Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

A ty koralu to czemu wywaliłeś wszystkich z listy znajomych ? Masz focha, że ludzie poszli grac na sezon i nikt nie został na nld ? Weź wbij na TS w wolnej chwili pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2015 o 13:45, Pietro87 napisał:

A ty koralu

Że kto ? . . . -.-.

Dnia 16.02.2015 o 13:45, Pietro87 napisał:

to czemu wywaliłeś wszystkich z listy znajomych ? Masz focha, że ludzie poszli
grac na sezon i nikt nie został na nld ?

Pff. W Diablo II nie miałem z ladderami problemu. Bo trwały one rok a jeden nawet 2 lata i to kochałem.
Tu jakoś nie mam mocy i niby miałbym co odstawiać ? nie mam 15 lat. Bo co?, bo miałem niby te marne dwa dni w plecy ? ze startem. W dniu sezonu pijany jak świnia grałem rifty na nld...
Z resztą po co ja się tłumaczę. Ale co mi tam... niech będzie. Nie jesteś byle jakim pokemonem. Troszku razem pograliśmy więc jadę:

Wierz lub nie, ale wyrzygało mi znów liste znajomych. Nie wiem co ten blizz odwala i czy ktoś miał podobny przypadek. To już drugi raz jak całe fl poszło w żopę. Jakoś to odzyskam, bedę miał problem z poszczeólnymi znajomkami ale na szczęście mają też swojego tsa, więc bez spiny ale fakt faktem od tej pory robię kopię w notatniku xD.

Nawet ze wszystkich społeczności mnie wywaliło. A tak po prawdzie to nie żal mi praktycznie nikogo. No może poza tobą i laziukiem i innych paru frendów bo Laziuk jest naprawdę spoko gościem i jego znów dodam] ale teraz z wami i tak bym nie farmił a laziukowi daje dwa tygodnie jak wróci do WoWa. Jak większości z was. Maks miesiąc/dwa i wszystko się zesra. Może taurus pokemon z amfionem się ostanie. Bo jakoś Tofików czy innych bikonów, oraz reszcię pokemonów mi nie żal. Coś już kiedyś niektórym tam tłumaczyłem, nawet temu loczkowatemu tofikowi, który wczoraj też coś udowodnił... za kogo ten bugwell się uważa... Że niby ja mam gorszę humory od kobiety buahuahauhua ale miałem wczoraj z tego bekę. Miałem go pocisnąć między innymi od psów do bicia [bo Yakubos kiedyś mi jego fotkę podesłał] więc wiem jak to chuchro wygląda. Jeden strzał i po gościu xD

Do wspólnej gry zawsze kogoś znajdę. Nawet jeżeli będą to randomy z publica.
Jak pisałem wcześniej mam głęboko w poważaniu ten ladder. Miłego dropu i żeby Ci Ostrze Sprawiedliwości spadło. Szkoda było tylko wczoraj czasu dreeda... 3 kamyki ? pff. To już w Diablo II było na ladderze więcej słów runicznych dla których było warto wracać. Z resztą tam też inaczej się od zera zaczynało. Nie wiem, czułem tam większy impet. Miało to swój urok.

Dnia 16.02.2015 o 13:45, Pietro87 napisał:

Weź wbij na TS w wolnej chwili pogadać.

Może kiedyś. A może czas na odpoczynek i zmiany. Na tego Tsa i tak tam wchodziłem ze względu na ciebie i dreeda dla beki bo to jednak tez ogarnięta morda jest... no bo przecież nie dla Nadira czy innego onekissa.

Tyle ode mnie.

Z gramowiczów w liście znajomych miałem Isildura [ po real ID ], Kadaja i wczoraj jeszcze Graffis wysłał zaproszenie, które zaakceptowałem.
Czy zalezy wam czy nie. Mój Bt to Braveheart#2193. Kiedyś zaakceptuję ;-)

PS: Co będę dużo rozprawiał. Ciemna Strona Mocy mnie dorwała i znów popadłem w cug. :C Wstyd się przyznawać ale mam chyba problem. Nie wiem czy to z alkoholem czy to z kołowaniem po nim związanym. Dla mnie życie na czapie lepsze się wydaje. Bo jak mawiał zapytany Pazura w "Psach" "Dlaczego pijesz?" odpowiedział:
- "Bo życie na trzeźwo jest nie do przyjęcia"

PS2: Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałem katza więc też nie pierdziel bzdur na TSie... zwłaszcza gdy ludzie o których gadasz są na kanale obecni.

Pozdrawiam.

PS3: Miłego dropu wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No generalnie zdziwiłem się bardzo z Dreddem i Laziukiem. Pisałeś ostatnio, że walisz ten sezon, myślałem, żeś jakiegoś focha dostał czy coś w stylu "Baranka" :)
Tak czy siak - dobrze wiedzieć, że wszystko git.

