Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2014 o 14:45, kaczek93 napisał:

Czy jest sens grać w Diablo 3 samemu?

Grałem całkiem sporo w podstawkę, teraz ogrywam dodatek - zawsze sam na zamkniętej rozgrywce i świetnie się bawię. ^^

Raczej bym zapytał czy jest sens użerać się z fauną internetów. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 14:34, Pietro87 napisał:

P.S.
Jest też w MM, więc jak ktoś ma bliżej do EMPIKU niż do Tesco czy MM to bierzesz ich
gazetkę [zapisaną z netu na smartfonie nawet lub wydrukowaną na drukarce jedną stronę
z ofertą gdzie jest D3], łapiesz grę z półki, pokazujesz przy kasie, powołujesz na promocje
i masz taniej.

Ale teraz to już nie ma takiej ceny w innych sklepach, żeby można było kupić dodatek po 80 dyszek ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 15:23, vegost napisał:

Ale teraz to już nie ma takiej ceny w innych sklepach, żeby można było kupić dodatek
po 80 dyszek ? :D


Z tego co wiem - nie.
Ale ludzie dalej chodzą z nieaktualną gazetką NEONETu i w niektórych EMPIKach kupują =P

Są tez tacy co chodzą ze zdjęciem od jednego z userów z Warszawskiego EMPIKu i na podstawie faktu, że owy EMPIK grę sprzedawał w takiej cenie [i zdjęcia paragonu] uzyskują rabat. Jak chcesz możesz spróbować, nic cię to nie kosztuje w sumie ^^

20140327153620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te klejnoty dropią, mam już ponad 100 rożnego rodzaju marquise gemów. ^^

Tak w ogóle czy tylko mi się wydaje, ze te Nephalem Rifty są odrobinę za długie? Chciałbym już pójść w inne miejsce albo odpocząć od grania, a tu ledwie połowa zabitych stworków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 13:50, Pietro87 napisał:

No tempo masz stary zabójcze :)


Się nie da się inaczej :( W sumie pograłem do tej pory parę godzin (naprawdę parę) - w dniu premiery może z pół godzinki, wczoraj z godzinę z hakiem, może ze dwie, dziś chyba ze 20 minut rano przed wyjściem do roboty :( Dziś pewnie też za bardzo sobie nie pogram, na szczęście jutro kończę wcześniej i jeśli nie wpadnie żadna pilna weekendowa robota, będzie 2,5 dnia na rozkoszowanie się Diabełkiem.

Dnia 27.03.2014 o 13:50, Pietro87 napisał:

Aczkolwiek rozumiem zamysł - sam mam w planach wbicie crusa do 70tki, powoli i w pełni
rozkoszując się wszystkimi dialogami itp pierdołami :)


Dokładnie, większość dialogów już znam, ale Crusader ma nowe teksty, więc warto posłuchać. Szczególnie, że czasem ciekawe rzeczy mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 16:00, Sipso napisał:

Za długie? Ja właśnie liczyłem, że będą dłuższe.

Znacznie większe niż przeciętny poziom podziemi.

Albo mam dziś jakieś zaburzenia przestrzenne. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 15:36, Pietro87 napisał:

Są tez tacy co chodzą ze zdjęciem od jednego z userów z Warszawskiego EMPIKu i na podstawie
faktu, że owy EMPIK grę sprzedawał w takiej cenie [i zdjęcia paragonu] uzyskują rabat.
Jak chcesz możesz spróbować, nic cię to nie kosztuje w sumie ^^


Ooo.. więc jak to wydrukuje i pójdę z tym do Empika, to mogę mieć możliwość kupna taniej dodatku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 18:16, Eff3ctiv3 napisał:

Witam,
Też macie problemy z zalogowaniem się do launchera battle netu?


Nie, u mnie działa poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nic nie nerfili, bo w końcu jest w grze takie uczucie że do czegoś się dąży, jest to na wyciągnięcie ręki, ale trzeba trochę "popracować". Bardzo, bardzo mi się to podoba i DIAMETRALNYCH zmian po prostu nie chcę.

