Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2014 o 18:24, MisticGohan_MODED napisał:

Czy tylko ja nie mogę wpisac kwoty większej niż 9 999 999 w domu aukcyjnym ? xp

Tak tylko Ty... oraz wszyscy co grają na polskiej wersji językowej gdyż zwyczajnie w świecie jest jakiś bug. Of kors ja buga nie mam jak i wszyscy co korzystają z innego pakietu językowego =). Może to w tej łacie naprawią i uwzględnią Polskę

Boże błogosław Amerykę!! i jej wersję językową!! xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 19:04, KrzysztofMarek napisał:

W diablo IIII grałem jak wyszło,

Też chciałbym zagrać w Diablo IIII :P

Spoiler

Tak wiem o jedno I za dużo :P

Dnia 04.03.2014 o 19:04, KrzysztofMarek napisał:

bo, jak juz pisałem, nie mam nawet pojęcia jak dostać się do Domu Aukcyjnego.

Patrz screena ;-) i się dostaniesz.

Dnia 04.03.2014 o 19:04, KrzysztofMarek napisał:

Gdyby człowiek wiedział, że się przewróci, to by się wcześniej sam położył.

ja słyszałem, że jakby człowiek wiedział, że się potknie to by za w czasu usiadł ;-)

Dnia 04.03.2014 o 19:04, KrzysztofMarek napisał:

Ja dzisiaj zirytowałem się tym, że w sklepie gram już jest jakaś poprawa i mógłbym najprawdopodobniej zamówić > dodatek do Diablo III, ale tylko w wersji kolekcjonerskiej, wiec zamówiłem zwykłą w Wirtusie.

Ja RoSa zamówiłem na empiku. Mają opcję odbioru bezpośredniego u nich więc w dniu premiery sobie tylko przyjdę i odbiorę moją kopię.
Nie masz też zbytnio się czym irytować. Cały patch 2.0.1 jaki wszedł można by nazwać mega okrojoną wersją RoSa, więc nic nie tracisz. Musieli, że się tak wyrażę dać jakiegoś "zapychacza" bo dodatek tuż tuż.

Fix który teraz wchodzi jest bo to by wynerfić spoty. Takie jak Chest runy czy chociażby exp z poszczególnych questów. Bo tacy gracze HC wbijali expa i paragony........... nie wychodząc nawet z miasta.. To dopiero chore. Wystarczyło wybrać zadanie z zabiciem żony kowala. np Torment I. Po jej zabiciu nie można rozmawiać z kowalem bo inaczej się quest zakończy, więc się wychodzi do menu nie opuszczając drużyny po czym zmienia się na Torment VI dla 1600% expa. Wraca się do gry po czym wtedy zakańcza zadanie otrzymując ładnych parę baniek expa. Cała procedura nie trwa zbyt długo....

20140304221318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 20:58, Pietro87 napisał:

Padłem...
Mają skurczybyki poczucie humoru.

hahah ja padłem stary jak wczoraj wszedł ten buff expa 50% !! Teraz exp na skrzyniach zasuwa jeszcze bardziej. 100 baniek idzie wyciągnąć wciąż mimo iż to już było fixowane gdy nerfili rolowanie skrzyni w Salach Agonii. Niestety zapomnieli o Skrzyni w Katedrze poziom 2 XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 22:19, Braveheart napisał:

>/.../ Po jej zabiciu nie można rozmawiać z kowalem bo inaczej się quest
zakończy, więc się wychodzi do menu nie opuszczając drużyny po czym zmienia się na Torment
VI dla 1600% expa. Wraca się do gry po czym wtedy zakańcza zadanie otrzymując ładnych
parę baniek expa. Cała procedura nie trwa zbyt długo....


