Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Stek bzdur i herezje? Ale ja nigdzie nie mówiłem, że te itemy pochodzą wprost z boskich odbytów. Nie rozumiem wontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło mi ostatnio lecieć sporo craftingowego śmiecia zamiast itemów. Póki AH działa, można to jeszcze opchnąć, później nie będzie się opłacało nawet podnosić. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym mi ktoś wyjaśnić czy jest planowane coś w rodzaju "resetu itemów" po wprowadzeniu dodatku?
Czytałem o czyms takim na fanowskim forum - o co właściwie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Masa ludzi sobie już wyfarmi gear na Crusa."

IMO Zabrzmiało to tak jakby ludzie sobie już EQ mieli przygotować w kuferku na Crussadera a w dniu premiery szybko wylewelują 70 po czym założą ten wcześniej wyfarmiony... tak to odebrałem. Urażony ? jak tak to sorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 19:04, Vaksinar napisał:

Mógłbym mi ktoś wyjaśnić czy jest planowane coś w rodzaju "resetu itemów" po wprowadzeniu
dodatku?
Czytałem o czyms takim na fanowskim forum - o co właściwie chodzi?


"Reset itemów" pierwsze słyszę... Fanowskie forum.... hmmmm "jakimś" tam fanowskim czy może bardziej ogarniętym??. IMO jedyne strony jakie się liczą i maną najbardziej wiarygodne info to oczywiście oficjalna Blizza oraz Diablofans.com
Reszta odchodzi do lamusa.

EDIT:
Chyba, że chodziło ci o coś w podobie Ladderów jakie miały miejsce w D2... to plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym "resetem itemów" to chodzi chyba o to, co dzieje się w np. WoWie przy premierze nowego dodatku. Obecny endgame''owy gear przestaje mieć znaczenie, bo nie jest już endgame''owy i levelując z 60 na 70 wymienia się praktycznie całe EQ, i dopiero na 70 zaczyna od nowa zbieranie znacznie potężniejszego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 18:01, Kadaj napisał:

Zaczęło mi ostatnio lecieć sporo craftingowego śmiecia zamiast itemów. Póki AH działa,
można to jeszcze opchnąć, później nie będzie się opłacało nawet podnosić. : <


Mówiłeś coś o przedmiotach do craftingu? Co powiesz na to?

20140306202323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 20:23, Isildur napisał:

> Zaczęło mi ostatnio lecieć sporo craftingowego śmiecia zamiast itemów. Póki AH działa,

> można to jeszcze opchnąć, później nie będzie się opłacało nawet podnosić. : <

Chłopie ile Ty masz tego złomu z białych i szarych itemów xDDD. Nie chomikuj tego!!!. Ja narobiłem sobie tyle aby mieć wycrafcic co trzeba i styka.
Weź to sprzedawaj.... póki jeszcze można. Białe itemy na AH można od 100 do 300k za sztuke selować... Ja juz pare ładnych milionów na tym złomie zarobiłem. Na RoSa gold sie przyda.....

Poza tym to nigdy nie przypuszczałem ,że białe itemy na Ah będę kiedykolwiek wystawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 20:23, Isildur napisał:

Mówiłeś coś o przedmiotach do craftingu? Co powiesz na to?

Teraz bym chciał, tyle kasy. *_*

Po zamknięciu AH - meh. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 21:29, Kadaj napisał:

Teraz bym chciał, tyle kasy. *_*


Kasa to nie problem, nie sprzedawałem nic wszystko zebrane w terenie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 20:23, Isildur napisał:

Mówiłeś coś o przedmiotach do craftingu? Co powiesz na to?

:O

Poproś kowala, aby zbudował Ci z tego dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 21:15, Isildur napisał:

Już nie można tego sprzedawać :P
Widocznie Blizzard zablokował to :D

Wiem, ze nie można ale białe itemy tak. Przecież ten złom za niedługo będzie złomem w dosłownym tego słowa znaczeniu.. No weź pomyśl logicznie stary.... kiedy Ty to przekujesz w craft?. Chyba Nigdy, bo kapitału w goldzie to Ty sporego nie masz... więc sprzedawaj te białe itemy i nie chomikuj tego złomu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo zbieram tylko żółtki i niebieskie nie wliczając zielonych i pomarańczowych :)
Kasy to mi nie brakuje, jak na razie, wyjdzie RoS to się zmieni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 23:10, Isildur napisał:

Chwilowo zbieram tylko żółtki i niebieskie nie wliczając zielonych i pomarańczowych :)
Kasy to mi nie brakuje, jak na razie, wyjdzie RoS to się zmieni xD

Dużo golda uzbierałeś?;-)mam kolegów, którzy w becie wydali na craft,wieszczke,złotnika w kilka dni prawie 2kkk, mi akurat podczas grania w bete poszło ponad 500kk, a też dużo testowałem w becie mimo, że wieszczka była zbugowana:-) i to na potęge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 10:44, Horgrawl napisał:

Jeżeli kogoś to zainteresuje to właśnie zauważyłem, że Empik zaczął znów przyjmować zamówienia
na EK dodatku.

W Empiku jest lipa, bo Ek dojdzie dzień lub dwa dni po premierze, dzwoniłem pytałem dobrze że w gram.pl zadowiłem i dostanę gre w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 12:05, kesiekpl napisał:

W Empiku jest lipa, bo Ek dojdzie dzień lub dwa dni po premierze, dzwoniłem pytałem dobrze
że w gram.pl zadowiłem i dostanę gre w dniu premiery.

W dniu premiery pewnie serwery padną więc dzień później może komuś nie robić różnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 13:25, Horgrawl napisał:

W dniu premiery pewnie serwery padną więc dzień później może komuś nie robić różnicy
:P


Nie padną to nie premiera podstawki gdzie Diablo 3 debiutowało na serwerach, teraz Blizzard jest przygotowany na to, zauważ że w tej chwili masz zainstalowanego RoSa na kompie wystarczy wpisać klucz na koncie na battle.net :)
Taka sytuacja już się nie powtórzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się