Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Panie Piotrze ja czekam na Ciebie niczym na Godota. Spinaj poślady bo farma stygnie. Zostaw wszystko w pi [cenzor] i choć farmić :P
Chyba, że piszesz, ze "szpanfona". To takie coś ewentualnie mogę wybaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak człowiek siedzi w tych szczelinach, i tak narzeka - że to nic nie leci, że to ciągle to samo, i tak po czterystu godzinach coś mu wylatuje. Nic nadzwyczajnego, ale pierwszy raz wypadło (albo i wcześniej miałem, ale głupi na siarkę przerobiłem).

20150131182349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety - jestem poza "kurną chatą".
Jeszcze muszę o Lidla zaczepić w drodze do domu. Wypadła mi sobotnia prywatna fucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 18:25, Pietro87 napisał:

No niestety - jestem poza "kurną chatą".
Jeszcze muszę o Lidla zaczepić w drodze do domu. Wypadła mi sobotnia prywatna fucha.

To pozostaje mi mała nadzieja, że jeszcze dziś zawitasz do świata Sanktuarium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 18:23, Morris12 napisał:

I tak człowiek siedzi w tych szczelinach, i tak narzeka - że to nic nie leci /.../

Ja osobiście nie narzekam. Jakoś w przeciągu ostatnich dwóch tygodni ostro poprawiłem gear. Mowa tu o wydropionych starożytnych przedmiotach. ;]
Starożytna broń, [a nawet dwie, ze czego jedna poszła na alta jak i również zbroja Tal Rashy] źródło, spodnie, hełm i nowy amulet.
Teraz u Kadali poluje na starożytną Żarową Tunikę. Znów trzeba będzie wydać te parę tysięcy krwawych odłamków aby ją trafić.
Na ten moment jak stoję mam ponad 2 miliony 300 dpsu a w biegu 2,1 ++ dpsa. Przy całkiem znośnym elemental dpsie 4,3 miliona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć dropu! Sam nie mogę trafić na starożytne kukri, nie wspominając o jakimś "lepszym" mojo. Dps wzrósł odkąd wprowadzono patcha, fakt. Ale nadal mi mało :D . 1,7kk dpsu wyciągnie. Z vodoo ~2.1. Nie można tak strasznie narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 18:55, Morris12 napisał:

Pozazdrościć dropu! Sam nie mogę trafić na starożytne kukri, nie wspominając o jakimś
"lepszym" mojo. Dps wzrósł odkąd wprowadzono patcha, fakt. Ale nadal mi mało :D . 1,7kk
dpsu wyciągnie. Z vodoo ~2.1. Nie można tak strasznie narzekać

1.7 mln to całkiem przyzwoity dps. :) W przyszłości sam planuje trochę polepszyć szamana pod Jade Harvesta.
Mam już piec i na szczęście aż 3 kostki do robienia soketów w broniach. Trzecia spadła jakoś dwa dni temu.
Jedną trzymam awaryjnie na starożytny iskrownik aby móc stawiać dwie hydry a druga no cóż... Poluje też po cichu na Dumę/Hornor Małego Rycerza.
Taki mieczyk który ma wbudowanego speeda 11% Dziś mi jeden już spadł niestety nie był to starożytny za to miał 10% obrażeń z ciekawości wyrolowałem w nim miast movemend speeda 7% attack speeda i dps był całkiem przyzwoity bo 2,700 +. Miałem okazję zobaczyć ten miecz w wersji starożytnej. Twardo ponad 3,100 dpsu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i chyba nie dotrę dziś, bo dopiero jedziemy z Turbinowej [Praga Warszawska] a to do mnie już jest kawałek drogi =P
Chyba, ze mnie bezsenność dopadnie i po nocy będę grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 21:13, Pietro87 napisał:

No i chyba nie dotrę dziś, bo dopiero jedziemy z Turbinowej [Praga Warszawska] a to do
mnie już jest kawałek drogi =P
Chyba, ze mnie bezsenność dopadnie i po nocy będę grał.

Ehh Kadala po kilku tysiącach dała w końcu starożytną żarówkę....
Szkoda tylko, że 17% fire ale dps troszku podbiłem no i elemental dps wciąż 4,5mln + przy 92 % fire ;]
Ale i tak wciąż będę wjeżdżał u niej w klaty. Mam ciśnienie na 20% :P no bo w co tu innego wjeżdżać... może naramienniki :P

PS: Ważne też, że jest 30% redukcji kosztu :P

20150201223118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no niezła klata widzę :)

Pytanko mam odnośnie tych całych sezonów - opłaca się w to bawić jak wejdzie teraz ten drugi? Czy lepiej grać normalnie? Bo nie wiem szczerze mówiąc, miałem sporo przerwy od gry, ostatnio w wolnej chwili odpalę na parę chwil sobie tylko. Czasu będę miał trochę więcej teraz w połowie lutego, więc wolę spytać ;) I jeszcze jedno pytanko - opłaca się bawić w zlecenia? Czy teraz tylko szczeliny się liczą i nic więcej?