Faktycznie, jest to jakiś sposób, ale po co mi takie nabijanie punktów? Gram, zeby grać i żeby się przy tam trochę zabawić, ale to już byłoby oszukiwaniem samego siebie. Nie to, zebym potępiał - kazdego bawi co innego i jak sie komuś takie nabijanie statisu podoba, to czemu nie?
Za wskazówke dziekuje, jakoś nie zwracałem na to uwagi. Zdaje się, że do 15 jeszcze Dom Aukcyjny działa, wiec może spróbuję, chociaż niczego wartościowego nie mam, a bez tego nie ma co zaczynać, ot, byle zobaczyć, co ludzie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem diabolo (nie wiem czemu go wywaliłem z dysku). Zmian sporo. Przede wszystkim, maximum confusion dlaczego cały drop ma ciekawe staty. Dlaczego grając barbem nie mogę farmić gearu dla sorca :( xd

Fajne fajne zmiany. Nawet już skille i itemy są dla 70lvl i Crusadera. Tego się nie spodziewałem. Masa ludzi sobie już wyfarmi gear na Crusa.

Ale mam pytanie. Bo skoro AH całkowicie znika 18, czy tam za parę dni, to... na co hajs wydawać? Teraz lootem 2.0 pewnie na craft, ale zbytnio fanem craftu w diablo nie jestem, a właśnie sprzedaje cały gear z barba, i nieco golda leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczęło mi rekonfigurować pliki gry. Chest Runy idą w zapomnienie. Wydoiłem tą "krowę" to cna i nie żałuję. Takiego tempa farmy to ja w życiu nie widziałem. 1,5 miliarda expa na godzinę - makabra. Jeszcze tydzień temu był 253... skończyłem na 354. [Z tym 370 to zdeka przesadziłem w obliczeniach...]

Czas się kłaść do trumny.

Do zobaczenia w 2.0.2 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch sporo namieszał - nie będę się tu wdawał w kwestie techniczne, loot, crafting, etc. - nie w tym rzecz, tu już powiedziane zostało wszystko...

... chodzi mi o sam gameplay i dynamikę rozgrywki. Wow, po prostu wow... ale o tym za chwilę, na początek dygresja :)

Diablo 3 kupiłem premierowo, pomimo wielu zastrzeżeń jakie docierały do mnie jeszcze przed premierą. Nie, nie zadziałał żaden hajp, długie oczekiwanie na ten tytuł, czy "magia" Blizza - po prostu jestem fanem serii: pierwsza część mnie oczarowała, przy dwójce spędziłem na battle.necie długie lata.

Trójka mnie rozczarowała (niektórzy pewnie jeszcze pamiętają moje marudzenie), do tego stopnia, że stojąc przed lustrem gdzieś w głębi serca sam przed sobą się przyznawałem - "stary wtopiłeś prawie dwie stówy...". Kasa poszła, więc z obowiązku (i z rozpędu, bo gra była/jest łatwa i casual friendly) przetoczyłem się swoim wizzardem przez piekło dobijając do 56 poziomu bodajże. Ze względu na nudę, żałosny loot i "symulator sklepu czyli nieszczęsny AC" na więcej nie starczyło mi już sił. Grę pokrył cyfrowy kurz.

Wróciłem po jakimś czasie, kiedy wprowadzono poziomy mistrzowskie, a ostatnio przy patchu 1.8. Od czasu do czasu "pykałem" sobie, godzinkę - dwie w tygodniu, skończyłem Inferno, wbiłem kilka "paragonów". Zmiany szły w dobrym kierunku, ale to jeszcze nie było to.

No, ale 2.01. Siedzę po pracy i nie mogę się oderwać :). Głowa mała ile rzeczy przebudowano. Tak wiem, bugi, exploity - ale to się połata*.

