Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie


Jakby ktoś miał ochotę dziś wieczorem/w nocy pograć fabułę to jestem bardzo chętny.
Dopiero co zacząłem przygodę z wersją na PC więc jestem otwarty na wszelkie propozycje wspólnej gry tudzież wszelkie dobre rady ;)
Battletag: h4X10r#2194

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2015 o 11:54, Pietro87 napisał:

Tak jest aktywna, tylko ludzie grają o różnych porach.


Też chciałbym dołączyć. W jaki sposób można to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć zjawisko dropu legend? Zrobiłem już kilkadziesiąt riftów na T6 i drop jest w okolicach 1-3 legend na cały rift, raz w życiu miałem ok 9 legend na rift. Jak oglądam streamy to tam legendy/sety dropią z każdego czempiona i każdej skrzyni. Jak to jest zrobione? Kwestia tego, że grają na HC/sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To szybkie pytanie z racji tego, że jestem z natury leniwym człowiekiem, dostęp mają tam wszyscy czy trzeba dostać invite czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie.
Czasem ze zwykłego rifta na T6 zrobionego "na czysto" [czyli cały nie tylko do strażnika i od nowa] wyjmowałem i po 15-16 sztuk. Średnio 5-10 to minimum co spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przedział 5-10 legend na całego rifta uświadczyłem może z 2-3 razy w życiu, fakt faktem nie gram długo w D3, no ale obecnie nie potrafię wyjść z rifta z więcej niż z 3 legendami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o graniu w 4 osobowym party oczywiście, grając solo średnio 5-6 sztuk na rifta.
Btw - rifta robisz do końca czy tylko do strażnika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś jeszcze trafił się Rift aka Secret Level?

A poza tym to dropłem Schemat Infernalnej Machiny na postaci sezonowej. Wrzucić do skrzyni i czekać na koniec sezonu, czy używać od razu?

A i jeszcze jedno. Nie wiem co jest, może to bug. Ale na raz pojawiło się 6 goblinów, w różnych rodzajach (jeden wyrzucał tylko krwawe odłamki). Pacza z różnymi goblinami przecież jeszcze nie ma?

20150303210302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2015 o 21:04, Kirabaxior napisał:

A i jeszcze jedno. Nie wiem co jest, może to bug. Ale na raz pojawiło się 6 goblinów,
w różnych rodzajach (jeden wyrzucał tylko krwawe odłamki). Pacza z różnymi goblinami
przecież jeszcze nie ma?

Gobliny są. Ostatnio trafiło mi się kilkanaście zaraz po kapliczce wyładowań :D. Niestety na kilkanaście legend praktycznie nic sensownego :(. Sam gold i klejnoty :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2015 o 21:04, Kirabaxior napisał:

A poza tym to dropłem Schemat Infernalnej Machiny na postaci sezonowej. Wrzucić do skrzyni
i czekać na koniec sezonu, czy używać od razu?


A po co chcesz czekać? Przecież na koniec sezonu przepisy też się przeniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj staram się robić do końca, wiadomo nie sprawdzam każdego kąta, no ale drop legend i tak jest mierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2015 o 21:04, Kirabaxior napisał:

A i jeszcze jedno. Nie wiem co jest, może to bug. Ale na raz pojawiło się 6 goblinów,
w różnych rodzajach (jeden wyrzucał tylko krwawe odłamki). Pacza z różnymi goblinami
przecież jeszcze nie ma?


Nowe gobliny są od dawna [konkretnie od patcha który wprowadzał przedmioty starożytne], to co zapowiadają w aktualizacji 2.2 to tylko kolejne 3 dodatkowe goby.
Obecnie masz goblina zielonego - schematy, materiały, goblin biały - klejnoty, goblin fioletowy - odłamki, goblin zloty/brązowy - legendy, zwykłe gobliny - loot mieszany.

Goblinarium to taki mini-event na riftach. Może się trafić w wariancie pojedynczym i podwójnym.

Mapa z kaprysowa to w sumie żaden sekretny rift. Prawdziwy sekretny rift to rift z Królem Dzwonków [rift z krowami].

Schemat na machinę jest dropem gwarantowanym, nawet jak się nie przeniesie pod koniec sezonu to dostaniesz go znowu z 1szego ubitego klucznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2015 o 22:55, Pietro87 napisał:

Mapa z kaprysowa to w sumie żaden sekretny rift. Prawdziwy sekretny rift to rift z Królem
Dzwonków [rift z krowami].

Mam w ekwipunku dzwonek wirta, który nic nie robi. Do czego jest potrzebny?

Dnia 04.03.2015 o 22:55, Pietro87 napisał:

Schemat na machinę jest dropem gwarantowanym, nawet jak się nie przeniesie pod koniec
sezonu to dostaniesz go znowu z 1szego ubitego klucznika.

Trzeba się będzie przejść na kluczników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się