Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Wczoraj udało mi się zapiąć combo z Gryfalcon;s Foote i Jekangbord crusaderem. Powiem tak : z chłopka , który tak sobie srednio radzil na t3 wskoczylem na t5... na 100 % coś tu znerfią ale w chwili obecnej polecam każdemu :D Mielonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale Ty pisałeś o braniu udziału a nie o odbieraniu nagrody. Wziąć udział może sobie każdy z każdego zakątka świata. Taki mały szczególik. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 06:21, HumanGhost napisał:

Hehe, ale Ty pisałeś o braniu udziału a nie o odbieraniu nagrody. Wziąć udział może sobie
każdy z każdego zakątka świata. Taki mały szczególik. :-)


Teoretycznie też nie, bo łamiesz w ten sposób regulamin, który wyraźnie podaje, kto może wziąć udział ("open only to..."). Ale chyba nie to jest w tym wszystkim najważniejsze? Po raz kolejny szanowny Blizzard pokazuje nam, jak bardzo się o nas troszczy, a my łapiemy się tu za słówka? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt faktem, że trochę to smutne, trochę wkurzające i trochę dołujące. Niby się chwalą wynikami sprzedaży w naszym kraju a jakoś nic w sumie za tym nie idzie. Dla amerykańców nadal jesteśmy trzecim światem, który tylko czeka żeby się do wyśnionego kraju dostać. Jak Meksykanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 07:34, Ring5 napisał:

> /.../ > Po raz kolejny szanowny Blizzard pokazuje nam, jak bardzo się o nas troszczy, a my łapiemy
się tu za słówka? :/

No to Blizzard przestanie się o mnie troszczyć, bo następnej produkcji Blizzarda już nie kupię. Dość wyraźnie dałem to do zrozumienia w ankiecie, którą mi przysłali. Prędzej zagram w Diablo I niż w Diablo IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 14:34, KrzysztofMarek napisał:

No to Blizzard przestanie się o mnie troszczyć, bo następnej produkcji Blizzarda już nie kupię.


Rozumiem Cię, choć ja aż tak kategorycznie powiedziec nie mogę, że nic kupię następnej gry Blizza. Czemu? Bo wreszcie przy Diablo 3 i RoS bawię się znakomicie. Blizz ma u mnie jeszcze malutki kredyt zaufania. Ale wystarczy go chyba na drugi dodatek do Diablo 3. Zobaczymy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakiś wstępny link o 2 dodatku do Diablo 3 ? Jakąś zapowiedz, spekulacje opisaną w necie :D ? Bo wydaje mi się coś przeoczyłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 12:43, hammerfall87 napisał:

opłaca się grać teraz bo z tego co slyszalem to jakis reset ma byc


Żadnych resetów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 12:43, hammerfall87 napisał:

opłaca się grać teraz bo z tego co slyszalem to jakis reset ma byc


Resetowane mają być laddery pod koniec każdego sezonu (razem z postaciami)... przynajmniej tak mówią. Ale to jeszcze nie zostało wprowadzone do D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 12:43, hammerfall87 napisał:

opłaca się grać teraz bo z tego co slyszalem to jakis reset ma byc

Nie będzie żadnego resetowania. Radzę czytać sprawdzone informacje, a nie jakieś plotki. To już nie czasy Diablo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 14:28, Arcling napisał:

> opłaca się grać teraz bo z tego co slyszalem to jakis reset ma byc
Nie będzie żadnego resetowania. Radzę czytać sprawdzone informacje, a nie jakieś plotki.
To już nie czasy Diablo 2.

