Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2015 o 12:30, Braveheart napisał:

Ooooo... Widzę, że nowe jak to Tyrael prawił "Cudowne dziecko" się narodzi. Nowy Nefalem
nadchodzi ;]


W sumie wkręciłem się odkąd wygrałem na gramie książkę Nawałnica Światła. Przyjemnie się czytało i nieźle wkręciłem się w fabułę. ;)

Dnia 14.11.2015 o 12:30, Braveheart napisał:

Teraz tylko od Ciebie zależy w jakim trybie będziesz grał. Czy postacią sezonową, czy
nie sezonową.

Zamierzam po prostu dobrze się bawić. ;) Nie jest hardcorowym graczem, nie muszę mieć wszystkich achievmentów. ;) Ot, będę sobie chodził i siekał co się nawinie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to D3 chyba ma się raczej przeciętnie w kwestii żywotności. Ale żyje chyba ciągle w sercach niektórych graczy, i to się chyba bardziej liczy.
Sam całkiem niedawno poświęciłem sporo ze swojego wolnego czasu na ganianie po szczelinach i poszukiwanie coraz lepszego ekwipunku dla swojej czarownicy(póki co skończyłem z setem Tal Rashy plus kilka uzupełniających legend) i swobodnie biegam sobie na Torment IV(paragon numer 300 już za mną). Jakby nie patrzeć to był chyba pierwszy jakikolwiek dłuższy czas poświęcony grze(która wpadła w moje łapki bardzo późno, paradoksalnie po latach spędzonych z Diablo 1 i 2) i zabawa jest całkiem fajna, niemal tak jak w D2.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 jest taką grą, która dość szybko się nudzi, ale też dość często się do niej wraca. Przynajmniej ja i kilku moich znajomych tak mają. Co jakiś czas dzień ganiania po riftach, a potem znów dłuższa przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na tym PS4 to dziwnie rozwiązali, nie wiem jak na pc, moje konto przeszło kampanię, ale na drugiej postaci nie mogę wybrać aktu kampani, tylko w przygodzie, a konto dziewczyny nie przeszło kampani, ale też może iść ze mną do dowolnego aktu w przygodzie, ale nie możemy razem odpalić trybu mistrzowskiego;/

A szkoda że te ruiny Seszeronu są takie małe, lvl idzie tam jak szalony, szybciej niż na riftach. A jak grać po sieci dalej nie ogarnąłem, napisałem na forum BN, może ktoś odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 16:11, Rick napisał:

W sumie wkręciłem się odkąd wygrałem na gramie książkę Nawałnica Światła. Przyjemnie
się czytało i nieźle wkręciłem się w fabułę. ;)

;] Nawałnica Światła jest całkiem całkiem ale wypada bladu prz dwóch tomach Sin War.... jak tylko się dowiedziałem, że w końcu to wyjdzie po polsku z miejca zakupiłem o ongiś człowiek to czytał na necie w eng wersji.... to sobie zakup to dopiero się wkręcisz.... wydarzenia naaaaaa długo przed akcją w miasteczku tristram.... gdy Nefalemów było sporo a Lilith - Córka Pana Nienawiści : Mefista, [która jest matką Pani Cierpienia: Andariel]chciała wykorzystać moc nefalemów do własnych potrzeb itp itd...... Tam to się dopiero dzieje :P. Polecam też "Czarną Drogę" :P

Dnia 14.11.2015 o 16:11, Rick napisał:

Zamierzam po prostu dobrze się bawić. ;) Nie jest hardcorowym graczem, nie muszę mieć
wszystkich achievmentów. ;) Ot, będę sobie chodził i siekał co się nawinie. ;)

To jest najważniejsze. DOBRA ZABAWA TO PODSTAWA a farma też jest spora. Jest xxxxxx razy więcej lokacji niż za czasów premiery itp. dodatek, zmiany, pacze bla bla bla. Choć nowe Ruiny Seszeronu to fajny ukłon w stronę Barbarzyńców a przede wszystkim filmiku do D2 LoD gdzie Baal pięknie "rozsadził" siwego barbarzyńce to po 20 latach plama krwi na moście przetrwała... a to tak ku przypomnienia.
https://www.youtube.com/watch?v=xp20voR11gs <---- matko to było tyle lat temu a filmik wciąż trzyma wysoki poziom. Jednak Blizz to Blizz :P