Co do sezonu - powiem ci, że spoko się gra, nawet "pokemony" się ogarniają, nie smęcą za wiele [jak by kilku znormalniało]. Wbijaj twardo na farmę w tygodniu jak będziesz bo to wbijanie od zera ma swój urok i w cholerę funu, prawie jak na waniliowym diablo [progress fakt dosyć mocno nakręcił blizz ale i tak jest fajnie jak trzeba na zapasy uważać i nie masz skrzynki pełnej golda i matsów :)]

Btw jest nowe info - sezon 2 dostanie te nowe sety ale gdzieś w połowie jak wejdzie content patch [jednak nie wejdzie na sezon 3, dostaniemy go w drugim, więc warto wjechać].

Mi się tam bez ciebie jednak nudniej gra xD
Jak masz moc na NLD to pobiegasz na sezonie ze mną i Laziukiem i w tydzień się ubierzemy jak na NLD właśnie, zwłaszcza, ze na sezonie jest podkręcony drop starożytnych.

P.S.
Za bardzo spinasz dupsko, ja tez kiedyś wbiłem na TS pod innym nickiem jak był resetowany [wtedy domyślne nicki ustawiały się jako "Gość001, 002" itp], siedziałem na kanale na odsłuchu i też kilka osób na mój temat gadało, różnie - tyle, ze ja mam to w kiju [min gadki, że

Spoiler

ja to chyba dobrze zarabiam, jestem burżuj-burak z warszawki etc

]. Wczoraj natomiast, że masz ostatnio humory mówiłem ja, nie tofik. Bo masz xD
Graj na sezonie, wrzuć sobie więcej dystansu do ludzi i baw się graniem zamiast się tu zbędnie napinać. to jest forma rozrywki, gdyby mnie wspólna beka na TSie i farma z wami [tj ludźmi z TS z ktorymi gram] nie bawiła, dawno by mnie tam nie było. Zajaraj sobie na obniżenie ciśnienia.

Btw -
Spoiler

o jakim ty kacu mówisz ? O tym jak cie zapytałem czy cię kac wali po imprezie ? Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie to normalne pytanie, przynajmniej ja nie mam spiny jak mnie ktoś pyta czy mnie grzeje kac dzień po tym jak byłem "zrobiony". Nie dorabiaj teorii spiskowych tam gdzie ich nie ma. Znamy się tyle, ze jak bym cię miał zjechać z góry na dól to bym to zrobił prosto w twarz a nie "obrabiał dupę za plecami" to się raczej powinno wiedzieć jak się z kimś kolegujesz ładnych parę lat leniwy szczurze =P



P.S.2
Wysłałem ci requesta, jak odbierzesz to obadaj jak to się tam ustawiało po real id, bo chyba pierw musisz go zaakceptować i zresetować grę żeby się dało to znów ustawić po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę wybaczyć całkowity offtop, ale co to znaczy "w stylu Baranka"? Z prywatnego powodu bardzo mnie ten zwrot zaintrygował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Baran - nie trolluj. W twoim stylu, bo lubiłeś zawsze wsadzić kij w mrowisko [i szukać teorii spiskowej tam gdzie jej nie ma] jak nie było takiej potrzeby :)
Czy to dobrze czy źle - nie mi oceniać [zawsze miałem na ten temat swoje zdanie które obaj znacie, tj nie kumałem na co wam sianie tego zamętu skoro spoko się z kilkoma osobami razem grało i siedziało na TS a na resztę można było mieć wywalone]
Btw - nie wiem czy to jest OT do klepania na forum. Na moim GSie jest mój mail - jak ktoś dalej chce pociągnąć tą dyskusje - zapraszam [pietro87@gmail.com, ewentualnie drugi zekzt87@gmail.com]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legendarne gemy to spory boost? Tak widzę, że wszyscy z nimi biegają więc lepiej rerollowac na perfect ringach jeden ze statów dających dmg kosztem socketa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz optymalny pierścień to CHC, CHD, Ele dmg, socket. Z amuletami ludzie różnie kombinują, jedni jadą z socketem inni bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2015 o 14:18, Adidas66 napisał:

Tak, teraz optymalny pierścień to CHC, CHD, Ele dmg, socket. Z amuletami ludzie różnie
kombinują, jedni jadą z socketem inni bez.


Średnio w takim razie, mam perfect pierścień królewskiej wspaniałości ale jedyne co mogę rerollować to CHD.

Edit: tutaj mój gear btw http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Nightdew-2739/hero/3627670 Polecacie zostawić tak jak jest czy jednak rerollować CHD na ringach do socketu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od klasy i buildu. Krzyżowiec pod perma-akarata będzie szedł głownie w skrócenie czasu [CDR], bo na grzyba mi pierścień z 50% CHD czy 6% CHC skoro i tak nie jestem w stanie utrzymać stałej formy Akarata. Podobnie jest z Wizardem który idzie w set Vyra i Archonta [inna bajka to fakt, że ten build nijak się ma do Ognistego Ptaka na Piec lub Taskery i Iskrownik]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2015 o 23:17, Isildur napisał:

Powie mi ktoś co robi umiejętność specjalna tej różdżki?