Gra niesamowicie zyskała na DYNAMICE. No o to chodzi - taki powinien być (IMO) idealny h&s. "Flow" jest czystą poezją. Balans przepiękny. Próg wejścia chyba jeszcze niższy niż był, "ultracasual", ale wcale nie uważam tego za wadę - to zawsze był tytuł dla mas i przyjazny dla noobów. Przy czym trudność można sobie zeskalować wedle woli. Co kto lubi. Frustracji zero, loot jak loot - wreszcie taki jak być powinien, ale panie i panowie - jak ta gra (WRESZCIE !) wciąga. Jaką sprawia RADOCHĘ z grania :). Już nie ziewam z nudów, tylko rozdaję na prawo i lewo błyskawice moim wizzardem i poprawiam śnieżną zamiecią - z szyderczym uśmiechem na ustach :). Późno, ale lepiej późno niż wcale. Ideał pod względem balansu i też prostoty - możesz przysiąść na 15 minut i się świetnie bawić, możesz zarwać nockę i bawić się jeszcze lepiej. Blizz wrócił do korzeni i odkopał swoje słynne "easy to play, hard to master" oraz "fun,fun,fun". I o to chodziło :)

Dodatkiem nie byłem zainteresowany w ogóle, teraz już wiem, że kupię, choć jakiś czas po premierze. W marcu czeka Dark Souls 2, potem mogę wrócić do Diabełka. W końcu warto i teraz z czystym sumieniem można tą grę polecić. Każdemu :)

*Z 70 h grania wizzem zrobiły mi się dwie ;/ Wie, że to popierdóła, ale mam nadzieję, że naprawią tego buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw czy tobie tez te godziny jakoś po chińsku zresetowało ?
Tzn nie chodzi mi o ogólny reset godzin bo ten już omawialiśmy [i to jaka ciulnia jest z tym związana] ale o to jak je zresetowało.
Raptem z ogółem +/-700h z czego dobre 350+ było wizem a 250+ WD zrobiło mi się 17h gry wizardem... gdzie na wiza od patcha zalogowałem się dwa razy może na 2-3h o.0
Wydaje mi się, ze system zliczania godzin jest jakiś bugnięty. Mogli by w dniu premiery RoS''a wziąć je zresetować na 0, na wszystkich postaciach ale już tak, żeby się to po ludzku naliczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 03:10, Braveheart napisał:

Właśnie zaczęło mi rekonfigurować pliki gry. Chest Runy idą w zapomnienie. Wydoiłem tą
"krowę" to cna i nie żałuję. Takiego tempa farmy to ja w życiu nie widziałem. 1,5 miliarda
expa na godzinę - makabra. Jeszcze tydzień temu był 253... skończyłem na 354. [Z tym
370 to zdeka przesadziłem w obliczeniach...]

Czas się kłaść do trumny.

Do zobaczenia w 2.0.2 ;-)


Maniak xD
Mi rekonfigurować zaczęło o 2:30 xD
Zabiłem sobie Rzeźnika wbiłem jeden lvl mistrzowski i poszedłem spać xD

Powiedz mi czemu ja nie zaczynałem od czarodziejki? Bardzo przyjemnie mi się nią gra, w sumie aktualną tą co zacząłem od zera nie padłem ani razu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utworzyłem grupę społecznościową GramPL, jeśli ktoś chce dołączyć to proszę wysyłać zaproszenia :)
Jeśli idea spotka się z szerokim zainteresowaniem, podepnę informację o tym w przypiętym poście :)

Tylko pamiętajcie jak wysyłacie prośbę o dołączenie to jak ja zaakceptuje Wy macie 10 dni na akceptacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 14:48, Isildur napisał:

Utworzyłem grupę społecznościową GramPL, jeśli ktoś chce dołączyć to proszę wysyłać zaproszenia
:)
Jeśli idea spotka się z szerokim zainteresowaniem, podepnę informację o tym w przypiętym
poście :)


Ja właśnie parę godzin temu szukałem grupy gram.pl. Po wyjściu ros na pewno dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 14:52, Sipso napisał:

Ja właśnie parę godzin temu szukałem grupy gram.pl. Po wyjściu ros na pewno dołączę.


