Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Jak dla mnie - jeśli jutro wszystko dotrze, to spoko, nie muszę jak fanatyk siedzieć o godzinie 00.01 i już grać bo inaczej świat się zawali. Byle tylko nie zrobili jakiegoś cyrku i nie dosłali tego na czwartek np...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 22:48, qwerty5712 napisał:

Nadchodzi xD.
W każdym razie może kupie diablo. Pewnie pójdę na nocną premierę. Jestem wstanie dorwać
Ros za 80zł, ale może uda mi się kolekcjonerkę dorwać.

Tylko, żeby nie było 37. Wydaje mi się, że Hype już minął na D3 i dlatego serwery będą całe.
W każdym razie ja kupię chyba dziś, ale pogram w weekend dopiero. Trzeba w końcu skończyć historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 16:52, tomoliop napisał:

Kto mi da swój kod na pakiecik kart do Hearthstone?:P

To nie jest kod, tylko po prostu się dostaje w grze, jeśli na tym samym koncie zarejestrowano RoS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 16:25, leartist napisał:

To masz niskike wymagania. ;f


Mam prace, dom, rodzinę i życie w realu. Nie muszę siedzieć ze stoperem w reku o dwunastej w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem CE w grudniu, płace dodatkowe 13zł za kuriera, a dalej na mailu nie mam potwierdzenia wysyłki a jest 18:00. Do czego to doszło, żeby ludzie którzy zamawiają grę pół roku przed premiera, opłacają ją i cieprliwe czekają, dostają grę później niż zwykły kowalski który wstanie, zje sniadanie podrapie się po czterech literach i pójdzie do empika/saturna/mediamart. Jestem zawiedziony i jest to moje ostatnie zamówienie na gram.pl, wole przejść się do saturna zapłacić 10zł wiecej i przynajmniej nie będę nerwowało patrzył na skrzynke czy dostałem maila i czy napewno gra dojdzie 25 marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po telefonie do kuriera (a chwile zajeło jego zdobycie) okazuje się, że przesyłki nie ma nawet na magazynie...
No to cały dzień w plecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro ludzie sprzedają kolekcjonerki, mają już w domach po 5+ szt. wysyłają klucze a pudełka później, czas anulować zamówienie na gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 18:36, JackXPPL napisał:

Jeszcze 1 pytanie - jak w Battlenecie kupić grę za dolary zamiast za euro?



Na dole strony masz wybór lokalizacji, ewentualnie w linku eu zmieniasz na us albo tw. Podobno w tajwańskich dolarach taniej o 20zł wychodzi :P. tw.battle.net eu.battle.net/

Zmienia to cene, czyli powinno się to dać kupić, a z tego co słyszałem trzeba wybrać opcje gift.


Przy okazji prosiłbym o dodanie do listy battletagów użytkowników forum Nyukitty#2669

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 19:04, michalw877 napisał:

Godzina 19 listu przewozowego lub potwierdzenia wysłania brak..


Ja też... najlepsze, że zamówienie jest w zakładce "zrealizowane" i nie ma opcji anulowania zamówienia :/

Najlepsze jest to w zakładce "dlaczego gram.pl?"

"WYGODA: Podczas, gdy inni stoją w kolejkach lub jeszcze nie otrzymali swojej przesyłki, Ty możesz już się cieszyć swoim zamówieniem." śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie pograć w Diablo. Po zainstalowaniu odpalam grę, pokazuje się czarny ekran i wyrzuca mnie na pulpit. Jeszcze jakieś 2 miesiące temu wszystko było spoko, bez problemów grałem. W czym może być problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 18:44, Horgrawl napisał:

Swoją EK RoSa już mam. Z zakupu jestem zadowolony. Pięknie prezentuje się w zestawie
z EK podstawki.

gdzie zakupiłeś :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się