Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2015 o 16:44, Kirabaxior napisał:

Z tym pierścieniem i berdyszem to są ukryte przepisy kostki. I tak, za każdym razem się
otwiera gdy tylko wrzucasz tam pierścień. Tyle że teraz go wydropić to jakiś koszmar,
bodaj tylko w akcie trzecim.

Ehhhh czasem niewiedza jest błogosławieństwem a czasem nie...... i tak to już bywa. Od czerwca spora przerwa od Diabełka i praktycznie 0 zainteresowania. Przeca wczoraj jedna sztuka tego pierścienia mi spadła podczas robienia bounty!!! a ja głupek z automatu go przetopiłem na zapomnianą duszę.... Brawo Brave jesteś wspaniały xD =.=
Ale dzięki za info...
A trzeba było bardziej się oczytać niż tylko obejrzeć kilka filmików na krzyż na YT :# :#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2015 o 17:32, Braveheart napisał:

A trzeba było bardziej się oczytać niż tylko obejrzeć kilka filmików na krzyż na YT :#
:#


Spoko, wypadnie Ci z raz albo dwa (albo wpadniesz do kogoś kto ma) i będziesz ustawiony z goldem na długo - teraz wszystko imo rozbija się o Death''s Breathy, których jest mało jak na to, co można z nimi robić.

Poza tym, Cow Level > Treasure Realm, chociaż może dlatego że krowy pierwszy raz widziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"We want gold to be a more valuable resource to players and have some designs in the works to this end in our next patch." - Niebiescy.

Coś tam kombinują. Zobaczymy, bo generalnie złota jest teraz za dużo, dodatkowo zupełnie nie ma co z nim robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łohoho, ale pech xD A dobrze mówię, dropnął w akcie trzecim właśnie? Bo poluję na niego straszliwie. Nie byłem w skarbcu ani razu, a już czwartą postać na 70tym mam i ponad setny paragon ;---;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2015 o 18:39, Kirabaxior napisał:

Jak dodadzą nowe schematy to będzie :)


Stawiałbym na możliwość kupna materiałów potrzebnych do tworzenia przedmiotów, to byłoby chyba najlepsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2015 o 18:35, Shinigami napisał:

Coś tam kombinują. Zobaczymy, bo generalnie złota jest teraz za dużo, dodatkowo zupełnie
nie ma co z nim robić.


Kupowanie Death''s Breath za golda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2015 o 18:35, Shinigami napisał:

Coś tam kombinują. Zobaczymy, bo generalnie złota jest teraz za dużo, dodatkowo zupełnie
nie ma co z nim robić.

To zależy jak komu leży. I kto ile ma.... Ja sezonów nie oram bo nie mam zamiaru zaczynać wszystkiego od zera. Nie po to orałem od premiery i to dość intensywnie. Nie chce mi się i daje sobie radę. Inna sprawa była z ladderami w D2 bo tam było warto. Zresztą to zupełnie inna para kaloszy. Dorwać teraz ludzi grających dłużej na sezonie niż maks 3 tygodnie to tez chyba nie jest łatwo. Większość oraczy jakich znam tyle teraz właśnie gra. Zdobędą prawie że wszystko daną klasą, zaliczą jakiś większy GR i tyle z ich grania bo nie chce im się już grać a nowymi klasami też jakoś im grać się nie chce.... [Bo nie ma co tu dużo ukrywać ale drop rate na sezonie jest zdecydowanie lepszy niż na non-sezonie.] Ale wracając do meritum.... W niektórych dusza farmera po prostu wygasła i po całym że tak to ujmę "zabiegu ladderowym" uciekają do PoE/WoW albo kompletna pauza. Jeśli chodzi o złoto. Ja osobiście w tym momencie mam 4 miliardy golda i nie narzekam na to że nie ma co z nim robić. Dropnął mi wczoraj hełm z setu Uliany i pech a może nie pech... Nie chciało mi to dać 6 CC. Więc doszedłem do momentu gdzie jedno klikniecie kosztowało 15 baniek ale na szczęście martwić się o gold nie musiałem. ;-) i w końcu musiało dać i dało.

