Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2014 o 23:07, Vaksinar napisał:

Mam dwa proste pytania:
1. Czy jeśli mam tylko jedną postać na poziomie 70, którą obecnie nabijam paragony, to
czy wraz z usunięciem jej odbierze mi nabite przez nią paragony innych postaci?
2. Czy wraz z kasacją postaci znikają osiągnięcia przez nią zdobyte, te w statystykach
gracza?


2x nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem systemu dropu w tej grze. Wczoraj biegałem sobie po udręce w trybie przygodowym, wypadła mi na niej jedna legenda po jakiś 2 godzinach robienia zadań. Później przełączyłem sobie ot tak aby się wyluzować pół godzinki normal. Efekt? Pół godziny i 6 legend, 2 zielone schematy, 5 żółtych. Nie wiem o co chodzi, ale to nie pierwszy raz. Naprawdę chciałbym grac na wyższych poziomach ale zaczynam zachodzić w głowę, czy to w ogóle ma sens :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czy to w ogóle ma sens :|

Oczywiście że nie ma. Od początku najbardziej opłaca się grać na hardzie. Bo nie jest aż tak trudniej między normalem a hard a masz + 75% do golda i expa. Drop jest taki sam jak na innych poziomach. Oczywiście tam najlepsze kamienie nie wypadają itp. ale olać to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 13:29, aope napisał:



Wiesz, zależy na czym Ci zależy najbardziej. Jeżeli jesteś w fazie kompletowania podstawowego/ zaawansowanego eq to dobrze grać na normal/hard , z kolei jak chcesz nabić sobie exp warto grać na wyższym poziomie.

Fajne legendary lecą od t3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzało mi się ,że biegałem 2 godziny na t3 i nic nie poleciało, po czym po 5 minutach na normaly wyciągalem 2 legendarki , obie byly upgradem do mojego aktualnego gearu. Jednak na wyzszych poziomach w ogolnym rozrachunki drop jest lepszy a blizz zapewne bedzie to jeszcze balansowal. O ile granie na t6 nie ma raczej sensu, chyba , ze masz niewiadomo jaki sprzet, gra na t2-4 jest bardzo przyjemna i nagradzajaca dobrym lootem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 16:08, maniekk napisał:

Głupio zapytać, ale czy da się gdzieś zakupić Schemat: Pasterski Kostura? Czy tylko leci
z Izuala?


Nie pamietam ale chyba dalo sie go kupic od dziewczynki w II akcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 16:08, maniekk napisał:

Głupio zapytać, ale czy da się gdzieś zakupić Schemat: Pasterski Kostura? Czy tylko leci
z Izuala?


Tak, schemat leci z Izuala, a od sprzedawczyni z drugiego aktu można kupić Dzwonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 13:54, Kafar napisał:

>czy to w ogóle ma sens :|

Oczywiście że nie ma. Od początku najbardziej opłaca się grać na hardzie.

Hardzie ? no bez jaj... [chyba, że twa postać jest tak delikatna jak papier bądź jeszcze gorzej. "Zrobiona z kurzu"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 13:18, Braveheart napisał:

Hardzie ? no bez jaj... [chyba, że twa postać jest tak delikatna jak papier bądź jeszcze
gorzej. "Zrobiona z kurzu"]

A tu o co chodzi bo nie bardzo rozumiem? Sugerujesz, że Hard to za słaby poziom do rozpoczęcia gry od nowa czy jak? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze znajomkami robimy to nastepujaco: nowa postac zaklada gre na t6, druga osoba wchodzi jakims kafarem na 70lvl, w godzine nabijamy 60 leveli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mówie że nie ma sensu grać wyżej. A nie że moje postacie nie mogą grąc. Zasadnicza róznica. Wiesz Ty grasz soft, ja tylko Hc i oceniam ryzyko to tego co mogę osiągnąć. Czasami idę pobiegam na T2-T3 a potem wracam na np. hard lub master i jeżeli chodzi o przedmioty nie ma ŻADNEJ różnicy (inaczej jest sprawa jak potrzebujesz elementów do craftingu. To te faktycznie padają szybciej na T ale.. nie zawsze ich potrzebuje i nie zawsze ich szukam;). tzn. powinna być niby jest, szkoda że to w dropie nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 14:56, Astmol napisał:

ze znajomkami robimy to nastepujaco: nowa postac zaklada gre na t6, druga osoba wchodzi
jakims kafarem na 70lvl, w godzine nabijamy 60 leveli


Częsty patent gdy się traci 70lvl hc ;) chociaż podczas takiego lvlowania też postacie czasami padają ale cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2014 o 14:25, Isildur napisał:

A tu o co chodzi bo nie bardzo rozumiem? Sugerujesz, że Hard to za słaby poziom do rozpoczęcia
gry od nowa czy jak? ;p


Raczej mu chodzi o to że jak grasz niżej niż T to jesteś mięczak bo on gra na T i jest osom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 00:22, Kafar napisał:

Ja mówie że nie ma sensu grać wyżej. A nie że moje postacie nie mogą grąc.

