Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Mam ogłoszenie parafialne.

Skierowane głównie do ludzi których drop nie rozpieszcza i radzą sobie dopiero jako-tako na Udręce 1 lub nawet oczko niżej.
Mianowicie - jeśli masz sporo kluczy do riftów i chcesz pobawić się w speed-farmę to daj mi znać.
Chętnie pociągnę takie party na plecach, szybkim tempem i bez zgrzytów. Można biegać zarówno szczeliny na zasadzie "do strażnika" [czyli po zabiciu strażnika kończymy szczelinę i zaczynamy kolejna] jak również czyszcząc cale szczeliny w 100% [co jest moim skromnym zdaniem lepsza metodą, bo szansa na legendę w całym rifcie jest podbita]
Chętnie tez oddam legendy które mi wypadną jeśli wyleci coś co przyda się ludziom w party, za darmo na zasadzie "co łaska" [więc jeśli ktoś będzie chciał mi potem wywalić coś do przetopienia na siarkę za otrzymany legendar - nie będę protestował :)]
Kolejny profit - szybki exp i równie szybkie zdobywanie krwawych odłamków dla Kadali.

Więc jeśli ktoś jest zainteresowany to namiary na mnie są w podpiętym poście, na moim GSie a najłatwiej mieć ze mną kontakt [z racji ograniczeń listy znajomych] dołączając do społeczności Gram.pl w Diablo 3 której jestem członkiem.

P.S.
Najwygodniej gdyby do takiej speed-farmy zebrał się 3 osoby, tak aby można było zrobić maksymalnie wydajne party i mieć full bonus. Dodać tez mogę, ze nie speeduję jak większość graczy którzy traktują ludzi otwierających im rifty jak zło konieczne i olewają graczy z drużyny idąc do przodu, łamiąc bonus za grupę i nie czekając na nikogo. Trzeba będzie poczekać, komuś coś podpowiedzieć - nie ma problemu. Jest tez kanał TS dostępny w razie potrzeby.
Nie jestem tez stety lub niestety żywym botem :) dlatego ewentualne wypady tego typu będą też uzależnione zarówno od mojego wolnego czasu jak i od aktualnych zajęć w trakcie gry [czasem człowiek ma ochotę pobiegać solo, czasem z kolegami z klanu - sami rozumiecie :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 21:29, Gumisiek2 napisał:

Nie ma to jak po pół roku grania Barbarzyńcą dowiedzieć się, że może on nosić dwie bronie...

A i tak lepiej chodzić z broń 1h + tarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pocieszenie, bo tak właśnie chodziłem (broń dwuręczna jest IMO kompletnie niepotrzebna ze względu na mniejszą ilość bonusów niż w przypadku, gdy chodzimy z bronią jednoręczną i tarczą), ale jak pomyślę o tym, ile świetnego oręża przetopiłem u kowala, bo miałem coś minimalnie lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila o treści:

Naszym celem w Blizzard Entertainment jest tworzenie gier zapewniajacych prawdziwie epicka rozrywke i do realizacji tego celu potrzebna jest nam twoja opinia, gdyz jestes zarejestrowanym uzytkownikiem Diablo III. Zapraszamy do wziecia udzialu w ankiecie online, która pomoze nam ustalic obszary naszego zainteresowania na najblizsze miesiace.

Zeby móc wypelnic ankiete, musisz miec przynajmniej 18 lat. Wypelnienie calej ankiety powinno zajac okolo 20 minut.

Kliknij ten odnosnik, wziac udzial w ankiecie. link wygląda tak(research.blizzard.com i dalej literki)

Bardzo cenimy Twoje sugestie i opinie i mamy nadzieje, ze nam je przekazesz tez tym razem. By zglosic problem z ankieta, napisz na adres blizsurvey@blizzard.com. Ze wzgledu na duza liczbe wiadomosci, jakie otrzymujemy, nie jestesmy w stanie odpowiadac na kazda z nich, ale kazda wiadomosc jest czytana. Jesli potrzebujesz pomocy przedstawiciela Blizzard, wejdz na nasza strone pomocy, gdzie znajdziesz informacje na temat uzyskania wsparcia w zakresie naszych gier:
https://eu.battle.net/support/pl/

Wypełniać czy może to być próba oszustwa, linki niby prawidłowe, czy ktoś z Was może coś takiego też doastał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 09:50, darkwind21 napisał:

I jak oceniasz, podróba czy autentyk?

Sprawdź nagłówek maila.

"Spoofed" Email Addresses
Even if you receive an email from an @blizzard.com or @battle.net address, it''s still important to remain cautious, as it is possible to change how a sending address appears in the "From" field of an email. The process is known as "spoofing" and may cause a phishing email to initially look like it''s been sent by Blizzard Entertainment. To determine the actual sending address of an email, you will need to check the email''s header information.

Most online email clients and applications will allow you to view an email''s header. See your email provider''s documentation to determine how to view email headers. A legitimate email header from Blizzard Entertainment should look something like this:

X-SID-PRA noreply@blizzard.com
or
Return-Path: < noreply@blizzard.com >
Received: from smtp01.worldofwarcraft.com ([XX.XXX.XXX.XXX]) by…
Received: from … by smtp01.worldofwarcraft.com …
for ; Tue, 29 Jan 2008 10:46:05 GMT
From: noreply@blizzard.com
To: Your Email Address

Additional details regarding how to locate header information using some of the more common applications and web-based email providers can also be found on Gmail''s Message Headers page.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 09:50, darkwind21 napisał:

I jak oceniasz, podróba czy autentyk?

Wypełniłem i na tym się skończyło. Moim zdaniem autentyk, jeśli podróbka, to znakomita, ale po co podrabiaczom tyle danych na temat mojego stosunku do gier? Bo o dane konta, czy hasła nikt się nie pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ankieta była autentyczna. Też jakiś czas temu miałem ją na mailu (widocznie przychodzą w nierównych odstępach), ale darowałem sobie jej wypełnianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak aktywować Skrzydła Odwagi? Klucz aktywowałem dwa dni po premierze gry, ale skrzydeł żadna z moich postaci domyślnie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup, sprawdź.

Jest nieźle, szczególnie w porównaniu do tego co było wcześniej. Mimo wszystko to dalej bieganie w kółko, ze szczyptą nowych losowych lokacji. Ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 22:41, Demagol napisał:

Czy naprawdę dodatek do Diablo 3 jest tak dobry?

Wiele zależy od tego, czego od gry oczekujesz. Jeżeli więcej tego samego, za to z lepszymi rozwiązaniami w mechanice, to dodatek jak najbardziej warto kupić. V akt jest moim zdaniem najlepszym z dotychczasowych, ale główną atrakcją jest adventure mode i Nephalem rifty, które potrafią wciągnąć na długie godziny, dodając przy tym do gry pewien element losowości. Oczywiście to nadal jest farma i po długim czasie może znużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się