Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Porażka. Jedna wielka porażka.
Numer listu przewozowego aktywowany dopiero w godzinach nocnych.
A teraz na dodatek mam taką informację na stronie przewoźnika DB Shenker (nie było innego?)

Przewidywana data dostarczenia 2014-03-26

Ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 07:53, leartist napisał:

26? o,O ja nawet nie moge, sprawdzic, ale jak 26, to juz teeraz jade do empiku


Jeszcze dzwonię do Schenkera bo to jakieś jaja są. Paczka z Warszawy do okolic Warszawy (15km) i 2 dni w transporcie.

Nie wiem co mnie podkusiło, że preorder zamówić. Mogłem kulturalnie zamówienie właśnie w empiku zrobić i mieć temat z głowy już w sobotę najpóźniej w poniedziałek :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem do BOK kuriera, nie chcą mi powiedzieć czy mają jakąś przesyłkę do mnie bez numeru... a BOK gramu nie odbiera telefonu... Frustracja sięga zenitu, płace tyle pieniędzy i jestem tak traktowany, próbuje się dodzwonić do gramu do 9:00...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aludra BOK gramu jest czynny od 9 xD

Ja od wczoraj rana mam status - przesyłka wysłana dostawa 25 marca. Nie mam nr przewozowego tylko kurier DB Schenker. Wersja zwykła i po tym jak gram ładnie załatwił sprawę z kolekcjonerkami D3 spodziewałem się podobnego obrotu sprawy. Inni znajomi z np move.pl dostali pudełka już wczoraj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko gram pojechał z pre-orderami. Dokładnie ta sama sytuacja jest na keye. Ludzie zalewają ich FB bluzgami, bo najpierw miała być wysyłka wczoraj, potem zmieniono na wysyłkę od północy, a o 2 w nocy zamieścili informację, że do południa to już na pewno. Mieli rozsyłać zgodnie z kolejnością składania zamówień, tymczasem podobno ludzie, którzy zamawiali wczoraj już dostali, podobnie jak allegrowicze (bo przecież negatywa mogą wystawić), a reszta wisi w próżni. Super :/

Nie ukrywam, że sam się trochę wpieniłem, bo akurat idę na popołudnie do roboty i mógłbym sobie trochę pograć, ale nie, bo ktoś nie potrafi się porządnie zorganizować. No trudno. Nic to, Baśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 7.00 dostałem e-mail z linkiem do śledzenia paczki(DB Schenker). Sama treść wiadomości wzbudziła u mnie niepokój bo wynikało z niej że dopiero dzisiaj wysłano paczkę. Jednak gdy przejdę do statusu przesyłki to przewidywany termin dostarczenia jest ustalony na 25.03. Zatem, na razie, nie ma tragedii.

Ech, nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie już wczoraj nadali paczkę rzekomo, a dzis przewidywany czas dostarczenia. Najprawdopodobniej mam jeden z pierwszych preorderów tutaj z forum, bo złożopny ju z 9 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem 22 grudnia i nie dostałem maila z numerem przewozowym, UPS nie poda mi żadnych informacji bez tego numeru, a BOK gramu nie odpowiada... No coż klient nasz pan w gramie nie obowiązuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to smutna sprawa, jesli zamówienie przedpremierowe będzie później niż np. zamówienie z odbiorem osobistym w np. Saturnie. Ja właśnie zamówiłem w markecie i zaraz idę po grę, bo już gotowa do odbioru. PO mojemu pierwszeństwo powinni mieć ci co zamówili przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się do BOK w gramie... szok... Firma kurierska się nie wyrabia z nadawaniem i przesyłaniem numerów przewozowych bo mieli "imponującą ilość zamówień na ten tytuł", dostałem zapewnienie że mimo to gra dojdzie dziś, co nie zmienia faktu że płace 13 zł za kuriera i nie mam żadnej możliwości śledzenia paczki, co tylko powoduję moje zdenerwowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 09:12, Aludra napisał:

Ja złożyłem 22 grudnia i nie dostałem maila z numerem przewozowym, UPS nie poda mi żadnych
informacji bez tego numeru, a BOK gramu nie odpowiada... No coż klient nasz pan w gramie
nie obowiązuje...



mam ten sam problem , na koncie w sklepie jest napisane ,ze wyslane a maila z listem przewozowym brak. Preorder zlozylem 21 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że z tej całej sytuacji obronną ręką wyszły jedynie markety oraz fabrykakluczy, która podobno już wczoraj wysyłała kluczyki klientom. Cała reszta dała ciała (rym niezamierzony) na całej linii. Ciekawe, jak wygląda to z Ultimą. Zamawiał ktoś? Nadążają z wysyłką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po porannej wycieczce do Empiku mam juz RoS w ręku, bez spiny. Pozniej moze byc trudniej dostac gre, okolo godziny 10 mieli juz tylko 15 z 70 kopii. Empik we Włocławku jak coś. Pani w sklepie stwierdzila, ze to jakis obled :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez nie otrzymalem maila z numerem przesylki ale mimo to wlasnie przed chwila otrzynalem gre. Takze trzeba sie jedynie uzbroic w cierpliwosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się