@Zekzt
>Ten tytuł umarł do czasu trzeciego dodatku - taka jest niestety smutna prawda.
chyba drugiego chciałeś powiedzieć... nie wiem jak jest na sezonach i jaka tam czestotliwosc publików jest to na non sezonie jeszcze jacys zapalency są.... ale podobny zabieg chyba tez spotyka WoWa... by utrzymac gre i ludzi by płacili zobacz ile powychodziło dodatków wprowadzających to i owo... ja wiem MMO a HnS to dwie różne sprawy ale wydaje mi się, że to podobna zasada działania. Blizz jakby chciał to by pewnie co miesiąc wydawał pacze dodające jako taki kontent a ludzie po tygodniu orki by opuszczali gre bo by się nudzi.... [zostali by tylko zatwardzialcy dążący do perfektu bo o to w tym chodzi] tak ze wszystkim jest. polityka paznokcia i palca stosowana i dobrze o tym wiesz ;]...
dochodzi to do momentu, ze ciała mało..... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie, bo nie wiem czy się gdzieś nie pomyliłem:

Spoiler

Adria była kochanką Aidana, kiedy ten miał już w czole kamień dusz, tak? I w ten sposób ona przysięgła wierność Diablo i Lea jest córką Diablo? Dobrze mówię, czy coś pomieszałem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2015 o 14:10, Rick napisał:

Spoiler

Adria była kochanką Aidana, kiedy ten miał już w czole kamień dusz, tak? I w ten sposób
ona przysięgła wierność Diablo i Lea jest córką Diablo? Dobrze mówię, czy coś pomieszałem?
:D



Spoiler

Generalnie to tak. Lea jest owocem związku Adri i Aidana (podczas gdy ten był już opętywany (dobre słowo?) przez Diablo. W ten sposób Lea jest córką Diablo.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważna wiadomość (tak przynajmniej myślę) dla posiadaczy kart ati sterowniki beta o nazwie radeon-crimson-15.11-ni-eg-64bit-with-dotnet45-win10-win8.1-win7 w końcu naprawiają błąd z drugiego aktu na piaskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2015 o 22:20, gumeczka napisał:

No właśnie tam to nie jest dokładnie opisane. Dopiero słuchając dialagów w grze jakoś zapełniłem lukę i mniej więcej wydaje mi się rozumiem historię.

W sumie zagrałbym w dwójkę, ale rozdzielczość mnie odstrasza, a blizzard podobno rozdaje bany za modyfikacje. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2015 o 11:35, Rick napisał:

No właśnie tam to nie jest dokładnie opisane. Dopiero słuchając dialagów w grze jakoś
zapełniłem lukę i mniej więcej wydaje mi się rozumiem historię.

W skrócie największym :D i najbardziej zrozumiałym xD

Spoiler

Aidan po pokonaniu Diablo "palnął" sobie kamieniem w czerep w nadziei że uda mu się poskromić zło. W blasku glorii i chwały wrócił z katakumb klasztoru.
Miasteczko Tristram świętowało i to grubo przez wiele, wiele dni. [Jednym słowem ostry melanż tam buł] W między czasie Aidanowi zachciało się .... ;-)
Więc udał się do lokalnej wiedźmy Adrii i ta go ugościła wiadomo jak ;-). Adria jako wiedźma ujrzała w nim Diablo i postanowiła mu służyć. Aidan po pijaku chcąc nie chcąc zrobił jej córę. Adria nazwała ją Leah :P
Dalsze losy już chyba znasz bo dowiadujemy się z fabuły że pewnej nocy Cain [w czasach które dzieją się w pierwszej części]
Opowiada Adrii historię o Zoltunie Kullu upadłym Horadrimie i Czarnym Kamieniu Dusz.
Ta znika i jakimś cudem go naznacza jak i naznacza dusze zabitych władców piekieł a ci pokonani: ich dusze automatycznie trafiają do Czarnego Kamienia. [To dlatego Zoltun dziwi się gdy sprawdza kamień w Akcie drugim przed walką z nim]
W tym dusze Mefisto, Diablo i Bhaala. Mimo iż w Diablo II mamy osobne zadanie zniszczenia niebieskiego kamienia dusz Mefista i wydaje nam się że zło jest pokonane to i tak jego esencja trafia do czarnego.
Historyjka z naznaczeniem dusz demonów by trafiały automatycznie do Czarnego Kamienia choć naciągana to w tym przypadku chyba najbardziej sensowna. Adria nam oczywiście wkręca że to wsztko po to by zniszczyć zło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2016 o 02:50, Kirabaxior napisał:

Jak tam pacz/sezon? Dobijam powoli do 70tego(gram bardzo "oszczędnie" jeśli chodzi o
spędzany czas) i staram się o postępy sezonowe.

Wróciłem do gry dwa dni temu. Fajnie się gra. Osobiście pauzę miałem ostrą od farmy w Diabełka. Jak zawsze grałem non sezony tym razem postanowiłem spróbować się na sezonie. Czarka już ubrana. A w przeciągu jednego dnia udało ubrać ją całą. Aktualnie paragon 375. Jeszcze tylko schematy muszę wydropić na kamienie bo coś mi nie lecą. Prywatnie udało mi się zrobić tylko głęboką szczelinę 46 ze sporym zapasem czasu. Nie wiem, musiałbym się sprawdzić jaki największy G rift zrobię solo. No ale 960 shardów dzięki temu mogę podnieść a nie 500 :P :P
Chłopaki z TSa na którym aktualnie przebywam zrobili 85!. Masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2016 o 02:50, Kirabaxior napisał:

Jak tam pacz/sezon? Dobijam powoli do 70tego(gram bardzo "oszczędnie" jeśli chodzi o
spędzany czas) i staram się o postępy sezonowe.

W sumie robię pierwszy raz sezon. Przedwczoraj dostałem szybkie taxi na 70lvl, trzy rozdziały postępów sezonowych już mam skończone. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2016 o 11:43, Rick napisał:

W sumie robię pierwszy raz sezon. Przedwczoraj dostałem szybkie taxi na 70lvl, trzy rozdziały
postępów sezonowych już mam skończone. ;)

Hahaha.
Ja za to atak na sezon 4 skończyłem na (chyba) 26 levelu, ciekawe czy teraz pójdzie lepiej. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2016 o 11:43, Rick napisał:

W sumie robię pierwszy raz sezon. Przedwczoraj dostałem szybkie taxi na 70lvl, trzy rozdziały
postępów sezonowych już mam skończone. ;)

I w sumie zabiłeś sobie całą zabawę :( Nie potępiam - sam tak zrobiłem na 1szym sezonie. Ale zrobiłem to klasą którą nigdy wcześniej nie grałem. Od tamtej pory nie ruszam tej postaci, bo nie ma ona ani gearu, ani fajnego builda, jakoś tak się zniechęciłem
W zeszłym sezonie od zera z kumplem bodaj 300tny paragon udało mi się nabić. Najlepsza moja postać do tej pory, soluję Udrękę 9-10 i było fajnie. Dziś dobiłem 70ty barbarzyńcą na sezonie i też gra mi się okej, ale muszę mu o dziwo zafundować większą przeżywalnośc, bo poszedłem totalnie w DMG zapominając o pancerzu :D Bardzo powoli expię, bo niestety mam sesję(końcówka ale jednak). Jednak zobaczymy co tam da się ukręcić na tej postaci jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2016 o 00:55, Kirabaxior napisał:

I w sumie zabiłeś sobie całą zabawę :( Nie potępiam - sam tak zrobiłem na 1szym sezonie.
Ale zrobiłem to klasą którą nigdy wcześniej nie grałem.


Też zrobiłem tak klasą, którą wcześniej nie grałem. Poza tym, wiem po sobie, że by mi się znudziło dobijanie do 70 lvl i później przechodzenie na kolejne poziomy udręki, a tak mogę od razu zacząć grę, której wcześniej nie miałem okazji doświadczyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie jedna z najgorszych rzeczy w Diablo. Gra poza 70 lvlem nie istnieje i jest kompletnie bez sensu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się