez pierwsze kilka dni po otwarciu AH za realna kasę. Potem z resztą też jak ktoś miał fart i trafił coś naprawdę solidnego [Yaki sprzedał tą jedną furię za ile ? 150 ojro bodajże ?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 11:31, Pietro87 napisał:

Dało si zarobić całkiem solidny grosz przez pierwsze kilka dni po otwarciu AH za realna
kasę.

Oczywiście, że się dało :D. Przeca to było najlepsze co mogło człowieka spotkać. Głupi rare pierścionek pamiętam sprzedałem wtedy za 5E xD. Pomyślałem sobie wtedy: No ładnie pewnie jakiś niemiec kupił albo francuz :D

Dnia 03.03.2014 o 11:31, Pietro87 napisał:

Potem z resztą też jak ktoś miał fart i trafił coś naprawdę solidnego [Yaki sprzedał
tą jedną furię za ile ? 150 ojro bodajże ?]

Tak pamiętam tą furię. Łepek jeden miał farta jak nic bo też wydropił wtedty end game klatę króla na HC która do teraz zapewne nosi oraz drugą podobną klatę na SC ze sporym witem prawie wymaxowanym. Co najlepsze wiesz, że to troll jakich mało. Wszedł na stream Kongora by mu ją pokazać. Kongorowi to dawało jakieś 2,5k wita... Kongor się go zapytał: Price.... Yaki widząc, że ten ma 24 miliardy golda wyskoczył z ceną 11 miliardów!! xDDDD. No myślałem, że padnę przed monitorem na pysk. [Oczywiście do transakcji nie doszło i Kongor go zbył] Co do tej Furii to ja mu ją chciałem sprzedać poza AH po jakby sellał na AH to by dostał nie więcej jak 1,8 miliarda po odciągnięciu podatku. W ostateczności sprzedał ją za 150 euro i wrzucił to na saldo by potem kupić za to tonę szmarków setek.... [znasz całą procedurę] :P. Nie wiem ile mu to w goldzie wtedy wyszło ale grubo wtedy ściągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam bo byłem na TSie i w momencie jak mu wypadła [i dostał nerdgazmu - pozdro Yaki] i jak ją gonił Kongorowi. Byłem tez jak żescie się spięli o jego marudzenie i mu ją oddałeś olewając sprzedaż poza AH :)


Btw zastanawiam się czy Blizz nie puści nam brzydkiego bąka kilka miesięcy po premierze RoSa i nie przywróci zarówno AH jak i tradeu otwartego między graczami bez ograniczeń. Bo D3 w końcu rusza w dobrą stronę [przydały by się tylko lepsze profity dla dropu za grę w party jak i jakaś forma boostu do dropu grając solo, ewentualnie jakiś system lootu który dawał by dużo wyższe szanse na wypadanie itemów klasowych tj żeby np szaman najczęściej łapał zunimasy, wizard tal rashę itp] - ale mam pewne obawy, że to się szybko zmieni na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się