Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2015 o 12:03, Evertsen_Dante napisał:

Jest sens wsadzać topaz w hełmy?


Legendy lecą hurtowo. Nie ma żadnego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 22:41, Gumisiek2 napisał:

BTW. Byłby ktoś chętny popykać od czasu do czasu, ale tak dosłownie dla zabawy? Mam na
myśli, że nie korzystam z buildu z neta, żeby zadawać jak najwięcej obrażeń, nie grinduję
jak szalony w poszukiwaniu legendarnych przedmiotów, ot, po prostu wpadnę do gry, pogwałcę
przez kilka godzin LPM i wychodzę. A, no i od zawsze grałem w Diablo wyłącznie w trybie
single player, więc jeżeli chodzi o multi, to jestem newbie :D


Ja! Gram dokładnie tak samo jak Ty ;) Kupiłem dwa tygodnie temu grę z dodatkiem i tak sobie pomału ogarniam co i jak, więc bardzo chętnie pograłbym z towarzyszem realnym ;)
Mój battletag w podpisie, zapraszaj śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 21:26, Feno napisał:

> Jest sens wsadzać topaz w hełmy?

Legendy lecą hurtowo. Nie ma żadnego sensu.


Topaz nie, ale rubin w koronę leoryka jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 09:38, Morris12 napisał:

Topaz nie, ale rubin w koronę leoryka jak najbardziej.


Po co rubin? Już lepiej diament, albo ametyst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2015 o 02:04, Morris12 napisał:

Pod expa. Idealnie dla mnicha albo crusa
set borna, set caina, sygnet leoryka i exp leci jak marzenie!


W takie coś bawię się tylko jak leveluje nową postać, co się zdarza od czasu do czasu, bo gram tylko Hardcore. Potem jednak wolę postawić na inne rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy znajdzie się tutaj chętna osoba na porobienie dzisiaj jakichś szybkich grów na sezonie, albo na non-sezonie :). Szukam, czekam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Byłem wczoraj na TSie. Pustki jakich mało. Ludzie widzę już dali sobie siana z sezonem i pewnie znów czekają na nowy. Co ci mogę powiedzieć to nawet Baranoya się pojawił pod nikiem Despero xD [jeszcze bana nie wyłapał] bo onekiss ponoć cięty na niego i to ostro. A ty czasem jeszcze sobie pogrywasz czy też dałeś sobie luz z Diabełkiem na tą chwilę i szpilasz w inne tytuły ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z changeloga patcha 2.2.0, który jest już na PST.

"Z gry usunięto standardowe mikstury zdrowia. Miejsce na miksturę zdrowia na pasku akcji zajęła bezdenna mikstura zdrowia, która przywraca postaci natychmiast 60% maksymalnej wartości punktów życia. Bez zmian pozostało funkcjonowanie legendarnych bezdennych mikstur."

Czy zmieniło się coś oprócz nazwy mikstury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie olali sezon przez exploit z odcinaczem.
Ja czasem grywam, ale ostatnie 2 tygodnie to miałem urwanie gwizdka w pracy.
Może w weekend wpadnę coś pofarmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 11:46, Zekzt napisał:

Ludzie olali sezon przez exploit z odcinaczem.

Odcinacz ? :O
Jaki znów exploit?. Przeca ten miecz to o kant tyłka potłuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 13:39, Braveheart napisał:

Jaki znów exploit?. Przeca ten miecz to o kant tyłka potłuc...

W skrócie - gr o numerku 63 padł na sezonie w mniej niż siedem minut. O zrobieniu 66 na non-sezonie nie zapominając. Wcześniej w pt zawsze miałeś 2DH, CRUS, WD. A przez exploit, wywalało się z pt jednego dh i wrzucało na jego miejsce palm monka. Łapka w połączeniu z markiem robiła niesamowity dps!
Ehh, takie smutno, że ladder już zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/MadPanda-1507/hero/56331559
Czy ktoś mi może pomóc w obraniu odpowiedniej drogi dla tego barba? Bije już całkiem nieźle, ale ma niską przeżywalność. Zastanawiałem się czy nie szukać tego samego seta, ale z CDR, żeby szarża setowała się nawet po trafieniu jednego potwora. Ale to nadal nie rozwiązuje problemu przeżywalności, a nawet może jeszcze ją pogorszyć, gdy będzie trzeba z innych cech zrezygnować w itemach na rzecz CD. Itemy niestety lecą słabo, a zastanawia mnie jak ludzie robią barbem nawet 50lvl rifta? W sumie gemy mam jeszcze niskopoziomowe, ale czy to aż tak by wpływało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre, nic dziwnego, że D3 to marny cień poprzednika. Skoro w niecałe pięć godzin /played ubrać się można na T6 (oczywiście z podobnymi bugami) to nic dziwnego, że ludzie olewają ten tytuł.

Blizzard i jego gry F2P - gdzie tam Diablo - nie ta dekada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten bug na odcinaczu akurat na t6 to niewiele znaczył. Ubrać się w end-game [umowny] to kwestia max tygodnia od startu sezonu. Bodajże w niecałe 2 tyg byłem w top 100 na swojej profesji, do tej pory siedzę w top 1000 i pewnie do końca sezonu nie wylecę =P

Kluczowy był tylko na gr8 riftach i tylko w odpowiednim party. Do gry solo praktycznie bezużyteczny, do gry po t6 tak samo [bo tam i tak trash pada na 1hit]

Natomiast ubranie się w perf starożytny gear to już nie jest takie hop-siup, bo trzeba pokatować trochę rng =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się