Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2014 o 21:57, gumeczka napisał:

Obok ikony czatu jest ikona koperty i tam będą


Dzięki, zaraz to sprawdzę :)

A Krzyżowcem nie można grać, zaczynając od rozdz. V? Można jedynie zacząć grę od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 10:46, barth89 napisał:

A Krzyżowcem nie można grać, zaczynając od rozdz. V? Można jedynie zacząć grę od nowa?


Od zera do bohatera, to nie DK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 12:23, barth89 napisał:

A tryb przygody? :)


Dostępy zdaje się po ukończeniu kampanii, możesz potem hulać bez ograniczeń postaciami na pierwszym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okey gramie, pytanie do Diablowych expertów.

Chcę się pomęczyć, troszeczkę. Więc... czy zaczynanie Diablo 3 całkowicie nową i czystą postacią gry na poziomie Hard HC ma jakiś sens i jest to do ukończenia, czy lepiej zrobić normal HC, zebrać gear i startować jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2014 o 13:10, Henrar napisał:

Okey gramie, pytanie do Diablowych expertów.

Chcę się pomęczyć, troszeczkę. Więc... czy zaczynanie Diablo 3 całkowicie nową i czystą
postacią gry na poziomie Hard HC ma jakiś sens i jest to do ukończenia, czy lepiej zrobić
normal HC, zebrać gear i startować jeszcze raz?


Jak najbardziej - polecam, idealnie się tak gra. Fajne bonusy do expa, a idzie to dosyć sprawnie i ryzyko śmierci nie jest duże. Niedawno tak zrobiłem crusaderem i od tamtej pory przerzuciłem się na HC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jakby ta gra nie była online to sam bym tak grał. Ale trochę potem szkoda dziesiątek godzin bo gra nagle dostała czkawki, połączenie zerwało z winy operatora albo Blizz postanowił nic z gruszki ni z pietruszki zrobić przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2014 o 21:44, HumanGhost napisał:

Szczerze? Jakby ta gra nie była online to sam bym tak grał. Ale trochę potem szkoda dziesiątek
godzin bo gra nagle dostała czkawki, połączenie zerwało z winy operatora albo Blizz postanowił
nic z gruszki ni z pietruszki zrobić przerwę.


Mnie się udało przeżyć dc na T1 jak ostatnio były te ataki ddos na serwery blizza. Crusader mam moc :D Ale właśnie tak obstawiam że prędzej zginę jak mi net padnie/albo komp/albo serwery blizza niż w trakcie "normalnego" grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałbym takie pytanie, ściągam sobie startera i jakie konkretnie są jego ograniczenia? Do którego levelu mogę dobić i jak daleko zajść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 17:24, Hubi_Koshi napisał:

Miałbym takie pytanie, ściągam sobie startera i jakie konkretnie są jego ograniczenia?
Do którego levelu mogę dobić i jak daleko zajść?

13 lvl i Skeleton King

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 16:16, hammerfall87 napisał:

miałem przerwe i co blizzard zrobił z riftami bo teraz pozabiciu bossa ludzie dalej
przeczesuja rifty


Przeczesują bo jest większa szansa na legendarkę w riftach. Sam nieraz tak miałem że nic, nic, a po zabiciu bossa 2 jedna po drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2014 o 23:53, zawcia napisał:

Przeczesują bo jest większa szansa na legendarkę w riftach. Sam nieraz tak miałem że
nic, nic, a po zabiciu bossa 2 jedna po drugiej.


A jak duża jest to szansa? Bo na Udręce 3, na dwóch graczy nie leci kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 00:22, Evertsen_Dante napisał:

A jak duża jest to szansa? Bo na Udręce 3, na dwóch graczy nie leci kompletnie nic.


Szansa jest o 100% większa niż w "normalnych" lochach. Jednal RNG, to RNG i czasem jest tak, że nic leci, a czasem tak jak u mnie przed chwilą - 3 poziomy riftu, 4 legendarki w tym setowy pasek (Torment 1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 22:06, Ring5 napisał:

Czechy, Serbia, ba, nawet Białoruś mogą wziąć udział. Ale Polska już nie. Dziękujemy
Ci, Blizzard Polska...

https://offers.visit.io/promo/t/c_4b84b4339891ea0e616dc55c22ca48bab23de4c5


A to dlaczego nie Polska? Jakoś nie miałem problemu z wzięciem udziału. A jestem z Polski i tu też aktualnie przebywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 06:31, HumanGhost napisał:

A to dlaczego nie Polska? Jakoś nie miałem problemu z wzięciem udziału. A jestem z Polski
i tu też aktualnie przebywam.


Wybacz osobistą wycieczkę (powiedzmy, że chodzi raczej o przestrogę na przyszłość, a nie obrażanie kogokolwiek, naprawdę!), ale to właśnie takie sytuacje prowadzą później do artykułów w brukowcach czy portalach pseudoinformacyjnych pt. "Miałem dostać darmowe doładowanie, a muszę codziennie płacić", do pozwów sądowych (często oddalanych) itp. Napiszę wołami, żeby było wiadomo, o co chodzi: LUDZIE NIE CZYTAJĄ REGULAMINÓW!

Gdybyś choć rzucił okiem na regulamin (Official Rules, pod przyciskiem "Get Started") tego, w czym bierzesz udział (na wszelki wypadek, żeby upewnić się, czy właśnie się nie zobowiązujesz do oddania nerki), już w pierwszym akapicie regulaminu znalazłbyś zapis:
THIS CONTEST IS OPEN ONLY TO RESIDENTS OF THE UNITED STATES, CANADA, AUSTRIA, BELGIUM, BELARUS, BULGARIA, CROATIA, CZECH REPUBLIC, FRANCE, GERMANY, HUNGARY, ITALY, NORWAY, SERBIA, SWITZERLAND, TURKEY, THE UNITED KINGDOM, HONG KONG, SOUTH KOREA, MACAU, TAIWAN AND THAILAND WHICH ARE: (i) OVER THE AGE OF MAJORITY IN THEIR COUNTRY OF RESIDENCE ON THE DATE REFERENCED BELOW AS THE START DATE FOR THE CONTEST; AND (ii) WHO ARE NOT RESIDENTS OF THE STATES OF NORTH DAKOTA, VERMONT, CONNECTICUT, OR MARYLAND IN THE UNITED STATES; THE PROVINCE OF QUEBEC, CANADA ("ENTRANTS").

Zgłosić się jak najbardziej możesz, ale nagrody i tak nie odbirzesz, bo po prostu nie spełniasz warunków regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 00:41, Feno napisał:

Szansa jest o 100% większa niż w "normalnych" lochach. Jednal RNG, to RNG i czasem jest
tak, że nic leci, a czasem tak jak u mnie przed chwilą - 3 poziomy riftu, 4 legendarki
w tym setowy pasek (Torment 1).


O, to sporo. Gra warta świeczki. Widocznie mamy z bratem pecha. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się