Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Po prostu twój kontrakt z Panną Szczęście się skończył ;).

A tak na serio. Nawet nie wiedziałem, że gobliny miały jakąkolwiek zwiększoną szansę na wyrzucenie legendarnych przedmiotów. Dla mnie to zawsze były worki z paroma żółtymi i gemami.

A co do ostatnich buffów. W końcu jakoś sensownie te legendy z riftów lecą. Po dłuższej sesji (~4h, około 20 riftów T4) wypadło mi 12 legend, czyli już sensownie (pomijając fakt, że wszystko poszło do przemielenia u kowala).

Z drugiej strony, Kadala mnie nie cierpi. Od hotfixa dałem jej około 2 tysięcy shardów (na przedmioty po 5 shardów) i dostałem razem 3 legendy, w dodatku z okropnymi statami (a próbowałem ubrać nową postać).

No nic, jutro wracam do męczenia Bounty A3 dla czapki. Pierścionek z A1 dostałem po ~150 skrzynkach, więc znając moje szczęście, tutaj będzie podobnie (jak nie gorzej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 23:17, Mordant napisał:

No nic, jutro wracam do męczenia Bounty A3 dla czapki. Pierścionek z A1 dostałem po ~150
skrzynkach, więc znając moje szczęście, tutaj będzie podobnie (jak nie gorzej).


Na Normalu je biegasz, czy na wyższych poziomach? Bo z tego, co czytałem, to raczej nie ma większej różnicy, na jakim poziomie trudności się kończy Bounties, szansa na pierścionek i tak jest mizerna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 23:55, Ring5 napisał:

Na Normalu je biegasz, czy na wyższych poziomach? Bo z tego, co czytałem, to raczej nie
ma większej różnicy, na jakim poziomie trudności się kończy Bounties, szansa na pierścionek
i tak jest mizerna ;)

Pierścionek farmowałem na Normalu (głównie robiliśmy splitfarme w cztery osoby). Teraz, jak się ubrałem, to jadę to na T1. Jako, że i tak większość czasu spędza się na bieganiu, a wszystko i tak pada na strzała, to równie dobrze mogę za to samo dostawać więcej golda, expa oraz teoretycznie więcej legend plus szansa na setówki (nie żeby coś mi leciało).

No i tak, bez względu na poziom trudności, szansa na przedmioty legendarne ze skrzynek jest taka sama.

Swoją drogą, tak mnie zaczęło wkurzać to, że Cindercoat nie chce mi wylecieć, że aż zacząłem levelować monka. Będzie łatwiej na nim go dostać od Kadali, niż na moim DH (który ma dodatkowo 4 legendarne płaszcze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim.

Mam do Was niesamowitą prośbę i już na wstępie przepraszam za zaśmiecanie wątku. Otóż, ze względu na jakiś bug czy inna niedogodność, Malthael (w moim wypadku) nie chce wyrzucać z siebie części przedmiotów potrzebnych do wytworzenia Reaper''s Wraps. Na szczęście, z większością sobie już poradziłem i dosłownie przed sekundą, po długich godzinach farmu, zdobyłem plan na ten przedmiot. Niestety, nadal brakuje mi Ascended Bracers.
Paradoksalnie, mimo że to biały przedmiot, to tego już (w prosty sposób) obejść nie mogę.

Dlatego też mam wielką prośbę do Was wszystkich - jeśli ktoś z Was miałby zwyczajne, białe Ascended Bracers - takie jak tutaj: http://us.battle.net/d3/en/item/ascended-bracers i zechciał się nimi ze mną podzielić, to byłbym mu niesamowicie wdzięczny. Jestem zupełnie zdesperowany i odwdzięczę się za to jak tylko będę potrafił.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 01:11, Mohair napisał:

Dlatego też mam wielką prośbę do Was wszystkich - jeśli ktoś z Was miałby zwyczajne,
białe Ascended Bracers - takie jak tutaj: http://us.battle.net/d3/en/item/ascended-bracers
i zechciał się nimi ze mną podzielić, to byłbym mu niesamowicie wdzięczny. Jestem zupełnie
zdesperowany i odwdzięczę się za to jak tylko będę potrafił.


Zrób parę riftów i nie ma opcji że nie wypadną (otwieraj wszystkie skrzynki/pojemniki/wazy i inne). Sam mam wszystkie białe części odłożone do craftowania, ale aktualnie przez parę dni mnie nie będzie w grze, więc podzielić się niestety nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 01:11, Mohair napisał:

Dlatego też mam wielką prośbę do Was wszystkich - jeśli ktoś z Was miałby zwyczajne,
białe Ascended Bracers - takie jak tutaj: http://us.battle.net/d3/en/item/ascended-bracers
i zechciał się nimi ze mną podzielić, to byłbym mu niesamowicie wdzięczny. Jestem zupełnie
zdesperowany i odwdzięczę się za to jak tylko będę potrafił.


