Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2014 o 14:55, MisticGohan_MODED napisał:

Jak podniesiesz biały przedmiot i go wyrzucisz to goblin ci już go nie podniesie xp

No ja nie ogarniam, śmierdzi mu dotykane czy co? : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli podobał mi się bardzo Torchlight (jedynka i dwójka) to mogę bezpiecznie kupować Diablo 3 z dodatkiem? Czy mechanizmy gry są bardzo różne, nie ma jakichś upierdliwych momentów/elementów/bugów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 18:58, Krytyczny napisał:

Czy jeśli podobał mi się bardzo Torchlight (jedynka i dwójka) to mogę bezpiecznie kupować
Diablo 3 z dodatkiem? Czy mechanizmy gry są bardzo różne, nie ma jakichś upierdliwych
momentów/elementów/bugów?


Mi się osobiście D3 bardziej podoba od T1/T2 ale jeśli masz wątpliwości to ściągnij sobie demo ze strony blizzarda (musisz mieć konto battle.net)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dorwać plany na Hallowed Protectors Set. Mojej Hunterzycy przydałaby się jednoręczna kusza, postanowiłem więc sobie pofarmić Angelic Shards. I tu dwa pytania:
- czy ktoś się orientuje, jaki jest drop rate Angelic Shards z Izuala po Loot 2.0?
- czy jest sens w ogóle farmić to na Normal-Expert, czy tylko od T1 w górę? Moja DH raczej na Torment się jeszcze nie nadaje, dmg może i wystarczy, ale Toughness nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 20:04, Shinigami napisał:

Podobno niedługo pojawi się hotfix, związany specjalnie z materiałami.


Bo ludzie płaczą, że za rzadko wypadają i trzeba znerfić? :/ Super. Może po prostu od razu niech każdej nowej postaci dadzą na dzień dobry 70 poziom, wszystkie sety i legendy, z 50 baniek i po 20 klejnotów? :/

Dnia 05.04.2014 o 20:04, Shinigami napisał:

diablofans.com nie gryzie ;)


Wujek google wyrzucił tyle sprzecznych ze sobą danych ("wypada tylko na Torment" / "wypada na wszystkich poziomach" / "jest zbugowany i nie wypada") itp, że po przejrzeniu około 10 linków, dałem sobie spokój. Z tym jest jak ze sprawdzaniem objawów choroby w necie - niby prosta sprawa, a wychodzi na to, że albo masz zapalenie płuc, albo raka, albo już nie żyjesz, tylko o tym jeszcze nie wiesz. Ale może też być tylko przeziębienie.

W każdym razie dzięki za info, przyda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 20:20, JackXPPL napisał:

Dostałem jakiś skarb nefalema za zabicie strażnika szczeliny. Co z tym mam zrobić? ;p

Jeśli to to, co myślę, to kliknąć PPM na nim w ekwipunku.

Natomiast ja mam mały problem, kupiłem dysk SSD i zainstalowałem na nim od nowa system, potem tylko przekopiowałem grę ze starego HDD i teraz przy ładowaniu poziomu zdarza się jej zawiesić. Trochę mi szkoda reinstalować, trochę to jednak waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 20:44, Mercuror napisał:

Trochę mi szkoda reinstalować, trochę to jednak waży.


Spróbuj w okienku Launchera wejść w Opcje a potem "Skanuj i Napraw". Może to coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 20:13, Ring5 napisał:

Bo ludzie płaczą, że za rzadko wypadają i trzeba znerfić? :/ Super.


Czy ja wiem, pewnie też. Prawda jest taka, że drop części przedmiotów był zaniżony, zepsuty czy wręcz niemożliwy, co podkreślał sam Blizzard. Zdarzali się ludzie którzy poświęcili wiele godzin na bezsensowne poszukiwania przedmiotu którego nie ma. Trochę to deprymujące ;)

Strona jest o tyle dobra, że zawiera cytaty ''niebieskich'' których słowa gracze potrafią interpretować na tysiąc różnych sposobów, tak to już w tych internetach jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wypadł mi dzisiaj zarąbisty neck. Problem w tym, że już wsadziłem w niego 30 milionów, i dalej nie chce mi wyrollowac +% fizycznego. A się już duszyczki skończyły...

