Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2014 o 08:24, Croowen napisał:


Ja wiem tylko, że w gram.pl nic wiecej nigdy nie kupie. Nie dość, że cena najwyższa to jeszcze będę musiał czekać na kuriera kiedy inni będą grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 14:31, kesiekpl napisał:

To z gram dojdzie dopiero 25 marca tak??jak mam opisane ze wysyłka 24


Tak z gram.pl powinno dojść 25 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 14:31, kesiekpl napisał:

To z gram dojdzie dopiero 25 marca tak??jak mam opisane ze wysyłka 24


U mnie to wygląda tak:
Status twojego zamówienia: opłacone, zostanie wysłane 24. marca.
Wybrałem odbiór osobisty. Ciekawe kiedy będę mógł odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 14:35, Hummer napisał:

Wybrałem odbiór osobisty. Ciekawe kiedy będę mógł odebrać.


Następnego dnia po wysłaniu paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 15:00, kesiekpl napisał:

a jak zamawiałem do punktu do mniej więcej o której kurier pojawia się następnego dnia??


To zależy, ja jak kiedyś zamawiałem do punktu to paczkę mogłem odebrać około 12:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo - przeważnie koło 10-12 dostawałem sms z kodem i mail, że już jest do odebrania paczka [fakt, że mam dosyć uprzywilejowany punkt odbioru, bo niedaleko samej siedziby gramu, na upartego mógł bym się przejść do gram.pl na piechotę jak bym musiał xD]

U mnie oczywiście to samo info :

Status twojego zamówienia: opłacone, zostanie wysłane 24. marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając u wydawcy myślałem, że dostane najszybciej a okazało się, że wiele osób dostało już kilka dni przed premierą hehe. Gdybym wiedział to bym w innym miejscu zamówił :P

Nie wiem czy opłaca się w poniedziałek cały dzień czekać w domu. Mógłby może ktoś napisać z własnego doświadczenia czy jest chociaż cień szansy aby preorder przyszedł tego samego dnia kiedy był wysłany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 17:18, Amondeuszz napisał:

Zamawiając u wydawcy myślałem, że dostane najszybciej a okazało się, że wiele osób dostało
już kilka dni przed premierą hehe. Gdybym wiedział to bym w innym miejscu zamówił :P


Tego samego dnia dostawała osoba, która kupowała bezpośrednio u Blizzarda ;)
Poza tym gram.pl nie jest polskim wydawcą Diablo III Reaper of Souls :P

Dnia 22.03.2014 o 17:18, Amondeuszz napisał:

Nie wiem czy opłaca się w poniedziałek cały dzień czekać w domu. Mógłby może ktoś napisać
z własnego doświadczenia czy jest chociaż cień szansy aby preorder przyszedł tego samego
dnia kiedy był wysłany?


Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy osoby, które robiły pre-order w sklepie gram dostały już jakiś mail potwierdzający? Jestem zdezorientowany, ze sklepem nie da się skontaktować, nie dostałem żadnego potwierdzenia przyjęcia wpłaty, dlatego proszę osoby, które składały również składały pre-order o informacje jak wygląda to u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem żadnego maila, ale zamówienie potwierdziłem tamtego dnia od razu po północy bezpośrednio na stronie w "moje zamówienia". Możesz zrobić to samo, nie trzeba czekać na żadnego maila. Jeśli już dokonałeś wpłaty i masz w statusie potwierdzone, to nie powinno być żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 19:20, Arcling napisał:

Nie miałem żadnego maila, ale zamówienie potwierdziłem tamtego dnia od razu po północy
bezpośrednio na stronie w "moje zamówienia". Możesz zrobić to samo, nie trzeba czekać
na żadnego maila. Jeśli już dokonałeś wpłaty i masz w statusie potwierdzone, to nie powinno
być żadnego problemu.


Właśnie chodzi o to, że dostałem maila ze sklepu na tydzień przed premierą (17.03). Nie dało się nic zrobić, opłacić zamówienia, zalogować w sklepie, wejść na stronę "Moje zamówienia" - nic. Wydzwaniałem pół dnia, bo nikt w obsłudze klienta nie raczył podnieść słuchawki. Po kilku godzinach dodzwoniłem się i przedstawiłem problem. Dostałem maila z danymi do przelewu, natychmiast przelałem kasę i od tego czasu jest cisza. Dalej nie moge dostać się do "Moje zamówienia", wszystkie linki z maila od gram prowadzą do strony głównej sklepu i zaczynam się niepokoić o co w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 19:31, GzPet napisał:

Dalej nie moge dostać się do "Moje zamówienia", wszystkie linki z maila od gram prowadzą do strony głównej
sklepu i zaczynam się niepokoić o co w tym wszystkim chodzi.

Wejdź w "moje zamówienia" bezpośrednio ze strony sklepu i zobacz status zamówienia. Być może link w mailu jest zły. Jeśli np. pisze "Status twojego zamówienia: potwierdzone, zostanie wysłane 24. marca", to powinno być wszystko w porządku. Jeżeli jest inaczej, to niestety pozostaje kolejna próba skontaktowania się z obsługą. Nie wiem, jak tam obecnie się sprawy mają, być może jest jakiś niedobór ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 19:31, GzPet napisał:

Dalej nie moge dostać się do "Moje zamówienia", wszystkie linki z maila od gram prowadzą do strony głównej sklepu i zaczynam się niepokoić o co w tym wszystkim chodzi.

Spróbuj w innej przeglądarce. U mnie nie działa logowanie ani na Chrome, ani na FireFox. Ostatecznie udało się u mnie na, ekhem... IE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 19:56, Wilkv napisał:

> Dalej nie moge dostać się do "Moje zamówienia", wszystkie linki z maila od gram
prowadzą do strony głównej sklepu i zaczynam się niepokoić o co w tym wszystkim chodzi.

Spróbuj w innej przeglądarce. U mnie nie działa logowanie ani na Chrome, ani na FireFox.
Ostatecznie udało się u mnie na, ekhem... IE.


Udało się, tak jak piszesz - użyłem IE i ruszyło. Wszystko potwierdzone, dzięki Wam obu za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś pre-ordera w Ultimie? Też macie (od wczoraj) wiadomość, że:
"Zamówienie jest realizowane (Twoje zamówienie będzie wysłane w dniu dzisiejszym)" ?
Zastanawia mnie to trochę, bo wychodzi na to, że gra została wysłana, ale żadnego maila nie dostałem, ani kodu do śledzenia przesyłki. Fajnie by było, jakby gra już doszła w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mający kolekcjonerkę podstawki, mógłby sprawdzić czy jak zakłada nową postać to, czy ta postać ma skrzydła i farby? Bo zauważyłem, że u mnie nowe postacie tego nie dostają i się zastanawiam, czy wprowadzili jakieś ograniczenie czy może mam coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się