Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2014 o 13:10, Mercuror napisał:

Trochę się na keyach przejechałem. Niby jeszcze jest 25 i mają czas, ale najpierw obiecywali
wysyłkę do północy wczoraj, potem do 12 dzisiaj. Ciągle nic. Ludzie z Allegro dostają
klucze w pierwszej kolejności, ci ze strony mogą się obejść smakiem. Mój ostatni zakup
z tej strony.


Z Allegro dostają wcześniej bo tam negatywnych komentarzy nie skasują a na swojej stronie już tak xD
Ja też kupowałem tam pierwszy i ostatni raz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 11:19, Nephren-Ka napisał:

Jak to po co? Żeby sobie ponarzekać jaki dystrybutor jest zły(bo przecież nie dostali
gry w dniu premiery z samego rana), a oni tacy pokrzywdzeni. Polacy lubią motyw męczeństwa,
i muszą chyba nawet w tak dziwny sposób go realizować.


Jak widzę, zaliczasz się do tych narzekających. Tyle tylko, że o ile my narzekamy na fatalny poziom obsługi i kompletnie nieprzygotowane sklepy, o tyle ty po prostu się czepiasz byle się czepić.

Dnia 25.03.2014 o 11:19, Nephren-Ka napisał:

Swoją droga, mnie rozbraja też grupa(całkiem liczna) tych niecierpliwych, którzy zastanawiają
się przed premierą kiedy też gra do nich dotrze


Widzisz, tak się składa, że siedzę sobie poza Polską. Nie mogę iść do Media Marktu, Saturna czy innego marketu i kupić grę, bo po prostu tu tego nie ma. Jasne, mam do wyboru, do koloru pirackich wydań, na każdym rogu, nawet Diablo V mogę kupić, ale tak mi się wzięło i ubzdurało, że kupię sobie oryginał. Na dodatek uznałem, że fajnie będzie go w polskim sklepie kupić (nazwijmy to takim małym, lokalnym patriotyzmem). I co? I zostałem kompletnie przez ów sklep olany. Na kilka minut przez zapowiedzianym terminem wysyłki informują, że jednak się nie wyrobią i że klucz wyślą do południa. Południe minęło, ludzie kluczy nie dostali, zero informacji, strona wyłączona. Myślę, że delikatnie można się zirytować, prawda? A jeżeli masz z tym problem, to cóż... masz problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pkt odbioru jest czynny do 18stej, prawie zbliża się 14, powiadomienia brak - podejrzewam, że jednak u mnie będzie dupa blada =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK z agito o 9 było już gotowe w punkcie odbioru w Łodzi. Imo wykonanie pudełka o niebo lepsze od ek podstawki. Artbook do przejrzenia wieczorkiem. Soundtrack już na ipodzie. Fajnie wyglądają te ek obok siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały update - mój RoS właśnie dotarł do pkt odbioru.

Nie mniej imho gram pomylił nieco pojęcia pre-orderu z premierą :)
Bo jak by nie patrzeć cały zamysł pre-orderu to otrzymanie gry przed premierą, żeby była gwarancja mozliwosci grania od 1szej minuty. Abstrachujac od tego, ze akurat mi osobiscie to nie było do szczęścia potrzebne, to kiedyś jednak drogi grami - trzymałeś ten poziom obsługi.

Generalnie dodam jeszcze tyle - idę po paczkę i znikam na czas urlopu =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 13:31, Pietro87 napisał:

Mój pkt odbioru jest czynny do 18stej, prawie zbliża się 14, powiadomienia brak - podejrzewam,
że jednak u mnie będzie dupa blada =)

Nie jesteś jedyny. Ostatnią wiadomość mam z wczoraj, ze przesyłkę "wysłano i to o godzinie 12 z minutami". Od tego czasu cisza.
Ale czym się przejmować? Doświadczenie nadal biegnie podwójnie (50%, + różne dodatki - razem 100% dodatkowo), znowu miałem dwa legendarne przedmioty w odstępie (dosłownie!) dwóch minut... tylko te "legendarne", to chłam nadający się do rozbiórki na części. Już mam takie, które nazywają się tak samo, ale są lepsze od tych "nowych".
Ooooo!
Właśnie zadzwonił kurier, będzie w ciągu pół godziny, więc wybaczcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 13:56, KrzysztofMarek napisał:

/.../ > Właśnie zadzwonił kurier, będzie w ciągu pół godziny, więc wybaczcie...

>
Tak, kurier przywiózł paczkę. Jest w nie pudełko z płytą i drugie pudełko z Authenticatorem. Zatem, proszę, wybaczcie, Państwa nie ma w domu... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarł kurier o dziwo zadzwonił i dostarczył mi do pracy.
Ale mimo wszystko to był mój ostatni zakup na Grampl.
Gdyby ktoś tam pomyślał mogło być tak jak to zrobił Empik czyli profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 14:45, Kirabaxior napisał:

I jak ludzie? Bez problemu się logujecie, wszystko wchodzi?

