Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Wysyłają w poniedziałki i czwartki. Towar dociera do punktu odbioru następnego dnia w godzinach porannych [średnio między 10-12 można już odebrać paczkę].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 12:37, Pietro87 napisał:

Wysyłają w poniedziałki i czwartki. Towar dociera do punktu odbioru następnego dnia w
godzinach porannych [średnio między 10-12 można już odebrać paczkę].

Info prosto ze strony sklepu gramu: "Produkty do punktów GO24 dostarczane są w piątki i czwartki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale ja zamówiłem kuriera do domu, wcześniej przy gothicu 3 dostałem numer przesyłki i mogłem śledzić gdzie jest,na pałę zadzwoniłem do firmy kurierskiej i mogłem odebrać u nich :) miałem grę szybciej.
Teraz prawdopodobnie kurier będzie jutro i dopiero wtorek wieczór mogę grać, a tak byłaby szansa żeby o północy pograć z godzinkę i rano przed pracą drugą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w którymś mailu miałem poniedziałki i czwartki, tak czy siak - jeden pies.
W przypadku pre-orderów wygląda to chyba trochę inaczej, bo kilka gier ze swojego pkt odbioru już brałem we wtorki i środy.
Jutro się okaże czy RoS dojdzie na czas czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 13:04, leartist napisał:

Kolekcjonerke diablo w preorderze juz w styczniu zamówiłem z dostawą do domu. Kiedy sie
mogę jej spodziewać? Dostał już ktoś?


Jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 13:05, Feno napisał:

Ja zamawiałem zwykłą edycję w empiku i dzisiaj odebrałem paczuszke w salonie :)

Ehh a miałem też tak zrobić tym bardziej że empik mam dwa kroki od pracy :)
no cóż jeszcze po cichu mam nadzieję że dojdzie wieczorem z Warszawy do Warszawy nie jest daleko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa abym mógł dostać numer listu przewozowego do swojego zamówienia? Chciałbym odebrać paczkę bezpośrednio z siedziby UPS (jeżeli była wysłana UPS oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 13:51, FRGB napisał:

Czy jest szansa abym mógł dostać numer listu przewozowego do swojego zamówienia? Chciałbym
odebrać paczkę bezpośrednio z siedziby UPS (jeżeli była wysłana UPS oczywiście).

Właśnie wysłałem do nich maila z pytaniem o nr listu też bym se odebrał ale na razie przyszło tylko że odebrali moje zgłoszenie i odpowiedzą w ciągu 24 H :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 14:02, FRGB napisał:

Niestety dodzwonić się nie mogę.

I nie dodzwonisz a na maila dostaniesz odpowiedż w 24 h
Szkoda że sobie z tym nie radzą Z Empiku znajomi już odebrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż wygląda na to że zamiast "Trenuj gdy inni będą stać w kolejkach lub czekać na przesyłkę" szykuje się "Czekaj gdy inni będą trenować". Pozostaje mieć nadzieje że jutro większość przesyłek zostanie dostarczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PreOrder kiedyś był u nich faktycznie cacy. Gry przychodziły dzień przed a teraz w dniu premiery kiedy można dostać grę od ręki w Empiku. Czekamy na paczkę ale więcej nie zamówię. Kiedyś za zamówienie jeszcze dostawało się cenę promocyjną na samą grę, a tutaj dochodzi przesyłka , choć w Empiku też w tej samej cenie dostać można. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale gram.pl jest gowniane O,O nie wierze.. w styczniu skladma preorder i dostaje dzien pozniej niz osoby ktore po prosut pojda i kupią.

Cos sie stanie, jak nie odbiore potwierdzonego już na stronie zamówienia, gdy kurier przyjedzie? Bo może sobie kupie na miejscu w złotych tarsach podczas premiery.


Czy złote skrzydła będa w tej wersji edyckji kolekcjonerskiej, zamowionej pre-orderowo na gramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Witajcie,

Oto szybka informacja o dostarczeniu Skrzydeł Odwagi.

...

Gracze, którzy kupili Reaper of Souls w przedsprzedaży po zakończeniu działania skryptu, nie będą mieli problemów z dostarczeniem przedmiotu i będą mogli od razu odebrać go w grze. Również gracze, którzy dopiero kupią Reaper of Souls albo skorzystają z klucza dołączonego do wersji pudełkowej w dniu 31 marca 2014 roku lub wcześniej, będą mogli odebrać swoje skrzydła od razu."

Z oficjalnego wpisu Blizzarda wynika że chyba każdy kto aktywuje klucz przed 1 kwietnia otrzyma skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienia z gram.pl dotrą na dzień jutrzejszy, czyli 25 marca. Zawsze tak dostarczali, więc nie ma się co oburzać, że przesyłek nie ma dzisiaj. Zwykle tłumaczyli to embargiem (z którego inne sklepy nic sobie nie robią, skoro ludzie odbierają dzień wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się