Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Biorąc po uwagę to, że wytrzymałem w sumie ponad siedem godzin nie jest tak źle, ubrać można się szybko, T6 to żadne wyzwanie, na GR liczy się szczęście, bądź lekkie nagięcie mechaniki gry. Przynajmniej próg jest niski, każdy sprawdzi co i jak.

Ten cały myk ze starożytnymi przedmiotami to taki marny trik który ma utrzymać graczy na dłużej, co w sumie działa, bo mam kilku znajomych którzy ostro katują D3; dla mnie gra straciła urok, po ostatniej półgodzinnej sesji prawie spałem na klawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 00:39, Shinigami napisał:

Dobre, nic dziwnego, że D3 to marny cień poprzednika. Skoro w niecałe pięć godzin /played
ubrać się można na T6 (oczywiście z podobnymi bugami) to nic dziwnego, że ludzie olewają
ten tytuł.

co racja to racja z drugiej strony istotne jest jak każdy z osobna do tego podchodzi i czy wykorzystuje takie błedy mechaniki. Ja nigdy tego nie robiłem i na pewno będę się cieszył 1000 razy bardziej jak uda mi się dostać do jakiegokolwiek rankingu bo będę wiedział, że zawdzięczam to tylko sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2015 o 10:36, Shinigami napisał:

Ten cały myk ze starożytnymi przedmiotami to taki marny trik który ma utrzymać graczy
na dłużej, co w sumie działa, bo mam kilku znajomych którzy ostro katują D3; dla mnie
gra straciła urok, po ostatniej półgodzinnej sesji prawie spałem na klawie :P



Mnie ta gra dalej bawi bo nie gram o złote gacie jak masa ludzi.
Mam w poważaniu exploity czy patent na rollowanie rifta.
Mógł bym pewnie zrobić na sezonie 45-47, może nawet 48 by siadło, kwestia wyfarmienia powiedzmy 100-150 kluczy i otwierania jednego po drugim az trafie zombie rift [na zasadzie otwieram, nie ma zombie - do menu i otwieram kolejny]. Dla mnie to chora farma pod jedną cyferkę. Zrobiłem 42 na luzie, bez zombie rifta i bez skalnego dzwona, więc dobiłem do momentu gdzie jestem w stanie zrobić każdy 42/43 [bo 42 zamknąłem w czasie poniżej 13min, więc pewnie 43 też bym skręcił]. Kwestia funu w tym tytule to w dużej mierze kwestia podejścia i tego jak mocno się zlewa pseudo-rywalizację. Dla mnie jedyna rywalizacja to międzyklanowa i między kumplami z friend listy [a że po swojemu wlazłem na stałe w tym sezonie do top 1000 - to tylko fajny dodatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 11:31, Zekzt napisał:

Mnie ta gra dalej bawi bo nie gram o złote gacie jak masa ludzi.


Grać w diablo w ten sposób? W życiu. Po prostu idea biegania po (praktycznie) tych samych lokacjach w kółko już do nie mnie przemawia, gdyby nie gra ze znajomymi nawet bym tego tytułu nie kupił.

Swoją drogą po starcie sezonu można się było uśmiechnąć na widok czołówki graczy, widziałem paru asów którzy 72h od rozpoczęcia na postaciach mieli 55h+ in game.

Tak na marginesie polecam, całkiem solidna produkcja :)
http://www.gog.com/game/shadows_heretic_kingdoms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś nie wiedział (bo ma przerwę w diabelka) kolejny bonus od Zamieci do końca miesiąca bonus 100% do golda i expa a dodatkowo do wygrania toster, paczka zapałek i zestaw kredek czarno-białych ;D

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/18388260/okoliczno%C5%9Bciowa-premia-100-do-do%C5%9Bwiadczenia-i-znajdowania-z%C5%82ota-22-03-2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 08:33, Zand79 napisał:

... a zaraz potem koniec sezonu (5.04.2015)

Strasznie krótko. :o

Myślałem, że się do 100 paragona doczołgam, a tu lipa. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 09:48, Kadaj napisał:

Myślałem, że się do 100 paragona doczołgam, a tu lipa. : <


Wbiłem 124 a od początku sezonu grałem 7h21min - więc czołgasz się chyba w miejscu.

38 dni to tak ze trzy paragony dziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 10:28, Shinigami napisał:

Wbiłem 124 a od początku sezonu grałem 7h21min - więc czołgasz się chyba w miejscu.

Nie, przekopuję dno. ;d
Na serio chcesz siebie ze mną porównywać? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 11:04, Kadaj napisał:

Na serio chcesz siebie ze mną porównywać? ;p


Broń Odynie, zdziwiłem się tylko, że przy moim czasie gry można do tego dobić, no chyba, że grałeś jeszcze mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 08:09, Zand79 napisał:

[...]


Szybko poszło z tym sezonem, bardzo szybko. Cieszy mnie wyczekiwany reset.
Ale paczaj pan, co się dzieje - nie ma południa, jest poniedziałek. Bum! Co z tym diabolo robi podwójny exp...

