Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Pytanie dla znawców:

Postęp Sezonowy. Osiągnij 10 poziom głębokej szczeliny znaczy, że mam dojść na 10 piętro w trakcie rozgrywki, czy wystarczy, że na start uruchomię na 10 poziomie?

Macie może jakąś dobrą stronę ze statystykami co, gdzie dropi i z jakimi szansami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2015 o 14:11, Inferno0009 napisał:

Pytanie dla znawców:

Postęp Sezonowy.


Ja po prostu otworzyłem głęboką szczelinę, wszedłem, wybiłem wszystko do końcowego bossa i tyle. Na U1.

20150907163951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Łysy, Łysy!

Błyszczy się jak na Archanioła przystało. Apropo - goblińskie skarbniki z Nexusa wywiało - sh$#! Brakowało mi 2! (dwóch)! do zaliczenia zadania :/ GRrrrr ....


PS: dodaj mnie do znajomków w Bnecie -> Zarathos#2299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 15:52, Maurycy_69 napisał:

to bug że nie zaliczyło osiągnięcia sezonowego?

Tak, spróbuj się przelogować, a jeśli to nie podziała (raczej tak będzie) po prostu dodawaj moce dalej, w końcu zaliczy. Ja tak miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał może ktoś kiedyś buga, który powoduje że grafika w grze łapie permanentnego laga? Biegam sobie, morduję stworki i nagle grafika się zatrzymuje, a wszelkie dźwięki, skille, itp działają dalej.
Nic mi się w kompie nie grzeje(gram na i5 4690k+Radeon HD 6850), wszelkie inne gry działają normalnie. Problem występuje niezależnie od tego czy ustawię wszystkie opcje graficzne na minimum czy maksimum. Pojawia się też chyba tylko na konkretnych lokacjach(krwawe moczary, brat miał to samo w obszarze w którym poszukuje się sanktuarium Kulle''a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne, że mnich mając do dyspozycji jakiś kostur, albo miecze uderza gołymi rękoma?

A i da się jakoś tak szybko nabić lvl? Bo chcę przetestować którą postacią grać, i nie mam za bardzo pomysłu jeszcze.

Gram na PS4, jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To normalne, że mnich mając do dyspozycji jakiś kostur, albo miecze uderza gołymi rękoma?

Tak. Blizzard olał animację ataku mnicha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To normalne, że mnich mając do dyspozycji jakiś kostur, albo miecze uderza gołymi
> rękoma?
>
> Tak. Blizzard olał animację ataku mnicha :(
A jak według Ciebie ma wyglądać animacja umiejętności, w której mnich uderza pięściami za pomocą kostura? Te umiejętności, w których to jest możliwe i sensowne to ich animacje uwzględniają bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A jak według Ciebie ma wyglądać animacja umiejętności, w której mnich uderza pięściami
> za pomocą kostura? Te umiejętności, w których to jest możliwe i sensowne to ich animacje
> uwzględniają bronie.

2x 1h jednak nadal nie jest uwzględniony. Może i czepialstwo, ale odpowiadałem na pytania kolegi wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A jak według Ciebie ma wyglądać animacja umiejętności, w której mnich uderza pięściami
>
> > za pomocą kostura? Te umiejętności, w których to jest możliwe i sensowne to ich
> animacje
> > uwzględniają bronie.
>
> 2x 1h jednak nadal nie jest uwzględniony. Może i czepialstwo, ale odpowiadałem na pytania
> kolegi wyżej.

2x1h są uwzględniane, jeżeli chodzi o bronie naręczne, w przypadku np. mieczy to sytuacja bez różnicy czy 1h czy 2h, wyobrażasz sobie siebie, trzymającego dwa miecze i uderzającego pięściami? Czy jest to możliwe? Tak, ale czy logiczne? Nie.

https://youtu.be/S_s77BxZE70?t=25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2015 o 22:10, Nightdew napisał:

Znowu nie grałem kilka miesięcy, wytłumaczy ktoś na szybko o co chodzi z tą kostką? Czy
itemy w tym buildzie http://www.diablofans.com/builds/57405-quin69-gr71-ulianas-monk
są tylko dostępne w trybie sezonowym?


http://eu.battle.net/d3/pl/game/guide/items/kanais-cube

Set Uliany jak i cała reszta poza Lion''s Claw jest też dostępna poza sezonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2015 o 12:22, Nightdew napisał:

Czy po przekuciu przedmiotu legendarnego może on stać się starożytnym legendarnym?

Tak, ale jak chcesz przekuć starożytny legendarny to pamiętaj, że może się stać zwykłą legendą.
Poproś kogoś na czacie, znajomego o wylvlowanie, a jeżeli chcesz zrobić solo, to chyba zlecenia są najszybszą drogą. Co do ramek nie wiem, nie gram na sezonie, ale pewnie za poszczególne osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się