Gdy zginiesz to usłysz śmiech... tak bron cię wyśmieje ;P
W tym samym klimacie jest kwikający sztylet:

20150217232313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak, ale na ogólnikowe pytanie mogłem odpowiedzieć tylko w ogólnikowy sposób.

Dnia 17.02.2015 o 20:51, Pietro87 napisał:

Ognistego Ptaka na Piec lub Taskery i Iskrownik

T&T działa też na hydrę? Nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak T&T działa na hydry i to od dosyć dawna. Problem w tym, że przed ostatnim patchem nie było sensu go nosić bo IAS na hydrę nie działał, teraz im wyższy tym hydra szybciej bije, cały pic polega obecnie na wbiciu as na poziomie od 1.5 do 1.9 z Iskrownikiem i dołożeniu T&T. Mozna wtedy wyrwać z obu hydr nawet i z 500-600 milionów krytyka na sekundę [razem z DOTem z ptaka].
Tylko to wszystko się opiera o starożytny Iskrownik i to dobrze zrollowany - no i dalej niestety wizard będzie w ciemnym dupsku bo nawet w perf itemach odstaje od reszty klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Socket. Tylko i wyłącznie.



==============================



Jak ktoś chce się ubrać na sezonie, zrobić pierścień wspaniałości albo zebrać legendarne kamyki - zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie- czemu nie mogę grać z innymi ludźmi w diablo III na xboxie 360 ? Biegam tam ciągle sam, nie może mi wyszukać gry do której można dołączyć. Czy ja coś źle robie czy diablo III w wersji xboxowej sie wyludniło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Panowie noszę się od kilku dobrych dni z zamiar zakupy Diabełka na PC.
I od razu rodzi się kilka pytań, na które mam nadzieję mi odpowiecie ;)
Po 1. Czy dodatek jest mi niezbędny od początku, czy radzicie najpierw obeznać się tylko z podstawką i dodatek zakupić ewentualnie później?
Po 2. założyłem darmowe konto na battle.net z myślą, że właśnie w ich "sklepie" kupię sobie wersję elektroniczną jednak gdy zobaczyłem ceny, od razu zmieniłem zdanie. Czy ktoś z Was kupował dajmy na to na allegro same cd-keye tej gry? Jeśli tak to w jaki sposób później mam pobrać grę by po wpisaniu cd-keya była ona dodana do mojego założonego już konta battle.net?
Po 3. może trochę dziwnie to zabrzmi ale co radzicie zrobić na początku? skupić się od razu na przejściu fabuły by odblokować tryby Udręki?
Po 4. Widziałem na allegro masę aukcji gdzie ludzie oferują szybkie levelowanie postaci, na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 17:38, Ha_Xior napisał:


Panowie noszę się od kilku dobrych dni z zamiar zakupy Diabełka na PC.
I od razu rodzi się kilka pytań, na które mam nadzieję mi odpowiecie ;)
Po 1. Czy dodatek jest mi niezbędny od początku, czy radzicie najpierw obeznać się tylko
z podstawką i dodatek zakupić ewentualnie później?

Nie jest niezbędny, dodatek dodaje zawartość "end-gameową" dziejącą się po tym jak już ukończysz fabułę podstawki.

Dnia 22.02.2015 o 17:38, Ha_Xior napisał:

Po 2. założyłem darmowe konto na battle.net z myślą, że właśnie w ich "sklepie" kupię
sobie wersję elektroniczną jednak gdy zobaczyłem ceny, od razu zmieniłem zdanie. Czy
ktoś z Was kupował dajmy na to na allegro same cd-keye tej gry? Jeśli tak to w jaki sposób
później mam pobrać grę by po wpisaniu cd-keya była ona dodana do mojego założonego już
konta battle.net?

Blizzard ma specjalnego launchera. Co do keye to po prostu wchodzisz na swoje konto na Battlenecie i tam w Gry i Kody masz "Dodaj klucz gry". Potem tylko z menu już zarejestrowanego Diablo klikasz Pobierz klienta gry i po kłopocie.

Dnia 22.02.2015 o 17:38, Ha_Xior napisał:

Po 3. może trochę dziwnie to zabrzmi ale co radzicie zrobić na początku? skupić się od
razu na przejściu fabuły by odblokować tryby Udręki?

Na początek to pewnie pograć trochę postaciami i zdecydować która ci najbardziej pasuje, ale tutaj to jest dowolna dowolność, rób co chcesz.

Dnia 22.02.2015 o 17:38, Ha_Xior napisał:

Po 4. Widziałem na allegro masę aukcji gdzie ludzie oferują szybkie levelowanie postaci,
na czym to polega?

Pewnie podanie im swojego logina i hasła żeby mogli się zalogować na twoje konto i grać za ciebie. MOCNO odradzam, z jednej strony ryzykujesz zbanowaniem konta przez Blizzarda, z drugiej ryzykujesz że taki ktoś może ci w nim namieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się