20150323111158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 11:11, Shinigami napisał:

Broń Odynie, zdziwiłem się tylko, że przy moim czasie gry można do tego dobić, no chyba,
że grałeś jeszcze mniej :P

Więcej. Jakieś 5 razy. xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 11:17, Kadaj napisał:

Więcej. Jakieś 5 razy. xDDD


To chyba odgrywałeś w mieście z postaciami, tudzież bawiłeś się w symulator kupca, bądź spędzałeś za dużo czasu z na flircie z Kadalą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up oby nie z Miriam lub Loratem :D

a na serio to sezon krótki zdaje się że przez exploit z odcinaczem i planowanym patchem.

@Morris12
no ładne buty a dzieci jeszcze w szkole (no chyba że levelują postacie na wagarach) az się boje pomyślec co będzie jak wrócę z roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 14:34, loytar napisał:

GR30 i żadnej legendy. Przecież na takich GRach powinna być legenda gwarantowana.


A dalej grasz na tym "jakimś" dziwnym serwerze o którym rozmawialiśmy?:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, na PTR gram tylko jak jest zwiększony drop legend. Na główny wrócę na S3 no chyba, że HotS mnie pochłonie do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić, bo po 90 godzinach gry po raz pierwszy wypadł mi przedmiot z setu (pierwszy schemat setu wypadł mi natomiast po jakichś 85 godzinach gry), a nawet dwa, w dodatku w odstępie pięciu minut :D Hełm już założyłem, natomiast naramienników nie zmieniałem ze względu na dobry bonus do Lawiny, który przysługuje mi z obecnych, ale z pewnością wymienię je po zdobyciu drugiego elementu Potęgi Ziemii, a wtedy będę spamował Trzęsieniem Ziemi ;-)

BTW. Co do Infernalnej Machiny - według oficjalnej strony gry, z Klucznika Odega (pierwszy akt, Pola Niedoli) powinien wypaść Klucz Zniszczenia, mi natomiast wypada z niego Schemat Infernalnej Machiny (zdarzyło się to już dwukrotnie), który powinien wypadać z Klucznika Nekarata (czwarty akt, Srebrna Iglica). Czy w trybie przygodowym każdy potrzebny przedmiot może wypaść z każdego z Kluczników?

20150330174626

20150330174630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 17:46, Gumisiek2 napisał:

Muszę się pochwalić, bo po 90 godzinach gry po raz pierwszy wypadł mi przedmiot z setu
/.../

Hełm całkiem spoko możesz w nim rolować 6% szansy na trafienie krytyczne zamiast tornada. Na barbach się ogólnie nie znam ale wszyscy moi znajomi biegali w Koronach Leoryka z włożonym diamentem. Korona pasuje pod jeden z tych bardziej "słuszniejszych" buildów. Chyba, że na necie dorwałeś gdzieś jakiś inny w miarę grywalny. Ważne, że jest fun prawda ? ;>

Dnia 30.03.2015 o 17:46, Gumisiek2 napisał:

BTW. Co do Infernalnej Machiny /.../

Dziwna sprawa. Nie przypominam sobie abym podczas rozgrywki miał takie "kwiatki". Z klucznika z pierwszego aktu zawsze mi leciał Klucz Zniszczenia. Schemat na Machiny powinien paść raz a po nauczeniu się go u kowala nie powinien spadać już wcale. Z resztą ze wszystkimi schematami tak jest. Gdy spadnie raz, po nauczeniu nie spada już. Dziwne hmmmmm <myśli>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 19:00, Braveheart napisał:

Hełm całkiem spoko możesz w nim rolować 6% szansy na trafienie krytyczne zamiast tornada.


A widzisz, zapomniałem zabrać go do Myriam, a będę musiał, bo z Tornada nie korzystam. Dzięki za przypomnienie ;-)

Dnia 30.03.2015 o 19:00, Braveheart napisał:

Na barbach się ogólnie nie znam ale wszyscy moi znajomi biegali w Koronach Leoryka z
włożonym diamentem. Korona pasuje pod jeden z tych bardziej "słuszniejszych" buildów.
Chyba, że na necie dorwałeś gdzieś jakiś inny w miarę grywalny. Ważne, że jest fun prawda
? ;>


Nigdy nie korzystam z buildów dostępnych w Internecie, zawsze lecę po swojemu i według własnej intuicji ;-) Jak już powiedziałeś, liczy się fun, a ja uwielbiam wbić się swoim Barbem w sam środek hordy przeciwników, przyciągnąć wszystkich do siebie i rzucić Lawinę połączoną z Trzęsieniem Ziemi :D Właściwie to przed chwilą sprawdziłem sobie pierwszy lepszy build na Barba i jest kompletnie odmienny od mojego, no ale liczy się fun z gry :D

Dnia 30.03.2015 o 19:00, Braveheart napisał:

Schemat na Machiny powinien paść raz a po nauczeniu się go u kowala nie powinien spadać już wcale.


Być może rzecz w tym, że po zdobyciu owego schematu, schowałem go do skrytki, zamiast przekazać kowalowi do nauczenia się ;-) Faktem jednak jest, że Klucznik z pierwszego rozdziału obdarowuje mnie schematami, a przekazać mi klucz to już nie łaska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się