Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Oglądałem dzisiaj na streamie te runy po Arreat Core i zbieranie tylko skrzynek i musze przyznać, że ja osobiście takim graniem (?) wymiotowałbym po 10 minutach. Naprawdę gracze dzisiaj są tak mało ambitni i skupiający się tylko na zyskach? Tylko nieliczni (w tym ja) czerpią przyjemność z normalnego grania? Bo mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach większość tylko szuka w grach jak powiększać swojego e-penisa przy jak najmniejszym wysiłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2014 o 12:27, Pietro87 napisał:

Maximus czy jedno śmieszne berło którego nazwa mi teraz umknęła [to co daje po 10ciu
zabiciach poison nove za ponad 1000% dmg] to nie są itemy pod jakikolwiek build


A nie, nie o to mi chodziło, po prostu za każdym razem, jak okazuje się, że pojawia się idealna kombinacja umiejętności i/lub przedmiotów, natychmiast pojawia się pomysł, by to znerfić. Zresztą nie tylko w Diablo tak jest, to bardziej ogólny trend. Poza tym dotyczy to także innych aspektów gry (wspomnijmy chociażby nerf CotA przy okazji weekendu z 100% XP). Identyczne sytuacje spotyka się w innych grach, chociażby w Terrarii, gdzie co jakiś czas gracze dostają po łapach i muszą kombinować, w co teraz ubrać postać, żeby sobie radziła z potworami.

Dnia 03.04.2014 o 12:27, Pietro87 napisał:

wolał bym, żeby nie nerfili tych broni tylko resztę podkręcili tak, aby poziom "potęgi" legend trzymał się mniej więcej równo]


O, to to właśnie! Legenda powinna rzeczywiście być legendą, przedmiotem, który daje nam solidnego kopa, a nie przedmiotem, który staje się szybko źródłem surowców. Możliwe, że się mylę, ale wydaje mi się, że legendy na niższych poziomach postaci (tak do 40-45 powiedzmy) robią ogromną różnicę, podczas gdy później okazuje się, że częściej korzysta się z żółtych przedmiotów, niż z legendarnych. Chyba nie do końca tak to powinno wyglądać. Zacząłem RoS Hunterzycą na 60 poziomie, ubraną praktycznie w same setowe/legendarne przedmioty i broń (95% z AH). W tej chwili większość mojego sprzętu jest żółta, bo praktycznie wszystkie legendy, jakie znajduję, są do bani i idą na przemiał. Jasne, i tak jest lepiej, niż przed Loot 2.0, ale nadal system kuleje i ktoś powinien go przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2014 o 16:05, Ring5 napisał:

W tej chwili większość mojego sprzętu jest żółta, bo praktycznie wszystkie
legendy, jakie znajduję, są do bani i idą na przemiał. Jasne, i tak jest lepiej, niż
przed Loot 2.0, ale nadal system kuleje i ktoś powinien go przemyśleć.



Wiesz, z czegoś trzeba mieć matsy żeby reroll uber legend robić :D. Co do samych dropów fakt są czasem żenujące, 2-3 dni temu wydropiłem z 10 takich, a ubrałem całe 0... Z drugiej strony jak już dropną dobre affixy na setówce lub legendzie to żółte itemki odpadają w przedbiegach bo albo będzie fajna setówka, więcej int/wit + do dmg od żywiołu lub do elit no i sam legendarny affix. Co do broni to o pozycje najepszych konkuruje thunderfury i shard of hate z przewagą tego 1. A nerfa pewnie dostaną bo sam przelicznik i częstotliwość z jaką się załącza jest po prostu zidiociały. A wiem bo sam miałem tf i to co robił to było szalone...

Nawiązując do twojego wcześniejszego posta mógłbyś podać jakiego masz kompa i net? Pisałeś o tym, że średnio co godzine dostajesz dc (nie wiem czy jeszcze masz z tym problemy). U mnie jest podobnie chorrendalnie długi loading screen a potem informacja o tym, że zostałem wywalony z gry... Dodatkowo odkąd gram w trybie przygody to gra zaczęła działać dużo gorzej a i same dc występują znacznie częściej.
Nie wiem czy znalazłeś coś o tym w necie, mi udało się znaleźć takie rozwiązania:
1) po dc wyłączyć diablo i launcher blizzarda, dodatkowo w task manager "zabić" proces agent.exe(może być więcej niż jeden)
2) usunąć plik agent.db i cahce z folderu mpq (tutaj radzę doczytać dokładnie jak to zrobić, bo nie mogę znaleźć tematu, ew. jak cię to zainsteresuje poszukam dokładniej w historii)
Rozwiązania podane przez Blizza, osobiście u mnie nic to nie zmieniło :/. Inne informacje jakie znalazłem to temat o problemie i 20 odpowiedzi: I have this problem too!

Tutaj bronie:
http://eu.battle.net/d3/pl/item/thunderfury-blessed-blade-of-the-windseeker
http://eu.battle.net/d3/pl/item/shard-of-hate

A tutaj postać, od tamtego feralnego dnia z 10 legendami na przemiał wymieniłem aż jeden item (naramy):
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Nyukitty-2669/hero/37606597
Jak ktoś chce pośmigać w pt rifty, to może śmiało wysyłać inva, no i jak nie będzię miał nic przeciwko poczekać na mnie od czasu do czasu bo dostanę dc :D.

