Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2015 o 20:29, Zekzt napisał:

Ta bo oni nadpisali pełno plików, niektóre nawet nie były ruszane, tylko zmienili im
tzw "file header" w którym jest zawarte info o wersji pliku xD
Takie lenistwo w czystej postaci =P

Co się później okazało cała aktualizacja ważyła niecałe 350 mb xD

Dnia 24.05.2015 o 20:29, Zekzt napisał:

Btw - gdzieś był jak cię nie było ? Ja generalnie tez D3 na jakiś czas odstawiłem, nie
miałem dość wolnego na obecny sezon, ale może wrócę coś na NLD uskutecznić.

A szlajałem się tu i tam. Nawet na gram.pl zajrzeć czasu zbytnio nie było. Melanż mnie nie pochłonął bo od 10 marca wciąż trzeźwy jak łza. Ja to ogólnie się chyba z D3 wypaliłem. Planuje jakoś wrócić na D3 nld.... bo trochę nie grałem. Ten sezon też wieje lipą czy coś dali ? [bo ja nie w temacie] może od następnego bym spróbował swoich sił...
Tak jak mówisz czasu brak a i pogoda też fajna to i przed kompem się nie chce siedzieć a Ty zapewne teraz w Wiedźmina Trzeciego pykasz :P [chyba, że żeś nie kupił] A i jeszcze jedno pytanko. Bo już raczej w Diabła dziś nie pogram. Jak to jest teraz z tymi nowymi goblinami ?. Warte one są zachodu, Spory loot z nich wypada ? :>

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem W3, leży w kącie, kurzy się. Czekam na pierdyliard patchy i osiem edycji rozszerzonych =P
Obecnie katuję Shadowruna Dragonfall i czekam na kolejna część Hong-Kong.

Grac nie miałem czasu, bo w robocie ruszyła w końcu ta modernizacja technologiczna, prawie cały zakład stoi, pojawiam się tam kilka razy w miesiącu, głównie przejrzeć papierki, zobaczyć czy pozamawiany sprzęt się zgadza, podpisać kurierowi papierologie itp itd.
Postanowiłem sobie dorobić na drugim etacie bo nie lubię siedzieć w domu 24/7 a że mam uprawnienia [SUFO, pozwolenia na broń] to sobie zakręciłem do starego ziomka z zamierzchłych czasów i jeżdżę w konwoju obecnie [zawsze to kasa in plus, bo zakład mi płaci postojowe a kasa z konwoju leci na pełnej, czyli praktycznie dwie pensje w jeden miech :)].

Zmieniam teraz system, bo jeździliśmy 24/48, ale któryś z chłopaków z innej ekipy [takiej co obstawia tylko bankomaty/wpłatomaty] się pochorował, a oni latają po 12h dziennie w systemie mieszanym [głównie 2 na 2 czyli dwa dni robocze na dwa wolne]. Musze od 1szego obadać jak wyjdzie tam grafik, ale wolnego bankowo będzie więcej.

Mam ambitny plan zrobić remont tego pokoju co to mi się odwleka już drugi rok.

Do D3 też mnie ciągnie, ale wbić na nld teraz i ewentualnie na kolejny sezon wjechać, ale to czas zweryfikuje, bo jak modernizacja technologiczna u mnie się skończy i zakład ruszy, to będę tam miał roboty po sam czub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 12:28, kaczek93 napisał:

Czy waszym zdaniem jest w ogóle sens kupować Diablo III Ultimate Evil na PS3?


Moim - MOIM zdaniem nie ma sensu tej gry kupować w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 14:21, Astmol napisał:

> Czy waszym zdaniem jest w ogóle sens kupować Diablo III Ultimate Evil na PS3?

Moim - MOIM zdaniem nie ma sensu tej gry kupować w ogóle :)

Bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 12:28, kaczek93 napisał:

Czy waszym zdaniem jest w ogóle sens kupować Diablo III Ultimate Evil na PS3?


Zależy czego oczekujesz po grze. Jeżeli rozbudowanego arpg z masą rzeczy do roboty i zbierania, oraz ciekawym systemem rozwoju postaci to nie kupuj. Jeżeli prostej sieczki, z prostym systemem itemów i skilli oraz banalnym craftem - kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Ja bardzo dobrze wiem czym jest Diablo 3, wszak wiele godzin przegrałem w betę :)
Pytałem się tylko, czy warto w ogóle kupować wersję na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 14:46, Sipso napisał:

Nie, nie warto. Konsole poprzedniej generacji nie dostają nowych patchy i contentu jakie
te ze sobą wnoszą.

