Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2015 o 22:19, Ecko09 napisał:

Spodoba mi się ta gra, jeśli jedyna inna jaka mnie wciągnęła w tym gatunku to Dungeon
Siege II? Grałem też w Titan Questa, Lokiego i coś tam jeszcze chyba, ale znudził mnie
po kilku godzinach. W stare Diablo nie grałem i nie zamierzam.


Prawdę powiedziawszy to zawsze w czasie grania w DIII nachodziło mnie by odkurzyć DSII, więc nie wiem czy warto. Tym bardziej skoro TQ Cię znudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2015 o 22:37, Gumisiek2 napisał:

> W stare Diablo nie grałem i nie zamierzam.

Dlaczego?


No po prostu nigdy nie miałem tych gier, a teraz to nie zamierzam w takie stare gry grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja z małym zapytaniem. Jeżeli obecnie posiadam tylko D3 i mam postać na 60lvl i 11 poziomie mistrzowskim to co w sytuacji gdy zaopatrzę się w RoS? Poziom mistrzowski zamarznie aż wklepie 70lvl? Czy co czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 15:20, loytar napisał:

Witam, ja z małym zapytaniem. Jeżeli obecnie posiadam tylko D3 i mam postać na 60lvl
i 11 poziomie mistrzowskim to co w sytuacji gdy zaopatrzę się w RoS? Poziom mistrzowski
zamarznie aż wklepie 70lvl? Czy co czy jak?


Tak to co nabiłeś będzie liczone i wbijanie mistrzowskiego poziomu ruszy dalej po osiągnięciu 70 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2015 o 22:41, Ecko09 napisał:

No po prostu nigdy nie miałem tych gier, a teraz to nie zamierzam w takie stare gry grać.


Stare ale jare i nie jedna starsza gra bije nówkę na głowę. Więc jeśli masz okazje zgarnąć Diablo 1 to polecam, klimatem gra miażdży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. Czy na ps4 po zakupie dodatku reaper of souls bede mogl grac ze swoja zona? w sensie ze ona na drugim padzie? czy odbywa sie to na zasadzie dzielonego ekranu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gracie razem na jednej konsoli to ekran jest jeden. Loot wspólny ;) Można razem grać do 4 osób przy jednej konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zagrać ze względu na klimat,jest zupełnie inaczej niż w D2 i 3,strach wyjść za róg bo nie wiadomo co na ciebie wyskoczy.I ten pamiętny 1 raz z Butcherem,panika jak wyskakuje ze swojej komnaty 😃 nie zapomniane momenty które nie pojawiły się już w następnych częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2015 o 06:50, gumeczka napisał:

Warto zagrać ze względu na klimat,jest zupełnie inaczej niż w D2 i 3


Oj tak, pierwsze Diablo miało niezapomniany klimat, chyba nigdy nie wyjdzie Diablo, które miałoby chociaż połowę klimatu z jedynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2015 o 14:20, Kyranoth napisał:

Oj tak, pierwsze Diablo miało niezapomniany klimat, chyba nigdy nie wyjdzie Diablo, które
miałoby chociaż połowę klimatu z jedynki :)

Bo Diablo I było niesamowicie surowe niczym najświeższe mięso antylopy gnu !! i to było wspaniałe.
Nawet same dźwięki i odgłosy które na pierwszy rzut oka mogły by się wydawać, że były nagrywane przez samych twórców. Sam nie raz próbowałem je naśladować xD i całkiem nieźle mi to wychodziło.
A już istnym mistrzostwem świata jest męski głos gdy czytało się jakieś napotkane księgi

oto przykład:
https://www.youtube.com/watch?v=UWXozMHrxrM#t=0m30s

M I A Z G A!!

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2015 o 00:21, haderQ napisał:

Jeżeli gracie razem na jednej konsoli to ekran jest jeden. Loot wspólny ;) Można razem
grać do 4 osób przy jednej konsoli :)


dzieki. ja sie tym interesuje bo chcialbym jakas gre w ktora moglbym grac z zona. Czy ona musi miec abonbament plus do gry na jednej konsoli (nie w sieci)? i czy mozna od poczatku stworzyc dwie postacie i przechodzic fabule od poczatku? bo szukam na youtube ale nic klarownego nie znajduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem na PS4 z kumplem. Loot po wypadnięciu jest przypisywany do danego gracza. Zona będzie mogła podnieść przedmiot za ciebie, wyląduje on jednak w twoim ekwipunku. Nie będzie więc sytuacji, że ukradnie ci dziewczyna loot. (przedmioty leżące na ziemi mają dopiski G1, G2...)

Postacie oczywiście można robić nowe i wszystko przechodzić od nowa.

Co do PS Plus - jeżeli chcecie razem grać online to tylko jedna osoba musi mieć abonament i konsolę na której gracie ustawioną jako główną.
Post numer siedem:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/13816441668

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2015 o 14:31, Sipso napisał:

Wczoraj grałem na PS4 z kumplem. Loot po wypadnięciu jest przypisywany do danego gracza.
Zona będzie mogła podnieść przedmiot za ciebie, wyląduje on jednak w twoim ekwipunku.
Nie będzie więc sytuacji, że ukradnie ci dziewczyna loot. (przedmioty leżące na ziemi
mają dopiski G1, G2...)

Postacie oczywiście można robić nowe i wszystko przechodzić od nowa.

Co do PS Plus - jeżeli chcecie razem grać online to tylko jedna osoba musi mieć abonament
i konsolę na której gracie ustawioną jako główną.
Post numer siedem:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/13816441668

ale gra sie we dwoje normalnie w "kampanie" czy tylko jakies areny/wyzwania w tłuczenie mobkow? i doswiadczenie i loot drugiego gracza jak i progress w historii sa zachowywane tak ze jak sama bedzie grala to nie bedzie startowac od level 1 i poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz jakąś wenę na farming weekendowy ? Nowy patch co prawda gry nie ożywił, ale jakoś mnie naszły chęci na poszukanie kilku tych starożytnych gówienek, daj znać czy reflektujesz jakąś partyjkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się