Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2014 o 21:25, Astropath napisał:

Co to za promocja? Wróciłem właśnie z empiku i zapłaciłem pełną cenę :/


Jak sie przedstawi gazetke/paragon/ czy inny dowod ze w konkurencyjnych sieciach dodatek jest tanszy, to empik obniza cene, a akurat Neonet sprzedaje za 80, wiec empik jak dasz dowod to tez obniza.
http://lowcygier.pl/preordery/diablo-iii-reaper-of-souls-przeglad-ofert-przedpremierowych/
poczytaj kometarze, albo wczesniejsze posty z tematu, moze ktos z doswiadczenia pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 20:36, Mercuror napisał:

Pograłem trochę w RoS i trochę krótki ten akt.


Jak obchodzisz wszystko dosyć dokładnie to zajmuje sporo czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 23:33, Kadaj napisał:

Lol, zapomniałem że jakiś czas temu zresetowałem questy i jestem w połowie II aktu. xD

Mój monk z pierwszego aktu cię pozdrawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Czyżby w drugim dodatku znów mierzymy się z Diablo? Po zabiciu Maltaela Tyrael mówi, że Diablo znów wolny. Czy zostawili sobie furtkę do Diablo IV? ;]



Powiem szczerze, że akt V jest świetny i na szybko wykonałem 5 zleceń nawet fajnie się to wykonuje, gra przykuje moją uwagę na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z odczytem płyty leży po stronie napędu, prawdopodobnie laser jest zabrudzony, ale inne płyty czyta, i nie jest tak często używany. Sprawdziłem w innym napędzie płyta się uruchomiła. Co ciekawe druga płyta z kulisami produkcji też nie chciała pójść, a w odtwarzaczu dvd poszło bez problemu. Ach ta technika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda zabawa Crusaderem? Warto? Niestety, nie miałem jeszcze okazji nacieszyć się tą postacią (ani dodatkiem), bo klucz dostałem wczoraj kilka minut przed wyjściem do roboty (około 13:30 - dziękujemy ci, keye), wróciłem przed 23, więc w sumie pograłem tylko parę minut. Dziś pewnie za bardzo też nie będzie czasu na zabawę, więc coś mi mówi, że dopiero w weekend będę mógł trochę do gry przysiąść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jezcze nie ruszyłem ani na sekundę nowej klasy... Granie wizzardem jest jak dla mnie zbyt dobre ;) Black hole <3

Jestem bardzo zadowolony z dodatku. Klimat, muzyka, lokacje są naprawdę świetne. Adventure mode, to było to czego było trzeba tej grze. Jest dobrze :)

Btw... Jako, że w D3 gram tylko hardcore, to pokusiłem się o pierwsze przejście nowego aktu właśnie w tym trybie. Udało się mi to zrobić wizzardem. Wrażenia niezapomniane, a momentami było bardzo gorąco. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 08:42, Feno napisał:

Ja niestety jezcze nie ruszyłem ani na sekundę nowej klasy... Granie wizzardem jest jak
dla mnie zbyt dobre ;) Black hole <3


Ja się bawiłem wizardem w weekend. Nie wiem, czemu nigdy wcześniej nie ruszyłem tej klasy (podobnie jak Witch Doctora). Również bardzo mi się spodobało, szczególnie w połączeniu z bonusem 100% do XP :D

Ale teraz jednak planuję pomęczyć Crusadera, głównie ze względu na wygląd postaci. W end-game''owych zbrojach, z porządną tarczą wygląda zabójczo. Jedyne, czego żałuję, to fakt, że nie mam praktycznie żadnych broni/pancerzy bazujących na STR, wszystko to DEX, bo moje dwie główne postaci to DH i Monk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 20:36, Mercuror napisał:

Pograłem trochę w RoS i trochę krótki ten akt. Widać, że mogłaby być to ciekawsza i dłuższa
historia, ale zamiast minibossów w stylu Kartana mamy od groma fioletowych ludków.


Spoiler

A Urzael i Adria się nie liczą? :P


Dnia 25.03.2014 o 20:36, Mercuror napisał:

Ogólnie "trochę" drogo jak za kilka nowych lokacji i "ficzersów", ale w sumie tyle Blizzard
zapowiedział, nikogo nie oszukano.


