Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2014 o 12:07, Feno napisał:

Przed chwilą grając miałem dość zabawną sytuację. Robiłem bounty w trzecim akcie, gdzie
miałemza zadanie ubić jakiegoś tam jegomościa. Po przedarciu sie przez hordy mobów dotarłem
do mojego celu i oczom mym ukazał się gigantyczny goblin! Ten sam który ucieka nam zawsze
ze skarbami, tyle że 5 razy większy. Dodatkowo z worka wyrzucał... kolejne demony ;)


Nice. :) Trzeba było screena zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska drugi post, który był przypięty został odpięty myślę, że te osoby które zakupiły dodatek do dnia dzisiejszego odebrały skrzydełka :)
Teraz zostaje jeden post w którym są najważniejsze informacje.

A tak poza tym wydałem wszystkie krwawe odłamki u Kadali i nic mi ciekawego nie wyszło :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 13:23, Isildur napisał:

A tak poza tym wydałem wszystkie krwawe odłamki u Kadali i nic mi ciekawego nie wyszło
:<


Widać jakaś sprawiedliwość jest na tym świecie, bo ja za te krwawe odłamki dostałem bardzo dobrą legendarną zbroję dla mojego Monka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 14:25, Wojman napisał:

Widać jakaś sprawiedliwość jest na tym świecie, bo ja za te krwawe odłamki dostałem bardzo
dobrą legendarną zbroję dla mojego Monka. :)


To mi ją zaprezentujesz jak będziemy grali razem :)
Ja poluje na rękawice jakieś ciekawe, ale coś dropnąć mi nie chcę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 12:20, Shinigami napisał:

> Po przedarciu sie przez hordy mobów dotarłem do mojego celu i oczom mym ukazał się
gigantyczny goblin!

Robiąc wczoraj z ekipą Rifty trafiliśmy na zgromadzenie goblinów - dziesięć sztuk - teraz
przynajmniej wiadomo gdzie wredne cholery uciekają ;D


hahaha :D my mielismy kilkanascie, a wczesniej pylon 400% dmg był, ale wzielismy go za wczesnie, trzeba było z głową i portalami do tego podejsc

Gdzie leci składnik skóra demona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Wam jakoś świetnie leci, a ja, nieborak, musiałem zaniżyć sobie poziom z eksperta na wysoki, bo na ekspercie, jako mnich, zginąłem parę razy, czego nie lubię. I to zaraz na wejściu w jakąś lokację. Nie lubię się stresować, więc zmieniłem sobie poziom, ale w tej chwili dopiero jestem dopiero po zabiciu Leoryka, a teraz poczytam sobie książkę. Kiedy Wy macie tyle czasu, żeby już skończyć cała grę? I od razu wyjaśniam, ze to ja sam mam zbawić ten świat, a nie drużynowo. I zbawię, w odpowiednim czasie (albo nieco później ;-P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 16:20, KrzysztofMarek napisał:

Wszystkim Wam jakoś świetnie leci, a ja, nieborak, musiałem zaniżyć sobie poziom z eksperta
na wysoki, bo na ekspercie, jako mnich, zginąłem parę razy, czego nie lubię.


Wiele zależy od dropu, ja Crusaderem parę razy byłem bardzo blisko obniżenia poziomu trudności, bo długo nie wypadała mi żadna porządna broń, a poprzednia już się za bardzo nie sprawdzała (szczególnie w V akcie tak miałem), ale zacisnąłem zęby i jakoś dotarłem do końca. Podejrzewam, że gdyby jeszcze przez jeden poziom nie wypadła mi broń, pewnie zszedłbym z Expert na Hard.

Dnia 31.03.2014 o 16:20, KrzysztofMarek napisał:

Kiedy Wy macie tyle czasu, żeby już skończyć cała grę?


Mnie to weekend zajęło. Z przerwami na jedzenie, bieganie i sen. Żona została uprzedzona, że weekend mam wyjęty z życiorysu, na szczęście doskonale wie, że za normalnego nie wyszła i pogodziła się z sytuacją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 16:20, KrzysztofMarek napisał:

Kiedy Wy macie tyle czasu, żeby już skończyć cała grę? I od razu wyjaśniam, ze to ja
sam mam zbawić ten świat, a nie drużynowo. I zbawię, w odpowiednim czasie (albo nieco
później ;-P).

Ja przeszedłem 4 akty z podstawki już dawno, na spokojnie. Natomiast piąty akt to kwestia kilku godzin, więc nie trzeba dużo czasu ;)
A jeśli chodzi o poziom trudności to od niedawnego patch''a w ogóle trochę ''ciężej'' sie gra, natomiast jest też lepszy loot (w końcu 2.0), więc jak już coś odpowiedniego wypadnie to nie jest tak źle. W każdym bądź razie powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 16:01, leartist napisał:

Gdzie leci składnik skóra demona?