To wiem i średnio mi na tym zależy.
Bardziej chodziło mi o to, czy wersja na PS3 w porównaniu do PS4 nie wygląda czasem jak gra z pegasusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie grałem i nie widziałem. Porównaj sobie na filmikach czy coś.

A na tych patchach serio powinno ci zależeć. Nie wspominając o sezonach które są tylko na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu Barbarzyńcy oraz Czarodziejki przyszedł czas na Mnicha. Dopiero co wbiłem dziewiętnasty poziom i odblokowałem pierwszą z mantr, ale nie wiem, czy dobrze interpretuję zasady ich działania. Czy jeżeli odblokuję sobie pozostałe mantry, to wszystkie będą działały pasywnie, a wybrana przeze mnie aktywnie? Czy może przysługuje nam pasyw tylko jednej mantry, a część aktywna po prostu go wzmacnia?

BTW. Jestem nieco zawiedziony, że swoistą superumiejętnością Mnicha są jakieś tam marne mantry, zamiast czegoś naprawdę destrukcyjnego :P

EDIT: OK, już widzę, że jest inaczej. W takim razie Mantra Zbawienia to straszna lipa.

http://eu.battle.net/d3/pl/class/monk/active/mantra-of-salvation

Na szczęście można sobie przypisać pod czwórkę umiejętności z innych grup, ale teraz to już całkiem jestem zawiedziony superumiejętnościami Mnicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wspaniałe uczucie, gdy moja postać posiada 12000 punktów zdrowia i nosi buty regenerujące 10000 pkt zdrowia na sekundę (kumulując się do czterech razy), gdy stoi w bezruchu. Dosłownie żyć nie umierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 11:23, kaczek93 napisał:

Czy w trialu Diablo 3 można grać po sieci we dwie osoby?


Tak, ale z osobami które posiadają triala. Z osobami które zawierają full wersję nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2015 o 11:28, Isildur napisał:

> Czy w trialu Diablo 3 można grać po sieci we dwie osoby?

Tak, ale z osobami które posiadają triala. Z osobami które zawierają full wersję nie
pograsz.

Dokładnie o to mi chodziło :)
Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nieźle się zapowiada. Troszku mnie nie ma... troszku mniejsze zainteresowanie i takie rzeczy omijają...

https://www.youtube.com/watch?v=7BxGRn4IE1k

Co ten monk wyczynia to nie mam pytań. kryty za ponad 3 miliardy!!!. Sam osobiście wróciłem do Monka i dałem Wizardowi przerwę. Gram buildem pod Dashing Strike i wyciągam cryty do 1,5 miliarda. Gra mi się nim naprawdę pysznie. ;] ale z ten set jak i bajer eksplodującą dłonią to niezły trick. No i w dodatku Torment 10 się nam szykuje... Monk to jednak kozak :P

EDIT:
https://www.youtube.com/watch?v=yFm_wNL4obQ

Ruiny Seszeronu... całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie grałem już w diablo 3 od ponad roku, widzę wiele się pozmieniało pewnie nie ogarnę teraz gry jak przyjdzie nowy komp i sobie popykam. Widziałem, że strasznie poprawili loot legendarnych itemów, sypią jak szalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tak jak się gra na pamięć - od kiedy przeniesiony jest Keywarden z IV aktu? Chodziłem, szukałem i nic. Dopiero przy 3cim podejściu zauważyłem symbole kluczy przy lokacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też wrzucę... a co!

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=99075&u=5#end
Apropo linka...

W ramach tego, że chcę podzielić się swoim bonusem (a jest to egzemplarz książki, którą już mam) ogłaszam taki mini konkurs. Właściwie to nazwijmy to akcją "gramowicz gramowiczowi" - z dobroci serca i chęci podzielenia się radością z gramową społecznością.

Oddam w prezencie (i opłacę przesyłkę pocztą) książkę "Diablo: Nawałnica Światła" osobie, która w tym temacie (nie robię tego na gramsajcie, aby nie było że nabijam kliki) napisze mi o swoim pierwszym kontakcie z serią Diablo. Pierwsze wspomnienia (jak otwierał pudełko itp.) - nie wiem... poprostu mnie przekona i pokaże, że jest takim geekiem jak ja (pod tym względem). Ja do tej pory pamiętam ucieczki przed Butcherem w Diablo i przygotowywanie się do pierwszego odpalenia Diablo 2 po premierze!

PS: do moderatorów - nie posądzajcie mnie o spam, nie wiedziałem w którym temacie najlepiej to wrzucić... a chciałem że gramowicze się dowiedzieli! (nowy topic nie wchodził w rachubę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się