Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2014 o 22:16, kaczek93 napisał:

2. Czy gra po tych wszystkich łatkach nadal jest tak silnie nastawiona na kooperację?

Jak? Gdzie? Kiedy? Grałem w podstawkę, później dodatek, nigdy nie zhańbiłem się coopem i świetnie się bawiłem. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 22:33, Kirabaxior napisał:

Kupisz. W Neonecie, tylko mówię, że się spóźniłem.


Co oznacza, ze juz nie kupisz, tylko o to mi chodzilo. Albo czekasz na jakas kolejna promocje, albo godzisz sie na takie ceny, jakie sa obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy dalej jest coś takiego, że i bez tego guest passa można pograć jakiś czas, bo pamiętam, że chyba tak było.
Kiedyś grałem w betę, ale było to tak dawno temu, że chętnie bym sobie to odświeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak żeście mnie zagadali tym Diablo, że postanowiłem sobie przypomnieć gierkę i właśnie czekam na update ;) A miałem korzystać z 10 darmowych dni, jakie dostałem do EVE Online... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2014 o 22:35, Kirabaxior napisał:

Ja tam wciąż gram w podstawkę :P Dodatek ma sens jak już jesteś w Endgame, chyba że strasznie
masz parcie na Crusadera. No ale w coopie raczej nie pograsz z innymi, coś mi ludzi nie
znajdowało przynajmniej


Bez dodatku podstawka goła nie ma obecnie żadnego end-gameu.
Nie masz lv capa w górę, nie masz riftów, gr8 riftów, kamieni legendarnych i setów z dodatku - nie masz na podstawce w sumie obecnie nic z tego co się na dziś w D3 wykonuje jako "end-game" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, właściwa osoba do zadania pytania - warto bawić się w Season 1? Tworzenie nowej postaci itp? Są tego jakieś wymierne korzyści (poza nowym wyglądem jednej części pancerza do odblokowania)? Bo zacząłem grę nową postacią (znowu Crusader) i teraz tak się zastanawiam, czy to ma jakikolwiek sens... Pierwszy sezon pewnie już trochę czasu trwa, a jeśli mam być na 69,5 poziomie w momencie, gdy Blizzard uzna, że czas sezon zakończyć, to tak średnio mi się to uśmiecha...

Natomiast widzę, że od czasu gdy ostatnio grałem, szanse na legendarkę drastycznie wzrosły. Mam 13 poziom i już 3 brązowe przedmioty w skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia 1szego sezonu jak i grania sezonów w ogóle to jest dosyć szeroki temat.
Generalnie w D2 sezony się grało na zasadzie - idę po sezonowe itemy, żeby je potem zrzucić na wykoksowaną postać na non-sezonie.
Tu jest obecnie dupa zbita. Sezon 1szy to sezon mocno testowy, nie ma w nim w zasadzie absolutnie nic interesującego od strony dropu. Owszem jest te kilka legendarek sezonowych ale nie są to jakieś kluczowe zmieniające totalnie rozgrywkę przedmioty, sa zbędne do grania end-gameu, sa tylko popierdółkowatym dodatkiem. Nie ma setów ani kamieni legendarnych stricte sezonowych. Ja odpuściłem sezon 1szy z dwóch powodów - braki czasu jak sezon startował i kompletnie nieciekawy sezonowy loot.

Inna sprawa to idea sezonu samego w sobie - jeśli ktoś lubi startować od zera, kreci go to wbijanie kolejnej postaci na czystej karcie, to jest to zdecydowanie tryb warty zachodu. Sezony mają trwać wstępnie 3 miesiące [tyle blizz podał do informacji w kwestii długości sezonów, czy faktycznie to będzie ostateczna długość - zobaczymy] więc można sobie na nich spokojnie startować od zera z perspektywą dobicia do umownego "end-gameu" [za który przyjąć można robienie swobodnie T6 i wysokich poziomów głębokiej szczeliny]

Natomiast w kwestii itemizacji - jestem prawie pewien [bardzo chciał bym się pomylić], że z racji obecnego skoncentrowania blizza na kolejnym dodatku do wowa, sezon drugi a być może i trzeci zostaną olane. Dorzuca nam znów jakieś kilka gównianych legendarek i transmogów, sezonowych setów pewnie do 4-5 nie zobaczymy a modły bogom składać będziemy z wdzięczności jak nam bodaj jakiś kamulec legendarny z senzownymi właściwościami dadzą.

Ja obecnie sezon 1szy olewam. Czekam na drugi i jeśli go zagram to pewnie ze względu na znajomych a nie na "bajery" jakie przyniesie [sezon 1szy jest tez mocno uwalony exploitami na których ludzie bili kosmiczne paragony, botami - ale to jest norma i w zasadzie każdy będzie botami zapełniony, kontrowersyjnym turbo hudem który posiada swoisty "mao hack", równie kontrowersyjnym multiboxem który miał wstępnie być na sezonach zabroniony a wyszło jak zwykle... oraz kilkoma innymi tego typu bzdetami na które szkoda klawiatury ^^]

P.S.
Jest też szansa, że może ja jestem po prostu za stary ? Może marudzę i mam wygórowane oczekiwania - czort wie. Nie zmienia to faktu, że tak to wszystko widzę i zdania raczej nie zmienię - póki blizz się bardziej nie przyłoży [co jednocześnie nie zabrania mi świetnie się bawić na serwerze non-sezonowym]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz End Game jak był kiedyś, czyli bicie Paragona i zdobywanie coraz lepszych itemow :P Nie zapominaj, ze duzo opcji z dodatku weszło w patchu. Nie mniej jednak RoS jest potrzebny i wlasnie wzialem sobie zniżke na muve z kompanii, tylko czekam, aż mi wyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 18:17, Kirabaxior napisał:

Masz End Game jak był kiedyś, czyli bicie Paragona i zdobywanie coraz lepszych itemow
:P Nie zapominaj, ze duzo opcji z dodatku weszło w patchu. Nie mniej jednak RoS jest
potrzebny i wlasnie wzialem sobie zniżke na muve z kompanii, tylko czekam, aż mi wyślą.