Postaram się, w miarę obiektywnie, ocenić Diablo III.
Pierwsza rzecz, to taka, że Diablo III, w odróżnieniu od poprzednich części, było nudnawe. Skończyłem je raz, potem na wyższym poziomie doszedłem do połowy... i zrezygnowałem z dalszej gry. Znudziła mnie. Dodatek był ciekawszy. Tym razem skończyłem grę trzy razy (na normalnym, wysokim i na ekspercie), w międzyczasie wykonałem kilkadziesiąt misji w trybie przygodowym i i kilkanaście w szczelinach Nefalemów. I to też mnie już znudziło. Teoretycznie mam (na przykład) możliwość wykonania (obecnie) 15 Uchwytów Pendera. Ale po co mi to, skoro są gorsze od tego, co mam teraz? Dlaczego te przedmioty "pomarańczowe" są, w znakomitej większości" zupełnie niepotrzebne? I, praktycznie, po co mi te klejnoty? Teraz wypadają wyłącznie "markizowe" ale przerobienie ich na wyższy poziom jest absolutnie nieproporcjonalne do osiąganych korzyści. Odzyskanie klejnotu z jakiegoś przedmiotu też jest niezwykle kosztowne. I zupełnie nieopłacalne. Za dodatek trzeba było zapłacić tyle, ile za nową grę, ale ... ta gra od początku powinna była być już lepsza, niż jest teraz. Po prostu jesteśmy betatesterami Blizzarda, prawda, to porównanie jest nieco naciągane, jeśli wziąźć pod uwagę inne gry, ale zawsze...
No i następna sprawa: ja chcę grać wtedy, kiedy mam na to ochotę. A tymczasem są dni, w które grać nie mogę, bo trwają prace techniczne.
Doprawdy, za rok, czy dwa, prędzej wrócę do Diablo I, niż do Diablo III. Tym bardziej, że mogą mi wyłączyć serwery. A wtedy wnerwię się naprawdę.
Dlatego to ostatnia gra Blizzarda, którą kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś na czym polega "wytryzmałość". U mnie jej wartość jest różna od punktów żywotności ale z opisów monza wywnioskowac ze ma to być niby to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 16:30, KrzysztofMarek napisał:

Tym bardziej, że mogą mi wyłączyć serwery. A wtedy wnerwię się naprawdę.


Na konsoli można grać w trybie offline. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 16:30, KrzysztofMarek napisał:

> > opłaca się grać teraz bo z tego co slyszalem to jakis reset ma byc
> Nie będzie żadnego resetowania. Radzę czytać sprawdzone informacje, a nie jakieś
plotki.
> To już nie czasy Diablo 2.
Postaram się, w miarę obiektywnie, ocenić Diablo III.

/.../

Chyba gramy w inne gry.. i co do tej nudy o której wspomniałeś... przecież to jest wciąż ten sam gatunek. idziesz i bijesz przed siebie wszystko co stanie ci na drodze. To samo było w D1 i to samo jest w D3. Wręcz "Tłoczona monotonia" Co nie nudziło cie tam a tu to ja nie wiem. Teraz np jakbym miał grać w D1 to bym się chyba irytował co krok no może nie co krok ale długo musiałbym się przyzwyczajać do tego jak tam postać powoli sobie spaceruje... oraz tzw ślimacze tempo "farmy".

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2014 o 12:43, hammerfall87 napisał:

opłaca się grać teraz bo z tego co slyszalem to jakis reset ma byc

Reset ladderów jest w D2 i postacie wbrew pozorom nie są usuwane tylko nie są uznawane za rankingowe i nie licza sie do ogólnego rankingu.

Dandzialf Jako że ta gra nie ma SP jako takiego to nie będzie czegoś takiego, po 2 tutaj nie ma rankingu więc po co reset nawet.

HumanGhost Na temat systemu offline na konsolach do tego co Blizz tłumaczył czemu Online jest na PC to nie skomentuje, bo to śmierdzi na kilometr hipokryzją. A co do wyłaczenia serwerów jak KrzystofMarek coś nabomknął to na 100% będzie offline patch wprowadzony wtedy do PC również, i na bank nie nastąpi to w najbliższej przyszłości.

KrzysztofMarek Jak nawet wyłączą serwery pewnie za 10 lat jakieś to będzie wprowadzony patch offline, wiec o to można być spokojnym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałe identycznie jak KrzysztofMarek jak pierwszy raz przechodziłem Diablo 3 to trudno się było oderwać jednak gdy już chciałem sobię przejść grę drugi raz to mi się znudziło pod koniec 2 aktu i wywaliłem grę z dysku, zupełnie inaczej jest z Diablo 1 lub Diablo 2 którego co jakiś czas sobię przechodzę od nowa, gdzie leży problem? Tego dokładnie nie wiem ale moim zdaniem problem jest w tym, że Blizzard zrobił albo i chciał zrobić z Diablo 3 World of Warcraft już nie wspominając o całej beznadziejnej kolorystyce tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się