Najwięcej jeśli chodzi o złoto to wyrzygałem na Źródło Ptaka dla Wizardki bo zanim weszło mi tam 10 CC to poszło prawie 300 milionów :P. Ale 10 CC w końcu dało. Kolejną sprawą też jest rolowanie statystyki. Jednego zadowoli załóżmy 480 na 500 a drugi z kolei będzie rolował do minimum 495pkt. Podobnie jest z armorem [W zależności kto do jakiego perfektu dąży] Jak kogoś stać na takie rzeczy to czemu nie ? :>. Z zasobami też nie mam problemu. Bo ja mam lekki syndrom chomika i od zawsze na wszelki wypadek zawsze coś tam podnosiłem na przemiał do kowala. Tylko Arcane Dustów mam zaledwie 15k. Zasnutego Kryształu jakieś 40k. Oddechy Śmierci <--- z nimi też problemu nie ma. Dochodzi się już do takiej wprawy w podnoszeniu itemów z gleby że czasem nie czuje że je podnoszę. na tsie kiedyś z chłopakami nazwaliśmy to tak zwaną "Szybką rączką" szybko pach, pach, pach a nie jakieś czekanie i stanie, zastanawianie się czy się podrapać po tyłku w grze czy bąka puścić.... = Automat :D. Gorzej jest z siarkami :C. Fakt miało się ich 2k ale kostka żre 50 i zeszło do 1200 :P

Ogólnie to i tak dziś wygrałem wszystko co można było wygrać....

Ogólnie na swoją mniszkę nie narzekam. Build pod Dashing Strike... gra się nią szybko i przyjemnie a krytyki też całkiem przyjemne nią wyciągam nie będę wchodzi w szczegóły... Planuję zrobić kolejnego. Tym razem pod build na Siedmiostronne Uderzenie z eksplodującą dłonią. Mimo iż na non sezonie nie będę miał specjalnego Fista pod Seven Strikea to i tak to robi robotę.

Oto przykład https://www.youtube.com/watch?v=7BxGRn4IE1k

Set Uliany już mam i to nie całkiem taki byle jaki.... A co tam pochwalę się zdobytymi już itemami :P [screen poniżej]

Ale do czego zmierzam... Do tego potrzebny też jest miecz. In-Goem się zowie. Długo szukać nie musiałem bo dropnął mi akurat wczoraj!. I dziś chcąc wykręcić go na nowo w kości niestety miast przekuć przedmiot legendarny ja z automatu przez przypadek go wyssałem będąc pewien że daję odpowiednie składniki do przekucia xD xD xD.... Z tego wszystkiego aż złapałem się za głowę mówiąc na głos "co ja zrobiłem!!??". Nie powiem ciśnienie mi lekko skoczyło :P. Tak to byłem już na ostatniej prostej bo wylewelowanie kamieni na w miarę przyzwoity poziom [40 +] to nie taki straszny problem ale weź wydrop znów ten miecz... Jestem ciekaw jaki on ma współczynnik dropa... Wiem, że Latający Smok [bo na niego tez poluję bo ten co teraz mam jest zbyt dobry aby go tracić na pozyskanie mocy] ma całe 11% co i tak jest dobre bo z tego co pamiętam dla porównania takie Kukri dla szamana ma całe 1% czy 0,5% xD.... A Tobie jak idzie ? Grasz sezon ? non-sezon ? Orka średnia, względna czy umiarkowanie spadkowa ? :D
Szczęscie do dropu jest. Ogólnie w planach mam jeszcze trzeciego Monka pod Shenlongi i Fire Elemental ale to już tylko po drodze :P
Tak więc cel do osiągnięcia jakoby mam więc jest sens grania.. No i też Wizarda przydało by się podkoksować ale to już nieeeeeco później.

