Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2014 o 16:47, Sipso napisał:

Jak to napisałe darkwind21...

"Dzięki. Ehh trybie offline gdzie jesteś.."

Chyba jednak lepiej, że na horyzoncie takiego nie ma.


Wystarczyłoby stworzyć 2 opcje, postacie offline, które są zapisywane na dysku i postacie rankingowe i do grania po sieci, które byłyby przechowywane tak jak teraz. Wilk syty i owca cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 16:47, Sipso napisał:

Chyba jednak lepiej, że na horyzoncie takiego nie ma.

Dlaczego? Osoby takie jak ja, grające TYLKO solo, chętnie by przywitały tryb offline. Dla zainteresowanych multi mógłby być obowiązkowy BN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście taki tryb, gdzie postać jest TYLKO offline i już do battle.netu dopuszczona nie jest to rozwiązanie ok. Sam też gram 80% solo, czasem jednak znajdzie się kumpel, albo chęć na lepsze dropy. Hybryda, jak zwykle, kuleje i wychodzą kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 17:21, darkwind21 napisał:

Wystarczyłoby stworzyć 2 opcje, postacie offline /.../


Właśnie nie, nie wystarczyłoby. Wiązałoby się to z udostępnieniem wszystkiego po stronie klienta, czego Blizzard z oczywistych względów zrobić nie chce. Widziałeś gdzieś pirackie D3 na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego postacie z obu trybów nie mogły by być przenoszone do drugiego trybu. Postać offline miałoby się na dysku i można by z nią robić co by się chciało ale nigdy nie byłaby dopuszczona do multi, a postać online byłaby przechowywana na serwerach blizza tak jak to jest robione teraz i nie można by jej modyfikować.

Spoiler

Co do pirackiego D3 nie wiem nie interesowałem się ale wszedłem na jeden z serwisów torrentowych i jakieś kopie z emulatorami są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2014 o 07:48, darkwind21 napisał:

Spoiler

Co do pirackiego D3 nie wiem nie interesowałem się ale wszedłem na jeden z serwisów
torrentowych i jakieś kopie z emulatorami są.


Jako, że jest to opcja wadliwa, proponuję z niej skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że istotna część operacji (skrypty, potworki, lokacje etc.) generowana jest przez serwery Blizzarda. Nikt kto korzysta z Diablo na PC nie ma wszystkiego na dysku. Stworzenie wersji offline wiązałoby się z udostępnieniem wszystkiego na komputerze gracza - podobnie jak w przypadku wersji konsolwej - co za tym idzie byłby to przez wielu strasznie wyczekiwany prezent.

Teraz każdy kto tworzy podobny ''emulator'' musi pisać skrypty praktycznie od podstaw - zresztą analogicznie ma się sytuacja na prywatnych serwerach WoWa.

Tak na marginesie: D2 korzystało z sugerowanego przez Ciebie rozwiązania - raczej nic dobrego dla graczy sieciowych z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem, nie interesuję się tym, wszedłem po prostu na pierwszy z brzegu torrent i jakieś kopie były.


->Shinigam - Nie wiem, nie znam się zarobiony jestem:) Ale uważam, że w tym przypadku nic nie jest niemożliwe, najwyżej nieopłacalne. Może to nie jest najlepszy przykład ale przecież SC2 ma tryb offline, niezbyt wygodny ale ma. A tam też mamy rozgrywki rankingowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2014 o 11:40, darkwind21 napisał:

Jak napisałem, nie interesuję się tym, wszedłem po prostu na pierwszy z brzegu torrent
i jakieś kopie były.

Dlatego napisałem, aby ich spróbować.

Dnia 05.09.2014 o 11:40, darkwind21 napisał:

- Nie wiem, nie znam się zarobiony jestem:) Ale uważam, że w tym przypadku
nic nie jest niemożliwe, najwyżej nieopłacalne.

Nic innego nie napisał przecież.

Dnia 05.09.2014 o 11:40, darkwind21 napisał:

Może to nie jest najlepszy przykład ale przecież SC2 ma tryb offline, niezbyt wygodny ale ma.
A tam też mamy rozgrywki rankingowe.