Między innymi w Act 4 / Q2 The Light of Hope / Razorclaw, jak już go znajdziesz nie gadaj z Tyraelem. Drop mizerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 17:55, Belegdil napisał:

>/.../> Ja przeszedłem 4 akty z podstawki już dawno,

Taaa, 4 akty to ja przeszedłem ponad półtora roku temu, a kolejne razy niedawno. Najpierw na normalnym, ostatnio na ekspercie.

Dnia 31.03.2014 o 17:55, Belegdil napisał:

W każdym bądź razie powodzenia!

Dziękuję! Jak by nie było, to będę dalej zbawiał ten świat, chociaż nawet na wysokim idzie powoli. Niestety, miałem to nieszczęście, ze Leoryk pozostawił mi w spadku sam chłam, chociaż za pierwszym razem dostałem jego hełm, ale dawno się go pozbyłem, bo wprawdzie legendarny, ale już zwykłe są lepsze od tej byłej legendy. No, mówi się trudno i wojuje się dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 12:07, Feno napisał:

Przed chwilą grając miałem dość zabawną sytuację. Robiłem bounty w trzecim akcie, gdzie
miałemza zadanie ubić jakiegoś tam jegomościa. Po przedarciu sie przez hordy mobów dotarłem
do mojego celu i oczom mym ukazał się gigantyczny goblin! Ten sam który ucieka nam zawsze
ze skarbami, tyle że 5 razy większy. Dodatkowo z worka wyrzucał... kolejne demony ;)

I taka mała ciekawostka jeszcze. Dzisiaj w rifcie trafiłem na elitę drzew. Wcześniej
się to nigdy nie zdarzało...



To jeszcze nic, ja trafiłem na rift''a w którym było MNÓSTWO pluszowych misi xD To było dopiero straszne przeżycie. TRAUMA!

Z innej beczki: stwierdziłem, że póki co będę się bawił na t1, bo t2 niby fajnie idzie, ale do momentu, jak trafiłem na rift w którym same elity były i się ze 3 paczki zebrały równocześnie to myślałem że to koniec świata (dodam że wszystkie mobki w tym rifcie były z tych co domyślnie mają szarżę/stuna/knockback) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bounty są bardzo fajne, ale disconnecty podczas robienia piątej misji już nie. : <

Tylko Rift Keystone''ów mam od cholery. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, i znowu leży i kwiczy :( Najpierw mi się zbugował quest "A Stranger in Need" (z gostkiem, którego trzeba z żelaznej dziewicy uratować), potem rubberbanding jak stąd do Ameryki, a teraz disconnect i kolejka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 18:25, Kadaj napisał:

Bounty są bardzo fajne, ale disconnecty podczas robienia piątej misji już nie. : <


Blizzard znowu sobie nie radzi, już drugi dzień z rzędu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając niecałe 5kk Toughness i 300k dmg, postanowiłem spróbować sił na Tormencie. Wszedłem, zdobyłem prawie natychmiast acziwka polegającego na zablokowaniu 100k dmg w 10 sekund, zużyłem wszystkie skille na pierwsze mobki, ja się pośmiałem, gra się pośmiała, wróciłem na Experta po czym przypomniał mi się ten post -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=16002

Podejrzewam, że z powrotem na Torment wstrzymam się do czasu osiągnięcia około 500k dmg (i może z 7,5-8kk Toughness), wcześniej chyba nie ma to za bardzo sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając 289k (bez buffów, bo większość czasu biegam mając przynajmniej buffa z Soul Harvest na Witch Doctorze) spokojnie już idzie robić torment 1. Na torment 2 bossy jeszcze trochę długo się bije, zależy też jeszcze od trafionej kombinacji umiejętności u elit. Na torment 3 za to już jest tak, że elity idą zdecydowanie wolniej i można sporo razy paść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 16:17, Ring5 napisał:

Mając niecałe 5kk Toughness i 300k dmg, postanowiłem spróbować sił na Tormencie. Wszedłem,
zdobyłem prawie natychmiast acziwka polegającego na zablokowaniu 100k dmg w 10 sekund,
zużyłem wszystkie skille na pierwsze mobki, ja się pośmiałem, gra się pośmiała, wróciłem
na Experta po czym przypomniał mi się ten post -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=16002


Podejrzewam, że z powrotem na Torment wstrzymam się do czasu osiągnięcia około 500k dmg
(i może z 7,5-8kk Toughness), wcześniej chyba nie ma to za bardzo sensu.

Spróbuj mastera jak pod expisz, to spróbuj T2 zamiast T1. Szczerze, to prawdopodobnie jakbyś chwilę się pomęczył, to wypadły by ci dobre itemy i byś został na T1.

Tak szczerze, to nową postacią jest prościej wbić T1 niż starą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się