20150902192853

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, przy kostce postacią którą ma raptem 20 godzin gry można mieć miliard. Ile mają farmerzy, którzy grają codziennie po kilka - kilkanaście godzin; lepiej nie pytać.

W każdym razie, gdyby nie sezony (plus nowy dość duży patch) nawet bym Diablo nie odpalił, a tak pewnie pogram z ekipą, powbijam trochę i mnie nie ma, życie jest za krótkie, czasu też tyle nie ma, a gier do skończenia sporo, ten tytuł można traktować jako chwilą odskocznię, czy lekki, przyjemny odstresowywacz.

Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy potrafią grać po 8+ godzin w Diablo, a znam takich paru. Co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2015 o 19:58, Shinigami napisał:

Widzisz, przy kostce postacią którą ma raptem 20 godzin gry można mieć miliard. Ile mają
farmerzy, którzy grają codziennie po kilka - kilkanaście godzin; lepiej nie pytać.

W każdym razie, gdyby nie sezony (plus nowy dość duży patch) nawet bym Diablo nie odpalił,
a tak pewnie pogram z ekipą, powbijam trochę i mnie nie ma, życie jest za krótkie, czasu
też tyle nie ma, a gier do skończenia sporo, ten tytuł można traktować jako chwilą odskocznię,
czy lekki, przyjemny odstresowywacz.

Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy potrafią grać po 8+ godzin w Diablo, a znam takich paru.
Co kto lubi.


Mi ten sezon powoli się nudzi. Jedynie chciałbym załapać się do top 1000 w GR Crusaderem chociaż na chwilę i dalej chyba podziękuję i czekam na następny sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2015 o 23:10, RhastA napisał:

Mi ten sezon powoli się nudzi. Jedynie chciałbym załapać się do top 1000 w GR Crusaderem
chociaż na chwilę i dalej chyba podziękuję i czekam na następny sezon.

Przeca w następnym za wiele nie wprowadzą więc od razu zbastuj :D :D Ta łata głownie Seszeron i Kostka to niezły "wypełniacz" przed nadchodzącym dodatkiem. Coś czuję w gnatach że na Blizzconie pokażą jakiś trailer do drugiego dodatku. Ale jak pisałem wcześniej dla jednego perfetkem będzie osiągnięcie top 2000 czy top 1000 drugi nie spocznie póki nie będzie chociażby w top 100 :P

@Shinigami

Dnia 02.09.2015 o 23:10, RhastA napisał:

Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy potrafią grać po 8+ godzin w Diablo...

I vice wersa z innymi grami bo też tak można powiedzieć... Farma może być naprawdę fajna jak się gra ze znajomymi siedząc na TSie. Można grać i jednocześnie gadać na różniste tematy co za tym idzie naprawdę fajnie spędzić czas. Sam Zekzt to może potwierdzić i nie wiadomo kiedy mija powiedzmy 4h. Tak, diablo to ciężka monotonnia. W zasadzie to się dąży do perfetku. Do tego aby zabić jak najwięcej w jak najkrócej ! i tu nie chodzi o powiększanie "elektronicznego penisa" taki jest po prostu urok HnSów :) ale właśnie co kto lubi. Nie powiem też lubię zaorać z 6h nad jakimś rpg ale to zupełnie inny rodzaj funu.

Dnia 02.09.2015 o 23:10, RhastA napisał:

a znam takich paru.

To poznałeś jednego więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2015 o 19:58, Shinigami napisał:

Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy potrafią grać po 8+ godzin w Diablo, a znam takich paru.
Co kto lubi.

No dokładnie i nic nie poradzisz. 8 godzin dziennie to i ja nie pogram, ale jak się zbiera set, albo jak teraz można do kostki kanaiego legendarne moce odpalać to zabawa robi się ciekawa. Szczególnie jak masz ziomka, to się można pośmiać. Wczoraj przez 4h jak graliśmy, to nie dość że wypadły mi trzy części setu ktory szukałem, Piec (+50% obrażeń elitkom) to jeszcze wbiłem na krowi level i poraz pierwszy byłem w skarbcu goblinów. Łeb mnie bolał rano od grania, ale dzisiaj znowu mi się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Uwaga!

