Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2014 o 17:50, Ring5 napisał:

Spoiler

Nie mówię o następnym dodatku, ale o kolejnej części. Tak, wiem, że twierdzili, że
D3 ma być ostatnią częścią serii, ale jakoś ciężko mi uwierzyć w to, że Blizzard tak
po prostu zrezygnuje z tak dochodowej marki. A zatem albo dostaniemy jakiś spin-off,
albo po prostu wycofają się z zapowiedzi o zakończeniu cyklu i zrobią Diablo IV


Tylko po co mają to robić

Spoiler

czarny kamień dusz został zniszczony, duszę władców piekieł wróciły do czarnej otchłani(Black Abyss) i się wkrótce odrodzą, więc teoretycznie żadnego opętania nie będzie a metzen może teraz to ciągnąć w dowolną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Diablo grałem od razu po premierze i nie byłem jakimś ambitnym graczem. Grałem barbarianem full dps bo takie mało wymagające postaci to mój konik, jednak mnie i moich znajomych pokonał Ghom... Moja postać ma 60lv plus 8 mistrzowskich i teraz pojawiają sie pytania z mojej strony:
Grać tym barbą od nowa, od poziomu normalnego, czy może robić nową postać? (zakładam, iż moje itemy są obecnie nic nie warte)
Krzyżowiec to dps czy tank?
Ma ktoś jakąś stronę z buildami?
I najważniejsze! - czy wpisanie dzisiaj klucza z edycji pudełkowej ze skelpu XY zapewni mi dostęp do tych seksownych skrzydełek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 18:37, ZubenPL napisał:

Tylko po co mają to robić

Spoiler

czarny kamień dusz został zniszczony, duszę władców piekieł
wróciły do czarnej otchłani(Black Abyss) i się wkrótce odrodzą, więc teoretycznie żadnego
opętania nie będzie a metzen może teraz to ciągnąć w dowolną stronę.


Po za tym przecież jeszcze zgodnie z przepowiednią

Spoiler

Itherael musi zginąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to w co teraz ubierać Templara? Zawsze dawałem mu zabawki z siłą, tylko że takie mi teraz w ogóle nie drapią i w sprzęcie z 60 levela dość cienki jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 18:37, ZubenPL napisał:

Tylko po co mają to robić

Spoiler

czarny kamień dusz został zniszczony, duszę władców piekieł
wróciły do czarnej otchłani(Black Abyss) i się wkrótce odrodzą, więc teoretycznie żadnego
opętania nie będzie a metzen może teraz to ciągnąć w dowolną stronę.



Przepraszam, ale po co mają CO robić?

Spoiler

Kombinować, jak zrobić nowy sequel? Tu akurat kombinowanie się przyda, bo D3 miał być ostatnią częścią sagi Diablo. Nie chodzi zatem o to, jak pociągną to fabularnie (bo tu akurat udowodnili, że możemy tego samego gostka ubijać raz za razem bez najmniejszych problemów), tylko o to, jak obejdą wcześniejsze zapewnienia o końcu cyklu. Jeśli powstanie D4, to raczej pewnym jest, że po raz kolejny staniemy do walki z Diablo. Nie zdziwiłbym się, gdyby jakoś wpletli w to wątek tego, że Malthael skorzystał z mocy Soulstone, a przecież wiemy, że gdy patrzymy w otchłań, ta patrzy w nas. A zatem czemu nie przypisać nowemu Diablo pewnych anielskich mocy?



A z innej beczki - sprzęt, jaki wypada powyżej 60 poziomu jest obłędny. W ciągu czasu, jaki minął od poprzedniego posta (1 godz, 20 min), skoczyłem z 50k dmg na 130k+ dmg, z 600k toughness na 1,1kk+ i nabiłem 2 poziomy doświadczenia. Trochę mnie to tempo oszołomiło... Mam nadzieję, że później to trochę zwalnia, w tej chwili co kilka minut zmieniam ekwipunek, klejnoty Marquis lecą jak głupie (lekka przesada) i nawet nie chce mi się w tej chwili inwestować w jakiekolwiek barwniki do pancerza, bo i tak pewnie jeszcze 50 razy go zmienię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 18:48, Kadaj napisał:

Tak w ogóle to w co teraz ubierać Templara? Zawsze dawałem mu zabawki z siłą, tylko że
takie mi teraz w ogóle nie drapią i w sprzęcie z 60 levela dość cienki jest ;p


Graj barbem to wypadną :D Czasem dropią (gram szamanem), bo sam mojego ubrałem tak że aktualnie ma 5kk wytrzymałości i ~100k dpsu (bez szału, ale na t1/t2 potrafi trochę przeżyć).