No nic, jutro (jak wpadnie trochę Zapomnianych dusz, to będę kontynuował próby :<.

20140405232027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 20:13, Ring5 napisał:

> Podobno niedługo pojawi się hotfix, związany specjalnie z materiałami.

Bo ludzie płaczą, że za rzadko wypadają i trzeba znerfić? :/ Super. Może po prostu od
razu niech każdej nowej postaci dadzą na dzień dobry 70 poziom, wszystkie sety i legendy,
z 50 baniek i po 20 klejnotów? :/

Może od razu wymagajmy od gracza zrobienia 500 pompek przed każdorazowym odpaleniem gry? To dopiero byłoby wyzwanie.

Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy dowartościowują się hardcorowym grindowaniem w hack''n''slashach. Dla normalnego człowieka godzina dziennie w Diablo to jest bardzo dużo, a zdobywanie przedmiotów legendarnych czy tym bardziej setowych raz na 2 tygodnie nie należy do najprzyjemniejszych. Dlatego cieszę się, że teraz mam na 90% gwarantowaną legendę za jeden run po Szczelinie, a nie jak to było wcześniej, że legendę widziałem kilka razy na miesiąc.

Zaś z innych wieści parafialnych padła mi ciekawa różdżka, Wężowy Iskrownik, którego specjalnym affixem jest zwiększenie limitu hydr o 1. Zastanawiam się, czy nie poświęcić aury pancerza z 5% bonusem do krytyków na hydrę którąś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 01:36, Ranveld napisał:

Właśnie mi się trafiło kucykowo w rifcie. Nawet nie wiedziałem, że może się wylosować
ta lokacja. Milusio :D

Mogą się trafić różne ciekawe kombinacje, czy to wyżej wspomniana kolorowa lokacja ze zwykłymi przeciwnikami lub też jedna z normalnych, za to zawierająca np. same kucyki i/lub misie. Zdarzyć się też może jeszcze np. lokacja pełna goblinów lub też nawet goblin jako boss. Trochę tego jest, a sam jeszcze nie miałem okazji osobiście trafić na każdą z nich. Zauważyłem też, że czasem potrafi wygenerować jedną bardzo dużą lokację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 00:50, Mercuror napisał:

Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy dowartościowują się hardcorowym grindowaniem w hack''n''slashach.


Przepraszam bardzo, ale nie rozumiem za bardzo, czemu się czepiasz (bo inaczej tego nazwać nie można). Jedyne, co napisałem, to to, że (dla mnie) obecny układ jest w zupełności wystarczający i nie wymaga szczególnych poprawek (a już na pewno nie zwiększania częstotliwości wypadania przedmiotów). Pojawiasz się Ty, krytykujesz to, co napisałem, po czym stwierdzasz, że cieszy Cię to, jak teraz gra wygląda... Czyli czepiamy się dla samego czepialstwa? Bo sensu w tym zbyt wiele nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 23:21, Mordant napisał:

No, wypadł mi dzisiaj zarąbisty neck.


Medalion Geralta?
Geralta?

Blizzard ma pozwolenie na używanie nazwy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z dodatkiem? Warto kupić podstawkę + dodatek od razu czy można podstawkę odłożyć na później (fabuła dodatku rozpoczyna się po fabule podstawki)? Bo wiadomo, drogie to-to ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 11:17, Krytyczny napisał:

A jak to jest z dodatkiem? Warto kupić podstawkę + dodatek od razu czy można podstawkę
odłożyć na później (fabuła dodatku rozpoczyna się po fabule podstawki)? Bo wiadomo, drogie
to-to ^^


Nie wiem trochę, jak chcesz odłożyć podstawkę na później, tej części nie załapałem. Jeśli drogie, to kup teraz podstawkę (ominęła Cię promocja, tak na marginesie), nawet bez dodatku spora część usprawnień (w tym najważniejsze, czyli Loot 2.0) jest dostępna posiadaczom podstawki. Potem, jak przejdziesz już wątek fabularny, będziesz miał postać rozwiniętą, kupisz sobie dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się