Też tak właśnie sobie wczoraj myślałam. Ale w zasadzie ten dodatek i patch go poprzedzający dość mocno zmieniły tę grę, ja się momentami czuję, jakbym grała w zupełnie coś nowego, a nie w dobrze mi znane Diablo III. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 10:11, Arande napisał:

Spoiler

A Urzael i Adria się nie liczą? :P



Ej, ale bez spoilerów! Nie wszyscy jeszcze przeszli dodatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 23:33, Kadaj napisał:

Lol, zapomniałem że jakiś czas temu zresetowałem questy i jestem w połowie II aktu. xD

LoL ja też tak mam z wizzem więc gram DH ale dla czardej dziury chyba dzisiaj pokończę zadania zostały mi ze 4 w A2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 07:45, Ring5 napisał:

A jak wygląda zabawa Crusaderem?


Jak dla mnie jest świetny. Co prawda dobiłem nim raptem do 15 poziomu, ale już początkowe umiejętności dają masę frajdy. Dotychczas rządził u mnie barbarzyńca, ale to się chyba zmieni. Brakowało takiej właśnie klasy melee z tarczą.
Jedyne do czego mam zastrzeżenie, to to, że kobiecy głos niesamowicie przypomina głos dh (angielska wersja). Akurat dh to dla mnie najnudniejszy szit ever i źle się kojarzy ;_;
Poza tym warto crusa ogarnąć. No i trzymanie 2h broni w jednej łapie... laską? Duuuudeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 11:12, Sipso napisał:

Jak dla mnie jest świetny.


I właśnie na to liczyłem. Na szczęście wieczór dziś mi się zwolnił, więc po powrocie z roboty myszka w dłoń (bez podtekstów!) i do dzieła. Nie mogę się już doczekać, kiedy w końcu dostanę jakąś porządną zbroję i Crusader zacznie przypominać Black Templara ;)

A na marginesie, dziękuję modom za zmodyfikowanie postu Arande (i mojego), zasłaniając spoilery. Wprawdzie mój post teraz nie ma za bardzo sensu, ale przynajmniej pozbyliśmy się psujących zabawę informacji. Ale taka mała prośba na przyszłość - czy możecie zostawiać przy zmodyfikowanym poście znaczek, że mod się nim zajął? Właśnie żeby nie było tak, że po modyfikacji wygląda na to, iż ktoś się czepia o coś, o co nie ma powodu się czepiać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 10:23, Ring5 napisał:

>

Spoiler

A Urzael i Adria się nie liczą? :P



Ej, ale bez spoilerów! Nie wszyscy jeszcze przeszli dodatek!


Fk, w sumie masz rację. Nie myślałam, że to spoiler, bo ja się tego spodziewałam, no ale rzeczywiście. Przepraszam i dziękuję modowi za poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 11:48, Ring5 napisał:

Nie mogę się już doczekać, kiedy
w końcu dostanę jakąś porządną zbroję i Crusader zacznie przypominać Black Templara ;)


To akurat teraz nie problem, bo mistyczka może zmienić pierwszą lepszą zbroją tak, aby z wyglądu przypominała stalowy czołg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 11:48, Arande napisał:

Fk, w sumie masz rację. Nie myślałam, że to spoiler, bo ja się tego spodziewałam, no
ale rzeczywiście. Przepraszam i dziękuję modowi za poprawkę.


Zdarza się więc spokojnie :)
Nie ma za co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2014 o 11:48, Ring5 napisał:

I właśnie na to liczyłem. Na szczęście wieczór dziś mi się zwolnił, więc po powrocie
z roboty myszka w dłoń (bez podtekstów!) i do dzieła. Nie mogę się już doczekać, kiedy
w końcu dostanę jakąś porządną zbroję i Crusader zacznie przypominać Black Templara ;)


Wystarczy, że rozwiniesz w akcie 5

Spoiler

wieszczkę

do poziomu 12 i będziesz miał z automatu dostępne standardowe
Spoiler

palety do transmogryfikacji

wyglądu przedmiotów, pomalujesz sobie dany zestaw barwnikiem otchłani i voila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo zacząłem grę od nowa przez to, że przed premierą dodatku zresetowałem kampanię. Kiedy dostajemy wieszczkę? I za co dostaje się te mikstury potrzebne do awansowania m.in. kowala na 11 poziom i wyższy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się