No i w sumie nie wiem jakby wyglądała kwestia u enchanterki (jak np. coś wypadnie, wrzucisz do skrzynki i na innej postaci której głównym atrybutem jest siła postanowisz zmienić intelekt na coś innego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się wkurzyłem, przechodziłem V akt tak by zrobić osoiągnięcie czyli przejście akt w 1 godzinę, byłem już praktycznie przy Maltaelu i oczywiście super serwery Blizzarda postanowiły mnie wywalić z gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 19:11, Isildur napisał:

A ja się wkurzyłem, przechodziłem V akt tak by zrobić osoiągnięcie czyli przejście akt
w 1 godzinę, byłem już praktycznie przy Maltaelu i oczywiście super serwery Blizzarda
postanowiły mnie wywalić z gry xD


Dzisiaj szwankują niestety, współczuję wszystkim poległym na HC [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 19:19, zawcia napisał:

Dzisiaj szwankują niestety, współczuję wszystkim poległym na HC [*]


Taaa xD
A oto wypowiedź pracownika Blizzarda na temat postaci HC "Postaci Hardcore nie da się odzyskać niezależnie od powodu jej śmierci, przykro mi." czyli mają to gdzieś xD
Dlatego ja nie gram na hc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 19:22, Isildur napisał:

Dlatego ja nie gram na hc :D


Ja również. Nie trawię gier z permadeath, to dla mnie największa wada tytułów takich, jak Don''t Starve czy FTL. Dlatego nawet nie próbuję robić postaci HC.

Na czacie ktoś dziś rzucił hasło o atakach DDoS na serwery Blizzarda, nie wiem, czy to prawda, ale wygląda to naprawdę nieciekawie. O ile po wcześniejszych disconnectach wracałem do gry bez problemu, tak teraz wrzuciło mnie w kolejkę i siedzę sobie już 15 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 19:10, zawcia napisał:

Graj barbem to wypadną :D

Lulz, mój się zatrzymał w rozwoju gdzieś w okolicach 5 poziomu, klasy melee zupełnie mi w takich grach nie leżą. ;p

No nic, może coś fajnego w końcu wpadnie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 19:25, Ring5 napisał:

Ja również. Nie trawię gier z permadeath, to dla mnie największa wada tytułów takich,
jak Don''t Starve czy FTL. Dlatego nawet nie próbuję robić postaci HC.


Ja uwielbiam szczerze mówiąc, ale w przypadku Diablo jakoś przyczepiłem się do normal mode''a, zbyt casualowo gram żeby się pchać na tryb hardcore (ale obiecuje sobie że kiedyś dobiję przynajmniej do tej 70).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to nie mógłbym grać w diablo normal mode. HC jest na to zbyt fajne. Dużo postaci już straciłem, ale również świetnie się bawiłem grając nimi. Na początku też mi się wydawało, że hc jest nie dla mnie, ale jak już spróbowałem, to do dzisiaj mnie trzyma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 21:40, xBRUNNERx napisał:

> V akt ukończony w czasie 45 minut xD
Na jakim poziomie trudnosci ?
Pewnie normalnym


A na jakim poziomie przejdę w takim tempie? Weź omijaj wszystkich przeciwników na Wysokim, ekspercie czy Udręce, zwłaszcza, że jak trafisz na bossów to potrafią zwalniać xD
Tutaj głównie chodziło o osiągnięcie a dzisiejsze lagi raz mi przerwały xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 21:49, BoloMaster napisał:

GJ. Jakiej klasy użyłeś do tego sprintu? :)

Czarownica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się