Witaj

Dla mnie to, trochę dziwnie zabrzmiało. Coś jak byś wyskakiwał z tzw "prawdą objawioną" a wiem jak potężne pauzy od premiery miałeś i wiem co oraz ile Cię w między czasie ominęło. :) [mówię tu of kors o zmianach łatach, nowych spotach na farmę oraz inne bzdury]. Dla mnie gra na hc to podwójna strata czasu. Nawet dla aczików mi się specjalnie postaci nie chciało robić bo ekipa z którą się bujam swego czasu miała ostrą wręcz "modę" na granie na HC i szło im mega bo stare Inferno MP10 nawet łoili bez problemów, nie mówiąc już o itemach bo gdy było AH to jak latali szamanami czy innymi klasami to klaty Zuni Mieli w okolicach 500 baniek a nawet i więcej ale to już niestety przeszłość jest. Co do dropu: Czuć różnicę i mi za grzyba tego nie wmówisz choć bywają przypadki takie jak opisał aope. Mógłbym wręcz zacytować pewną panią "Sorry taki mamy klimat" ;-)

Dnia 17.05.2014 o 00:22, Kafar napisał:

Raczej mu chodzi o to że jak grasz niżej niż T to jesteś mięczak bo on gra na T i jest osom ;)

Pojechałeś po bandzie... nie ma co xD :P
A co do samego HC to i tak teraz macie o wiele wiele łatwiej...

Spoiler

Maltaela

na HC gdy pierwszy raz podchodziłeś mam nadzieje, że biłeś przynajmniej na 70 i tym T1 by mieć tą gwarantowaną legendę rajt ? ;>... Czy lekki strach obleciał.... Przed...... Śmiercią :P w czystej postaci

@Isildur

Dnia 17.05.2014 o 00:22, Kafar napisał:

A tu o co chodzi bo nie bardzo rozumiem? Sugerujesz, że Hard to za słaby poziom do rozpoczęcia gry od nowa > czy jak? ;p

Czy to aż tak zabrzmiało ? ;-) a jeśli chodzi o rozpoczęcie gry od nowa to Hard raczej słaby nie jest.

PS: Prosiłbym Cię o usunięcie mojego BT z tej całej listy jaka jest w przypiętym poście. Z góry dziękuje i Was

Pozdrawiam... Niech drop będzie z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty do mnie odpowiadasz?:) przecież temat nie tyczył HC tylko tego że T nie jest opłacalny aby grać. I jakie ty postacie miałeś na HC? Nie masz ani jednej :)

Rozumiem że grałeś więcej odemnie co nie oznacza że masz rację ;) Swoją drogą nie wiem na którym poziomie i jak zabijałem Bossa.. to tylko gra więc ja siętak tym nie podniecam aby udowadniać że ktoś jest ql bo zabił na 70 na hc a inni nie.

Gram dla frajdy i ciuszków.. nie musze grą podbudowywać sobie ego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 09:24, Kafar napisał:

O czym Ty do mnie odpowiadasz?:) przecież temat nie tyczył HC tylko tego że T nie jest
opłacalny aby grać.


Jest opłacalny, jeśli chcesz zdobyć legendarki lecące jedynie na tormencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 12:20, Dandzialf napisał:

Jest opłacalny, jeśli chcesz zdobyć legendarki lecące jedynie na tormencie :)


Tak, ale aż tak dużo ich nie ma. większość osób które mają dobre postacie mają ciuchy od kowala legendarne bo po prostu to co leci to sam syf, i tylko farmili na T surowce legendarne (któere też niżej lecą lecz opłaca się je na T zbierać). Reszta leci jak wszędzie.

W dużej mierze opieram się o tych sławnych stremerów których oglądam podczas grania, wiele rad dają itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holewa, miałem się nie wypowiadać ale z Twojego postu bije takie zarozumialstwo że głowa mała. Krytykujesz innych za "prawdy objawione" a sam nie widzisz własnego postępowania. Po pierwsze to że ktoś miał pauzy, albo jak dawno grał to obecnie jest nic nie warte, bo całkiem inaczej się gra od wydania dodatku, a wielu bardzo dobrych graczy tylko czekało na taką zmianę jaka została wprowadzona w grze. Więc mogą i mają prawo się wypowiadać o stylu gry jaki jest teraz obowiązujący, skoro graja po kilka godzin dziennie. Ale jeśli dla Ciebie jest wyznacznikiem ilość godzin przegranych w grze to jeden wielki zal. A widać po Twoim zachowaniu że nikt nie może Cie krytykować bo tylko Ty masz racje, po tym jak napisałeś żeby się skreślić z listy graczy. Hm, mylę się w twojej ocenie? Wątpię.

To że dla Ciebie HC to strata czasu to jest Twoja opinia i nie narzucaj jej innym, bo wiele osób woli tam grać miedzy innymi z tego powodu że woli czuć jednak te adrenaline i można się nauczyć kierowania postacią i budowy buildów. Chyba że wolisz grać na cudzym buildzie to wtedy jest inna kwestia. A widzę że jednak nie rozumiesz idei grania postaciami na HC, więc przemilczę kwestie bicia bossów.

Przypadki Aope to norma, i to że Tobie leci drop to nie mów ze innym nie, gdyż sam należę do tej kategorii co on, a widząc jak niektórym spamują się legendy to on ma bardzo dużo racji. Częstość dropu to porażka, gdyż znam kilku ludzi u mnie w klanie którzy ledwo się zalogują i po 10 min leci legenda, potrafią im wypaść dwie legendy po kolei gdzie innym to wypadnie jedna na godzinę/dwie. Najwięcej legend wypada z rozbitych dzbanów, urn i innego tego typu rzeczy a nie z mobów. Więc sorry ale to zabija przyjemność z ich zabijania, bo w tym momencie liczy się tylko exp i nic więcej. To że ludzie zalecają granie na niższych poziomach to tylko z tego powodu że tam bijesz szybciej i tak nie giniesz jak na wyższych tierach, a to przekłada się na częstotliwość wypadania dropu. gdyż w tym samym czasie co na u2 i wyżej to na hardzie zabijesz kilka mobów więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się