Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Bzdura - skrzynia w trybie HC w momencie jak zostaje rozbudowana to jest dla wszystkich postaci, tak samo jej zawartości i gold na koncie.
Postaci HC są ze sobą połączone tak jak postaci SC [dzielą wspólną skrzynię i wspólny progres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 11:12, Pietro87 napisał:

Bzdura

Chodziło mi o to, że nic nie przechodzi z SC na HC. Widocznie źle zrozumiałem darkwind'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 10:34, Abi_Dalzim napisał:

Ogólnie rzecz biorąc - polecam! :D


No i sie posluchalem. Stworzylem nowego Barba (skoro nowy system, to nie wypada ze starych postaci korzystac), zaczalem grac... ja piernicze, czemu Diablo tak nie wygladalo od poczatku? To prawie zupelnie nowa gra - dynamiczna, wypadajace przedmioty sprawiaja, ze chce sie pociachac jeszcze kilka potworkow, bo moze wypadnie cos jeszcze lepszego... az szkoda teraz isc do roboty :/ Cos mi mowi, ze weekend uplynie pod znakiem D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej tak =P

Bo on tu :

A czy zmiany np. rozbudowana skrzynka, przedmioty w niej, przechodzą między postaciami HC?

Pyta czy jak będzie miał kilka postaci na HC to są one osobne czy dzielą jedną skrzynię i progres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy loot jest lepszy niż stary [mimo faktu, ze dalej jest mocno kulawy =P] gorzej z poziomem trudności...
W końcu tryb HC zaczyna mieć sens i pewnie się na niego po ograniu trochę RoSa przerzucę, ale poziom trudności na sofcie jest strasznie kiepski w tym patchu, pytanie czy RoS cokolwiek pociągnie w górę zmianą realiów na poziomie postaci 70 czy nie [beta była całkiem ok pod tym względem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 12:09, Pietro87 napisał:

Nowy loot jest lepszy niż stary [mimo faktu, ze dalej jest mocno kulawy =P] gorzej z
poziomem trudności...


Zobaczymy, jak będzie dalej. Jeśli po przejściu Normal nadal będzie mi się tak podobało, jak teraz (dobiłem na razie do 7 poziomu), to być może nawet zmienię zdanie w kwestii kupna RoS, by pograć Crusaderem (który, nie ukrywam, naprawdę mi się podoba jako klasa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 12:20, Ring5 napisał:

Jeśli po przejściu Normal nadal będzie mi się tak podobało

Nie graj na Normalu, bo to strata czasu. Nowa postać spokojnie sobie poradzi na Wysokim, a po kilku(nastu) poziomach nawet na Mistrzu. Korzystaj z bonusowego doświadczenia i tłucz ile wlezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 12:23, Abi_Dalzim napisał:

Nie graj na Normalu, bo to strata czasu. Nowa postać spokojnie sobie poradzi na Wysokim,
a po kilku(nastu) poziomach nawet na Mistrzu. Korzystaj z bonusowego doświadczenia i
tłucz ile wlezie :)


Ja zaczynałem każdą postacią on Experta i nie było źle, normal to strata czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy nie kupią RoSa będą mieli bardzo biedną wersję D3 [w porównaniu do osób posiadających dodatek].
To RoS dorzuca najważniejsze nowe zmiany, zaklinaczkę przedmiotów [w pl to się chyba wieszczka nazywa], rifty i adventure mode - oba te elementy to swoisty "infinity dungeon" więc coś idealnego dla osób które grę skończą pod względem fabularnym a potem chcą grac sobie w trybie typu sandbox.

O ile blizzard nie strzeli nam między oczy a sobie prosto w cojones i nie wprowadzi od nowa AH za 2-3 miesiące, to gra naprawdę rozwija się w odpowiednim kierunku [wymaga pewnych jeszcze szlifów, zwłaszcza w kwestii dropu który dalej nie jest taki jak obiecywano, ale jest naprawdę nieźle]

Btw skąd u mnie w ogóle pomysł, ze blizz przywróci AH - ano z pewnej drobnej dedukcji :)
Mianowicie gdy wszedł nowy patch AH zostało przebudowane pod kątem wyszukiwania itemów do RoSa - pytanie po co, skoro go zamykają ? Druga sprawa - ilość płaczków na oficjalnym forum [głównie tych co kupowali sprzęt za realną kasę i tych którzy jako "wielkie strimery" zbierali od swoich widzów darmowe dotacje na kupowanie gearu] która powoli acz stanowczo wzrasta.
Blizz am tym samym otwarte wrota - może przywrócić AH pod pretekstem - "bo gracze jednak tak bardzo za nim tęsknili to my, miłościwi dajemy ludowi czego pragnie".
Generalnie powrót AH za "jakiś czas" wcale by mnie nie zdziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 14:19, kesiekpl napisał:

[m]


Ostrzeżenie - jeśli chcesz się ogłosić/zareklamować zapytaj o zgodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej farmić białe przedmioty? Zagapiłem sie przy crafcie i wykorzystałem ich za dużo no i teraz czuje się biedny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 14:38, aope napisał:

Gdzie najlepiej farmić białe przedmioty? Zagapiłem sie przy crafcie i wykorzystałem ich
za dużo no i teraz czuje się biedny ;)


Ja najczęściej je zdobywam w pierwszym akcie na drodze do cmentarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 14:39, Isildur napisał:

> Gdzie najlepiej farmić białe przedmioty? Zagapiłem sie przy crafcie i wykorzystałem
ich
> za dużo no i teraz czuje się biedny ;)

Ja najczęściej je zdobywam w pierwszym akcie na drodze do cmentarza ;)


No właśnie wczoraj tam biegałem i zero, same niebieskie/żółte i czasem pomarańcza, ale białych w ogóle :/ To samo na A3 - prawie żadnych białych, nawet z głupich skrzyń lecą niebieskie+ :/

Pietro87 - ha, racja, w salach agonii i katedrze jest sporo "stojaków", to może się udać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2014 o 14:42, aope napisał:

Pietro87 - ha, racja, w salach agonii i katedrze jest sporo "stojaków", to może
się udać :D


Jeden przebieg przez sale agonii 1-2-3 + ciemnice [która jest między 2 a 3] dawał mi średnio ~10 białych gratów a nie biegam tych runów jakoś super kompleksowo [nie zawsze całą mapę oczyszczę] wiec miejscówka do farmy materiałów jest naprawdę spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 14:42, aope napisał:

No właśnie wczoraj tam biegałem i zero, same niebieskie/żółte i czasem pomarańcza, ale
białych w ogóle :/ To samo na A3 - prawie żadnych białych, nawet z głupich skrzyń lecą
niebieskie+ :/

To ja chyba mam szczęście do białych przedmiotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszelkich stojaków na bronie i tym podobnych elementów środowiska zawsze wypadają białe bronie (przynajmniej mi wypadały tylko białe, a gram na poziomie trudności Mistrz*).

* - 60 poziom wciąż nie wbity, ale na dniach w końcu go wbiję, bo obecnie exp leci naprawdę ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się