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 23:05, haderQ napisał:

Pytanko mam odnośnie tych całych sezonów - opłaca się w to bawić jak wejdzie teraz ten
drugi? /.../

To zależy jak komu leży.. [dosłownie :D]

Drugi sezon nie będzie powalał pod względem itemów. Miały być nowe sety a niestety ich nie będzie. ;/. Znów dodadzą 2 na krzyż itemy dla każdej klasy oraz 3 nowe klejnoty i tyle.

[To już ten patch więcej wprowadził dając starożytne przedmioty] Jak ktoś lubi zaczynać od zera to proszę bardzo bo ja się grubo zastanawiam nad tym czy wjechać ale powinienem wjechać i zobaczę ile będę grał. W pierwszym sezonie troszku pograłem mam może 280 + paragon na czarce. Po przeliczeniu z sezonu dostanę może do mojej nie sezonowej postaci jakieś 2 paragony bo niestety mam już ponad 720 + lvl i jeden paragon to u mnie 15 miliardów expa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie, powiedzcie mi, co można robić w tej grze zakładając że dysponuje się samą podstawką bez dodatku. Wiem że pewnie niewiele, ale lepiej wiedzieć cokolwiek o tym ''niewiele'' niż nic nie wiedzieć.
Postanowiłem w końcu uzupełnić kolekcję pudełek, tylko że u mnie to powolny dość proces i pewnie na chęć zakupu dodatku przyjdzie nieco poczekać(zresztą i tak nie mam zamiaru wydawać więcej jak 100zł na grę, która przez większość czasu będzie u mnie eksponatem na półce xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki i dziewczyny, pomóżcie coś z buildem do Crusadera. Od dłuższego czasu cisnę buildem pod Gryfalcona/Jekang ale nie radzę sobie za dobrze solo na tV/6. Miałem sporą przerwę w graniu, w skrzyneczce leży masa różnych itemów i nie bardzo mam czas i pomysł żeby sklecić coś sensownego. Na jakie staty zwracać największą uwagę w itemach? Jeżeli macie linki do jakichś fajnych poradników to też poproszę.

Mój aktualny chłopek wygląda tak: http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Lobo-2838/hero/40135909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. bo grajac na ps4 w szczelinach spotkalem osoby ktore sa wyposazone w kosmiczne wrecz bronie typu fast russian crossbow itp.....skad to wziazc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 19:38, RadeXMaster napisał:

mam pytanie. bo grajac na ps4 w szczelinach spotkalem osoby ktore sa wyposazone w kosmiczne
wrecz bronie typu fast russian crossbow itp.....skad to wziazc?

to są cheaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 19:44, hans_olo napisał:

> mam pytanie. bo grajac na ps4 w szczelinach spotkalem osoby ktore sa wyposazone
w kosmiczne
> wrecz bronie typu fast russian crossbow itp.....skad to wziazc?
to są cheaty

jak to? ale ja bardzo wiele osob spotykam z fast cos tam sword. crossbow czy cos tam jeszcze...tyle cheaterow??
a jesli nawet to skad to sie bierze xD ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 21:20, RadeXMaster napisał:

> > mam pytanie. bo grajac na ps4 w szczelinach spotkalem osoby ktore sa wyposazone

> w kosmiczne
> > wrecz bronie typu fast russian crossbow itp.....skad to wziazc?
> to są cheaty
jak to? ale ja bardzo wiele osob spotykam z fast cos tam sword. crossbow czy cos tam
jeszcze...tyle cheaterow??
a jesli nawet to skad to sie bierze xD ?? :D

Jak sama nazwa wskazuje - z Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletowanie setu pod JH, część dwieście siedemdziesiąta ósma. Znudziła mnie już gra pet doctorem, ileż razy można przywoływać fetysze i czekać, i czekać... i czekać. Do sedna! Zostało wynaleźć pierścionek i karwasze. Pomijam piec, którego nie mogę wydropić od bardzo długiego czasu. Niech się dzieje wola nieba, zobaczymy jak się gra, potestujemy, pobadamy...

A co do sezonów - planuję porzucić Szamana i zrobić sobie nareszcie nową postać, zagrać od początku, czymś/kimś innym. Zastanawiam się nad crusem, ale temat jest jeszcze otwarty. Do rozpoczęcia sezonu zostało jeszcze trochę czasu.

No i panie! Widzę, że ładny dps pan wyciągasz przy tej zbroi :D . Powinszować.

20150203162646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się