Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Nie rozumiem po co ludzie biorą preordery - przepłacają i muszą dłużej czekać. O.o

Ja dziś poszedłem do Saturna i za 99zł dostałem bez problemu pudełkowe ROS. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 10:56, JackXPPL napisał:

Nie rozumiem po co ludzie biorą preordery - przepłacają i muszą dłużej czekać. O.o


A jak ktoś nie ma w mieście Empika, MM, Saturna... to co ma zrobić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 10:56, JackXPPL napisał:

Nie rozumiem po co ludzie biorą preordery - przepłacają i muszą dłużej czekać. O.o


Jak to po co? Żeby sobie ponarzekać jaki dystrybutor jest zły(bo przecież nie dostali gry w dniu premiery z samego rana), a oni tacy pokrzywdzeni. Polacy lubią motyw męczeństwa, i muszą chyba nawet w tak dziwny sposób go realizować.

Swoją droga, mnie rozbraja też grupa(całkiem liczna) tych niecierpliwych, którzy zastanawiają się przed premierą kiedy też gra do nich dotrze(jakby była w ogóle jakaś szansa, że może nie dotrzeć).:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na oficjalnym facebook Keye.pl już pojawiają się plotki, że klucze D3:RoS, które mają zostać wysłane pochodzą z wersji RU. Mam wielką nadzieje, ze to tylko głupia plotka ale warto się uczulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy zwracają uwagę na stan techniczny sklepu w którym zamawiają, kuriera który przesyłkę realizuje - skoro chcą grę otrzymać jak najszybciej, bo innej możliwości nie mają. Inna sprawa, że część sklepów internetowych przy przedsprzedaży umieszcza wabik ''dostarczymy w dniu premiery czy nawet przed premierą'' w celach czysto marketingowych, bo doskonale zdają sobie sprawę, że mogą się nie wyrobić. Większość i tak paczkę odbierze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 11:19, Nephren-Ka napisał:

Jak to po co? Żeby sobie ponarzekać jaki dystrybutor jest zły(bo przecież nie dostali
gry w dniu premiery z samego rana), a oni tacy pokrzywdzeni.

Nie chodzi o to, ze przyjdzie je kilkanaście godzin później, tylko traktowanie jednych graczy na innych zasadach. Jakie embargo na wysyłkę? To co, Empik się nie boi i wysyła juz w piatek? Mam rozumieć ze będa jakieś kary? Przeciez i tak nie mozna byo odpalić gry przed 00:01 więc co to za dziwne układy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.

Firma gram.pl dała kawałek koncówke swoich pleców.

Do teraz nie dostałem numeru przewozowego. Aby dowiedzieć sie KIEDY przyjedzie do was ROS najlepiej jakbyscie zadzwonili do kuriera i sami się spytali kiedy przywiozą i czy w ogóle jest taka przesyłka.

Ja do nich zadzwoniłem i dowiedziałem się że za 20 min kurier będzie u mnie mimo iż z strony gram.pl nie ma żadnego kontatku... Ale z firmą jest. Podaje link do róznych działow firmy kurierskiej:

http://www.logistics.dbschenker.pl/log-pl-pl/start/kontakt/kontakt.html


Z mojej strony do firmy Gram.pl
- [m] i to ostro. To są moje pierwsze i ostatnie zakupy w tej firmie.

ps. włączcie e-maila, na facebooku radzę odpowiadać na zadawane pytania, o e-mailu wiszącego kilka dni nie wsponę.

Pozdrawiam graczy
Gram.pl nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 11:38, Pablo134 napisał:

Nie chodzi o to, ze przyjdzie je kilkanaście godzin później, tylko traktowanie jednych
graczy na innych zasadach. Jakie embargo na wysyłkę? To co, Empik się nie boi i wysyła
juz w piatek? Mam rozumieć ze będa jakieś kary? Przeciez i tak nie mozna byo odpalić
gry przed 00:01 więc co to za dziwne układy.


Jakich znowu różnych zasadach... Dla mnie sprawa jest prosta - chcę mieć grę w momencie zakupu - idę do sklepu i kupuję. Jestem w sytuacji że nie mogę tak? Zamawiam przez sieć i spokojnie czekam aż gra do mnie przyjedzie. Nie uważam, żeby to czy przyjedzie w dniu premiery czy 3 dni później było dobrym tematem na first world problem.

Ogółem stwierdzam, że się niektórym poprzewracało w głowie od dobrobytu chyba. Kiedyś tylko pocztą się takie przesyłki dostawało, nie można było się z listonoszem skontaktować jak teraz z kurierem, a jak w tydzień się przesyłkę otrzymało to było dobrze. Cóż, ale ponarzekać zawsze przecież miło.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 11:45, zawas napisał:

Z mojej strony do firmy Gram.pl
- [m] i to ostro. To są moje pierwsze i ostatnie zakupy w tej firmie.