Biegaj po tych polach przed pandemonium. Ze stojaków wypada tam dużo białych itemów. Osobiście jak sam ich potrzebuje to własnie robię kilka kursów po tych polach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś strona gdzie można kupić legalnie konto do Diablo 3 z ROS? Najlepiej aby można było biegać taką postacią co najmniej na U4. Normalnie poszukałbym sprzętu na domu aukcynnym, ale teraz chyba tylko kupno całego konta wchodzi w grę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz, że to nie jest legalne, dwa ubranie postaci to teraz czasochłonny projekt - tanio ni będzie. Po ostatnim spamie 1-300 paragon za 200$, możesz sobie wyobrazić cenę za dobrze ubraną postać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 20:46, JackXPPL napisał:

Jest jakaś strona gdzie można kupić legalnie konto do Diablo 3 z ROS?


Nie ma czegoś takiego, jak "legalne kupno konta". Kupujesz grę, zakładasz konto, przechodzisz grę, levelujesz postać. Legalność gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 20:46, JackXPPL napisał:

Jest jakaś strona gdzie można kupić legalnie konto do Diablo 3 z ROS? Najlepiej aby można
było biegać taką postacią co najmniej na U4.

Pomijając już legalność takiego zakupu, mógłbyś mi powiedzieć jaki jest jego sens? Przecież Diablo to nie MMORPG, gdzie lepsza postać daje dostęp do nowego contentu. Tutaj wyższe poziomy tormentu zwiększają jedynie HP/DMG mobów, także "nic nowego" nie zobaczysz lepszą postacią...

Poza tym, w tej grze chodzi (głównie) o odkrywanie nowego lutu. Nie ma to jak te uczucie wyrwania przedmiotu z idealnym rollem, albo zobaczyć ikonkę tego przedmiotu na który się czekało przez XXX dni (i te rozczarowanie, gdy dostanie się go z takim rollem statów, że nadaje się jedynie na rozbicie u kowala :P).


A teraz aktualności lokalne: wypadł mi pierwszy Andariel. Szkoda, że z Lighting a nie Fire. No cóż, rolle wysokie, na alta będzie akurat. Poza tym, polowanie na czapkę za Bounty A3 nadal bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 22:03, Mordant napisał:

Pomijając już legalność takiego zakupu, mógłbyś mi powiedzieć jaki jest jego sens? Przecież
Diablo to nie MMORPG, gdzie lepsza postać daje dostęp do nowego contentu. Tutaj wyższe
poziomy tormentu zwiększają jedynie HP/DMG mobów, także "nic nowego" nie zobaczysz lepszą
postacią...


Są gusta i guściki, jak widać niektórzy wolą zapłacić i grać na poziomie do którego normalnie nie byliby w stanie dojść niż dobrze się bawić i powolutku doczłapać się gdzieś wyżej :D

Nie potępiam, ale i nie rozumiem takiego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2014 o 22:03, Mordant napisał:

Pomijając już legalność takiego zakupu, mógłbyś mi powiedzieć jaki jest jego sens? Przecież
Diablo to nie MMORPG, gdzie lepsza postać daje dostęp do nowego contentu. Tutaj wyższe
poziomy tormentu zwiększają jedynie HP/DMG mobów, także "nic nowego" nie zobaczysz lepszą
postacią...


Wyższy TR = Lepszy drop. Lepszy drop = większa elektroniczna fujarka :)
Poprzednio takich "pro-elo-napinaczy" produkowało AH, teraz będą ich produkować ludzie zarabiający na alledrogo sprzedając gotowe konta, tego procederu nie zatrzymasz. Na szczęście blizz wziął dupę w garść i zaczął banować zarówno lewe konta jak i ludzi z multi-boxem [tych co boxuja na zasadzie shareowania kont]

Btw ubrać się na T4 to raptem 2 tygodnie farmy z dobra ekipą, podwójny facepalm nie oddaje oceny sytuacji ludzi którzy nawet tego nie mogą zrobić, żeby sobie ubrać postać [tacy ludzie moim zdaniem pomylili gatunki, powinni sobie znaleźć dobre p2w mmo - np Neverwintera i tam z linijką dzielnie mierzyć swoje e-peny]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 23:05, Pietro87 napisał:

Btw ubrać się na T4 to raptem 2 tygodnie farmy z dobra ekipą, podwójny facepalm nie oddaje
oceny sytuacji ludzi którzy nawet tego nie mogą zrobić, żeby sobie ubrać postać