A tak na marginesie blizz coś mówił usprawnieniu armory? Tj. kiedy zaczną się pokazywać reforge od wieszczki.


Edit.
Sipso:
JA dodatek zaczynałem z 10kk, wczoraj się wylogowałem ze stanem konta 4k :D. Jak ma się czasem pecha do rng do wieszczka wręcz pochłania te miliony, nie mówiąc już o rerollach na setowych/legendarnych amuletach gdzie koszt jedego zaczyna się (i na szczęście kończy) na 900k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś sposoby/miejsca gdzie można szybciej wyfarmić demoniczną esencję? Jest ona potrzebna w zasadzie do wszystkiego a dziś zabiłem z 20 grup elit, to może z 4 razy wypadła. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to niespotykane zjawisko, ale dziś poleciały mi z Azmodana dwa egzemplarze tej samej legendy :P Różnią się jednak statystykami :D

Co do legend ogólnie, to na 70 poziomie ciężko mi znaleźć cokolwiek znacząco podwyższającego obrażenia. Zdarzają się oczywiście przebłyski, ale i tak większość przedmiotów idzie na złom. Przykro się robi, jak się wydropi legendę, która w każdym aspekcie jest gorsza od aktualnie noszonego żółtka. Ale cóż, przynajmniej jest satysfakcja, jak się wreszcie zakłada coś nowego.

20140404000049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2014 o 17:28, Sipso napisał:

45mln? Bogactwo. Ja startowałem z 5mln. Jedyny problem to oddech śmierci... Rzadsze od
setowych itemów...

Oddech śmierci rzadki? Oj, bez przesady. Jak się zacznie porządnie farmić bounty/rifty to wypada tego cała masa. Sam mam go ponad 400 i nie mam co z nim robić, bo przy zmianie statów ograniczają mnie legendarne duszyczki ;).

Dzisiaj pół dnia farmowaliśmy skrzynki z A1 bounty, i co prawda wyrwałem pierścionek, ale z %HP zamiast CritC/CritD. Także trzeba będzie go dalej męczyć... (a potem czapkę i buty z A3)
A taki tutaj jeden nub wpadł na godzinkę, wyrwał go (w sztukach 2 na różnych postaciach) w dobrych rollach, plus parę innych legend. Niektórzy to dopiero mają farta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho. Naprawili stronki profilowe. Teraz poprawnie wyświetlają się zenchantowane przedmioty oraz ekwipunek naszych towarzyszy.

Co prawda, z tego co widzę nadal są drobne kłopoty z bonusami setowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 02:18, Mordant napisał:

Oho. Naprawili stronki profilowe. Teraz poprawnie wyświetlają się zenchantowane przedmioty
oraz ekwipunek naszych towarzyszy.

Co prawda, z tego co widzę nadal są drobne kłopoty z bonusami setowymi.


I jeszcze dodali czat z poziomu klienta BN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 09:48, nazgul47 napisał:

Mam pytanko, na jakich poziomach lecą nieskazitelne lzy? Bo potrzebuję do zmiany statów,
a tu lipa, pustka, płacz...

Z rozwalania u kowala żółtych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 00:06, Ranveld napisał:

Nie wiem, czy to niespotykane zjawisko, ale dziś poleciały mi z Azmodana dwa egzemplarze
tej samej legendy :P Różnią się jednak statystykami :D /.../

Tak, mam kilka przedmiotów znacznie różniących się statystykami, mimo tego, że tak samo się nazywają. Ale żeby tak od razu? Nie, to mi się jeszcze nie przytrafiło. A szkoda.
Mam inny problem: mam dwa zielone przedmioty (właściwie trzy, ale trzeci już udało mi się zastąpić). Razem dodają ponad 200 zręczności, a jeszcze nie znalazłem ani hełmu, ani pancerza, który pozwalałby wymienić albo jedno, albo drugie bez straty zręczności, co dla mnicha jest akurat bardzo potrzebne. A to, co wylatuje, to chłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas chyba przenieść się na T2. xD

Ogólnie polecam robienie wysokich poziomów low levelową postacia. Najgorsze jest pierwsze 5 minut na T1, a potem to już meh załatwo. Z takich rad, to warto ubrać dobrze followera. Przykładowo na początku aktu III ja miałem 4.5k dps, a mój folower 4.8k xD(dałem mu lepsza broń xD).
Tylko, że ja po chwili miałem już 22k(ah te bronie bez socketa XD)

To jest mój aktualny build na T1 na którym biore epicki na pare hitów. (Akt 3)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Waszak-2851/hero/39759199
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliście rację, ten goblin jest do niczego. Tym bardziej, ze nie potrafię za długo grać i po godzince muszę sobie zrobić przerwę, więc zwykle nie jest w stanie uzbierać nawet jednej porcji białych przedmiotów. : <

I #$^@#$@^ jeden nie daje się oszukać. xD

20140405144220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 14:42, Kadaj napisał:

Mieliście rację, ten goblin jest do niczego. Tym bardziej, ze nie potrafię za długo grać
i po godzince muszę sobie zrobić przerwę, więc zwykle nie jest w stanie uzbierać nawet
jednej porcji białych przedmiotów. : <

I #$^@#$@^ jeden nie daje się oszukać. xD


Jak podniesiesz biały przedmiot i go wyrzucisz to goblin ci już go nie podniesie xp
Najlepiej po nich stąpać jak po goldzie xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się