Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2014 o 20:58, PrinceLaCroix napisał:

Dzięki. Zapytałbym Cię jeszcze, jakie są najciekawsze, warte uwagi zestawy dla barbarzyńcy?

Uuuu na barbarzyńcy to ja się za bardzo nie znam. Na PC nie mam praktycznie chyba żadnego znajomego, który by podejmował się graniem tą klasą [na ten moment]. Teraz w modzie są Szamani bo mogą być tankami [tak wiem dziwnie to brzmi ale taki status ma teraz szaman. :D] Łowcy demonów również stali się popularni. Można nim wyciągnąć całkiem przyzwoity dps a buildy są teraz takie, że stawia on swoje wieżyczki, które same naparzają [wartownik to się chyba nazywało].

Jeśli chodzi o barbę to prędzej byś uzyskał odpowiedź/pomoc na forach Blizzarda. Bo sam osobiście nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem barbarzyńce w party. =/
Zalezy też jakim typem gracza jesteś i czy też masz jakieś mega parcie bo żeby mieć coś rzeczywiście ciekawego dla każdej klasy to trzeba torche pograć no i niestety liczyć na spory łut szczęścia chociazby u samej Kadali wydając u niej Krwawe Odłamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba dalej król i ziemia jest grywalny. Tylko to odstaje od innych klas - tak jak cały barb na dziś dzień.
Nie wiem jak raekor, chyba ten set też się z królem mieszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 22:12, Pietro87 napisał:

Chyba dalej król i ziemia jest grywalny. Tylko to odstaje od innych klas - tak jak cały
barb na dziś dzień.
Nie wiem jak raekor, chyba ten set też się z królem mieszało.

Ja tam się kompletnie nie znam. :D Barb jak wiesz mnie nigdy nie kręcił. Nawet za czasów kiedy się grało cały czas na berku a wtedy to było coś... Oj pewnie nie jeden tęskni za tamtymi czasami =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 23:22, Pietro87 napisał:

Te czasy wrócą w sezonie 2.

To może wtedy barb stanie się bardziej grywalny. Swoją drogą, trochę wpienia mnie to że oni po prostu bawią się cyferkami. Znowu zmiany z tylu procent na tyle... mam nadzieje, że nowy sezon przyniesie więcej frajdy jeśli chodzi o polowanie na sezonowe legendy.

To co wjazd też robisz ? :> znów Wizard ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to osobiście mam chyba już wywalone na D3. Blizz nie rozwija tej gry w interesujący sposób, kolejny sezon zapowiada się debilnie, gr8 rifty wyszły im tez debilnie. Trzeba ruszyć dalej.

Obecnie jestem zajawiony na Lost Ark.
https://www.youtube.com/watch?v=MAmn4x2r-O8

Jak goście dadzą chociaż 90% tego co obiecują to konkurencja się schowa w mysią norę :)

P.S.
Pewnie w sezon 2 wjadę z sentymentu dla ziomeczków z ekipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 23:39, Pietro87 napisał:

Obecnie jestem zajawiony na Lost Ark.
https://www.youtube.com/watch?v=MAmn4x2r-O8

Jak goście dadzą chociaż 90% tego co obiecują to konkurencja się schowa w mysią norę :)

Jednym słowem woooow. Gra wygląda fenomenalnie. Graficznie troszkę przypomina Lineage Eternal [swoją drogą L:E chyba utknął w miejscu ;/] Nie ma co też się podjarałem ;]. Niech zgadnę będzie płatna ?
Co do sezonu 2. Też wjadę choć nie wiem czy będę miał taką samą parę jak kiedyś... choć kto wie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie LA jest rozwiązane na dwa warianty - płatna jednorazowo jak Guild Wars 2 + item shop z wizualnymi gówienkami nie wpływającymi na rozgrywkę, lub f2p z systemem mikropłatności ale nie takich które mają bić w balans rozgrywki. Kolesie idą na świat, nie zamkną się na rynku Koreańskim, tytuł ma wystartować równo tez w Europie.
Zamknięta beta bodajże w 2015, otwarta chyba pod koniec, premiera pewnie połowa 2016 albo początek 2017. Jak nie spiernicza to jest an co czekać.

Btw Lineage Eternal idzie do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 07:11, Dark_elves napisał:

Wiadomo coś na temat tego, czy zostanie wprowadzony jakiś bonus do zdobywanego doświadczenia
z okazji świat?


Wątpię w to by Blizzard coś takiego wprowadził, święta są od spędzenia czasu z rodziną i najbliższymi, robiąc taki bonus zniszczył by tą ideę bo ludzie by grai cały czas xD
Jakby coś wprowadzili to już wiadomo by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkradł mi się błąd w poprzedniego posta, chyba autokorekta mi coś zafiksowała.
Mianowicie "LA jest rozwiązane na dwa sposoby" -> chodziło mi o "rozważane".
Twórcy [z tego co wiem, chyba, ze coś się ostatnio zmieniło], jeszcze nie zdecydowali czy poleca droga płatnej jednorazowej kopii czy wersją f2p z item shopem :)

To tak w kwestii korekty, żeby nie było, że złe dane podałem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zaopatrzyć się w Ultimate Evil Edition na PS3. W jakieś recenzji przeczytałem że jest możliwość grania na jednej kanapie nawet do 4 graczy ? Czy to prawda ? Jeśli tak to zamawiam grę ,kupuje pady i jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodoba mi się ta gra, jeśli jedyna inna jaka mnie wciągnęła w tym gatunku to Dungeon Siege II? Grałem też w Titan Questa, Lokiego i coś tam jeszcze chyba, ale znudził mnie po kilku godzinach. W stare Diablo nie grałem i nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się