Degrad -1 za słownictwo...

Do wszystkich

Ludzie jeśli paczka została wysłana w dniu wczorajszym to dzisiaj na 99,9% będzie u was w domu, jeśli w szczegółach zamówienia nie ma numeru przewozowego to się nie martwcie po protu system pewnie działa z dużym opóźnieniem, jeśli paczka dzisiaj do wieczora nie dojdzie wtedy zgłaszajcie reklamacje... Jesteście strasznie niecierpliwi, tak jak wczoraj paczki zostały wysłane w dniu wczorajszym i chcieliście by już wczoraj kurier był u was, ciekawe jakim sposobem miał to zrobić przykładowo z Warszawy do Szczecina? Wyluzujcie trochę więcej cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 11:21, Derneth napisał:

No na oficjalnym facebook Keye.pl już pojawiają się plotki, że klucze D3:RoS, które mają
zostać wysłane pochodzą z wersji RU. Mam wielką nadzieje, ze to tylko głupia plotka ale
warto się uczulić.


Ja dostałem kluczyk po północy i jest na serwery EU/US więc raczej to tylko plotki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja informacji ciągle nie mam - tzn jasne miałem info, ze wysłane 24tego, ale przeważnie już do 12 zawsze miałem powiadomke, że paczka jest do odebrania w punkcie odbioru a dziś - cisza. Ale spoko, jak dojdzie do końca dnia roboczego, spoko, jak nie - to niestety gram dał ciała, bo to zamówienie pre-order które na premierę powinno być dla tych co zamawiali metoda gwarantująca dostawę w 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 12:27, Pietro87 napisał:

Ja informacji ciągle nie mam - tzn jasne miałem info, ze wysłane 24tego, ale przeważnie
już do 12 zawsze miałem powiadomke, że paczka jest do odebrania w punkcie odbioru a dziś
- cisza. Ale spoko, jak dojdzie do końca dnia roboczego, spoko, jak nie - to niestety
gram dał ciała, bo to zamówienie pre-order które na premierę powinno być dla tych co
zamawiali metoda gwarantująca dostawę w 24h.


Gdybym pracował w gram.pl i miałbym dostęp do systemu to bym odpowiadał na Wasze zapytania.
Ja nie zamawiałem na gram.pl stwierdziłem, że pudełko mi jest zbędne...
Ale niektóre osoby przesadzają w szczególności wczoraj xD

Poczekać do wieczora jak nie będzie wtedy reklamować itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Szanowne gram.pl!

Nie po to zamówiłem RoS w wersji kolekcjonerskiej w dniu 20.12.2013 aby grać w dwa dni po premierze. Rozumiem wszystko... Problemy itd... ale szczytem bezczelności jest iż "wasze" tzw. szczególy zamówienia odsyłają do zupełnie innej firmy kurierskiej niż faktycznie wysyłacie. Otóż link prowadzi do UPS a faktycznie wysyłacie Schenkerem. Wczoraj był komunikat że dostawa dzisiaj, jak już samodzielnie odnalazłem przesyłkę okazało się że "przewidywany" czas dostawy jest jutro czyli 26.03 JESTEŚCIE ABSOLUTNIE NIEPOWAŻNI! Najzabawniejsze jest że z tego Piaseczna do punktu odbioru jest jakieś 6 km :D ZROBILIŚCIE MNIE W CH... OSTATNI RAZ. ŻEGNAM.


Dnia 25.03.2014 o 12:11, Isildur napisał:

> Z mojej strony do firmy Gram.pl
> - [m] i to ostro. To są moje pierwsze i ostatnie zakupy w tej firmie.

Degrad -1 za słownictwo...

Do wszystkich

Ludzie jeśli paczka została wysłana w dniu wczorajszym to dzisiaj na 99,9% będzie u was
w domu, jeśli w szczegółach zamówienia nie ma numeru przewozowego to się nie martwcie
po protu system pewnie działa z dużym opóźnieniem, jeśli paczka dzisiaj do wieczora
nie dojdzie wtedy zgłaszajcie reklamacje... Jesteście strasznie niecierpliwi, tak jak
wczoraj paczki zostały wysłane w dniu wczorajszym i chcieliście by już wczoraj kurier
był u was, ciekawe jakim sposobem miał to zrobić przykładowo z Warszawy do Szczecina?
Wyluzujcie trochę więcej cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się na keyach przejechałem. Niby jeszcze jest 25 i mają czas, ale najpierw obiecywali wysyłkę do północy wczoraj, potem do 12 dzisiaj. Ciągle nic. Ludzie z Allegro dostają klucze w pierwszej kolejności, ci ze strony mogą się obejść smakiem. Mój ostatni zakup z tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się