Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Wchodząc o 8 rano na konto w zamówieniach na gram.pl przy RoS widnieje już napis "Wysłano 24.03.2014" Istnieje szansa że dzisiaj dotrze do punktu odbioru czy raczej będzie to jutro rano? Wolałbym w nocy już testować niż spać :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 09:03, Przemkoj napisał:

Wchodząc o 8 rano na konto w zamówieniach na gram.pl przy RoS widnieje już napis "Wysłano
24.03.2014" Istnieje szansa że dzisiaj dotrze do punktu odbioru czy raczej będzie to
jutro rano? Wolałbym w nocy już testować niż spać :d

To zależy od odległości od ich magazynu, w moim przypadku (Łódź) powinno być wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2014 o 09:28, DarkWolf_PL napisał:

To zależy od odległości od ich magazynu, w moim przypadku (Łódź) powinno być wieczorem.


No to ja mam mniej więcej 60km dalej :] punkt odbioru mam chyba czynny do 18 więc trudno, trza przeczekać jakoś, do roboty w środe na nocke to zdąże akurat troche pograć. Zobaczymy co będzie, dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadal Status twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysłania, zostanie wysłane prawdopodobnie dziś a do punktu odbioru gdzie ma dojsc gra jest 250 km do stalowej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dawno tu nie zaglądałem ale z sentymentu kupiłem RoSa na gram pl.
W opisie widnieje że już wysłana i teraz powiedzcie mi kochani czy Grampl wysyła linka do śledzenia przesyłki?
Przy wcześniejszych zakupach coś takiego dostawałem czy teraz to praktykują ? czy można do nich napisać żeby podali nr przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie punktu odbioru osobistego.
Co muszę wziąć ze sobą do punktu odbioru? Na razie mam tylko numer zamówienia, czy potrzebuję czegoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 10:40, kootpl napisał:

Witam!
Dawno tu nie zaglądałem ale z sentymentu kupiłem RoSa na gram pl.
W opisie widnieje że już wysłana i teraz powiedzcie mi kochani czy Grampl wysyła linka
do śledzenia przesyłki?
Przy wcześniejszych zakupach coś takiego dostawałem czy teraz to praktykują ? czy można
do nich napisać żeby podali nr przesyłki?


Wysyłaja maila, sprawdź w "spam" bo ja właśnie go tam znalazłem na poczcie gmail. Niestety jest tam tylko nr. zamówienia, brak śledzenia przesyłki, bynajmniej ja nic takiego nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 10:58, Hummer napisał:

Pytanie odnośnie punktu odbioru osobistego.
Co muszę wziąć ze sobą do punktu odbioru? Na razie mam tylko numer zamówienia, czy potrzebuję
czegoś jeszcze?


Musisz mieć kod, który dostaniesz w mailu lub esmsie dzięki niemu odbierzesz grę ;)

Tak poza tym widzę, że muszę śledzić dzisiaj ten watek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 11:17, Hummer napisał:

Na razie czegoś takiego nie mam, jak rozumiem dostanę to w momencie, gdy paczka będzie
już gotowa do odbioru?


Tak dostaniesz to w momencie gdy paczka będzie gotowa do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 11:18, kesiekpl napisał:

Ja mam napisane że wysyłka dzisiaj


Bo dzisiaj wysyłają, to że informacja w waszym zamówieniu się przykładowo nie zmienia to nie znaczy, że nie wysłali poczekajcie do wieczora wtedy powinno być uaktualnione. Przy premierze Diablo 3 przykładowo potrafiły znikać zamówienia i po jakimś czasie wracały, więc spokojnie :)

Poza tym ktoś z gram.pl powinien rozwiać wasze wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 11:26, kesiekpl napisał:

Nawet telefonu nikt nie odbiera:((


To akurat na sklepie.gram.pl normalne. Na maila szybciej ci odpiszą.
Grę dostaniesz, ale do czasu odbioru, gdy dostaniesz maila+smsa z kodem, wiele o paczce się nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się