Ok zaktualizowałem przypiętego posta :)
Nie będę specjalnie zakładał nowego tematu, wszyscy chętni którzy grają w Diablo III i tak zaglądają do tego wątku.

Jak ktoś jest chętny i ogarnięty do pomocy, to otrzyma rangę oficera też będzie miał możliwość akceptowania wysyłanych zaproszeń itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 22:19, Braveheart napisał:

> /.../ > ja słyszałem, że jakby człowiek wiedział, że się potknie to by za w czasu usiadł ;-)
/.../

Skorzystam , jeśli pozwolisz, z Twojego doświadczenia i zapytam: czy udało Ci się zebrać jakiś "zielony" zestaw? Teraz mam daibo z Zasiegu Iny i buty z Tropu Asheary i nie wiem, czy sobie zawracać głowę tymi zestawami czy jakimkolwiek innym. W poprzedniej części Diablo nigdy nie udało mi sie skompletować żadnego zestawu, chociaż dość długo grałem, na poziomie "Piekło" doszedłem do Kurast i dalej już nie grałem.
Mam też trzy Dzienniki Poszukiwacza Przygód, które pozwalają kowalowi zrobić jakiś legendarny Uchwyt Pendera", ale nie mam pojęcia, do czego ten uchwyt miałby służyć, tak samo mam przepis na Majstersztyk Griswolda, ale nie mogę przekonać kowala, żeby mi go zrobił - brakuje jakiegoś rzadkiego składnika, którego jeszcze nigdy nie znalazłem.. Jak byś coś wiedział w tych tematach, to proszę napisz, żebym nie marnował miejsca w skrzyni i pozbył się złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 18:07, Sipso napisał:

Wyszukuję grupy w kategorii Polish, ale jej nie ma. W żadnej innej też nie.

Zaproś mnie do znajomych w grze to wyśle zaproszenie :)
Mój battletag: marrcinuss#2759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2014 o 18:43, KrzysztofMarek napisał:

Mam też trzy Dzienniki Poszukiwacza Przygód, które pozwalają kowalowi zrobić jakiś legendarny
Uchwyt Pendera", ale nie mam pojęcia, do czego ten uchwyt miałby służyć, tak samo mam
przepis na Majstersztyk Griswolda, ale nie mogę przekonać kowala, żeby mi go zrobił -
brakuje jakiegoś rzadkiego składnika, którego jeszcze nigdy nie znalazłem.. Jak byś coś
wiedział w tych tematach, to proszę napisz, żebym nie marnował miejsca w skrzyni i pozbył
się złudzeń.


http://eu.battle.net/d3/pl/artisan/blacksmith/recipe/penders-purchase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 20:11, Nightdew napisał:

Serdeczne dzięki. Najwyraźniej już skleroza mnie dopadła, bo nawet nie pomyślałem, że przecież musi być jakaś strona z poradnikiem i opisami do Diablo III. Teraz bedę wiedział wszystko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 12:29, Pietro87 napisał:

Btw czy tobie tez te godziny jakoś po chińsku zresetowało ?

/.../

Bo system naliczania godzin jest zbugowany... Moje 1545 godzin Wizem i ponad 860 + Monkiem poszły w zapomnienie. Nawet barb 54 się zresetował. Też mam wszystko od zera. Dobrze, że chociaż acziki te stare przed łatą 2.0.1 zostały przeniesione do wspaniałych i zachowały się stare daty, jak chociażby nasze wspólne party ubijania Diablo na starym Inferno. To chyba 26 albo 16 czerwiec był....
Cichą mam nadzieje, że naprawią to w dodatku + doliczą te co teraz przyszły bo na Monku się troszku nabiło od środy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie stuknęła 60, czuję się spełniony. :3

I pierwszy w życiu zielony item, więc chyba widziałem już wszystkie kolorki. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się