Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2014 o 19:06, Kirabaxior napisał:

Sam miałem olać póki co ten dodatek, ale jak na premierę taka cena to chyba sie skuszę...

No cóż, w sumie, to się nie dziwię. Sam zagrywałem się w Diablo (wtedy jeszcze bez jedynki, dopiero Morrowind nie od niego oderwał), potem w Diablo II, potem w Diablo II z dodatkiem i z obowiązku kupiłem Diablo III. Przeszedłem raz, na wyższym poziomie dotarłem do połowy i przestałem - znudziło mnie. Wróciłem niedawno, po kolejnych patchach. Teraz gra się lepiej i tylko dlatego kupiłem dodatek. Ale... zawsze jest jakieś "ale". Gra jest niby ciekawsza, ale właściwie jest ciągle to samo, tylko więcej i z lepszymi efektami graficznymi. Jak wyjdzie (zapewne za kilka lat) Diablo IV to już go chyba już nie kupię. Mam dosyć zbawiania świata chodząc i tłukąc wszystko, co się pod rękę nawinie. Musieliby jakoś i to w znaczącym stopniu uzasadnić to fabułą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III ma być ostatnią grą serii, nie będzie Diablo IV przynajmniej tak twierdzą twórcy ;)
O ile się nie mylę planują jeszcze jeden dodatek góra dwa i koniec ma być ;]
Ale jak będzie to czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 20:48, Sipso napisał:

Możecie odpalić diabła? Ten nowy launcher ciągle szuka update''ów ;_;

Bez problemu, gra startuje w kilka sekund. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 20:48, Sipso napisał:

Możecie odpalić diabła? Ten nowy launcher ciągle szuka update''ów ;_;

Mogę. U mnie poszuka, a jak nie znajdzie, to uruchamia grę. Ale przedtem ściągnął kilka gigabajtów. Na szczęście, mag dosyć szybki internet, formalnie 1-10Mb/sek, ale zwykle jest te 10Mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy trzy legendy wypadające z Diablo to jakiś wyjątkowy powód do dumy czy raczej standard? Pytam bo do tej pory z bossów to najwyżej jeden mi wypadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 21:03, Horgrawl napisał:

Czy trzy legendy wypadające z Diablo to jakiś wyjątkowy powód do dumy czy raczej standard?
Pytam bo do tej pory z bossów to najwyżej jeden mi wypadał.


Szczęściarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra była spatchowana.

Już działa, po paru minutach włączania wyłączania wpuścił mnie do gry. Pierw jednak powiedział, że Battle.net Agent został uśpiony (?).

Jeśli ktoś ma postać na ~25lvl i szuka towarzystwa to levelowania to pisać, bo robienie dh samemu to śmierć z nudów.
Sipso#2194

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. Z drugiej strony Diablo 3 dla kogoś kto dużo mniej poświęca czasu na gry niż kiedyś jest naprawdę w porządku, szczególnie teraz, po paczu. Wejdę, pozabijam potwory, wezmę udział w jakimś losowym evencie, zgarnę nowy przedmiot i wyłączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 21:35, Sipso napisał:

Gra była spatchowana.

Już działa, po paru minutach włączania wyłączania wpuścił mnie do gry. Pierw jednak powiedział,
że Battle.net Agent został uśpiony (?).

Jeśli ktoś ma postać na ~25lvl i szuka towarzystwa to levelowania to pisać, bo robienie
dh samemu to śmierć z nudów.
Sipso#2194

Słuchaj ja robię Czarodziejke do premiery dodatku nie ruszam Barba, a po premierze znowu Barbem, bo to jest moja główna postać, a Czarka dodatkowa.Akurat dzisiaj będę robił stream o 19, więc wyślij mi zaproszenie do znajomych i w ciągu dnia dodam, a wieczorem pogramy
[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie problemy się odnaleźć a jesteście razem w jednym community z którego można sobie jednym klikiem wysłać zapro do listy znajomych =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ma się dwa keye i dwa konta - jak na jednym kompie można się wylogować i zalogować na nowe? Nie widzę nigdzie wyloguj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem DH na T4 to mi najczęściej nic nie wypadało. A ostatnio Wizzem na ekspercie poleciało z 7 legend w ciągu godziny gry, w tym 3 na raz z Diablo :P Więc mozna powiedzieć, że wszystko zależy od szczęścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się