No nie - to nie jest end-game, bo sama gra nie jest bez dodatku kompletna. Na analogicznej zasadzie działa WoW - nie masz konkretnego dodatku, to nie dobijesz aktualnej "końcówki gry".
Dodatkowo - żeby człowiek nie wiem co wydropił w podstawce z lvl capem 60 to w RoSie dostaje od 70tki kompletny reset [jedyny niewielki wyjątek to SoJ, jego widełki w statystykach na poziomach 60-65-70 są tak niewielkie, że mozna od biedy nosić ten z niższych lvli, jedyny minus jaki się tak naprawie dostaje to mniejszy main stat, bo procent na elity np mój SoJ na szamanie, którego dostałem za zaliczenie maltaela na 65tym w kampanii, ma staty lepsze niz kilka sojów z lv 70, odstaje tylko intem ktory wynosi 396 a nie 500]
Goła podstawka obecnie jest niestety bardzo biedna, bo przed RoSem nie było tam co robić [oprócz odmóżdżonego bicia pglvl]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2014 o 18:52, Pietro87 napisał:

No nie - to nie jest end-game, bo sama gra nie jest bez dodatku kompletna. Na analogicznej
zasadzie działa WoW - nie masz konkretnego dodatku, to nie dobijesz aktualnej "końcówki
gry".
blablablablabla...

Tu ci przerwę. Odpowiadałem gościowi, który w Diablo nie grał. Pytał się, czy jest sens gra na podstawce, czy od razu trzeba dodatek. Odpowiedzialem, ze jest sens, bo sam gram. Dla Ciebie End Game po przegraniu 10000000000000 godzin to jest to, co w RoSie, dla mnie - wciąż zabawy z poziomami po 60lvlu. Contentu w podstawce jest na tyle dużo, ze wciąż można grać bez dodatku, tyle, że mało jest osób na multi wtedy.
No i w sumie to tyle ode mnie, nie przekonuj mnie do swojego zdania, bo piszesz w taki sposób, że połowy nie rozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2014 o 19:07, Kirabaxior napisał:

Tu ci przerwę. Odpowiadałem gościowi, który w Diablo nie grał. Pytał się, czy jest sens
gra na podstawce, czy od razu trzeba dodatek. Odpowiedzialem, ze jest sens, bo sam gram.
Dla Ciebie End Game po przegraniu 10000000000000 godzin to jest to, co w RoSie, dla mnie
- wciąż zabawy z poziomami po 60lvlu. Contentu w podstawce jest na tyle dużo, ze wciąż
można grać bez dodatku, tyle, że mało jest osób na multi wtedy.


A dla mnie sensu nie ma. Tylko tyle i aż tyle. Podstawka jest biedna obecnie niemal jak wersja demo a jedyny jej "content" to kampania.

Dnia 18.10.2014 o 19:07, Kirabaxior napisał:

No i w sumie to tyle ode mnie, nie przekonuj mnie do swojego zdania, bo piszesz w taki
sposób, że połowy nie rozumiem :P


Tu masz słowniki
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/4310136160
http://www.translate.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy wyżej. Bez dodatku to po prostu granie dla grania i z góry wiadomo, że nie otrzymuje się pełnej gry i wszystkich itemów. Jeśli ktoś ma zamiar po szybkim wbiciu lv60 i pograniu przez jakiś czas dokupić dodatek, to inna sprawa. Ja na razie się odgrałem z D3 i chyba prędko nie wrócę, chyba że ktoś mi sprezentuje dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie posiada ktoś z was Diablo III w wersji na PS4? Zastanawia mnie czy zabawa np w graniu na jednej konsoli z kumplem jest warta kupna tej gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Diablo 3 na samej podstawce jest po prostu nudne. Oferuje za mało zawartości. Jeśli ktoś zamierza zacząć grę, powinien od razu zakupić z dodatkiem. Adventure mode, rifty zwykłe i większe to teraz podstawa rozgrywki, bez nich nie ma za bardzo sensu grać. Z nich zresztą miałem najwięcej zabawy w tym dodatku. Zwłaszcza większe rifty oferują spore wyzwanie na wyższych rangach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnosnie diablo 3 i zalezy mi na szybkiej odpowiedzi. Mianowicie, czy da sie wylaczyc ten spam cyfr damage przy biciu potworkow? Ogladalem gameplaye i przeraza mnie ten spam zoltych cyferek obrazen liczonych w setkach tysiecy i zajmujacych prawie pol ekranu xD. Wolalbym zeby bylo tak jak w D1 lub D2 bez tego g. Czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się