Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

A może tak poczytać karteczkę załączoną w pudełku, na której napisana jest wiadomość o tym, że aby aktywować dodatek należy zalogować się na stronie battle net i podać tam kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka do mnie trafiła, opakowanie kolekcjonerki tylko w duży karton to fatalny pomysł - zdobione pudełko z grą ma poobdzierane rogi bo nie zostało niczym zabezpieczone na czas transportu, luźno obijało się po dużym kartonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem .Jak uruchomić znaleźć widmowego ogara ?? Posiadam edycje kolekcjonerską z gram.pl i nie mam nic żadnych dodatków oręży hełmów itp zapowiadanych. Jedynie co jest to anielskie skrzydła w skrytce.Jestem w V akcie i dalej nie wiem co moge teraz zrobić zeby pojawiły się te dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 15:41, Kopiec napisał:

A może tak poczytać karteczkę załączoną w pudełku, na której napisana jest wiadomość
o tym, że aby aktywować dodatek należy zalogować się na stronie battle net i podać tam
kod?

Towarzyszu Przodowniku!
Staram się cały czas.
Oczywiście. Ale mam stałą odpowiedź, że wystąpił błąd. No i co mam z tym zrobić?
Nie będę przecież zawracał głowy Towarzyszom Sekretarzom; oni maja sprawy wagi państwowej na głowie. Ja skromnie poczekam do jutra, może do jutra "przejściowe trudności w zaopatrzeniu rynku" spowodowane niewątpliwie działalnością spekulantów, ustąpią.
P.S.
Byłbym zapomniał Towarzyszu Przodowniku. Dostałem indywidualny klucz do dodatku, ale wrogie elementy wcięły gdzieś instrukcję, przez co nie wiem, gdzie wpisać to, co klucz wyświetla - a za każdym razem wyświetla coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dodatek ukonczony, oczywiście fabuła i jedną postacią. Zajeło mi to 3,5h spokojnej gry więc jak za 99zł warto. Zakładając że tylko fabuła i jedna postać. Więc teraz znów zaczyna się farma expa, przedmiotów i postaci ;)

aha gra ukończona na ekspert :) tak zapomniałem dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 15:41, Kopiec napisał:

A może tak poczytać karteczkę załączoną w pudełku, na której napisana jest wiadomość
o tym, że aby aktywować dodatek należy zalogować się na stronie battle net i podać tam
kod?

Uzupełniam swoją poprzednią wypowiedź: wrogie elementy, które blokowały mi dojście do Reaper of Souls zostały pokonane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma problem z odczytem płyty dvd z grą ROS z edycji kolekcjonerskiej. Słychać, że napęd próbuje odczytać zawartość, mieli kilka razy i przestaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że czasami warto przeglądać forum diablo. Dzięki temu mam dodatek za równe 80 zł z Empiku. Kto by pomyślał, że sami się wkopią z tą promocją. ;)
A póki co akt 5 fajny, ale trudny na u1. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 18:40, ribik napisał:

Czy ktoś ma problem z odczytem płyty dvd z grą ROS z edycji kolekcjonerskiej. Słychać,
że napęd próbuje odczytać zawartość, mieli kilka razy i przestaje.


A po co odczytujesz naped z grą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 19:01, neonek90 napisał:

Powiem Wam, że czasami warto przeglądać forum diablo. Dzięki temu mam dodatek za równe
80 zł z Empiku. Kto by pomyślał, że sami się wkopią z tą promocją. ;)
A póki co akt 5 fajny, ale trudny na u1. :P


Tak samo tutaj. w życiu nie spodziewałem się tak fajnej promocji. Czyli dalej warto przejść się (czasem!) parę kroków do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 19:14, Kafar napisał:

> Czy ktoś ma problem z odczytem płyty dvd z grą ROS z edycji kolekcjonerskiej. Słychać,

> że napęd próbuje odczytać zawartość, mieli kilka razy i przestaje.

A po co odczytujesz naped z grą ?


Po to żeby zainstalować grę z płyty. Czyli wg ciebie wystarczy zarejestrować grę na koncie i ściągnąć klienta?. Ale w końcu kupiłem EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klient jest dokładnie taki sam dla podstawki i dodatku. Wpisując klucz po prostu odblokowujesz dodatkowy akt, klasę i dwa tryby. EK poza kilkoma przedmiotami niczym nie różni się od standardowej, wystarczyło ściągnąć tytuł zawczasu... odpalić i grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 19:24, ribik napisał:

> > Czy ktoś ma problem z odczytem płyty dvd z grą ROS z edycji kolekcjonerskiej.
Słychać,
>
> > że napęd próbuje odczytać zawartość, mieli kilka razy i przestaje.
>
> A po co odczytujesz naped z grą ?

Po to żeby zainstalować grę z płyty. Czyli wg ciebie wystarczy zarejestrować grę na koncie
i ściągnąć klienta?. Ale w końcu kupiłem EK.


Dodatek Ty już masz od ostatniego patcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2014 o 15:14, Nightdew napisał:

Rly, a dodałeś klucz gry do konta battle.net?... Na co komu płyta.


Jako stylowa podkładka do kawy xD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w RoS i trochę krótki ten akt. Widać, że mogłaby być to ciekawsza i dłuższa historia, ale zamiast minibossów w stylu Kartana mamy od groma fioletowych ludków. Trochę za mało wypada Oddechów Śmierci jak na ilość rzeczy, do których są potrzebne - ulepszanie rzemieślników, kowalstwo, zaklinanie. Samo zaklinanie kosztuje zdecydowanie za dużo jak na swoją losowość.

Krzyżowiec wydaje się ciekawą postacią i pewnie niedługo wbiję nim 70 lvl, ale najpierw w kolejce są mój Czarownik i Łowca Demonów. W ogóle bardzo fajny jest nowy skill dla czarownika, Czarna Dziura. Idealnie komponuje się z runą AoE od Promienia Mrozu.

Ogólnie "trochę" drogo jak za kilka nowych lokacji i "ficzersów", ale w sumie tyle Blizzard zapowiedział, nikogo nie oszukano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że teraz na topie jest RoS, a ja wyjeżdżam z tekstem, który większość graczy słyszała niejednokrotnie podczas gry w Diablo III, ale ten tekst położył mnie na łopatki :D Zdecydowanie najśmieszniejsze nawiązanie, jakie kiedykolwiek widziałem w grze komputerowej, a przerobiłem ich setki. Ile razy bym nie słuchał tego tekstu lub nawet patrzał na screena, wciąż mnie śmieszy :D

20140325211645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 19:18, zawcia napisał:

Tak samo tutaj. w życiu nie spodziewałem się tak fajnej promocji. Czyli dalej warto przejść
się (czasem!) parę kroków do sklepu.


Co to za promocja? Wróciłem właśnie z empiku i zapłaciłem pełną cenę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się