Wyniki akcji "Gramowicz Gramowiczowi" - oddam za darmo książkę z uniwersum Diablo!


No dobra, frekwencja była minimalistyczna (dwóch biorących udział), minął ponad miesiąc - wyłaniam zwycięzcę... (werble...)
TADA! Jest nim Braveheart (sorry Gumisiek)! No jednak emocje z pierwszego spotkania Butchera są nie do zagięcia, ale konkurencyjne wspominki deptały po piętach.

Braveheart - proszę podeślij mi na maila swój adres do wysyłki nagrody (tak tak - "Nawałnica Światła" jest Twoja!) najlepiej jeszcze dziś (w nocy) to jeszcze rano wyślę! Jakby co namiary na mnie na moim gramsajcie.
Pozdrawiam i do usłyszenia.

Do modków: to jest roztrzygnięcie takiego "małego" konkursu, piszę w kilku tematach - to nie jest spam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2015 o 23:08, Martimat napisał:

Braveheart - proszę podeślij mi na maila swój adres do wysyłki nagrody (tak tak
- "Nawałnica Światła" jest Twoja!) najlepiej jeszcze dziś (w nocy) to jeszcze rano wyślę!
Jakby co namiary na mnie na moim gramsajcie.
Pozdrawiam i do usłyszenia.

Matko to ja coś wygrałem ?? :O :O :O
Szczerze powiedziawszy to przez chwilę już myślałem, że o tym swoim konkursie zapomniałeś choć swego czasu zdziwił mnie też post z Twojej strony jak zobaczyłeś że posiadam ponad 2k kluczy do szczelin co też było jednym z głównych powodów [niby] Nie pamiętam dokładnie który to wątek był ale chyba to było w newsie odnośnie nowej łatki 2.0.3 do Diabolo numer III. :P Ogólnie to dzięki wielkie za uznanie. [ W sumie to też była że tak to ujmę przyjemność podzielenia się wrażeniami z Diablo jak i serią diablo]
Mail z danymi już wysłałem. Więc sprawdź skrzynkę. Wiem, że jesteś Nocnym Markiem więc może jeszcze tej nocy odpiszesz mi z informacją że mail dotarł albo bezpośrednio wyślesz mi maila

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje. Niech drop będzie z Toba! A tym czasem powrót do oglądania filmu. Może później tu jeszcze wpadnę uczynić nocny spam w temacie o Markach ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dropi, szczególnie na początku gdy się ubierasz, motywacja jest. Pewnie, to najlepsza część gry. Późniejsza zabawa w +1-5% na przedmiocie w celu wyrzucenia jak najlepszych statystyk, do zabawnych już nie należy. Już nie mówiąc o tym, że ranking mija się z celem, bo najważniejszy jest paragon - a jak nie grasz jak niektórzy 9-12+ to nie masz tam praktycznie czego szukać. Owszem wbijesz wysoko, nawet bez najlepszych rzutów, ale przewagę mają ci którzy poświęcą setki godzin na grind ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja gram sam, to też tak wchodzę, pogram ze 3 tygodnie maks i odstawiam grę do następnego sezonu. Ale gdy kolega namawia by pograć, to siedzimy dłużej bo już jest fajnie. To właśnie lubię w Diablo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Was jako specjalistów: jaka broń dla Mnicha, jedno- czy dwuręczna? Bo ganiam z dwuręczną cały czas, ale mam wrażenie, że to jednak nie jest to co powinno. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj tylko na czołówkę drabinki, w sezonie czy nie, tam masz same zoptymalizowane (zazwyczaj dokładnie takie same) buildy z jednakowym zestawem przedmiotów.

Dla monka kiedyś najlepsza była broń dwuręczna (w zależności od buildu) teraz z możliwością wyciągania affixów przy pomocy kostki, można dowolnie kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się