Diablo ma teraz powtarzalność niczym dobre MMO - ciągnie do grania, chce się jeszcze raz to samo robić i po prostu ciężko sobie odmówić biegania w adventure mode. A nawet jak nie wypadnie perfekcyjny item to z pomocą enchanterki można go solidnie podrasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 00:21, Shinigami napisał:

> Będzie ciężej, ja już to odczuwam i jest dobrze bo wtedy było za łatwo :P

Żeby w miarę spokojnie i bez stresu grać na T1 trzeba mieć z ~300k unbuffed. Wiadomo,
da się i bez, ale zabija to nieco płynność gry ;D

Nie prawda. Sam zaczynałem z 75k i bez problemu robię T1 bez większych opóźnień. Poza tym liczy się frajda z przechodzenia, a nie szybkie skakanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 19:21, InfiX napisał:

Nie prawda. Sam zaczynałem z 75k i bez problemu robię T1 bez większych opóźnień.


70 poziom T1 z 75k DPS bez opóźnień, OK. Teraz wrzuć film na YT, chcę to zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 19:21, InfiX napisał:

Nie prawda. Sam zaczynałem z 75k i bez problemu robię T1 bez większych opóźnień.

Ile Ci zajmowało ubicie żółtego?

Dnia 27.03.2014 o 19:21, InfiX napisał:

Poza
tym liczy się frajda

Ja ją mam grając na normalu. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 19:21, InfiX napisał:

Nie prawda. Sam zaczynałem z 75k i bez problemu robię T1 bez większych opóźnień. Poza
tym liczy się frajda z przechodzenia, a nie szybkie skakanie :)


Wiesz, grając DH, mając około 80k DPS, na T1 zdecydowanie bym nie powiedział, że było "bez opóźnień". A mowa o czasach przed RoS i 60 poziomie. Jeśli na 70 poziomie, przy T1, masz 75k DPS i nie masz "większych opóźnień", to ja się przyłączę do Shinigamiego i poproszę gameplay na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić, żeby w Diablo 3: RoS dostać te skrzydła? :) Wystarczy dołączyć do konta klucz RoS czy trzeba coś jeszcze innego zrobić? I do kiedy się trzeba z tym uwijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 21:47, barth89 napisał:

Co zrobić, żeby w Diablo 3: RoS dostać te skrzydła? :) Wystarczy dołączyć do konta klucz
RoS czy trzeba coś jeszcze innego zrobić? I do kiedy się trzeba z tym uwijać?


Masz czas do 31.03.2014 do godzin 23:59 (ale nie wiem której strefy czasowej). Wystarczy dodać kluczyk RoSa do konta battle.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również, bo osobiście przy 550k elite na T1 solo ubijam jakieś ~10-20s, jak ktoś robi to samo z 75k dpsu to chcę to zobaczyć :)
Podejrzewam, że kumple z podobnymi DPSami [600-900k] też chętnie te cudowne metody farmy poznają ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 00:13, Pietro87 napisał:

Ja również, bo osobiście przy 550k elite na T1 solo ubijam jakieś ~10-20s, jak ktoś robi
to samo z 75k dpsu to chcę to zobaczyć :)
Podejrzewam, że kumple z podobnymi DPSami [600-900k] też chętnie te cudowne metody farmy
poznają ^^


Podejrzewam, że InfiX z rozpędu zaczął grać w RoS na T1 i póki co daleko nie doszedł. Nabicie kilku poziomów zweryfikuje jego poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 21:52, Rizzan napisał:

> Co zrobić, żeby w Diablo 3: RoS dostać te skrzydła? :) Wystarczy dołączyć do konta
klucz
> RoS czy trzeba coś jeszcze innego zrobić? I do kiedy się trzeba z tym uwijać?

Masz czas do 31.03.2014 do godzin 23:59 (ale nie wiem której strefy czasowej). Wystarczy
dodać kluczyk RoSa do konta battle.net.


Podziękował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się