Bez problemu się loguję wszystko chodzi, tyle, że nie jest to Reaper of Souls, tylko zwykłe Diablo III. Nie wiem, o co chodzi: jest dzisiaj data premiery? Jest. Mam zakupiony dodatek? Mam. Mogę uruchomić dodatek z płyty? Mogę. No to dlaczego gra wraca do Diablo III? Zaczynam się wnerwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 14:52, KrzysztofMarek napisał:

> I jak ludzie? Bez problemu się logujecie, wszystko wchodzi?
Bez problemu się loguję wszystko chodzi, tyle, że nie jest to Reaper of Souls, tylko
zwykłe Diablo III. Nie wiem, o co chodzi: jest dzisiaj data premiery? Jest. Mam zakupiony
dodatek? Mam. Mogę uruchomić dodatek z płyty? Mogę. No to dlaczego gra wraca do Diablo
III? Zaczynam się wnerwiać...

A dziablo to pan ubiłeś :) potem będzie aV o wszystkie przyjemności chłchłechł...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 13:48, Pietro87 napisał:

Mały update - mój RoS właśnie dotarł do pkt odbioru.
/.../
Generalnie dodam jeszcze tyle - idę po paczkę i znikam na czas urlopu =)

Mój dotarł do mnie, do domu. I cholera mnie bierze, bo jedyne, co mogę uruchomić, to Diablo III. Mam niby nową płytę (ale z niej i tak wchodzę do Diablo III) - Reaper of Souls, mam jakiś Authentication Key Expansion, potem klucz, jak przy normalnej płycie i co z tego? A gówno! (P.T. Moderatorów proszę o uwzględnienie, że od roku 1812 to słowo weszło do literatury światowej, za sprawą Victora Hugo). I co niby mam zrobić? Odłożyć granie? A to niby po co kupiłem w preorderze?
W życiu nie kupię już gry przywiązanej do jakiejś platformy. Ja chcę grać wtedy, kiedy kupię płytę z grą, a nie wtedy, kiedy się komuś to spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 14:58, Kadaj napisał:

A w moim Tesco już nie ma.

To tyle jeśli chodzi o mniejsze zainteresowanie dodatkiem. :D

Możliwe, że ta magiczna bariera 31 zadziałała xD. W każdym razie byłem na nocnej premierze i mieli kilka kartonów
Rosa i 2-3 kartony kolekcjonerek. W jednym kartonie mieści się kilka dziesiąt Rosów lub 6-7 kolekcjonerek.
Dziś przyszedłem z ciekawości i zostało tylko 6 sztuk zwykłej wersji i 3 kolekcjonerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 14:55, kootpl napisał:

/.../ > A dziablo to pan ubiłeś :) potem będzie aV o wszystkie przyjemności chłchłechł...:)

Ubiłem, wielokrotnie. I jak dzisiaj doszła do mnie płyta z dodatkiem, który OFICJALNIE jest od dzisiaj dostępny, to chcę w niego grać. Reszta mnie nie obchodzi. I zapowiadam, że jest to ostatnia gra Blizzarda, którą kupiłem. Obejdę się bez nich. Jak ktoś nie dotrzymuje umów (bo przecież zapłaciłem!) to paszli von!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby cieszyć się RoS wystarczy dodać klucz dodatku do swojego konta battle.net (tak jak każdą inną grę na tej platformie). Zrobiłeś to? Nie trzeba płyty, ani nic ściągać (zawartość dodatku została dodana z patchem z Lootem 2.0 jeśli się nie mylę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2014 o 15:11, KrzysztofMarek napisał:

Ubiłem, wielokrotnie. I jak dzisiaj doszła do mnie płyta z dodatkiem, który OFICJALNIE
jest od dzisiaj dostępny, to chcę w niego grać. Reszta mnie nie obchodzi. I zapowiadam,
że jest to ostatnia gra Blizzarda, którą kupiłem. Obejdę się bez nich. Jak ktoś nie dotrzymuje
umów (bo przecież zapłaciłem!) to paszli von!


Rly, a dodałeś klucz gry do konta battle.net?... Na co komu płyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony chciałem podziękować GRAM.pl za współpracę. Ostatni zakup jaki wykonałem u Was w sklepie. Nie chcecie moich pieniędzy - żaden problem zarobi ktoś inny.

Nie wiem jak może tak działać sklep w XXI w. jak wasz, mam w historii zakończonych zakupów kilkanaście tytułów w EK, m.in. podstawkę Diablo - ale informacji o premierze czy dostępności dodatku w EK musiałem szukać sam. To jeszcze pół biedy, ale jak dodałem do wishlist''a dodatek DIII w EK to oczekiwałem, że jakiś automat wyśle mi powiadomienie jak ponownie będzie dostępny w sprzedaży - myliłem się po raz drugi. Tylko głupim zbiegiem okoliczności trafiłem wczoraj i zobaczyłem że jest dostępny.

Kupiłem, zapłaciłem, poczekam do piątku - ale ostatni raz.

P.s. od kiedy wysyłka do Sferis jest 2x w tygodniu i nie da się jej opłacić w salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się