Choć naturalnie kupowanie kont (bądź płacenie za levelowanie) jest dla mnie niezrozumiałe i naganne, o tyle tutaj wychodzi na to, że ja również zaliczam się do powyższej kategorii (zasługujących na podwójny facepalm). Nie, nie jestem w stanie ubrać postaci na T4. Dopiero w ostatni weekend udało mi się zebrać sprzęt, pozwalający mi na swobodne T1 (czyli na bardzo mozolne T2). Być może pomyliłem gatunek, a być może po prostu nie znalazłem owej "dobrej ekipy" i tu leży pies pogrzebany. Praktycznie nikt z moich znajomych w Diablo nie gra (a ci, którzy grę mają, nie chcą do niej wracać, bo się zrazili i tyle), większość, jeśli już grają w mmo, siedzi w WoWie, a tak to Battlefield 4, ewentualnie CS. Z tego powodu gram z losowymi ludźmi, z którymi nie zawsze idzie tak dobrze, jak powinno - brak odpowiedniej komunikacji, postawa "każdy sobie" itp. Wielokrotnie spotykałem się z sytuacjami, gdy po ubiciu rift guardiana ludzie zostawiają w rifcie część sprzętu z zamiarem wrócenia po niego, a jeden gostek wraca do "miasta" i od razu leci zamknąć rift. Zanim zdąży się sprzęt sprzedać, rift już zamknięty, sprzęt przepadł, a gostek zadowolony z siebie, bo mu 18 baniek xp wpadło :/

tl;dr - kupowanie konta jest be, ale nie każdy ma dobrą ekipę do grania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się odnosiłem stricte do grania co-opa. Tu da się w 4 ubrać pod t4 spokojnie. Jak się uprzesz to i solo się ustawisz. Sam sporo grałem solo a jestem w stanie robić t5. Efektywny DPS wychodzi mi w okolicach 18-25 milionów, co przy 14 milionach wytrzymałości wbitej głównie z res+armor pozwala dosyć spokojnie farmić. Sam gram rifty głównie t3 solo a bounty t1. Na t3 mogę nawet latać w pancerzu burzy a do end-game sprzętu wciąż mi daleko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 07:50, Ring5 napisał:

> /.../> tl;dr - kupowanie konta jest be, ale nie każdy ma dobrą ekipę do grania ;)

Ja gram zawsze sam. Bo i po co mi ekipa? Żeby szybciej uzyskać lepsze przedmioty czy wyższy status? I bez tego pozostanę Samotnym Bohaterem Zbawiającym Świat. Tyle, ze potrwa to nieco dłużej, ale jaka satysfakcja, ze to właśnie JA zbawiłem kolejny świat. Sam, bez pomocy innych. To, ze ileś tam razy zginąłem, nie, to się nie liczy, albowiem Samotny Bohater ma w rękawie asa: potężny czar zwany "sejwem", albo "save game". W Diablo III kosztuje to tylko trochę gotówki, bo wskrzeszenie nie uzdrawia niemilców z ran, które zadaliśmy im tuż przed śmiercią.
Dla mnie to obojętne, czy ktoś kupuje sobie gotową postać, gra na kodach (jeśli takowe są - to jego sprawa, byle nie oszukiwał innych grających!) bo w końcu każdy gra dla własnej przyjemności. A jeśli takowych przyjemności nie ma, no to też jego sprawa, niech nie gra. Tylko po co wtedy narzekać? I na co narzekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę, że jak się przypisze do konta dodatek to poziom trudności idzie w górę? Czy moze raczej żywotność i dmg mobów. Jak dotąd na Udręka I szedłem jak burza a teraz zaczęły się lekkie schody. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 07:06, HumanGhost napisał:

Czy ja dobrze widzę, że jak się przypisze do konta dodatek to poziom trudności idzie
w górę? Czy moze raczej żywotność i dmg mobów. Jak dotąd na Udręka I szedłem jak burza
a teraz zaczęły się lekkie schody. ;-)

Ogólnie poziomy trudności zostały całkowicie przebudowane. Teraz wszystkie są dostępne od 1 lvl i poziom trudności skaluje się do postaci z wyjątkiem mistrza, który jest dostępny dopiero po przejści AIV na dowolnym poziomie trudności, ale dla osób, które już to zrobiły bez dodatku nie ma to znaczenia. Natomiast trudność na mistrzowskim wzrosła z pewnością, ale nie jest to tylko wytrzymałość stworów ( w sumie nawet nie jestem pewien czy ona się zmieniła), lecz także nowe skille championów, które wymuszają więcej kite'u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 08:39, Pietro87 napisał:

Tak poziom trudności w ros idzie w górę względem podstawowej wersji, zwłaszcza jak zaczynasz
wbijać poziomy ponad 60ty.

Potwierdzam musiałem zejść moim demon hunterem którego expie z mistrzowskiego poziomu ;<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się