Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2014 o 18:06, Aludra napisał:

Zamówiłem CE w grudniu, płace dodatkowe 13zł za kuriera, a dalej na mailu nie mam potwierdzenia
wysyłki a jest 18:00. Do czego to doszło, żeby ludzie którzy zamawiają grę pół roku przed
premiera, opłacają ją i cieprliwe czekają, dostają grę później niż zwykły kowalski który
wstanie, zje sniadanie podrapie się po czterech literach i pójdzie do empika/saturna/mediamart.
Jestem zawiedziony i jest to moje ostatnie zamówienie na gram.pl, wole przejść się do
saturna zapłacić 10zł wiecej i przynajmniej nie będę nerwowało patrzył na skrzynke czy
dostałem maila i czy napewno gra dojdzie 25 marca...


ja mam podobnie. i chyba się z gram.pl po prostu pożegnam. no chyba że ładnie gra przyjdzie jutro według planu.
kilka osób napisało forum diablo że kurierzy z innych źródeł już byli grę przywieźli. a nikt z gram.pl nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 16:56, Ranveld napisał:

> Kto mi da swój kod na pakiecik kart do Hearthstone?:P
To nie jest kod, tylko po prostu się dostaje w grze, jeśli na tym samym koncie zarejestrowano
RoS.


Ja dostałem w pudełku na osobnej kartce... więc check your facts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 20:51, tomoliop napisał:

Ja dostałem w pudełku na osobnej kartce... więc check your facts.

W takim razie ok, mój błąd. Ja dostałem po prostu w grze, bo kupowałem RoS przez battle.net i myślałem, że w każdym przypadku tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 i skrzynka mailowa pusta... czyli przyjdzie w środę, fajnie w grudniu preorder i dostanę gra dzień po premierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie także, ale jak piszą że wysłane i 25 marca dostawa więc czekamy.. A jeśli faktycznie będę miał po 25 to cóż ostatnie zamówienie w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie podzielam twoje zdanie.
Jeśli grę dostanę tak jak zawsze to miało miejsce w przypadku pre-orderów tj max do końca dnia roboczego w którym gra ma premierę, to spoko, nie mam uwag, natomiast jeśli dostane paczkę 1-3 dni po premierze to następnym razem wybiorę inny sklep.

Nie jestem z tych co muszą grać minute po dwunastej, ale jak zamawiam coś w pre-orderze i jeszcze tyle miesięcy przed premierą, to jednak mam pewne wymagania i liczę, że w dniu premiery zagram w grę na która czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Przy premierze KAŻDEJ dużej gry, gram.pl daje ciała z pre-orderami i się jeszcze nie nauczyliście? ;) Ja od czasu gdy Wiedźmina 2 dostałem 4 dni po premierze nie mam zamiaru nigdy tutaj nic kupować, bo to się mija z celem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawartość dodatku była pobierana wcześniej z jakąś aktualizacją? Dzisiaj na koncie battlenet wpisałem klucz do Ros-a i już mam grę, czy jesze muszę coś zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 21:56, Dark_elves napisał:

Zawartość dodatku była pobierana wcześniej z jakąś aktualizacją? Dzisiaj na koncie battlenet
wpisałem klucz do Ros-a i już mam grę, czy jesze muszę coś zainstalować?

Wszystko powinno się już pobrać wcześniej. Niczego nie trzeba instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 21:56, Dark_elves napisał:

Zawartość dodatku była pobierana wcześniej z jakąś aktualizacją? Dzisiaj na koncie battlenet
wpisałem klucz do Ros-a i już mam grę, czy jesze muszę coś zainstalować?


Patch 2.0 to RoS. Jeśli masz go pobranego to pozostaje Ci czekać do godziny 00:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 22:08, Rizzan napisał:

Patch 2.0 to RoS. Jeśli masz go pobranego to pozostaje Ci czekać do godziny 00:00.

Ok dzięki. Niestety jutro rano do pracy muszę iść:( Gdyby nie to, to pewnie nockę bym zarwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dziadostwo ok 13 dostałem maila z gram że późnym popołudniem dostanę nr listu przewozowego jest 22.40 i dalej nie ma na koncie w szegółach zamówienia :(
Ostatni raz coś od nich kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na premierze, mogłem kupic kolekcjonerke za 250zł, ale musze czekac do jutra aż gram mi przysle i zapłace 275z ł. Jesteście cudowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem na nocną premierę.

Spoiler

Dwa lata temu zamawiałem z Ultimy i musiałem poczekać parę dni po premierze.

Nic ciekawego nie było, ale bez problemu dostałem kolekcjonerkę(nie mogłem rozdzielać rodzeństwa). Szło sprawnie, ale nie załapałem się na plakat. Plus, że chociaż mam koszulkę kolejna do kolekcji.

Co do kolekcjonerki pudełko ma lepsze wykonanie, ale brakuje mi epickości. Możliwe, że dlatego była o 100 tańsza.
W każdym razie muszę ten Ar Viewer przetestować. Podobało mi się wykończenie pudełka. Szkoda tylko, że update nie zrobiłem wcześniej. Ściągnę do playable i zacznie się nocna przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 23:52, Feno napisał:

10 minut i starujemy :)
Do zobaczenia w Sanktuarium!

Serwery będą zalagowane przynajmniej przez najbliższe 24 godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się