Jak masz pomysł, aby przenieść kluczowe elementy RTSa na serwer Blizz pewnie będzie rad :)
EDIT: Choć zostaje sprawa multika. Pamiętam, ze był Starfiend. Ale nie wiem, czy działał z nowyszymi patchami, albo HoTSem.
EDIT2: Starter... przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2014 o 11:40, darkwind21 napisał:

->Shinigam - Nie wiem, nie znam się /.../


Nikt się nie zna, ale wszyscy wiedzą co zmienić żeby było lepiej. Nie od dziś wiadomo, że każdy jest ekspertem :P

SC2 również nie ma trybu LAN (zdaje się tylko Korea w ligowych rozgrywkach ma do takowej dostęp). Zresztą, na poziomie sieciowym łatwo zauważyć czy ktoś oszukuje. Od tego są powtórki wysyłane do Blizzarda. Jak w każdej grze internetowej takich graczy nie brakuje. Tutaj jednak o bana strasznie łatwo. W każdym razie szanse na D3 offline na PC są pewnie równe zeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2014 o 11:53, Zgreed66 napisał:

Jak masz pomysł, aby przenieść kluczowe elementy RTSa na serwer Blizz pewnie będzie rad


Jakie elementy masz na myśli?


-> Shinigami - Oczywiście, że tak(to tak jak ze sportem,Małysz wygrywał to wszyscy byliśmy skoczkami):)
>SC2 również nie ma trybu LAN (zdaje się tylko Korea w ligowych rozgrywkach ma do takowej dostęp

Dlatego napisłem, że najwyżej może być coś nieopłacalne.

>W każdym razie szanse na D3 offline na PC są pewnie równe zeru

Niestety pewnie masz racje, chociaż przyłącze się do każdej kampanii mającej na celu wprowadzenie takiego trybu, szczególnie po następnym padzie serwerów:)

Ja wychowałem się na grach gdzie singiel i multi to były 2 oddzielne tryby i nikt nie myślał nawet o czymś takim jak wymuszone połączenie z siecią, nawet w D2 nigdy nie przejmowałem się multi i tego mi brakuje w dzisiejszych grach gdzie singiel i multi coraz bardziej się ze sobą łączą. I sam muszę przyznać, że normalnie to mi nawet nie przeszkadza, Steama też się kiedyś bałem ale nie ma co kryć nie przeszkadza mi to do momentu w którym jestem pozbawiany możliwości gry z powodu padu serwerów lub problemów z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jakie wspaniałe osiągnięcia można dostać w trybie sezonowym? Mi wpadło jak narazie tylko za 100, 200, 300 i 400 punktów osiągnięć. Są jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 15:42, Inuki napisał:

Wie ktoś jakie wspaniałe osiągnięcia można dostać w trybie sezonowym? Mi wpadło jak narazie
tylko za 100, 200, 300 i 400 punktów osiągnięć. Są jakieś inne?

Wszystko masz wypisane w grze, pod zakładką osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 17:29, Adidas66 napisał:

Wszystko masz wypisane w grze, pod zakładką osiągnięcia.


Wszystkie inne tak, ale nie "Wspaniałe osiągnięcia"; te są "ukryte" i trzeba coś zrobić żeby je dostać. No ale nie wiadomo co zrobić i ile ich jest w sezonie do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 22:13, Inuki napisał:

Wszystkie inne tak, ale nie "Wspaniałe osiągnięcia"; te są "ukryte" i trzeba coś zrobić
żeby je dostać. No ale nie wiadomo co zrobić i ile ich jest w sezonie do zdobycia.

Gram po angielsku dlatego Cię nie zrozumiałem :P
Z tego co wiem to są te które już dostałeś i za wbicie 70 lvl, na forach też nic na ten temat nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 23:29, JackXPPL napisał:

Wie ktoś od czego zależy szansa na otworzenie teleportu do skarbca przez Goblina? Ubiłem
ich z 30-40 w ostatnich dniach i żaden go nie otworzył.


Od szczęścia, tylko i wyłącznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 00:17, Isildur napisał:

> Wie ktoś od czego zależy szansa na otworzenie teleportu do skarbca przez Goblina?
Ubiłem
> ich z 30-40 w ostatnich dniach i żaden go nie otworzył.

Od szczęścia, tylko i wyłącznie ;)


Czyli poziom trudności nic nie zmieni i szansa jest taka sama na U1 jak i na U6? I nie ma żadnych glitchy które umożliwiłyby szybsze dotarcie do skarbca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę o trzysta baniek, że pierwsze otwarcie ma większą szansę. Mój pierwszy i na razie jedyny portal otworzyłem na pierwszym goblinie. Sporo ludzi też ma takie doświadczenia. Chyba, że było to niezamierzone i szybko naprawione.
Po tym jednym razie też ubiłem ok. 50 i nic.
Warto zaznaczyć, że te portale NIE otwierają się w Riftach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się